26171
  • horpeti
    #15439
    Nekró csontiknál számít pl. a karakteren levő CBF, vagy half freeze, vagy poison length?? Vagy bármi aurán kívüli dolog? :)

    Vagy a csontik ugyanúgy szívnak bármi van a nekrón? :)

    Köcce.
  • Aspyrin
    #15438
    Olvastam róla én is, viszont úgy tűnik már javították(pedig nem lett volna nehéz megcsinálni) :S
  • horpeti
    #15437
    wehehe. :)

    Én meg asszittem a netem a szar :P
  • Delac
    #15436
    Na leadták a drótot, hogy miért laggol az utobbi időben a bnet. Ennnyire.
    Lehet jancsee már tudja, de azért leírom. Most jelent meg egy új dupe method, ami a laggoltatáson alapúl 'újfent'. Ezzel szórakozik boldog-boldogtalan + állítólag elég szimpla a dolog, szóval :-/ akinek nem tetszik az törhet a lekvárosból. Csak óvatosan a vásárlásokkal. :)
  • Nuki
    #15435
    sokkal több időt rabol mint egy jó kis diablózás :P
  • keeper007
    #15434
    ijet... ubereltem vegre egyszer... eloszor.. erre kifagy... es ma mevotlmind a 3 testresz oszt tristam es kifagy... HIHETETLEN !!!!
  • keeper007
    #15433
    Kezdem nagyon unni a bnetet... allandoan baxaxik... sztm ma seni nemtorodik a diabloval... allandoan ez a wow mania. a tokom eldurran akarhanyszor meghallom. utalom azt a jatekot. par haveromat az aze vesztettem el me azzal jacottak. ha mondom nemleszek kocka. meg penzem sincs h most erre kolcsek allandoan. persze ha gazdag lennek tuti jaccanek vele:D:D:D:D:D:D:D de mivel nemengedhetem meg magamnak eze utalom...
  • Rettenthető
    #15432
    Szimpatikus elémélet, csak én attól félek, hogy a Blizzard nem ennyire fantáziadús (sajnos) :-)
  • keeper007
    #15431
    na ug nez ki mar megy... :) eleg volt panaszkodom...
  • keeper007
    #15430
    Jovan akkor. Me nekem is lagol a bnet meg nemcsatlakozik. De poen me most keztem el ujra jaccani vele... a fene kivan mar. :)

    Ja es utalom a wow ot ...
  • Aspyrin
    #15429
    Az első tipped valószínű de.. Nekem kb. 3-4 napja olyan szinten vacakol a bnet, hogy az már siralmas. Miután felcsatlakoztam már az első kreálásnál failedet kapok , gyakorlatilag percekig azzal tökölök, hogy próbálok elkezdeni játszani..
  • keeper007
    #15428
    Hali, GYORS segicseg kene...

    Valamiet mostanaban allandoan azt irja ki h "your connection has been... blablabla" tehat nemenged konnektelni Bnetre.
    persze eredeti meg minden de ez mostanaban egyre tobbszor fordul elo. Nemtudok semmit csinalni. Varok varok nea fel ora alatt megvan es ujra tudok jaccani maskor meg mint pl most tobb ora ...

    Mi vagy mik lehetnek ennek az okai???

    Egy ket tipem lenne, de nemtom h jok e:
    - tul gyorsan csinalok server? ha pl tegyuk fel countesnel vagy summonernel keyrunolok meg ijesmi. nezem idot 3 perc alatt megvan... johet a kovetkezo
    - neha ittott MH t hasznalok de sztm nemvagyok egyedul vele, es mostanaban egyre kevesebbszer.

    Help me pls.
  • Delac
    #15427
    Háháhá. :P
    Ami jön-elmúlik, vagy ha nem hát magával visz.
  • Delac
    #15426

    remélem jó
  • Aspyrin
    #15425
    Így kezdődik a d2 okozta paranoia
  • Delac
    #15424
    Rettenthető, ha ezt olvasod kiváncsi leszek véleményedre reakciódra.
    :

    Emlékszel beszéltük Razierfg szörnyet. (lehet nem pont így kell leírni.)
    Na matattam egy sort. Ahogy láttam az egyik képen - mondtam is neked - ez egy pentagramma tűzkör közepén volt.
    Én ma voltam lent a Mausoleumban (Blood Ravennél az egyik tápoló hely). Ott találtam egy ilyen pentagramma tűzkört, ebben ugybár semmi újdonság nincs, nade::
    Néha ezen tűzkörök közepén van egy vér pocsoja/tócsa, csak egy kisebb. Amikor kiírottam az összes szörnyet rajta, visszamentem oda majd pont a kör közepére nyítottam egy tp-t. Azon át városba, majd vissza. A vértócsa ELTÜNT!!. Ahogy a monda mondja: mélyen eldugott titkos helyen tanyázik Razierfg.
    Én ezeket a pent.gram. köröket egy ilyen potenciális felbukkanó helyeknek hiszem. További engedve a gondolat menetet, amikor a krealt szerver összes ilyen helyét kipucoljuk teljesen, és bezárjuk a vértócsákat, az utolsónál fog ő megjelenni.
    Ezt igy nagyon óvatosan kezelni. Egyéni feldolgozása a történteknek, ergo lehet hogy nem stimmel az elmélet. Egy dolog tuti, a vértócsa eltünt/ bezártam ;-).
  • JancsiPapa
    #15423
    Nem csak a rangsor miatt az: van egy csomó rúnaszó, cucc, ami csak itt van.
    Ja és hel után nem lehet a rúnákat összeolvasztani = gul hfedet eladhatod charsinak.
  • Sas6
    #15422
    Értem köszi szépen jol jött a segítség
  • horpeti
    #15421
    legalábbis a bnet szerverén igy megy.


    Magyar server 1.5 éve volt pl. a KANI. oda nem is kellett eredeti dió.

    De ha tudsz menni bnetre oda érdemes, ott nagyon sok játékos van. Azon belül meg célszerű az europaira menni már csak a LAGG miatt is. Meg MOhoz közelebbi emberek játszanak nagy valószínűséggel :D

    Bár biztos jó lehet ázsiaiakkal is dumálni. :DFD
  • horpeti
    #15420
    ez nem úgy megy.

    Csatlakozhatsz europai világhoz, kelet nyugat usa, ázsiai.


    És amúgy meg eleve a magyar chat szobába dob be: HUN-1 :D

    Ott találhatsz magyarokat legkönnyebben.
  • Sas6
    #15419
    Nem tud valaki egy Magyar szervert mondani??
  • Sas6
    #15418
    kár:[
  • horpeti
    #15417
    Elvileg lényege, hogy rangsorba állítják a karikat tapasztalati szint / pont alapján.

    Gyakorlatilag meg szerintem itt tisztább, normálisabb a játék. ill. talán több az élet. De mivel nemtom milyen a non ladder, így nemtok nyilatkozni.
  • Sas6
    #15416
    Ok köszi Horpeti köszi szépen tényleg jo az az alkohol nagyon széken kösz nagyon jol jott:] Mi az a Ladder Karakter???
  • horpeti
    #15415
    jeje, találtam egy 50es war travelert :)

    edje is majdnem maxos. ez az első normális minőségű cucc, amit találtam :P
  • JancsiPapa
    #15414
    Angolul ITT az egész.
  • Sas6
    #15413
    A Diablo 1.11-es patch mit javít ki a játékban?? Ugy hallottam hogy a 1.10-es abban tobbszor lehet találni mágikus tárgyat és a barátunkkal torténtek fejlesztések. Az 1.11-ben miket javítottak ki??
  • Sas6
    #15412
    köszi szepen:]
  • horpeti
    #15411
    szívesen
  • Sas6
    #15410
    ok
  • horpeti
    #15409
    először én is winisoval csináltam = Kaki :D


    Alcohollal kell.

    MDF-et kell csinálni.

    a mód: vmi securom 4x vagy vmi hasonló. :)

    elemzési sebesség, és olvasási sebesség is legyen 4x-es (picit várnod kell na és)


    Aztán deamonnal mehet befele,persze securomot kapcsold be rajta ha nem lenne.
  • Sas6
    #15408
    WIn ISO val probaltuk és az nem volt jo az Alcohol jo lesz?

    És neked tokéletesen megy a jatek CD nelkul?
  • horpeti
    #15407
    csinálj az eredeti CDről a legújabb alcohollal securomos biztonsági másolatot.

    4x-es sebességgel.

    Én így használom.
  • Aspyrin
    #15405
    A páholyon(www.diablo.hu) találhatsz hozzá nocd cracket de bneten nem ajánlatos használni.
  • Sas6
    #15404
    valaki nem tudna egy olyan patchet mondani ami azt tudja hogy a DIablo 2 :LOD megy CD nélkül és nem kell hozza CD. MErt az egyik haveromnak odaadomn a jatekot és nekem is kéne meg neki is a CD és nem lehet megoldani azt hogy mehjen CD nélkul a jatek?? Eredeti Jéték
  • Brio
    #15403
    hello! azt hallottam hogy van egy olyan mod amelyikben minden szörny úgy dobmint baal. igaz ez és ha igen akkor tudna valaki adni egy linket?pls
  • Rettenthető
    #15402
    Van Shaft-m Doombr.-ért, ha gondolod
  • Sas6
    #15401
    Sziasztok nem tud nekem valaki egy olyan címet mondani ahonnan lelehet tölteni 99-es szintu karaktermentéseket??
  • vigyori14
    #15400
    azóta már vettem mástól doombringet, azért kösz
  • Delac
    #15399
    ha kel még doombringer szólj. Árba megegyezünk, de csere is érdekel, ha van az alábbiak küzöl valamelyik.:
    Shaftstop, Stormshield.