26171
  • horpeti
    #15238
    Hali!

    Srácok megcsináltátok a hibridet? :)

    Én meg, tegnap toltam éjjel mikor hazaértem lvl75ig.

    Hát nmen írtott mindenkit, bár hellen nem tudom mi lesz. Nem 8fős játékokra van tervezve. :)


    Bár anno is és most is a tapasztalat, hogy felcuccolva szépen tényleg erős tud lenni.... nekem 13 skill van coldra, és 14 skill firera a cuccból, és az nagyon odatesz.. annélkül nem lenne valami kemény. :P


    Én még gondolkodom, hogy tegyek-e az ORB erősítőjére, eléggé csalóka a dolog, hogy csak 1 van neki, és az is csak 2%ot növel... Majd meglátom, mennyit enged a tűzes ág... annak is működnie kell. :))
    De tény, hogy kisebb létszámú játékokban lesz ez a dolog királyabb, 8 playerhez 1 ágas cucc a nyerő.. de hát nem csak baalrunból áll az élet.. :D

    Amúgy nightmaren 8 playeres játékban is zsírul vitte a cuccot az ORB, de hát össze se hasonlítható a nm a hellel... talán annyiban hogy -5 player és az ORB ott is jó :P

    Nekem mindenesetre tetszik, főleg ha majd lesz egy jó kis fagyasztós segítőm...
    Aztán lehet inkább defes kéne, majd kiderül amikor végigviszem a hellt egyedül... :)

    Főleg hephaistotól, meg anciktól, meg Baal minionoktól félek. Meg a Lordoktól, akikre nem hat a lassítás... :P de a teleport nagy úr...
    Nekem ez nagyon hiányzott. :P Jóval izgibb, mint az ama... De ugyanakkor emiatt nehezebb is, nem nagyon lehet elpunnyadni, bár az Occun levő teleport miatt pofozhatnak a pályán össze vissza :P
    Amával meg akár elmehetnék kajálni is... :P
  • vigyori14
    #15237
    üdv. valaki lejöne velem segiteni tristamba? palámal kipróbálnám h megy e de ha véletlenül nem akkor kéne segitség,
  • Hrisskar
    #15236
    Az Mf nincs kiírva a karakterlapon. Minden tárgy amire rá van írva,hogy X% Better Chance of Getting Magic item. És még a szinted is befolyásolja egy kicsit.
  • noctlown
    #15235
    mf az mikortól látható a karakterlapon?
    mi növeli az mfet?


    köszi
  • Delac
    #15234
    Sajnos tényleg sok ilyen retardált barom van a Bnet-n.
  • noctlown
    #15233
    ok kösz, csak a diablo.hun nem találtam erről semmit. azt tudtam mi a hf, de a hfért húzást azt nem.

  • JancsiPapa
    #15232
    Elég bonyolultan írod...
    hf-rushnál úgy megy, hogy a húzó kari szépen elvisz téged act 4-ig, aztán hg és végül dio-anci.
    Wp/többi q-nél embere válogatja...
    Mivel itt bizalom is kell ezért tele van undorító emberrel ez is...húztam már vagy 5 embert hf-ért és act4 után rögtön kiléptek...Bezzeg egyszer húztak hf-ért, ko lett, a gyerek ki is lépett (diot meg ancit öljem le én ugye ^^ )
    Ennyi amúgy az egész bnet, aki nincs benne az f listbe annak már nem igazán segítek - ugyanis nekem se szoktak, ha egy el rúna kell vagy éppen egy travi wp.
  • Yoz
    #15231
    Ajánlom figyelmedbe eme oldalt!

    Itt kaphatsz egy kis fogalmat a dolgokról utánna tudsz majd konkrétabban kérdezni...szerintem...
  • noctlown
    #15230
    aztat szeretném megkérdezni, hogyha az X egyén megkér valakit hogy húzza teszem azt hellig, és az Y MF-et, HF-et kér érte, azt hogy adja oda az X?

    így jó? ;)

    amúgy nemrég mentem át nightmare szintre, van egy 140-450es sebzésű íjam, az ormális ha egy sima zombit 3-5 lövéssel ölök meg? vagy csak nekem ennyire furcsa?
  • JancsiPapa
    #15229
    "hogyha az X egyén megkér valaki hogy húzza teszem azt hellig"
    hol a tárgyrag? ^^ nem a helyesírási hibákat akarom elemezni,de ez így nem tiszta nekem =)
  • noctlown
    #15228
    üdv,

    aztat szeretném megkérdezni, hogyha az X egyén megkér valaki hogy húzza teszem azt hellig, és az Y MF-et, HF-et kér érte, azt hogy adja oda az X?
  • JancsiPapa
    #15227
    hehe majd meglátom, ahogy jön offer ^^
  • Aspyrin
    #15226
    Ha nem nagy gond nekem is szükségem lenne egy sorc torchra ;-)
  • horpeti
    #15225
    van már blizzardom, nagyon szép :D

    Tök más világ az ORB és a Blizz...

    Teljesen más játékstílus :)

    rég próbáltam mindkettőt, hát most az orb lesz... jóval aktívabb kell legyen így az ember :)
  • horpeti
    #15224
    nemtom, nekem nem tűnt fel.

    Majd most a sorccal biztos :)
  • Hrisskar
    #15223
    Nem tudom ti hogyan vettétek eszre, de szerintem egyre nehezebb a game. És hemzseg a (szerintem) a program hibáktól az 1.11 pach miat.pl: mérgez,cold damage-, mana burn- (+ egyébb nyalánkságok) -ül olyan lény aminek nem kéne(általában akkor fordul ellő ha a egy unique szörny ilyen képességekkel a közelben van,mintha átadná a képességit amit nem kéne!!!4). És úgy kis átlagban van egy helyen két unique nevű lény(amit persze oltárrira tápak).
  • Delac
    #15222
    Hát jelentem tegnap hell act1 t átvittem.
    Igaz volt segítségem.
    Hallod Aspy, egy brand-s ama segitett, és úgy osztotta a népet andy visage nélkül, hogy csudájára járhatott volna az egész világ. Aza fegyo, egy császsár. 30% chance to cast lvl x amplify dmg when struck. Immun to fizikai-t leszedte aztán meg rámásztám azzal a gyenge 5K sebzésemmel/5 frame. Olyan szinten pocsékoltuk a szörnyeket áááá. Nagyon franko cucc.
  • JancsiPapa
    #15221
    szted*
  • JancsiPapa
    #15220
    ha lenne, akkor sztem a pvp sorc magára tenné a spirit monarchot ? :)
  • horpeti
    #15219
    enyém PVM lesz, és az lesz..

    vagy van kisebb STR igényű pajzs is, amiben lehet Spirit? Mert akkor eleve olyat fogok keresni... Ha nem használom az ethes uppolt skulldimat (és valszeg nem fogom, hanem helyette tal armor), akkor csak a spirit az amiért fel kell cuccolni az erőt...

    most pici def nem számít a pajzson, meg ugye blokk se lesz :)

    Majd kialakul, de valszeg holy freezes segítőm lesz amúgy is, szal túl sok def nem kell nekem, mert úgyse fog nagyon mit összeszorozni. :)
  • horpeti
    #15218
    Ja meg azt el is felejtettem mondani, hogy a hellt azt egyedül fogom megcsinálni... :D

    Max. ACT3ban kérek WPket (Durance 2), mert azt a kalim ereklyéit tutira nem fogom összerakni, a többit meg lazán átteleportálom .. :DD

    75. szinttől már tutira fincsi lesz a gém, akkor már teljes fegyverzetben (torch).

    Persze már előtte is meglesz minden fontos (Shako lesz a legutcsó, ami nagyon sokat nyom a latba), de úgyis nyomni fogom a nm baalt 75ig. Nem lesz szarakodás, lesz ki telezzen. :D

    Majd mehetünk együtt is hellen. :DD
  • JancsiPapa
    #15217
    Tudod a próknak kell ez (vagyis inkább a duper gazdagoknak)...
    Most én vagyok a legjobb, mert a legjobb defes a magefistem...
    str reqre pedig annyi a válaszom, hogy egy duel sorcon mindenképp spirit van (esetleg whistan's), amihez már alapból 156 kell ^^
  • horpeti
    #15216
    én először a vipermagi + TG kombót fogom nyomni, akkor lesz 21x MFem gheed-del.

    Azzal fogok hellbaalozni, meg nm baalozni, ott úgyis a sok köcsög pickiteli fel a dolgokat. :P

    Aztán majd ha unom a banánt, akkor beruházok TAL armorba és egy FCR gyűrűbe, és ugyanúgy megvan az FCR és resist, csak több MFfel (3xx).
    Aztán ez már elég jó.

    Arachra valszeg így nincs szükség, gyűrűstől meglesz így is az FCR (perfect spirittel) viszont Vipermagival még tökéletes a 33 FCRes spiritem is. Azzal meg jódarabig elleszek. TG meg amúgy is hasznos, mivel erő és vitalitás is kell + a lightningosoktól sem kell féljek. Ergo nincs ellenfél. :P arach csak +1 skillt adna, most azon nem veszek össze.


    Vipermagit mennyiért lehet venni? jó a pul, perfect az um low az lem?
  • horpeti
    #15215
    de nem az lesz, amit te leírtál :)

    Perfect spirit mellé tal övvel nekem is meglenne a 105 FCR, de nekem az a tal öv az nagyon gagyi.

    ahelyett akarok TGt a soulok ellen (+40 STAT). :P
    Mivel én valszeg nem mefit fogok runolni... :P de oda se árt.

    mindenesetre nekem az a tal öves kombó nem szimpi, helyette inkább arach, v. TG....
  • horpeti
    #15214
    lol, akkor most mindhárman csináljuk a hibridet...

    És még leszóltok, hogy itt tervezgetek karit, meg könyvet írok...
    Erre ti is kedvet kaptok :PPP


    Majmooook :DDD
  • horpeti
    #15213
    kabbe :P
  • Delac
    #15212
    áá 2 oath bőven jó. A íjat sajnálom nagyon.
    :(
  • Aspyrin
    #15211
    Tényleg, Delac eladom a fejszéket ha kell beszerzési árért :)
  • MadJani
    #15210
    Nekem ugy rémlik, hogy a Tal öv is megkapja a 10 FRC-et 3 cucc esetén. Igy ha a te számitásodat nézzük, akkor az általam leirt (#15178 ) cuccokban, ha kicseréled a kesztyüt Magefist-re akkor megvan a 105% a rengeteg Mf mellé.
  • Aspyrin
    #15209
    Bár ha jobban belegondolok már mindegyik karit unom
  • Aspyrin
    #15208
    Kedvet kaptam én is egy ilyen hibridhez, délután nekiállok :) Eladogatom botd axejaim hogy legyen miből a költségeket fedeznem.
  • Delac
    #15207
    Na most kipróbáltam szerkesztőben az FO+FB sorci sebzését. Anni nélkül Fb 4K+ de nem 5K sajnos pedig majdnem. :)

    A többi viszont szép csicsás:D
    Ahogy néztem már csak egy pár apróság kell. (pl tal armor+ torch )
    Utóbbi kettőre ha van valakinek, arra igényt tartanék. (fizetet hirdetés)
  • Aspyrin
    #15206
    Épp unatkozom, folytasd :D
  • horpeti
    #15205
    húdesokat írtam :P boccccs! :D
  • horpeti
    #15204
    hája, eszi a fene. :D

    Amúgy csak azért kellene maxos, mert

    occu 30 + mage 20 + ugye 35 a spirit: 85.
    és 105 kell.

    És így elég lenne +20 FCR, nem kéne +30.

    Aztán akkor meg lehetne oldani egy Tal armor + FCR gyűrű kombóval.

    Viszont ha nem maxos, akkor kell az arachnid, vagy 2 gyűrűhely áldozás, vagy legrosszabb esetben Vipermagi (ami tökéletes, csak nem ad MFet:D)

    Szal csak ezért. Vipermagi gyönyörűen teljesít, csak azzal beáldozom az MFet.

    skulldival beáldozom az FCRt, resistet a nagyobb defért és skillért

    Tal armorral meg beáldozom a nagyobb defet a sokkal több resistért, no meg +10 FCRért. (ha megvan 105 FCR, ez a legjobb választás. csak ugye ahhoz kell még FCR máshonnan...és pl. értékes resistet meg egyebet is adhat a gyűrű, nekem perpill nincs faxás 10 FCR + sok jó bonuszos gyűrűm:D)


    Bármelyiket választom, a lényeg, hogy legyen meg a 105 FCR. Bár anno is emlékszem, hogy 105nél kevesebb FCRrel MFeltem, de most nem leszek ilyen mfnoob, fő az élvezet. :D

    amúgy az övet csak azért akarom megmenteni, hogy tényleg legyen má akkor TG, és akkor abszolúte nem lesz probléma a Soul... no meg +40 statpontot ad, és mind a 40 gyönyörű.

    szal valamit valamiért van...

    sima +10 FCR gyűrű helyett is lenne jobb választásom, szal overall kell megfelelő legyen a dolog.

    Az MF, az FCR, a skill és a resist összhangjában.

    Bár nyilván egész más a solo run, és a 8 playeres baalrun.
    Baalrunra legszívesebben TG + Vipermagival megyek.
    Soloban viszont miért ne aggassak magamra még halál lazán 88 MFet.

    Csak utálok átöltözgetni, bár mondjuk túl sokat nem kell akkor sem.. :D



    Először minél erősebb karit fogok létrehozni (Vipermagi + TG), aztán majd alakítok solo MFre... (úgyis inkább a sorc létet, és a feel the powert akarom, nem az uncsi mf runt, de ha lehet miért ne öljek minél több MFfel. :P)
    Amúgy az occu+shako+wt+gheed is már 200 fölötti MF (kb. 21x), szal annyira már az se rossz, talarmorral meg 300 fölé menne...

    Nemtom mik a breakpointok, meg ilyenek. :)
  • Aspyrin
    #15203
    Passz, de ne csak az fcr-re koncentrálj hanem a manára is(112 a max).
  • scorpeeon
    #15202
    hali! honnan lehet letölteni hero editort? mert vmi jamellát letöltöttem és szar volt
  • horpeti
    #15201
    egy perfect FCR-es Spirit mennyibe fáj?

    um? vagy mal-t is elkérnek érte?? (én pulért vettem 33 FCRemet, és nem is sikerült eladni többért, kiröhögtek umért is...) :D
  • horpeti
    #15200
    aha. Hát biztos. nekem sose volt gondom palával a resisttel. Szerintem neked se (wizardpsike:D + ravenfrost)

    Szal ezért...

    Sorccal érdemesebb a 30 coldres, mint palának. :P Nemtom hogy lesz resistem sorccal, valszeg a tal armor az segít. :))

    Bár az eth.es skulldimmal lenne 10k defem defes csókával, tal armorral meg 4.5-5k... Azért az elég nagy különbség. :)

    De hát valamit valamiért...

    arach vs. tgod is valamit valamiért szitu...

    Minden a valamit valamiértről szól, kérdés, mi a fontosabb. :)
  • Aspyrin
    #15199
    Az fcr mellett a resistet természetesen.