26171
  • Aspyrin
    #15599
    Btw éppen egy új javán dolgoztam a hétvégén, power strike+fury kombinációval fogom használni. A kari neve írtó fantáziadús "StrikeandFury" :D
  • Aspyrin
    #15598
    Tm hátránya még a nagy str igény is.
  • horpeti
    #15597
    mondjuk a colossus blade is 3 ranges.

    azért biztos az 5 range az durvás lehet. :))) 5 rangeben pörögni az 10 ranges sávot jelent.... :)

    1 range 1 yard? :))


    10 yardban pörögni rulZ. :)
  • horpeti
    #15596
    aha. :D

    Én ahány guideot olvastam, mind alap dexről beszélt :P

    Meg anno emlékszem az én dual swordos ww barbom is úgy tolta :P lol is volt... de angelic kombóval ment.. :D

    Na ezt majd még ugye át kell gondolni...


    Egyedül a thundermaul az ami nem tetszik, mert 3as ranges... és azért nem mind1, hogy 3 v. 5 range. :)

    Sajna ik maul 2 ranges, szóval azért érezhető a különbség. :))

    nyilván 2 CBs ethBOTD az durvább a bonuszok miatt, de ott egye meg a fene az áráért... Nekem valszeg 1 BOTD sem fog összejönni. :))

    De ha 1 összejönne, akkor valszeg azt egy eth.warpikeba tenném...
  • horpeti
    #15595
    én inkább egy demon limbes enchantra gondoltam... az 11 percre rak enchantot... :)

    obedience: lassú WWhez!


    warpike és thundermaul is lassú, vagyis inkább annyit mondanék, hogy WWhez "csak" 6 frames, míg great poleaxeszal 5 frame (+20%)


    Ettől függetlenül a warpike az megéri a lassúságát.

    warpike: 105.5 (5range) (+22% damage poleaxehoz)
    thunder maul: 106.5 (3range) (emiatt crappy)
    great poleaxe: 86.5 (5range)


    Jah. szal akkor a nagyobb damages warpike igen a nyerőbb, mint a kb. ugyanannyival gyorsabb great poleaxe.

    Max. annyi szól a gyorsaság mellett, hogy kellő CB és DS mellett az a +20%kal több ütés az több ds-t is ér, ami duplasebzés (CBről nem is beszélve).


    De általánosságban véve igen, a warpike elég rulZos...

    Bár WW esetében annyira nem tűnik ki...
  • Aspyrin
    #15594
    Dex témát pedig mindig az adott cucc határozza meg. Nálam átlag 180-240 szokott lenni.
  • Aspyrin
    #15593
    Illetve eth warpike a legjobb megoldás :)
  • Aspyrin
    #15592
    Mert vacak a sebzése pl. eth thundermaulhoz képest.
  • JancsiPapa
    #15591
    Én sem tudom, mennyi kell.
    Próbáld ki, ha ritkán talál, tegyél rá még vmit.
    Vagy ölj egy párat egy obedience-szel...
    lvl 21 enchant, mostantól psszt ;)

    U.i.: Újra összejöttem asszonnyal.
  • horpeti
    #15590
    csak azt nem értem, miért nem ebbe teszik? :)
  • horpeti
    #15589
    hm, ráadásul ha jól látom, akkor a BOTD az 6 rúnából álló szó, szal akkor elvielg a legjobb polearm amibe betehető az a great poleax nem? :)
  • horpeti
    #15588
    amúgy még gyorsabb is a cumó.. :D

    nyilván akkor eth.ben nem létezik ilyen, igazam van?
  • horpeti
    #15587
    IK MAulnak 2es a range, elég gagyi lesz tőle a WW, de legyen... :P

    Olcsóbb nagyjából jó cucc valszeg nem nagyon van, de azért szétnézek.. :)

    egy ethBOTD polearm az jól jönne.


    Ja, azt nem tudjátok, miért a cryptic axe az ami olyan rohadt jó, amikor pl. ott látom a Great Poleaxe -t, ami bár 91.5 helyett csak 86.5 avg. damagevel rendelkezik, de 4 helyett 5 RANGEgel!

    Igaz 6 max. socketes, szal valszeg akkor ezért nincs is olyan, hogy eth. essen 5 sockettel? :)
  • horpeti
    #15586
    és helyette milyen mercet javasolsz? :)

    Mert az oké, h. pazarlás... :P De ha nincs semmilyen akkor nem nevezném annak. :D
  • horpeti
    #15585
    nemtom mennyi kell igazán, és nem szeretném azt hogy Hell baal roomban pl. nyomom a WWt, és akkor szépen átsuhanok találat nélkül :PPP
  • Aspyrin
    #15584
    Nem vagyok díler sry.
  • zachi
    #15583
    valaki nem tudna ingyen zöld cuccot adni?
  • Aspyrin
    #15582
    Mert hülyeség pazarolni olyasmire amit megtudsz oldani akár egy gyűrű/amu kombinációval.
  • ghosstt
    #15581
    hey lod-hoz no cd krekket lehet szrezni?
  • JancsiPapa
    #15580
    Nem értem, h miért vagy annyira oda az attack ratingnél...
    1 raven elég jó arral, ha nem, vegyél metalgridet meg még 1 ravent...
  • horpeti
    #15579
    az még mindig érdekel, miért lolz a blessed aimes merc. meg hogy mi a más tuti javaslat. :D
  • horpeti
    #15578
    jah, attack rating angeliccel tuti nem gáz. (+manald heal) :)

    Ha elérem a magasabb szintet, akkor valszeg ravenfrost + highlord combóra fogok váltani. :)

    meg akkor lesz 10% mana leech majd az ik settből, szal az se kell.

    Akkor lehet még 1 ravenfrost. :P


    Szal rulZ lesz... :))
  • horpeti
    #15577
    nekem anno akkor is a WW barb tetszett, a frenzys egyáltalán nem. :)

    De gondolkodom azon, amiket olvasgatok,hogy milyen jó a concentration is kiegészítésként, főleg ha 1 enemy van. Bár nemtom, ha BAAL ellen kéne menni, akkor mi sebez többet, ha conceszal üti az ember, vagy ha végigzuhog rajta WWvel oda-vissza... :)

    Végülis valszeg mind1, mert mivel nincsen nagyon drága cuccom, ezért IK barbra vagyok limitálva, ott meg nem ezen múlik... :)
  • horpeti
    #15576
    mér lolz? :) Mi a baj vele?

    Te milyen csicsót húzol egy ilyen barb mellé? (az nem válasz, h. semmit :D)


    Sajna nem vagyok gazdag, valószínű hogy csak egy IK barbra futja most, csak ezzel az a bajom, h. a rohadt masteryt akkor úgy ahogy van bebukom... Vagy csak 1et teszek rá, és akkor az is segít valamennyire, és akkor majd ha váltanék, akkor annyira nem lesz szívás ha 1 pontot bukok emiatt. (pl. ha lesz BOTD)
  • Aspyrin
    #15575
    Ar kérdést meglehet oldani egy angelic amu+ring(esetleg a második ring is) kombinációval. Blessed aimes csiccsó=lolz. Frenzyvel értelemszerűen egymás után csapkod az ember. Ww-vel sok minden egyébb nem műkszik viszont egy jól megtervezett és felszerelt botd tmaulos/warpikeos babával végighenteled a népet egy pillanat alatt. Az én thundermaulos babám egy low maulal és fortival 12k-t wwzett ami ugye elég kellemes.
  • horpeti
    #15574
    jah, azt nem értem, miért van az hogy sok ember azt javasolja, hogy csak 1 pontot tegyen a WWre? Az oké, hogy nem ad sok bónuszt, de ha azt használja végig, akkor mi a frásznak ne rárakni maxot... :)
  • horpeti
    #15573
    "%chance to cast a spell won't work with WW."

    Ez igaz?

    tyű, elég gáz :D


    Lehet akkor Frenzy barbbal jobban jár az ember? de lehet hogy élvezetesebb a ww... :)
  • horpeti
    #15572
    jah, ha 2 fegyó van a kezemben, pl. ami ad deadly strike, crushing blow, -% to def, leechek!, stb. akkor az melyik skill módban adódik össze, ha egyáltalán összeadódik?

    vagy mindig külön számítódnak ezek a dolgok?
  • horpeti
    #15571
    Frenzyvel egyszerre csapkod a csávó, vagy külön külön?? (és majd gyorsabban meg stb. az tiszta)
  • horpeti
    #15570
    Nyomok egy Blessed aimes mercet, és máris nő az attack ratingom. :P

    Holy freezest akartam, az döfi védekezésnél, de a blessed aim is eléggé jó, ha nincsen szuperfegyverem. :)
  • horpeti
    #15569
    Sajnálom Jancsi!

    Én is hadilábon állok a dióval, de mivel juli 1től szabadabb leszek, így lehet fogok a dió előtt rohadni, bár nem nagyon kéne, csak megszokásból nem mindig van mindig mást tenni. :))

    a barbár amit elkezdtem, biztos fog tetszeni valamennyire. :)
    Mondjuk egy jó kis BOTDvel lenne igazán jó, egyelőre majd még meglátom, mit fogok rátenni, ugye az IK sett az ami reális, és együtt egész jó...
    A mastery miatt grrr. a dolog, de egyelőre akkor arra nem teszek.


    ti BARBnak mennyi dexet szoktatok tenni? Erőt gondolom amennyit szükséges, nem (bár gondolom ad damagehez az erő...) ?

    DEX tudom, "csak" az ARnek kell extra sok... Csak azt nem tudom, mennyi szükséges. :) Az bizti, csak PVMet fogok vele nyomni. :)
  • SZU
    #15568
    Ez az az extra rész, ahol a 3 tesót kell 1xre lenyomni?
  • mooo
    #15567
    ???
  • Bobber
    #15566
    ???
  • mooo
    #15565
    Berakod a cube-ba,Harrogatban összerakod:megnyílik egy portál.Átmész és valamelyik überboss jól ledarál a vérbe
  • Nuki
    #15564
    annak a heaven's settnek a páncélját tegnap vertem ki andarielből....
    diablo is 3 junikot dobott :o [nightmare-n]
  • Hrisskar
    #15563
    Az Orphan set nem annyira jó. Haszáld addig míg nem találsz jobbat, aztán Tradeld el más játékossal.
  • Brio
    #15562
    CSá all,szerváltam egy organsetet és nem tudom hogy mit lehet vele csinálni pls help
  • Nuki
    #15561
    reméljük okosak lesznek, és jól döntenek játékkészítés terén :P
  • Gugger
    #15560
    nekem csak a 2.CD kellene a Play, mert csak azt keverte el az öregem! torrentre nem tudod feltölteni ?