26171
  • horpeti
    #14478
    én a summon nekrómat élveztem a legjobban :)))))

    Ráadásul úgy, hogy csomó dolgot nem is használtam (kis ellenfél ellen csak amplify, nagy ellenfél ellen decrepify)...
    De igencsak sok fincsi dolog van még rajta. :))

    Pl. Baal ellen a lifetap is szupika :D Csak fele olyan gyors. :P
    De akkor tuti nem hal be 1 csonti se
  • Aspyrin
    #14477
    Biztos tudnék, pl. nem hiszem hogy énekes barbid volt már(aki egyáltalán nem használ fegyvert) és még sorolhatnám a perverz ötleteim ;-)
  • horpeti
    #14476
    átokra természetesen csak 1et kell tenni....

    amellett meg amit akar. De nekünk emberkéknek az átok lenne a legdurvább help. :)
  • Aspyrin
    #14475
    Egyszerű: nekem adjátok így mindenkinek ugyanannyi jut :DDD
  • Noodlee
    #14474
    LOL.
    Szvsz nem tudnál olyan kari típust mondani, amit még nem indítottam volna singe játékban.
    Ha jól emléxem 40+ karim volt/van single játékban.
    Poison Necro hellen csak meghalni tudna...
    Talán Assa kicsit életképesebb is, és sokkal jobban szeretem.

    Assassin leszek :P
  • Aspyrin
    #14473
    Sorcra vagy assára szavaznék, necro csak átkokkal nem az igazi, esetleg ha poison necro lennél :D De természetesen te döntesz, ha tudsz vigyél bele valami különlegességet is ;-)
  • horpeti
    #14472
    helyesírási hibáktól tekintsetek el, szeretek kiejtés szerint chatelni :PP

    Ígyjobban ontom a szót :D
  • horpeti
    #14471
    Volt tftm, kb. 1 hónapig.

    Fujitsu Sciemenc P19-2 vagy mi...

    Sajnos 20%kal olcsóbban kénytelen voltam eladni, nem barátkoztam meg vele. És párhuzamosan vettem a 21 colos crtt (képméret ugyanakkora), és igencsak jobban megfelelt az elvárásaimnak.

    Bár kétségkívül csillivillibb volt vele a dolog... de nem jött be. nagyon nem.

    Pedig most is tft előtt dolgozom, de az más.

    Bár igencsak előnyös, hogy kevés helyet foglal, emiatt van fél méterrel kijjebb az asztalom a szobában....

    Ja meg a másik, a rálátási szög is lol volt. haver nyomta NFSU2őt, én mellette ültem, ésmár full más szinekben láttam mindent. és akkor írják hogy 170 fok.. MVPA meg mittoménmilyen panel. Nagy lol az egész....

    Egyedüli előnyét a kisebb helyben láttam. most az hogy picivel jobb színek... ha felhúzom fényerőt crtn akkor kb. ugyanaz van, és kb. annyira is égeti a szemem, mint akkor a TFT :D

    De ez csak az én véleményem, ezért már tfts topicokban meglincseltek párszor :PP
    Mind1, ő dolguk, ez meg az enyém. :)


    na off vége.
  • Noodlee
    #14470
    Oki, akkor én leszek Mr. Curses.
  • Noodlee
    #14469
    De szebb a képe :P
  • horpeti
    #14468
    i dunno. Egy átkozós negro az überbrutál :)

    (Conv + Lowerres :PP)
  • horpeti
    #14467
    több helyet foglal :))
  • Noodlee
    #14466
    #14461?
  • Noodlee
    #14465
    Na igen, a CRT moncsinak szebb a képe, ez tény.
  • horpeti
    #14464
    igen, TFTn igencsak pixeles.


    én 21 colos CRTn nyomom, és nagyon nem zavar.... :P
  • horpeti
    #14463
    Azon gondolkodtam, milyen lenne, ha Spiritet használnék Stormshield helyett...
    +2 skill, FHR, cast rate (tán ez ami nem annyira fontos, bár decoynál...), res, mana, vital (nem kevés).... wow... +2 skill menne passzívra + nagyobb damage...
    Mondjuk szvsz az SS utáni Damred hiányozna... És valszeg +70-80 dexet kéne rákölteni a max. blokkhoz... (+1k AR :D) :) Shakoban van 10% damred :P

    Nem hangzik rosszul... :)


    Bár az igaz, hogy én sose a + damaget, hanem a maximális biztonságot tartottam szem előtt, Shakoval együtt 45% damred igencsak bíztató túlélési faktor az ütőshangszeresek ellen. :D
  • Noodlee
    #14462
    1280*1024 felbontásban fut a gépem, mivel ez a felbontás az optimális a monitoromnak. Sajna baromi pixeles a Dió :(
  • Noodlee
    #14461
    Ahogy elnézem Assa, Necro, és Sorc ami még nincs a csapatban.
    Vajh melyiket válasszam?
  • horpeti
    #14460
    vegyél CRT-t.

    800*600ast nem szereti az 1280*1024es TFT....

    :D

    1024 még határeset...
    de hát a dió már csak ilyen, pedig játszanám nagyobb felbontásban szívesen. :)
  • Noodlee
    #14459
    Sry, de nem tudtam tegnap felmenni Battlenetre, mert nem volt hely a diónak. ha minden igaz, akkor ma sikerül még helyet csinálnom, hogy felférjen...

    19" LCD moncsim van, és a Diablo grafikája valamiért naon szarul néz ki rajta. Valahogy orvosolni kéne. Van esetleg valakinek tippje?
  • horpeti
    #14458
    Szerintem még nem lefutott a meccs.. :P
  • horpeti
    #14457
    én negro summont pulért adtam el.
  • vigyori14
    #14456
    üdv. summon sk mibe kerül? pul vagy lem darabja? tudtok mondani olyan oldalt ahol levan irva h mibe keül?
  • Aspyrin
    #14455
    Remek cucc grat. Kié lett?:D
  • horpeti
    #14454
    Tegnap esett Rettenthetővel 17/10es Griffon.

    Össze is vesztünk rajta :)))))))))
    (de lehet nem úgy, ahogy ti gondoljátok:P)
  • horpeti
    #14453
    Eddig diós pályafutásom során (most újrakezdés) Hell Baalrunon azt hiszem összese 3 alkalommal voltam (nem 3* fél nap, hanem 3 db.)


    Szóval mondjuk lehet nem kéne beszólnom :PPPPP

    Bár 1-2 playerrel már csináltam meg, de az sose olyan, mint 8 playernél teli terem soul + robbanós :P
  • horpeti
    #14452
    miért így kell? :P
  • Delac
    #14451
    Mire eljutsz 99 szintig megőszülsz. 98 szinten csinálsz egy ilyet és akkor baalrunoknál abszolult nem kell foglalkozni a soulokkal, pl :P vagy hogy le átkozott e valaki ?
  • horpeti
    #14450
    ez vicces :)

    Dobjunk össze egy Zod rúnát :)
  • Krezga
    #14449
    Ha assával akarsz teleportálni, akkor szerezz neki olyan cuccot, ami ad teleportot( pl eni..stb)
  • Krezga
    #14448
    Vicces:) De ha 99-es szinten csinálod, akkor semmi probléma, mivel onnét már nem tudsz továbbfejlődni:) Szvsz azért ilyen nincs:)
  • Delac
    #14447
    Az utolsó felvetésedre, miszerint létezik-e halhatatlanság, annyit tudok mondani, hogy nem. De én egy módon el tudnám képzelni a dolgot.
    Most egy ilyen logikai levezetés fogtok olvasni.
    MI ad olyat, hogy halhatatlanság, elpusztíthatatlanság? Zod runa. Bármibe rakod ugyanazt adja. (1. lépés.)
    2. lépés: Egy olyan dolog, ami konkrétan csak egy karakterre jellemző. Egy telejes individúm kifejezője. Amikor duelezünk, akkor elhalálozásunkkor a fülünk-t elveszítjük. És karakternévvel lesz ellátva. + a szint ahanyason meghalt.

    A kettőt összegyúrjuk horadric cube-ban. A fülhöz tartóz nevű, és SZINTü karakter, amig annyi szintű, mint a cubolt fül, addig indestructible lesz. Az ELPUSZTÍTHATATLAN.

    Vajon létezne ilyen? Soha nem találtam/volt zod runám, hogy kipróbáljam, de ha müködne, akkor.... eltudnátok képzelni mekkora flash lenne. Az előny ami ebből származan, nem is olyan nagy, mint azt elsőre gondolnánk. Hisz ha nem halsz meg soha, akkor előbb utóbb szintet lépsz, pusztán mf-lsétől is. És akkor már nem annyi szintű leszel, mint ahogy anno zodoltad magad. Újabb szint, újabb zod runa kell. :D És mondjuk hc-ben le kellene tíltani, ott túl über megoldás lenne.

    Na mit szóltok hozzá??
  • Ravald
    #14446
    1.kérdésem mi az az Item cucc?
    2.hogy vagy mivel lehet teleportálni pl: assaval?
    3.létezik-e olyan hogy halhatatlanság?
  • JancsiPapa
    #14445
    Nah ismét csiszolom a light sorcom...Ezúttal ENIGMÁT rakok rá :D
  • Rettenthető
    #14444
    Akinek gondja van a skill kalkulációval az itt találhat segítséget:
    Igaz, csak 1.10-s, de sztm olyan sok változás nem állt be 1.10 es 1.11 között.

    Skill Kalkulátor
  • Nuki
    #14443
    gondolkoztam azon hogy milyen lényt idézzek...gondoltam a hollóra, maxon 5*31*(21 től 23ig) sebeznek =) bár nem sok, de állitólag tud vakitani :p
    de ha sokan csapkodunk inkább a heart of wolverinet kéne mégis feltápolni:)

    az elementális cuccokat meglássuk, mivel no tapasztalat ezért érdekes menet lesz kitalálni mit hogy, a tűz ág jobban tetszik így első felmérésre :]
    (de mongyuk mind a 10 skillre 1-1 pontot érdemes lenne így láttatlanban is elpazarolni, hátha ki- és bederül hogy melyik a jobb, ha más a vélemény szóljatok csak:)
  • Nuki
    #14442
    thx, akkor holnap suli után gyúrunk....:) én úgyis pont lvl 15ön hatolok át NormalActzwei-ba...
  • Aspyrin
    #14441
    Hrisskar & Fest ricsi:

    Ma már eljutottunk act2-be, lvl 15-16 környékén állunk. Ha van kedvetek csatlakozni holnap este 20h körül találka fent Bneten ;-)
  • Fest ricsi
    #14440
    Aspyrin én is beálhatok egy smiteres palaval?
  • Hrisskar
    #14439
    Benne vagyok!!! Ügyis a kedvenc karakterem a sorci. Szal enchantos sorci lefoglalva.