26171
  • vigyori14
    #15398
    megtudjátok mondani h 4/5 ös cold facet mit ér? die os.
  • JancsiPapa
    #15397
    sztem meg épp, h az assáé...mercre rohadt nagy egy eth armorba...
  • Aspyrin
    #15396
    Egyébként 1.11-es rw-ből csak a necroé lett használható szvsz.
  • horpeti
    #15395
    Jól emlékeztél :)


    Item Name: Treachery
    Quality: Runeword
    Type:
    Stats: 3 Socket Body Armor. Shael + Thul + Lem
    5% Chance to cast level 15 Fade when struck.
    2% Chance to cast level 15 Venom on striking.
    +2 to Assassin Skills.
    +45% Increased Attack Speed.
    +20% Faster Hit Recovery.
    +30% Cold Resist.
    50% Extra Gold from Monsters.


    Annyira nem rossz. Bár szerintem így nagyon pici lesz a páncél defe...
    Amúgy meg 1 barbár 2500as alapdeffel (ami könnyen elérhető) a shoutból + iron skinből már annyira sokat profitál, hogy az felér bőven a DRrel.. :)


    Bár csak előző ladderban régen csináltam olyan barbot, akinek 2 kardja volt, de őszintél szólva semmi problémám nem akadt a deffel, max. a resisttel, de a natural resist nagy barát. :)
    És ugye iszonyat mennyit leechel egy barb... Nekem mindig csak a mana volt a kérdés, bár aztán már az se. :)

    És csupán egy doombringerem meg 1 grandfatherem volt, nem ilyen BOTD meg egyéb nyalánkságok.. :)

    De meg lehet fontolni. :))

    Frenzys barb más, a WWset szinte megse tudják ütni.
  • Aspyrin
    #15394
    Treachery:

    5% Chance To Cast Level 15 Fade When Struck
    25% Chance To Cast level 15 Venom On Striking
    +2 To Assassin Skills
    +45% Increased Attack Speed
    +20% Faster Hit Recovery
    Cold Resist +30%
    50% Extra Gold From Monsters

    Elég gagyi barbinak.
  • JancsiPapa
    #15393
    treachery v mi a rák...
    shael lem meg thul van benne.
  • horpeti
    #15392
    most pontosan melyik armorról is beszélsz? :)
  • JancsiPapa
    #15391
    Lehet lol 1 picit,de az assa armor is király...damred+5x allres a fade miatt - ami egy frenzys barbárnál hamar beüt - nincs block - 45 ias...
  • horpeti
    #15390
    Amúgy nekem a Leviathan is tetszett anno Barbbal.. azt cseréltem 2-es Arkaine's Valorra.

    De mondjuk a Stone is igencsak nagyon jó megoldás.

    A forti meg hát juj de durva. Mondjuk azt a mercemen is igencsak el tudnám viselni... :)))

    Chilling armor rulZ :D
  • horpeti
    #15389
    én is a stonet javaslom olcsóságból. Forti meg hát ehh ehh. :D Durva. :)
  • Aspyrin
    #15388
    Forti :) Ez szinte minden barb álomruhája. Lényegesen olcsóbb megoldás a stone.
  • vigyori14
    #15387
    frenzys barb nak tudtok mondani jo armort? vagy driels shell jo neki?
  • horpeti
    #15386
    Akkor úgy. :P

  • Aspyrin
    #15385
    Az eth duriplatet uppoltan keresd, nem érdemes még arra is runát pazarolni :)
  • horpeti
    #15384
    Ha valakinek van egy feles jó kis vampire gaze-e, akkor azt szívesen megvenném.
    Ugyanez a helyzet egy eth-es duriel's Shellel. :)
  • horpeti
    #15383
    Nekem meg az ORB Ball sorcom , bár egyre jobban kedvelem meg a meteort.

    Emiatt lehet egyre jobban megkedvelném a Blizzt is, hasonló stílus... :)
    Néha jó lustizni is a pályán, arra jó a blizz és a meteor.. de néha meg nem akar az ember uncsizni = jó az ORB.

    ORB és meteor : pont kiegészítik egymást. Se nem uncsi, se nem túlpörgős. :D
  • Aspyrin
    #15382
    Én pont a cucctalanság miatt szereltem le Lamadint, pedig egy húzósabb equippel szívesen játszanék vele. Addig is marad a csodálotostökéletesügyeswwbarbom :)
  • JancsiPapa
    #15381
    Van/volt smiterem - sajnos híján van a cuccnak :/
    De lehet csinálni kéne egyet :)
  • Delac
    #15380
    Worms hang bejátszik :D
  • sz4bolcs
    #15379
    DiabLŐCSök EZ tetszeni fog.!!! :D
  • vigyori14
    #15378
    üdv. szeretnék lemenni tristaba palámmal, de egyedül nemmerek, lejöne velem egy smiter pala segiteni nekem?
  • JancsiPapa
    #15377
    Picit nézz fel a google-ra - egyszer én is akartam modokat nézni, találtam is oldalt.
  • bepi
    #15376
    Valaki nem tudja megmondani hogy hol lehet jo mdokat letölteni a netröl vagy azt a modot ahol lehet kulcsokat szerezni amit baal ad
  • JancsiPapa
    #15375
    Hát nem az, de azt csináltam belőle :) Most jó sok hellyel az invemben 292 mf =)
  • horpeti
    #15374
    Ahogy elnéztem bottal csinálják sokan. :)

    Úgy meg enyhén szólva könnyű...
  • Rettenthető
    #15373
    Nem azért mondom, de emlékeim szerint ilyen lagos fos már nagyon rég volt a bnet. Okay régen is csinált csodákat, de ez már komolyan vérlázítóan szar, az meg guctucstalan, amit a Blizzard csinál, illetve nem csinál.
  • Aspyrin
    #15372
    Sajna nem úgy megy már mint 1.09-ben, szóval elég lassan megy és monoton is. Akkoriban volt 99-es bowamám(NaStY-bOwAzOnE) de most már tuti nem állnék neki.
  • Aspyrin
    #15371
    Az tuti, mert ez egyáltalán nem mf sorc :D
  • Aspyrin
    #15370
    Nincs ára, egyébként alapból eth.
  • horpeti
    #15369
    lvl 97es botok játszanak baalrunokat... loller... és ilyen lesz pl. ladder első .P
  • horpeti
    #15368
    hm, eladtam a 13-14es sandstormom egy occu + waterwalkért. max lifeos.

    hm, ennyire jó lett volna az a sandstorm? pedig én lemet akartam kérni érte: P

    occut meg pl. pulért vettem.
  • horpeti
    #15367
    találtam egy eth shadow killert, 208 EDset.

    Mivel indestrucible, ezért úgy gondolom emel az értékén... ha egyáltalán ennek van. :DD

    szerintetek?
  • horpeti
    #15366
    ha lenne ilyen vagyonom, nekem is ilyen mf sorcim lenne :)
  • JancsiPapa
    #15365
    Ha megnézed laddert, nem sok kari 99es...
    Nekem volt már egy 95ös és egy 94es karim és már azokért sokat kockultam, hogy szintet lépjenek...Szal ebből megértheted, h sok idő kell(ene) hozzá.
  • JancsiPapa
    #15364
    Malt adok érte többet nem ;)
    Igazából már nem a gazdagságra törekszem, hanem hgy öröm legyen egy karival játszani.
    Javazont azért untam meg, mert lassú volt. Hammert azért, mert teljesen egyenruhás volt az egész, mki ugyanúgy nézett ki és ugyanaz volt rajta.
    Ilyen mf-sorcija nincs sinkinek, ebben biztos vagyok:
    Death fathom 5-5 facettel; Nightwing's Veil 5-5-tel ; 35% fcr spirit; enigma light plate; magefist ; mara ; egy rare ring (10 fcr 20 str ~10 res mindből) ; nagel 30 ; wt 48; 19-20 sorc torch; 16-20-10 anni; 40%mf gheed; egy jó kis gc: 44life, 14 allres; a többi helyre 5-7mf sck jönnek (a csak mfet ad, akkor 7mfes, ha res van mellette, akkor 5 mfes is van - van pl egy 4 allres 6 mf scm :) )
    Ezek a cuccok, mercen van egy forti, egy infy és egy umolt crown of thieves.
  • SZU
    #15363
    Hi!

    Mennyi ideig tart nektek egy vadonat új karit felhúzni 99-re? 6-8 személyes multiban persze.
  • Rettenthető
    #15362
    35 mf-s ring mit ér amúgy? Nem mintha lenne, csak érdekel.
    Lehet tudni, ez a ~300% mf miből áll össze?
  • horpeti
    #15361
    jah :)

    világos :D
  • JancsiPapa
    #15360
    a 9.6k dam az egy egyágú sorcnál van :)
  • JancsiPapa
    #15359
    nem hiszed el, de 300~ mfem van és 8-10 hely az invemben...most fogok venni egy 35 mfes ringet, már csak a stílus miatt :P
    Ezért sem veszek infernostrideot, akkor-48 mf...