26171
  • Hrisskar
    #14798
    THX! :D
  • horpeti
    #14797
    úgy, hogy én is értsem? (mert érdekel:D)
  • Aspyrin
    #14796
    Eladtam eni mp-t és csináltam egy bp-t, 14ed/774def lett :)
  • horpeti
    #14795
    Á mind1.

    inkább jó lenne 4ért hozzájutni, mint 4.5ért... :)
  • JancsiPapa
    #14794
    rámírhattál volna..máskor is adtam kölcsönt.
  • horpeti
    #14793
    N COH O 4 ist


    :D

    srác 4.5ért akart adni egy "Perfect" Duskot :)

    csak nekem... fast trade címszóval :P
  • Aspyrin
    #14792
    Azokat a karikat a bnet szervere tárolja=nem kell/lehet elmenteni őket.
  • Hrisskar
    #14791
    Kérdés: Nemsokára újra lesz telepítve a gépen(új alaplap miatt) és a B.net-es karaktereimet ki lehet menteni vagy nem?
  • horpeti
    #14790
    mefisto kiírása meg tök rövid kiírás nem tudom elolvasni :) de rövidebb, minta mia skeletonra van írva, és nem annyira éles... hát vicces :D

    Azt hiszem a saját szememmel kell majd lássam :P

    Elmélkedés ide vagy oda...

    Ha meglesz COH, és szerintem összerakok egy ko ko mal pajzsot, akkor bevállalom :)

    Meg még a kulcsokat is gyűjtögetni kell, hát jájájáj. :)


    Ha vki megy überezni, akkor szívesen csatlakoznék tapasztalatszerzéd céljából. Nagyon szívesen leszek élő pajzs :)
  • horpeti
    #14789
    másik videon az a skeleton ha jól látom lightning és poison immunis.. valszeg a fizikai nem lenne ennyire világos kiírás, egyébként meg nem tudom kivenni a betűk körvonalát se.. képet csináltam :)
  • horpeti
    #14788
    szerintem a másik palának convictionösnek kell lennie, bár nem láttam MEfin, és a többi lényen ilyen zöldes genyát...

    De vhogy le kellett menjen az immunja. :)

    ugye hammeres meg adta fanát... az se véletlenül ilyen noob összeállítás.

    concentrationt akkor nincs más a segítő adja, de akkor a medit ki? asszem mind2höz fegyver kell, vagy mégse? :)

    csemegézzetek. :)
  • horpeti
    #14787
    van ugye medi is.

    és ugye 1 segítő van. :))

    Valszeg medit adja segítő...

    de akkor még concet is kell vkinek...

    hátnemtom :)
  • horpeti
    #14786
    jah, a hammeros fanát adott...
    de volt ott conce aura is.. eléggé nem értem :)

    valszeg a másik pala adott convictiont.. talán?


    http://video.google.com/videoplay?docid=-7743785279746180284&q=diablo+uber


    Nézzétek meg... vélemény érdekel.

    szerintem convictionnel le van szedve csóka az immun. De érdekes, mert utána Baalnál a pitlordról, és másik lordról nem.
  • horpeti
    #14785
    1 übertristes videóból csináltam pár képmentést... látszanak az immunitások.

    A legnagyobb meglepetésemre Mefi és a skeletonok nem voltak immunisok semmire.

    Lifetap átkot látok...

    1 hammer + conceos palát.

    a másik pala meg nyomja a smiteot, és van fana aura... nem látok conv aurát sem Mefin........... lolz...
  • horpeti
    #14784
    1* nézd már meg pls :)

    Amúgy nekem nem a rohadás conv aurája fáj, hanem a lightning immunitás...

    Így hiába térek ki, meg stb, nem tudom egyszerűen legyőzni...

    1 mód van, de az olyan időigényes, hogy akkor több és több ellenfél lesz...


    Azt sem tudod, hogy a mefi által teremtett csontik mire immunisak? videón úgy láttam, hogy poison és lightning / fizikai... de nemtom, mintha csak 1et láttam volna....akkor lehet csak fizikai is poison?

    De attól tartok lightning is. :)


    Bár ha lightningra ők nem lennének, az kicsit reménytelibb lenne, de miért ne lenne lightningra is :)
  • horpeti
    #14783
    átok: Hát egen, ezt játék elején meg kell nézni, bár nekem nem szokta elfelejteni, ha nem babrálok :) (noob hiba :PPPPP)

    megütnek:

    Jah. Vagy 75% blokk, vagy 50% elhajlás. :P (amánál, de persze máshol igen)

    Szal sok def az nem kell azt vágom, viszont FHR annál inkább. Meg ugye pont emiatt a sok IAS, hogy tudjon érvényesülni az ember. :)

    hát egen, lvl 20as conv az kb. ennyi..... Én nem hinném, hogy -110nél többet kap az ember ott, mert akkor sokkal nagyobb sírás lenne emiatt (hogy ugye több ressel kell menni). -110nél 85% RES eléréséhez is 195tel kell odamenni.

    Namármost nemtom ki mondta, hogy a conv aurát aki übereli, azé lesz... ("de annyi conv aura úgyse lesz, mert Mefié nagyobb")... na most ezt így akkor kicsit felemásnak látom.

    Bár nemtom volt-e tesztelve... (kevés a conv pala :P)

    namármost még a hülye is tudja, mire akarok kilukadni. :P

    Ha müxik, akkor szabadalmat ide. :P
    Bár túlzottan nem probléma, csak kell +100 allres :)


    Hülye logikám van mi?

    Inkább kéne egy COH, ahhoz meg több kockulás... elmélkedéssel nem lesz több istem.. sajna. Szal ez a gém most nem igazán fekszik :P
  • Delac
    #14782
    Már többször is meg akartam nézni, de amint megjelenik mefi, én nem nagyon nyomogatok stat-t lesni. Így is az átkozásnál szoktam nagyot szívni.
    Átok -> W -> imádkozni, hogy az egyik oldalon salvi legyen a másikon meg smite. Ha előtte nem állítom be fixre, ott azzal tökölni fakereszt.

    Nem tudom mennyivel viszi lejjebb, de pont elég ahhoz, legalább +160 resist elintézzen. Egyébként egy 20-as szintü conviction ha jól emlékszem: -110 resist és -90% def. Ergo ha ott valaki megüt, és -90%-al miért ne találna el, akkor azt vagy blokkolod vagy kivonják belőled. Ez utóbbit nem kell hosszabban taglalni. :D
  • cickány1
    #14781
    ok
  • mooo
    #14780
    lol
  • cickány1
    #14779
    ott már néztem de semmit nem találtam
  • Noodlee
    #14778
    Battlenet a te barátod :)
  • cickány1
    #14777
    hello mindenkinek még új vagyok és lenne egy kérdésem:az act3-ban flayer junlgeban találtam egy swamp pit elnvezésü lejárot érdemes lemenni oda vagy ne?
  • horpeti
    #14776
    Aha, brutális lehet.

    Már kérdeztem... Mekkora conviction aurát ad Mefi??

    Mennyivel lesz kevesebb a Resist??

    Biztos néztétek már... Ezt szeretném tudni. :))

    Már csak azért is, hogy lássam, mennyi + resisttel kell menni!

    Köcce :)
  • Delac
    #14775
    jáj de szép az ed rajta :DD
    Ha nem lenne baj azért átvenném, tesztelni a kicsikét. Némi tapsztalat nem árt, lehet az egészről leteszek. AZ enyémet nem merem, eth-s, véletlenül belemelegedek, és kikopik a kezemből :)
  • Delac
    #14774
    Mostanában megint volt alkalmam uberezni. Hát ha nem figyelsz oda csak egy fél pillanatra, akkor az agyon pakolt smitter is felborúl. AZ izombarbiról meg nem is beszélve, aki hívott. Pedig ő se az a szegény gyerek. ÉS ráadásúl úgy, hogy alapból max resistel mentünk mind a ketten. Én erre +-ba raktam salvation aurát. Ütjük mint a mérgezet, egyszer paff. Csá Malah, megy a bolt?.
    SZóval az olyan kis "éde" hely. Mefisto a főkópé, fene a fajtáját.
  • Rettenthető
    #14773
    Elnézve a tied tulajdonságait, asszem annál fogsz maradni, mert amit én tudnék adni az nem etheral, szal lényegesen kisebb a dmg-e, mégha a többi értéke nem is lenne annyira szr:
  • horpeti
    #14772
    Én meg a Spirit hallatán egyre inkább gondolkodóba esem, mi lenne ha SSt lecserélném Spiritre... :P

    Amazonnal.

    Ami fájó nagyon az a 35% damred, no meg persze a jobb blokk, és resist is csökken (még jobban :P)

    Kapok helyette 2 ALL skillt, 55 FHRt, manát. Ami úgy nagyon jó.

    Hááát... Nemtom, megérné-e. a 2 allskill és az 55 FHR az eléggé táposan hangzik.

    Persze meg is fizetek érte rendesen.

    Sajna nem igazán cserélhető a kettő, hiszen több erő és DEX kell (kb. 100) a Spirit hordásához, szal ezt előre el kell dönteni, mert bár van visszaút, de akkor kb. 300zal kevesebb élet. :)
  • horpeti
    #14771
    én asszem maradok a földön, és a Javazonommal. :))

    Csak azt nem tudom, hogy fogom legyőzni ezzel az übereket :P

    Szvsz sehogy, mer lolz... Mefit mégsem dobálhatom Javelinnel, az túl lassú, hiába van crushing blow. :)
    Lejabolni meg aztán pláne esélytelen. :D

    Ja, és közben meg ugye ütni is kéne tudni, a sok többi támadástól. :DD

    esélytelen... Sajna :-/
    De minden másra tökéletes, és még élvezetes is.

    De még se tudom ezzel a karatkerrel megoldani a dolgokat...

    Persze ha raknék max. penetratet és Jabot, akkor más lenne a helyzet, de az már nem én lennék. :)

    Bár 1* majd úgyis kipróbálom, aztán persze izzítalak titeket segítségként, h. ha már itt vok, akkor ne vesszen el a nyitásba beleölt energia... :)
  • horpeti
    #14770
    kösz!


    Tucc te ha akarsz :D
  • horpeti
    #14769
    jah, trang volt az is ad FCRt.. csak már elfeljetettem :P

    Nem azért mondtam magefistet :)



    miért pont 75 FCR kell?

    Ott van váltás?

    Wizard + trang + 10 FCR gyűrűvel máris megvan 80... :)



    Mondjuk vazeg igazad van.

    spirit vs zakarum :
    2 combat skill
    35 allres kb. (fireról nem is beszélek)
    meg jóval több DEX kell a max. blokkhoz.


    Mondjuk ehelyett kap az ember 55 FHRt, ami nagyon táp, akkor ugye 35% FCRt, erő helyett szép kis manát (bár nem hinném, hogy gond lenne Shakoval, Ravennel...)

    Nem rossz választás a Spirit sem a Hammerdinnek... némiképp gyengül a védelem (blokkolás miatt), meg ugye kevesebb resist...

    Stromshield természetesen egyik nyomába sem érhet, de a 8 playeres Baalrunon a Baal minionoknál egész jó szolgálatot tett :) Minden más esetben Zaka... Bár így a spiritet elnézve...

    Spirit inkább támadóbb felfogást képvisel, a Zaka viszont igencsak kiegyensúlyozottá teszi az embert... Bár ami nagyon hiányzik az a FHR, arra pedig elég nagy szükség van. :)
  • Aspyrin
    #14768
    Fáradt vagyok, felveszek egy 10fcr gyűrűt és megvan a 75
  • Aspyrin
    #14767
    0% fcr - 15 frames
    9% fcr - 14 frames
    18% fcr - 13 frames
    30% fcr - 12 frames
    48% fcr - 11 frames
    75% fcr - 10 frames
    125% fcr - 9 frames
  • Aspyrin
    #14766
    Nehéz ügy. Csak a spirit jöhet számításba hiszen ad 35fcr-t(optimális esetben) ami egy hotoval(40fcr) már éppen elég. Storm semmiféleképp nem jó palának, főleg nem hd-nek. Kesztyű trang, hiszen ad rest, nincs szükság a magefist mana regenjére a redemption/vagy a csicska medije miatt sem.
  • horpeti
    #14765
    mondjuk egy wizardspike + arach + magefist tripla az nem egy rossz választás :)
    (Guardian of angellel)

    De persze ha van enigma, akkor igencsak kéne a tg.

    Vagy van jobb kesztyű??

    a 75FCR az breakpoint vagy mi?? ott van ugrás, vagymiért a 75 ami számít?


    Hogy vannak ugrások?
  • horpeti
    #14764
    Jah, én is arachot hordtam. :D

    De ugye azért, mert nekem ott volt a Guardian 90 allressel...


    Hát szerintem a Spirit nem ér zakát. sőt...
    Én előszeretettel használtam SSt a palámmal, az a 35% damred az nagyon odatett.

    Zakát max. SSre váltanék.


    Mondjuk nemtom te mivel nyomod, én magefistet használtam kesztyűnek.

    te?
  • Aspyrin
    #14763
    Nincs meg a 75fcr ezt nagyon benéztem Vagy felveszek egy arachot és meglesz (viszont akkor ugrik a 85lightres) vagy váltok zakáról spiritre ami ugye nem az igazi..
  • horpeti
    #14762
    Lehet kéne újra egy hammerdin :D

    Anno azért azt élveztem.

    De most látva a Javazonom közel nem voltam annyira brutál, mint ezzel... Ráadásul ott még volt esély meghalni is, itt kevés.. :P

    Pedig volt hoto, guardian angel, zaka (v. stormshield) , shako, soj, mara, raven.... meg még asszem skiller is volt :P


    Aztán mégis azért megéreztem ott, h. harc van... jóval több figyelem kellett hozzá, mint Javázhoz, és egyáltalán nem írtottam jobban. :D


    Mondjuk azért tetszett, mert feel the power volt...
    De most javával még inkább ez van. :D Ha nem jobban.
  • horpeti
    #14761
    Én most valami convictionös palán gondolkodom, nagyon erősen csapatjátékos... :)

    Bár amúgy hogy normál sebességgel üssek valakit conviction aurával elementálra az nem igazán rulZ.. uncsi.

    Ugyanez a Zeal + fana palára... Azzal még überezhetnék is akár. :D

    De egyszerűen nem tetszenek... Kipróbáltam mindet, nem jön be maga a játék.. .az a monoton ütlegelés...

    Már a Javazon monoton dobálása is határeset, de ott azért van változtatosság, decoy, meg eleve az olyan feelinges, hogy pusztul a képernyő...


    Sorcra meg vhogy most már annyira nem vok éhes, azt igencsak kijátszottam az elmúlt ladderban, nem tudok már vele azonosulni...
  • horpeti
    #14760
    Aha, szép! :)

    Én hammerdinnel is legszívesebben guardian of angelt használtam a max.res miatt (no meg a blokk).


    Igen, a wizardspike is szép cucc nekie, én Hoto előtt azt hordtam :)

    Bár nem is tudom melyik a jobb, a hoto, v. a wizardspike... sok az a +50 FCR :) (asszem annyit ad) :D
  • horpeti
    #14759
    nem, de baja nem lesz tőle, jobb, mint a skullder. :)