26171
  • Gugger
    #15559
    hát lehet meg kellene venni, mondjuk neki nincs otthon Inernet :D
  • JancsiPapa
    #15558
    Hát - egy hete még egy boldog párkapcsolatban éltem (több, mint másfél évig voltunk együtt, 17 éves létemre azért nagyon szép!), várva a nyarat, életem legjobb nyarát.
    A barátnőmmel szakítottunk kedden, most már egy 24 éves gyerekkel jár, aki mellesleg a rokonom.
    És most kevés dolog köt le, legkevésbé a diablo.
    Sztem elég ennyi.
  • Delac
    #15557
    Aspy egyébként nem volt szép, hogy vissza vetted az eth crytic axe-t. Nem is foglalkoztam vele. Ha ma talizunk visszaadom a pul-t, amibe került. Sikerült egy két nagyon low cuccot eladnom ma/tegnap. Szóval ne legyen rest rámszólni.
  • Delac
    #15556
    Én ladder resetig még várok ezzel a döntéssel.
    Egyébként megkérdezhetem/jük, hogy miként jutottál el erre a szomorú döntésre?
  • JancsiPapa
    #15555
    Én nem megyek fel, nincs kedvem hozzá...
  • Aspyrin
    #15554
    Máris megyek fel:))))
    [rohan fel bnetre]
  • JancsiPapa
    #15553
    Nah úgy néz ki abbahagyom a diot ^^
    A barbomat sajnálom, az egyetlen jól sikerült karim...
    Azért még itt leszek és éberen figyelek mindent :)
    Aspy, Peti, Delac, majd azért rátok hagyok némit :)
  • vigyori14
    #15552
    üdv. ladder resett miorra várható? hány hét még kb? resett után nemlessz ilyen laggos a bnet? mert ma spirit et és summon sk-t vesztettem miatta
  • Sas6
    #15551
    Sztem is án pont most vettem meg 3000 ft-értt olcso és baromira megéri ja bocs 2990 :] Diablo 2 + LOD
  • horpeti
    #15550
    nekem megvan MDFben a file, amiből bemountolva használható a játék , sőt még az bnet is... (eredetiről van lementve)

    Csak nemtom perpill hogyan tudnám átküldeni.

    Esetleg vhogy megoldhatjuk az átküldést, részletekben, amikor van szabad sávszél küldözgetni...
    Vagy ha van hova feltölteni, amikor épp van időm , feltöltögetem...
  • Rettenthető
    #15549
    Ma már szinte a Sport szelethez csapják a diablo2+exp set-t, olyan olcsón lehet venni. Sztm vedd meg apukádnak ajándékba, biztos örülni fog neki, és még a bneten is tud vele játszani, ha nem ilyen rohadt lagos lesz, mint most.
  • Gugger
    #15548
    sziasztok,

    az a helyzet, hogy fater aki imádja ezt a játékot elkeverte a 2.CD-t a "play"-t így nem tudom neki újratelapíteni a játékot! nem lehet valahonnan letölteni?

    esetleg a játék kifogastalanul működik akkor, a biztonsági mentésből visszamásolom a gépére a "diablo2" könyvtárat és tartalmát?!

    köszi előre is...
  • horpeti
    #15547
    amúgy nekem annyira nem gyere be... olyan mindenből egy picikét. :)
  • horpeti
    #15546
    az szép ilyet kirakni.. :P

    nekem 1 hrre sincs lóvém :P
  • horpeti
    #15545
    jaj, mace class :P

    2es rangegel... akkor az nagyon szar... 2es range... elvileg az 5ös az több mint 2* annyira talál, meg messzire meg stb?? :) vagy az full mást jelent?
  • horpeti
    #15544
    az ogre maul az melyik class? :-o nem találom :P
  • horpeti
    #15543
    jah, asszem ott lesz az idő, hogy a 3 warcry + 6 ml amumat én is felvegyem majd :P

    Bár a franc se tudja, seraphin v. inkább a highlord az jobb lenne (3x% deadly strike)

    3 warcry amu meg BOig van fenn rajtam :PPPP


    Amúgy IK settnél nem kell mana leechelő a kesztyű miatt, szal nem szorulok rá a cuccra.

    Lifeleechre speciel annál inkább, mert 10% az egyáltalán nem nagy szám...


    IASre ilyetén nem kell gyúrni, csak a fegyón...


    Én csóri vok, jó lesz nekem az ik :D


    Csak mondjuk a mastery elég szívós, nem nagyon lehet váltogatni..

    ez sajnos nem olyan rugalmas... mondjuk tutira fogok várni a masteryvel, csak akkor ugye elesek pár értékes dologtól addig... de amíg kiderül, addig jó lesz annélkül is :P



    és a tresher, meg cryptic axe miért olyan gázos? lassú? vagy mi?

    tresher -10es
    cryptic +10es (mondjuk ez lehet annyival nagyobb damage is, WWnél 5 v. 6 frame nem mind1 azért...)

    1 kéz: berserker axe 47.5 avg damage 0-s 3as range
    champion axe -10es 76.5 damage 3as range

    polearm:
    tresher 76.5 -10 2es range
    cryptic 91.5 10 ! (20%kal nagyobb sebzés) 4es range
    giant tresher 77 és 10 5ös range



    Hát jónak tűnik a cryptic axe , bár a tresher gyorsabb.. WW esetén ez pont döntő hogy 6 frame nem 5.. (kb. ugyanannyi, bár akkor a nagyobb damage többet ér mint a gyorsabb ütés.. bár CB miatt nem:D)


    a range az azt jelenti milyen távolra bír ütni? :) vagy mit? mert akkor a tresher elég gagyi, hiszen csak 2... fura, pedig az is nagynak néz ki...
  • Aspyrin
    #15542
    Ja és kiraktam magamnak egy eternity-t eth crypticbe, majd elmondom a véleményem róla :)
  • Aspyrin
    #15541
    ba=berserker axe
    Egyébként jól látod, csak a fegyveren lévő ias a fontos ww-nél, speciel ezért használom előszeretettelt a 3wc/8ml amumat, kesztyűnek soul drainert (7ml/6ll) illetve raven/duallech gyűrű equipet, ha már az ias nem meggyőző legyen kellő lícsem ;-)
  • horpeti
    #15540
    botd cb/ba


    mit jelent a ba?

    colosszus blade a cb mi?



    Kéne majd 1 ilyet csinálni. :)))

    Elég jól néz ki. :P
  • horpeti
    #15539
    nah, okoskodás befejezve :P

    agyamra ment a munka:D
  • horpeti
    #15538
    ebből az okból kifolyólag egy 2 kezes cryptic axeos obedience a leglassabban focja zúzni (7 frame), míg az IK maul alapból 6 frame, 2 shaellel 5 frame.


    na, az azért elég jelentős! :)

    BOTD pl. 0-s fegyóba téve lesz maxos WWs...

    OATH meg -10es.

    eléggé jelentős 5 vs 6... 20%os +sebzés a több támadással. very nice :)


    De ha jól veszem ki, ilyetén pl. a fanaticm az abszolút nem is hat ki a sebességre.
  • horpeti
    #15537
    ez speciel elég lol.

    De jól átlátható, nem kell sokat kalkulálni. :)

    Csak akkor a fene megeszi a többi IASt... akkor az felesleges WWnél.

    Ez nekem új, nem is tudtam. :) Végre valami ami nem bonyolult :P

    Persze csak ha jól gondolkodom.
  • horpeti
    #15536
    ha 1kezes 5ös fegyónál 5-15-40 (azaz a framebreak + a fegyó), akkor

    pl. IK maulnál, ami +10es:

    10-40-70 kell (és mivel van rajta 40 így 2 shaellel el lehet érni).


    És akkor ennyi az IAS számítás a WWre?? ennyire lol? :)

    És ennyire nem számít, hogy pl. van még highlord, meg IKból IAS??


    én ezt veszem ki!

    És ez is a logikus. :)
  • horpeti
    #15535
    If you desire increased attack speed (IAS) for Whirlwind, keep in mind that only the speed of the weapon itself counts. Consequently, any IAS on any item but the weapon has no effect at all. With a 1H weapon the framebreaks are at 0, 10 and 35 for 7, 6 and 5 frames between each attack; for a 2H weapon it's 0, 30 and 60. To determine how much IAS you need for higher Whirlwind speed add the number listed in the speed section to these breaks, thus subtracting it if the value is negative. IAS above these values has no effect. Note that when Whirlwinding with a 2 handed sword, the frame breaks for 1 handed weapons are always used, regardless of whether the weapon is wielded in one hand or two. All other 2 handed weapons use only the 2 handed weapon frame breaks.
    Example: Colossus Blade has a speed of [5] so you would need 5, 15 and 40 IAS on the weapon regardless of whether you are wielding it in one or two hands. Therefore, the unique item "The Grandfather" could never attack at the maximum speed for Whirlwind.



    Ebből nekem az jön le, hogy csak a fegyveren levő IAS számít........
  • horpeti
    #15534
    nemrég adtam el a tresheresemet az vmi 100-949ig sebzett.


    most már mind1. :D


    De amúgy ha jól vettem ki a rohadás IASét, akkor tényleg gáz, hogy a fegyón is kell IAS, különben a WW lassabb lesz, vagy mi...

    arra az IASes kérdésemre/okfejtésemre senki sem reagált...

    fegyver IAS nélkül a WW elvileg vmi 7 frames lesz. nemtom ez mit jelent :D

    de amellett gondolom számít a többi IAS is, csak nem a WWnél, hanem mittomén minél...

    gondolom nem mindegy, hogy egy +20as vagy egy -20as fegyóval WWzek... vagy igen, és csak a fegyón levő IAS számít??? (és bármi máson levő nem?)

    kicsit meredek lenne...
  • Delac
    #15533
    Peti használj obidience-t ww hez :D
    Csinos cb, stb resist:) sztem érdemes rá egy pillantást vetni.
    Egy sima cryptic axe-ban sebez olyan 150-700 ig, elég barátságos. 370 ed fixen ;)
  • Sas6
    #15532
    :DD hehe
  • SZU
    #15531
    Thx!
  • Rettenthető
    #15530
    Öööö, lehet én bszok el vmit, de neked mi jön be most erre az oldalra (hun1.rakanis.hu), mert nekem nagyon nem az, mint eddig?
  • Rettenthető
    #15529
    Itt megtalálod, hogy melyik nehézségi szinten, melyik csicska milyen aurával/képzettséggel rendelkezik.
  • horpeti
    #15528
    jó, de nem mind1 hol veszed, attól függően lesz might agy blessed aim.
  • SZU
    #15527
    Nos, mivel a pikával ugyanaz annyi az AR-em mint a buzogánnyal, ezért titokzatos számomra, hogy az egyikkel kb. 2x sűrűbben találom el az ellent, de csak Zealben. Ha szimplán ütök, mind2 egyformán 10/9-x talál.

    1.10-el játszok, nekem combatos mercim van, aki 26-os. Might, meg Blessed aim elnevezés itt nincs. Csak combat, defense, meg offense. Vagy nem a sivatagos aurás pikásokról vagyon szó? =)
  • horpeti
    #15526
    de utálnék úgy játszani , hogy nincs abból hasznom. mert annyira nem élvezem én a diót már, hogy csak a puszta élvezetért... hanem hogy essen vmi.

    ezzel meg elmondtam, hogy kb. hányadán állok a dióval :)
  • horpeti
    #15525
    majd meglátjuk. Annyira MFelni nem akarok, hanem élvezni a játékot...

    MFre ott a sorcom, mindent megcsinál 10edannyi idő alatt... csak uncsi már az is... minden megvan 2 perc alatt, aztán max. ismételhetem ugyanazt :)
  • Rettenthető
    #15524
    meg ha kifogod és perf mf-s a sisak, akkor abba 2 p.topaz, akkor az már +88 mf, a cipőn van bónusz +25 ez még ugyan kevés, de kezdetnek elég...
  • Aspyrin
    #15523
    Egyébként amondó vagyok, ha ww barbot szeretnél de nincs lehetőséget igazán minőségi fegyverre akkor maradj az ik-nál. Persze egészen más a helyzet ha pl. frenzy babát szeretnél, ott már lehet nagyokat variálni.
  • Aspyrin
    #15522
    A sebzés ww-vel kb. 5000 körüli lesz, kapsz rengeteg bónuszt. Mf-ről pedig annyit, hogy dobsz egy pontot a find itemre =)
  • horpeti
    #15521
    a sebzés így 1. ránézésre nem lesz valami tápos. :P

    Mightos merccel sem.. mert avg 90et üt alapból az ogre maul, és ugye a might ad pl. +300% sebzést, az meg +360 fizikai sebzést jelent (lol...)

    :D
  • horpeti
    #15520
    jah, IK settel az AR, és a resist nagyon nem lesz probléma, a sebzésre kiváncsi leszek. :D Lehet adok neki egy mightos mercet, de lehet marad a blessed aim (v. holy freeze ha védekezni akarok:D)

    highlord amu + ravenfrost + vmi másik hasznos gyűrű (akár BK) fogja támogatni őket...

    Kiváncsi leszek... :)