26171
  • JancsiPapa
    #14838
    Bármilyen karit csinálsz, egy mp eni SIMÁN fenn van.
    necro asszem 15-tel kezd -> mara 5+torch 20 (nem drága)+anni 12 (pl.) p ame a shakoba aztán heló ^^
  • Delac
    #14837
    O bazz Aspy, most akarok venni annilust. Tiédet, jaj de átvettem volna 4-rt. :((

    Franko statos volt. Ehh

    Ha valakinek van egy jobb fajta "kimaradva" valahol szóljon! Thx
  • horpeti
    #14836
    Nyah, elkészült a paladinom vázlata, cuccokkal is :P

    Valamikor el is indítom...

    :)
  • Rettenthető
    #14835
    De amíg ilyen fos idő van, lehet számítani arra, hogy megyünk még vele?

    ...mert ha remek, faca idő lenne, 7 ágra sütne a nap, akkor én sem szívesen kockulnék a Dio mellett és szívem szerint magasról szarnék rá, de ez a nyár is kezd félelmetesen hasonlítani a tavalyi nyárra (ami egy keddi napra esett)...
  • Aspyrin
    #14834
    Öööö nemtom. A múltheti szünet után úgy érzem nehéz visszarázódnom, ráadásul most épp egy új karin töröm a fejem mint ahogy azt már alább is megemlítettem. Majd csak lesz valahogy :P
  • Rettenthető
    #14833
    A közös karikat amúgy mikor visszük tovább? Vagy azoknak ennyi volt?
  • horpeti
    #14832
    Igazad van.

    De én már végigjátszottam szinte összes kari összes fajtáját, amiben volt fantázia, nekem ez nem nyújt semmi örömet... :)

    Az Amazon miatt kezdtem el újra diablozni, mert az volt az a kari, aminél abbahagytam az ismerkedést, annyira nem játszottam ki. Akkor inkább a hammerdint, és a sorcot játszottam ki, a többi meg egy lvl 85ig elvitelnyi élvezetet nyújtott.


    Kérdés: paladinnál a vengeance az a fegyver alapsebzéséhez adja a sebzést ugye?

    szal ha van pl. 50-100ig sebző kard, annak +200% EDje, akkor az 50-100hoz adja a +150% fire damagét, nem pedig a 200% EDvel növelt fizikaihoz? (szal nem a kiírt fiz damagéhez)...
  • Aspyrin
    #14831
    Well éppen azért csináltam bp-t, hogy ne kelljen a str-el vacakolni. Akármilyen karit is fogok kezdeni egy gonddal kevesebb lesz.
  • Delac
    #14830
    EZt most nem értem.

    Bp enivel rosszúl jártál, sztem.
    Eleve 14 ed :S. 15-st minden sarkon lehet szerezni. 774 def az frankó, de bp. Miért pont bp?? Én eladtam bp enim, ap sokkal jobb, vagy venni egy mp-t olcsón valahonnan. Vagy mittudomén..... BP akkor jó, ha abszolult nincs kedved str-re pontot adni. Máskülönben felesleges.
  • Aspyrin
    #14829
    #14796 htx :)
  • Aspyrin
    #14828
    Ezért kellene új karikat kezdened. Nekem volt olyan hetem, hogy majd egy tucat karit kreáltam de legalább nem untam. Most is egy új témán rágódom de ez még csak terv.
  • Delac
    #14827
    AZ amazon mindig is önfejű volt. Erre régebben én is rájöttem, és csodálkoztam, hogy miként boldogulnak a barbik/sorci. Hisz ők max 1 egyfajta sebzéssel bírnak. Addig az ama, bármelyik ága (bow/java) fizika + elemental is. Passiv skillek meg egy aranybánya. A passziv kifejezés miatt :P
  • horpeti
    #14826
    Jah.


    Én nem akarom feladni, de perpill egyáltalán nem élvezem, szal nem látom értelmét tovább erőltetni. :)
  • Aspyrin
    #14825
    Ő is fel akarta adni a játékot. Szintén ráharaptam(volna) a cuccaira amikor is meggondolta magát :)
  • horpeti
    #14824
    hogy járt?
  • Aspyrin
    #14823
    Pult sztem nem fogsz érte kapni. 140/40/15 a max :/
  • Aspyrin
    #14822
    Pedig már kezdtem dörzsölni a tenyerem :P
    Jancsee is pont így járt előtted :)
  • vigyori14
    #14821
    biztos? én egy másik verdungot um ért adtam el és sztem az low ab volt már nememléxek rá
  • Delac
    #14820
    nagy mákkal pul, de inkabb kevesebb.
  • vigyori14
    #14819
    üdv. találtam ma egy verdngot: 137 ed, 37 vitality, replenishe life 11, 107 to max stamina, damage reduced 10%. ezt menyiért tudnám eladni?
  • horpeti
    #14818
    Azt hiszem, nagyobb csapatjátékos kell legyek. Az amazon ilyen téren teljesen önfejű.

    Ha nem törlök, akkor valszeg csinálok egy conviction palát. Majd még kitalálom, hogy is legyen a Vengeance...

    És akkor bár önmagában igencsak noob, de csapatban segítőkész emberke lennék.

    Amolyan helper kari...

    Kiváncsi leszek, oda tudok-e pörkölni Mefinek...


    Ez talán így egy arany középút...

  • horpeti
    #14817
    Nem számít.
  • Aspyrin
    #14816
    Ne már, így is lelkiismeret furdalásom támadt, te pedig folytatod
  • Rettenthető
    #14815
    Ehhe. Épp kérdezni akartam, minek Peti-nek conv. pala, hisz akkor hiába veszi le a resistet, az amával nem élheti ki magát...
  • Aspyrin
    #14814
    Kicsit olyan vagyok mint egy hiéna, zorri
  • Aspyrin
    #14813
    Remélem nem gyakoroltam rád nyomást :D Természetesen a cuccaidra igényt tartok mielőtt uninstallálnál(persze ha nem akarod eldobálni őket) ;-)
  • horpeti
    #14812
    Igazad van.

    That's the end. :)

    Uninstall Dio RulZ.
  • mooo
    #14811
    :DD
  • Aspyrin
    #14810
    És egyébként is bekérsz mindenféle adatot miközben a javáddal játszol egyedül.
    [kidühöngte magát]
  • Aspyrin
    #14809
    Folytatva az előbbieket, maga az überezés(számomra) nem ér fel még egy szimpla baalrunnal sem. Viszonylag rövid, az eredménye pedig nem(mindig) kifizetődő, mivel elég nehéz a torcsot trédelni.
  • Aspyrin
    #14808
    Nem értelek esküszöm. Állandóan az überezésről faggatsz mindenkit de nincs még egy smitered sem. Értsd meg végre: javával nem tudsz überezni és nem is fogsz tudni sosem :D Nah :P
  • horpeti
    #14807
    szeretném Arreatról megkapni a paladin combat / def / off skilljének a kimentését vagy wordbe másolva, vagy save assel...


    Köszi! :)

    [email protected]
  • horpeti
    #14806
    umért van offensive skiller palára. :P

    Az jó.. :D

    20+ shako + seraph + heaven's + zaka + COH

    20+2+2+3+2+2 = 31 skill.

    Eddig ratyi, de ez az amit meg tudnék valósítani. :)



    Amúgy a vengeances palának az a lényege, hogy minél nagyobb fizikai damages kardot vagy fegyvert kapjon, mert ahhoz adódnak hozzá %ban az elementálok, ugye?


    Milyen ilyen jó kard van?? Ami úgy elérhető?

    nem értek a weaponokhoz...
  • horpeti
    #14805
    értem. :))


    akkor végülis lehet 40-50es convija is Mefinek.

    Bár nem hinném, mert ami videót mutattam lejjebb, ott mefi mellett a csontik mint simán nem voltak immunisak, ergo ott valszeg ilyen überelés történt.



    Lehet csinálok egy conv palát, de persze szigorúan csak csapatban használható. :) Meg ugye akkor is csak néz kb... Mondjuk übernél nem, de amúgy... :)
  • horpeti
    #14804
    Mondjuk egy Conv palával jóval könnyebb lenne a játék. :))

    Kooperációban.

    Egyedül csak az a baj, hogy önmagában a conv pala sem egy nagy szám...
    Bár a smiternél jobb :P

    Vengeancet próbáltuk anno, nem volt nagy szám...

    Persze akkor mind3 elementált növeltem izomból.

    De egy conv aurás paladin az iszonyat nagy tápos teamplayer... mind a resist mind a -def miatt. :)

    Lehet csinálok egyet :))

    Végülis nem kell erőltetnem Amazonnal, ami nem megy.

    Übert az összes immunnal, pláne mefi lightimmunával úgy találták ki, hogy vagy csapatban, vagy solonál pedig olyan új skillel lehessen legyőzni, ami nem minden karakternek adatik meg. ill. a normális felépítés mellett csak nehezen legyen kivitelezhető... Ettől lesz izgibb egy játék, hogy új karaktert kell építeni rá.. több idő, több kockulás, Dió lényege.


    Bár hammerdinnel is megcsinálható az über nehezen :D De kétségkívül még ő sem viháncol itt egyedül.

    Csapatban viszont megoldható...
    Amazonnal egy conv aurás palával kooperálva seperc le lenne jabolva CBvel...

    De már akkor is le lenne jabolva valszeg, ha max. jab és penét nyomnék, picivel nagyobb dexszel...


    De az már új karakter, überre fejlesztve... Akkor meg ugyanott vagyunk.


    Szal grr.

    Az a baj, egy karakter sem tetszik, amellyel lehet überezni.

    Zeal-es pala határeset, de az is végtelenül unalmas...

    A convictionösről meg nem is beszélek... :D

    Pedig csinálnék ilyen palát, mert lehet kooperálni, de hát lolz...
  • MadJani
    #14803
    A pala convijának a max a -150% allres :)
  • horpeti
    #14802
    Normális esetben 110 sem törhető, mert a lowres wand az -37 és ha 5ödölöd, akkor az csak 37/5...

    Szal ilyen tárgyakból nem törhető.
  • horpeti
    #14801
    150 a max? ezt nem értem. :)


    Ugye Hellen -100ról indulsz.

    És akár 90 allrest is el tudsz érni pl. Guardian Angellel.

    ergo már 190et aggadtál a csávóra.

    Ergo nem értem.

    ill. ha pakolsz még ezen felül rest, akkor nem lehet a végtelenségig pakolni? (max. nem használod, de itt pl...)

    Arra gondolok, hogy pl. Mefi convja után lesz 50 allresem pl. Akkor ha én berakok (mondjuk spec. eset) földről egy 10 allreses charmot, akkor az nem fogja növelni a resistet, mert "150 a max"???

    Ezt nem értem...

    Nem lehet úgy készülni, hogy ugye pl. 85 resist lightningra hellen, és +150et még felveszek charmból, stb??? És akkor ha levesz 150et a convja, még virulok...


    Furi...

    De egyszerűbb úgy is a teszt, hogy pl. Salvationt nyomni, az olyan, mintha felpakolnál magadra X resistet...

    Nem létezik, hogy ha pl. conv miatt vagy bármi miatt 40 a resistem, akkor nemtok növelni rajta, mert maxres 150?? Amit eleve nem értek..

    Mert Hellen a 150 resist az igazából 250 a maluszok miatt... Ha jól tom..

    vagy nem -100ról indul az ember?


    Üdv. :)


    Amúgy értem. :)

    Vagy a 150 a maxot mire írtad? :)
  • MadJani
    #14800
    "palának 105 a max"

    Természetesen 150 akart lenni sry.
  • MadJani
    #14799
    horpeti: Mefi light immun, bár nincs kiirva. Ha jól emlkszem 110 a light res-e, ami azért még megtörhetö.
    A convija 150% fölött szed le, ami azért meredek mert egy palának 105 a max. Ettöl függetlenül, mivel a slvl számit próba alapján 35-ös convival már túl lehet licitálni.
    Csakhát még a venge palák sem szoktak 35-ös convit csiálni, mert kb. slvl 25-26 körül eléri a mx-ot, és a pont inkább kell a syn-be. Ha elöre eltervezel cuccokat egy ilyen palának, akkor számolsz mondjuk +10 skill-el, és mivel 25-ön eléri a max-ot igy csak 15-ig nyomod.

    A másik a -res cuccon. Immunt nem tud megtörni, de ha mással (convi,LR) megtöröd akkor már az is hat.