26171
  • mooo
    #14758
    sorcnak nem iagzán kell eni :P
  • Aspyrin
    #14757
    Hammerdinen van, nagyon szereti :D Mivel előtte vipert hordott kissé átkellett rendezni a ruhatárát. Most eni+zaka+wizardspike+shako(um)+wt+tg-ot hord, így megvan a max res mindenféle res charm nélkül és a 75fcr is (és egy low torch is van nála).
  • zachi
    #14756
    nincs itt a multiba úgyértem valameikőtök emberét (karakterét) nem úgy hívják hogy GLADUSZ???????!!!!!
  • horpeti
    #14755
    hihi. :)

    Ügyes vagy.

    És Enit kinek fogod adni?

    Sorcodnak?

    Vagy mással is szívesen tolod? :)
  • mooo
    #14754
    lál azt nem is néztem :P
  • Aspyrin
    #14753
    Anniért kaptam 4 istet, Cohot vettem 4.5-ért és eladtam 5.5-ért :) Vennem kellett még ezt-azt szóval nem maradt szinte semmim, el kell adnom pár cuccom mivel lógok mal+um-mal Jancsinak ;-)
  • horpeti
    #14752
    azta. az szép... gratu! :)

    Honnan lett ennyi léd?

    COH? Eni??

    Mennyiért vetted?
  • Aspyrin
    #14751
    Jelentem este sikerült megvennem az enim(mp), szóval hamarosan indulnak a hell-járatok :D
  • horpeti
    #14750
    értem.


    Pl. van 110%os LIs csóka.

    Van pl. -37% resem wandból

    Akkor ez ugy müxik, hogy 37/5= 7.4 és 110-7.4 = 102.6 ergo nem törte?

    Vagy: 110ből lejön 10 megtöri immunt, és maradék 27et 5ödöli? :)


    Mert azt tom, hogy Scarabról leszedte a lvl 5 lowreses WAND az immunt...

    De soulról már nem...


    szvsz az 1. pontnak lesz az igaz nem? bár nemtom.. :)


    mivan ha van conv és lowres is?

    mivel immunitás törés van , akkor összes -res módosító már csak 1/5de?? vagy csak ami épp a töréshez szükséges?


    Szvsz Dió mechanizmust nézve ha már vmi alapból immunis, akkor minden resistre ható módosító /5.....


    Szal elég suxos :P

    köcce amúgy.


    Amazon Javelin spears skill oldalát szeretném megkapni emailben (lentebb címem).

    Vagy kimentve save/assel vagy wordben.

    Hálás köszi! :)


    Speciel Übermefire nem azt mondtátok, hogy -100 allrest csinál?

    az hányadik szintű convictionnek is felel meg?

    nem hiszem el, hogy nem lehet überelni... -100 allres az hanyadik szintű conviction? :)

    Szvsz nem 40.... bár nincs előttem arreat :)
  • JancsiPapa
    #14749
    Sztem leszedi - régen volt talsorcom és asszem vmi nem volt immun, ami egyébként az...
    Viszont: summitról, olvasd el:
    Conviction: This aura, when breaking an immunity, will only function at 1/5 effectiveness.
    Lower res: This curse, when breaking an immunity, will function at 1/5 effectiveness.
    Lefordítom, ha nm érthető. =)
  • horpeti
    #14748
    mondjuk a cold mastery sem veszi le az immunt, szal az a sejtésem, hogy ezek sem veszik le, de passz.
  • horpeti
    #14747
    Strokeot mondjuk tudok venni , de Griffont ezért tuti nem veszek... :)
  • horpeti
    #14746
    oksa. nem baj, nem sűrgős :)

    Köszi mindenesetre!



    Kérdés:

    pl. Strokeban van ilyen hogy -15% enemies Lightning res.
    meg ugye griffonban is van -20% pl.

    Akkor ez ugye -35%.

    ha van egy immunis csóka 110% LIvel, akkor ezt automatikusan le is veszi? vagy csak abban a pillben, ha megütöm? Vagy le se veszi?

    pl. Lowres Scarabról leveszi az immunt az oké.. De mi van ezekkel a módosítókkal?

    Sajna kipróbálni nemtom, mert eladtam Griffont is, és strokeom sincs... szal marad az elmélet grr... :D
  • JancsiPapa
    #14745
    Cohot nem igazán akarnak adni :(
  • horpeti
    #14744
    Le tudná valaki menten az Amazon Javelin és spears skilljének oldalát arreatról?

    Egyszer már kaptam ilyet nagyon szép volt, olyan, mintha az oldalán lennék...

    De nekem simán wordben is jó... csak az úgy tényleg szép.


    Köszi! :))

    ha tudjátok: [email protected]



    hálás köszönet! :)
  • horpeti
    #14743
    aha.

    Most így nem vok képben... mert nincs arreatom lvl 20 Fana mennyi IASt ad? és mennyinként lép felfele?

    ebből ki tudnám számolni a dolgokat :))

    Üdv.
  • Delac
    #14742
    Sztem csak szimplán hozzáadja, ahogy te is gondoltad.
  • horpeti
    #14741
    jah!

    Hát egen a heaven's Light igen jól hangzik :)))

    +50% Damage To Undead
    -33% Target Defense
    +20% Increased Attack Speed
    33% Chance of Crushing Blow
    +15-20 Life After Each Demon Kill (varies)
    +2-3 To Paladin Skill Levels (varies)
    +3 To Light Radius
    Socketed (1-2) (varies)

    És mindez tök olcsón... elég nice item a smitternek.. ennél jobb nem is kell :)






    Amúgy kérdés:

    A pala fanája ad ugye IASt.. az IASt ad, vagy a meglévő cuccból származó IASsel növelt fegyó sebességén növel X %ot?? vagy szimplán IASt ad "csak"???

    Csak hogy a szorzókkal tisztában legyek. Bár ha a Dió mechanizmusra gondolok akkor a meglévő IASekhez adja hozzá nem az egészet növeli meg X %kal...


    Csak mert mikor fanás pala adott nekem fanát (lolz megfogalmazás), akkor igencsak durván nőtt a dobássebességem majd 2*esére... legalábbis így látványra...
  • Delac
    #14740
    ethereal !!. Majd szépen rakok bele egy zod-t :D
  • mooo
    #14739
    Annak hogy lett ekkora a sebzése? arreaton ezt találtam:One-Hand Damage: (190-210) To (231-256) (210.5-233 Avg)
  • Delac
    #14738
    smitere, én a black runa szót használom. Thul io nef sorrend. Ad 40 cb-t, meg stb....
    Mások Heaven's Light-t használnak. Ezen 33cb, van jó esetben +2 socket + 3 pala skill. A 2 soketba shael-t ÉS jónapot.
  • horpeti
    #14737
    nem rossz. Smitternek miért nem jó? Miért lassú???

    Smitternek melyiket javasoljátok???

    nevet pls!! :))
  • Delac
    #14736


    +ed az 280-320 ig varies. Gagyi
    +damage 10-30-ig. varies. PERF
    +str 20-30-ig. varies. Ez marhára nem érdekel.
  • Delac
    #14735
    Neem.:) "Spéci"

    Charge lesz. Kőkemény charge. PvM szigorúan, egyedűl játszós, + haverokkal. Nulla% baalrun.

    Egyébként, mint mondtam eth verzió kéne leginkább. Egy darabot már sikerült szereznem. Be is linkelem, csak annak iszonyat minimum az ed-je.
  • JancsiPapa
    #14734
    Eléggé collector item...
    ööö smiterre lesz?
    Mert akkor nem túl jó mert még shaellel is lassú :(
  • Delac
    #14733
    Neked szántam Rettenthető. (félre katt....
  • Delac
    #14732
    De még mennyire!

    :D. AZ utóbbi napokban egyfolytába! le volt kreálva neki a game. (N read '') néven. Mondhatom szénné untam magam.
  • JancsiPapa
    #14731
    vinni*
  • JancsiPapa
    #14730
    Nah fiúk 1 héten belül kész lesz a fasza lvl 49 low dueler poison necrom :)
    Már csak addig el kéne venni =)
  • Rettenthető
    #14729
    Korábban nem azért linkeltem be a The Arreat Summit-t, hogy a linkelést gyakoroljam :-)
    Böngészgesd kicsit azt az oldalt.
  • Brio
    #14728
    Hi all, kéne Immortal King Armor! Tud valaki segíteni egy szerzésében?
  • Nuki
    #14727
    az micsoda ha szabad kérdeznem? :)
  • Rettenthető
    #14726
    Delac! Érdekel még Stone Crusher?
  • Delac
    #14725
    Kár, egy baráti áron átvettem volna :D
  • JancsiPapa
    #14724
    Hozzá kell tenni, mázli, hogy elment annyiért...nekem is mázli volt, hogy 16-20-10 est vettem 5 istért :DDD
  • Aspyrin
    #14723
    Elkelt 4 istért :)
  • Delac
    #14722
    Hogyér adod??
  • Aspyrin
    #14721
    Egyébként úgy döntöttem eladom a tegnapi annim(18/14/9), ha valakit érdekel keressen meg Bneten(*nyolckeres). Az elsőbbség a tieteké ;-)
  • horpeti
    #14720
    Én lassan minden más skillt a Fury mögé utasítok.. CSt csak főmonszták ellen használok inkább, vagy amikor látom, hogy 1 szem ellenfelet Furyval dobálva tök lassan fogy az élete :)))

    Lightning immunisnál meg általában golyófogóként üzemelek, amíg a csicska végez velük... És ilyenkor beszép is lenne, ha tudnék jabolni... :))))
  • horpeti
    #14719
    Gondolom a dexed is igencsak sok? Nem csak amennyi a maxblokkhoz elég (200).