26171
  • horpeti
    #15479
    ww-t vazeg semmi se erősíti :)
  • horpeti
    #15478
    reaper's trollos WWs barb leszek :P
  • horpeti
    #15477
    mondjuk WWzni fogok valszeg :))
  • horpeti
    #15476
    szívem szerint nyomnék reaper's trollt :P

    De spec. 2 doombringer táposabbnak tűnik...
  • horpeti
    #15475
    lóvém nincs ilyen botdkre, szal vlszeg akkor kardra gyúrok, és doombringerek :P
  • horpeti
    #15474
    csinálok egy barbárt:D

    melyik masteryre érdemes gyúrni?

    2 kard lehet 1 kézben.

    de 2 még mi lehbet 1 kézben?
  • Nuki
    #15473
    ja egyesek ilyeneket is tudnak :o
  • LegionarR
    #15472
    A gép előtt ülve röhögtem ki, szal nem látta és nem sértődött meg... Anyázni meg nem fogok, mert nem vagyok bunkó... Csak annyit mondtam neki hogy "aham", és "bye" !
  • horpeti
    #15471
    miért kell kiröhögni?


    max. anyázni, hogy ne oltsál vaze.. de kiröhögni?? biztos bennem van a baj... :P
  • LegionarR
    #15470
    Valami muksó nekem a bneten azt magyarázta hogy jövő héten lesz a ladder reset... Persze én kiröhögtem... De ugye tényleg nem most lesz?... Én olyan szeptember körülre saccolom...
  • JancsiPapa
    #15469
    Csak ha egy mana burn death lord csapat közé kerülsz, akkor 600 élet nem fog megmenteni - míg 1000 élettel már másabb.
  • Holy75
    #15468
    Igen de ha sokan vannak mondjuk hellen és van köztűk 1-2 imun éa a csicso halott akkor 1 kicsit nehezebb. Meg szerintem minek kinlodni ha nem muszály. A Shildhez 156 str kell és az a legtöbb dex semmi, másra nem is nagyon tudsz tenni csak az ép-re manára, dehát kinek mi éri meg jobban.
  • JancsiPapa
    #15467
    Én egy sorcomnál se tettem energyre...Az utolsónál jobban szoptam, többet kellett inni, de shako, spirit arach annyi manát ad, hogy elég mindig, néha kell inni.
    Aztán most szurkolni nekem :(
  • Holy75
    #15466
    1 sorcnak a mindene a mana nem az ép-re kell pakolni hanem a manára mert a dam a Shild miatt a manából vonódik nem az ép-ből.A Shildet meg lehet erősiteni (telekinézis 1,11) Mert ha a mana elfogy mindegy mid van te onnan el nem jössz:).

    Holi
  • Sas6
    #15465
    Ok köszi szépen az infót.
  • Delac
    #15464
    Lesz neki shako meg a szokásos mf sorc cuccok.
    Ezen felűl érdemes további pontokat áldozni manához?
  • Delac
    #15463
    A pvm sorcál "infi kézben csicsó" nekem jobban bejövős. Ha már választani kell akkor infi az insight-l szemben. Ez esetben hogy kell tenni sorc nál energyre?
  • horpeti
    #15462
    reaper's rulZ :P


    Nekem 5-600 mana simán elég a hibrid sorccal... max ha belejövök a tele/fireballba, akkor kell inni.

    no meg ha drain mana :P
  • JancsiPapa
    #15461
    Igazából 2 karira kell energyt tenni:
    A pvp sorcra és esetleg egy bone necrora.
    Mindenütt másutt meg insight rulzz - hammerpalánál meg még az se kell... Vajon mire való a redemption aura? ^^
    Nekem 1 ponttal most 18as, 115 életet kapok minden hullánál...
  • horpeti
    #15460
    de, kell neki mana :)

    de nem kell tenni energyre :P
  • Aspyrin
    #15459
    Nem.
  • Sas6
    #15458
    Az amazonnál érdemes rakni az energy-re? Szal kell neki mana??
  • Nuki
    #15457
    nem lehet hogy Hardcore-Ladder-Hell?
  • Delac
    #15456
    A leírásban szereplő stygian beast-t én nem találom sehol, de azis lehet hogy rosszúl keresem. Érdekes jószág egyébként ez a Reziarfg. Megannyi monda terjeng róla már ha egyáltalán ismeri valaki :P
    Olyan 50 % ban kacsa a téma. :-/ sajnos...
  • Aspyrin
    #15455
    Mi a fene az az fg? :O
  • Braveheart
    #15454
    Reziarfg
    Hmm, érdekes...
  • Delac
    #15453
    Fg, omg, most veszem észre. 1 ist 6-7 fg.**
  • zsolti3
    #15452
    Csá!
    Valaki eltudná küldeni a "Lord of Destruction" telepítő kódját
    a [email protected].
    Előre is köszi
  • Delac
    #15451
    Feleződtek? Egy hr ha jól láttam 24-30 fg között. Ist meg 6-7 ist talán.

    A laggolás időszaka nekem is beköszönzött. Eddig totál nem találkoztam vele, simán tudtam krealni, cuccolni. De tegnap végre elért hozzám is a szele. Nem vagyok feldobva.:-/
  • JancsiPapa
    #15450
    hmm...a lag folytatódik...
    Ritkán tudtam lagmentes gamet csinálni, ezért duel gamekben mfelek már 2 napja :)
    De végre találtam egy bk3at :)
  • Nuki
    #15449
    ja és beléptünk a 3. világba, azért feladta küldetésnek hogy "kill mephisto"
  • Hrisskar
    #15448
    Ma nagyon mázlim volt, Nuke -kal kivertük Durielből a Tal Rasha övét én a miztonság kedvéért kiléptem majd újra be( ekkor tuti menti a karakter állásomat). Elkezdtük a 3 világot és elkezdet laggolni(első questet teljesítetük)=> meguntuk a laggot és kiléptünk. Én a biztonság kedvéért csináltamj új game, hogy megnézzem minden megvan-e=> pont úgy áltam mint amikor újra beléptem a karimmal.(első guest nics felvéve, csicskám halot{még élt mikoror laggoás után kiléptem})
  • Nuki
    #15447
    kösz :) legalább már tudom miért anyázzak ha kilép ha tárgyat adunk át XD
  • JancsiPapa
    #15446
    Hát nem tudom, de a jspn rohadtul (felére) csökkent a hr ára, ez azért jelent vmit...
  • horpeti
    #15445
    meg kell tanulni.

    Különben kockulhat az ember napestig... A laggban. :P Hát kell ez nektek? nekem nem! :D
  • Bobber
    #15444
    én becsületes dupolo vagyok:):):)
    nem használom ki a lagot:):):)
    (amugy se tudom hogy hogy kell:):):):):):) )
  • Aspyrin
    #15443
    Akkor egész héten dupeolni fogunk :DDD
  • Aspyrin
    #15442
    :DDD
  • horpeti
    #15441
    dupeolj ilyenkor. Használd ki a pillanatnyi lehetőségeket. Ha nem laggol, játssz, ha laggol, dupeolj. :P
  • Bobber
    #15440
    egyszerüen nem értem miért nem lehet ezekett a lagolásos dolgokat megcsinálni:(
    Mármint a dupolást stb
    Egy kicsit akarok tegnap játszani erre meg ugy lagolt hogy az élettöl is elment a kedvem:(