26171
  • Delac
    #14438
    Ha tutter fix a convi pala, akkor bevállalok egy fire aurát, az úgy jó lesz. + Ha ne adj isten jönne egy sorc enchant- skillel, haj de prima lenne :D
  • Aspyrin
    #14437
    Up:

    Nuki : Druid
    Delac: Pala(charge)
    Horpeti: Amazon
    Noodle: ?
    Rettenthető: Pala(conv)
    Aspyrin: Barb(énekes)
  • Aspyrin
    #14436
    Elvileg mindenki megvan már, Nuki ma nem jön Noodle pedig csak "benézett" a topikba :)
  • Delac
    #14435
    Mikor kezdünk ma? vagy lesz egyáltalán ma valami (jó lenne)
    Pala skill nálam még nagyon furcsa, van ötletem csak cucc kéne hozzá, amit nem lehet behozni. Egy dolog fix. Charge+ összes synergy-je
  • Aspyrin
    #14434
    Ha visszaolvastál és egyetértesz velünk jelölj meg egy kasztot ;-)
  • Delac
    #14433
    rere
  • Aspyrin
    #14432
    A játék a tegnapi(sg/forum).
  • JancsiPapa
    #14431
    Nem pont a lvl 18...amilyen pala aurát használ, annyi lvl kell.
    Tehát a defianceos lvl 6on már nyomja.
  • Aspyrin
    #14430
    Up:

    Nuki : Druid
    Delac: ?
    Horpeti: Amazon
    Noodle: ?
    Rettenthető: Pala(conv)
    Aspyrin: Barb(énekes)
  • Rettenthető
    #14429
    Amig a csicskád nincs lvl 12 addig elvileg nem kapcsol semmilyen aurát, de lehet az 1.09-ben volt.
  • Rettenthető
    #14428
    Én csak tartanám a conv. palát, nekem még olyan soha nem volt... meg túl komoly palám sem.
    Igazából vmilyen támogató karaktert akarok.
    Enchant sorc lehet még érdekes, azonban ahhoz kellenek olyanok is, akik fizikailag harcolnak, jó lenne látni a listát, ki mivel jön, de én mindenképp a klasszikus karakterek vmelyikével.
  • Aspyrin
    #14427
    up:

    Nuki : Druid
    Delac: ?
    Horpeti: Amazon
    Noodle: ?
    Rettenthető: ?
    Aspyrin: Barb(énekes)
  • horpeti
    #14426
    mondjuk ez már igencsak a csít határa :)

    De mindenki a számba rágta már, hogy nem függ attól a segítő statja, hogy hányadik szinten vettem... akkor meg végeredményben nem a játék átvágása... meg amúgy se ezen fog múlni a normálos karrierem... :)
  • horpeti
    #14425
    engem írj be Amazonnal :P

    Ha jövök, akkor azzal... de lehet minden talált cuccom majd a lvl 1es segítőmnek adom :PPPPPPP

    Bár nyilván azt nem fogom használni :P

    Mondjuk bemennék egy tistrunra holy freezes segítővel :DDDDD
  • Aspyrin
    #14424
    Hogyne jönne, mindig kihagyok vkit sry :P

    Nuki : Druid
    Delac: ?
    Horpeti: ?
    Noodle: ?
    Rettenthető: ?
    Aspyrin: Barb(énekes)
  • horpeti
    #14423
    Rettentheto nem jön? :(

    Amúgy én nem 100%, mert mivel nem poénkari, így használható skillem nem igazán lesz, leechelni meg nem akarok beállni... :P
    Lehet ezért inkább minél gyorsabban túl akarok lenni a nem túl izgi részeken (normal - nm)
    Aztán élvezni hellt, míg lehet. :P

    85. szint igencsak fordulópont, utána kezdi az ember szépen túlszárnyalni a monszták szintjét. :P
  • horpeti
    #14422
    kb. 6 - negyed 7re jövök én is, akkor majd rádkeresek kariügyben. Addig meg kitalálom a nevét. :)

    Nm huzi nem fontos, de örülnék neki. Spiritet,shakot, duresst tudok adni, ami úgy talán hasznos lehet neked. Amúgy nm ACT2ig is well thx.... bár ha még durielt, és mefit is sikerülne kiírtani, az faxás lenne... az a macera... :D Bár mind1... 42-43. szinten már ősök is igen könnyen fognak menni nmen. Csak ugye wp.. :P azt meg majd kunyizok :PP

    Emilió!!!
    Emilió!!! :D

    Bár ha együtt játszunk, úgyis mind1. :)
    Legalább lesz hozzá karim: Amazon! :D
  • Aspyrin
    #14421
    Aktuális sg lista:

    Nuki : Druid
    Delac: ?
    Horpeti: ?
    Noodle: ?
    Aspyrin: Barb(énekes)
  • horpeti
    #14420
    Hát én iszonyat mekkora hülye vok akkor... :P
  • Aspyrin
    #14419
    /felment Bnetre
  • Aspyrin
    #14418
    Amplify veszi le a fizikai immunitást, lower res nevében a megoldás is benne van :)
  • Aspyrin
    #14417
    Norm mehet, nájtra nem megyek csupaszon.
  • horpeti
    #14416
    a lower resist nem tör immunitást? :)

    Soha? :)

    Csak a conviction? :(
  • horpeti
    #14415
    jaja vágom!

    Meg azt is, amit akarsz. :)


    Akkor este légyszi segíts át a normon, és ha esetleg menne, akkor a nmen is. :)
    De ha nm dió gázos, akkor vagy adok cuccot, vagy akkor az már legyen az én dolgom.
    Csak azt még nem döntöttem el, hogy akarok e újra karit felépíteni úgy, hogy mindent én csinálok meg (ahogy a mostanit csináltam Rettenthetővel), v. sem. Ha lesz partym, akkor játszom szívesen, ha nem, akkor gyorsított eljárás lesz... :)
    Akkor holy freezes csókát veszek, a rohadás lordok meg bevehetik a végét. Miattuk nem fogok a többi lénytől szívni, sokkal kényelmesebb a holy freezessel hentelni... Rohadjanak meg! :P


    Frenzytaurs

    Ezek kicsodák???? Így névről nem vágom.
  • horpeti
    #14414
    Nekem pala skillert az Ancient Way ad :P
  • Aspyrin
    #14413
    Zaka nem olcsó mulatság. Az olcsóbbik 150-160-as Ist körül mozog, ennyiért naponta látok kínálni. Találni elvileg bárhol lehet hellen ;-)
  • Fest ricsi
    #14412
    Zakát hol tudok szerezni vagy vki nem segitene nekem mert nagyon kene ha

    találunk adok neki még vmit az accom *kocsisricsi* probáltam keresni de eddig

    nem volt tul sok sikerem valaki meg megmutatott nekem 5 zakat es azt mondta

    hogy 1 hét alatt szedte össze de nem mondja meg hogy hol találta
  • Aspyrin
    #14411
    Olvass vissza :S Azért gondoltam az újrakezdésre, hogy ne legyen gond a cucc elosztással, hiszen ha mindenki más kaszt nem fogunk összeveszni. A fun részétől függetlenül természetesen jöhetsz normál karival is, persze jobban örülnék személy szerint egy speckó kreálmánynak(de már kezdem úgy érezni, hogy ez csak az én dilim ). Szóval elvileg ma este nekivágunk újra.
  • horpeti
    #14410
    de ti már elkezdtétek, vagy máris újat akartok kezdeni? :P



    Akkor én vagy kimaradok az egészből, vagy csak a fun részéből, mivel én egy új Amazont szeretnék. :)
  • Aspyrin
    #14409
    Remek :)
    Akkor a jelenlegi lista a kövi:

    Nuki : Druid
    Delac: ?
    Horpeti: ?
    Noodle: ?
    Aspyrin: ?!
  • Nuki
    #14408
    jóvan nekem a saját beszükültségem volt az hogy eddig druida=vérfarkas(vagy maci:) oszt kész:)
    akkor abban az esetben HA újrakezdjük addig igyekszem valami egyedivel előrukkolni :)
  • Aspyrin
    #14407
    Egy betű :) Valahogy odakeveredett.
  • horpeti
    #14406
    hasznos infó:

    It seems that not all monsters are affected by this aura. Blood Lords, Moon Lords and Death Lords of act 5 seem resistant to its slowing effects. The Frenzytaurs are immune to freezing. So do not rely on your merc to slow these monsters down. Also its good to take into account the relatively small range of holy freeze eg. archers shooting.


    Vajh miért csak ezekkel van bajom ???? :P

    Mondjuk más durva ütős monszta nincs is a játékban, max. a Doom Knight...
  • horpeti
    #14405
    H?

    az mi?
  • Aspyrin
    #14404
    De ne legyen szabvány :/ Pont azért dobtam fel egy ilyen játék ötletét, hogy ne a hétköznapi agyonjátszott stb. karakterekkel nyomjuk hanem egyedi felépítésű emberkékkel. Ezen van(számomra) a hangsúly, ezért is kezdtem prayer/holy bolt palát, hiszen ha átlag karit szeretnék akkor huzatok egyet gyorsan :( Láttam már elementalból is érdekeset, a srác a tűzhányóra gyúrt és 15000-et sebzett vele hellen ami azért nem olyan rossz. Igaz nem írtott vele de fun volt.
    H
  • JancsiPapa
    #14403
    Kikérem magamnak... ^^
  • Noodlee
    #14402
    Kezdek megint kedvet kapni Dióhoz, annyit csacsogtok a csapat gyakásról!
    Nomeg hiányzik a Baalrun is :)
  • horpeti
    #14401
    Látszik, ki a legnagyobb, és legkitartóbb kocka! :)
  • horpeti
    #14400
    8 playás Baalrunon esett Ist, lol volt. Valamelyik soul dobta még run előtt:P

    Sikerült felvenni :P
  • JancsiPapa
    #14399
    2 gul, 1 vex, 1 ohm, 2 mal. =)