26171
  • sz4bolcs
    #19049
    arról tudtok, h. mikor fejezték be a sorozatnyomást, ha befejezték, és mennyi van raktáron, ill Mo.-n?
    Emlékszem, mikor HL1 után szaladgáltam, hogy tudjak CSzni, ugyanez volt a helyzet, meg az előző patchnél is még kamionokkal hozták a nagyobb bevásárlóközpontokba a dio2-t, annyi cd-kulcsot bannoltak loader/maphack miatt.
  • erx13
    #19048
    novemberben mikor voltam Westendbe Elektromarkt vagy mi a fenébe akkor még volt nekik... elég sok öreg játékuk volt...
  • Sas6
    #19047
    Én pesten a cd galaxisban vettem meg..

    Még szerencse h nyarin emgvettem :)
  • miilann
    #19046
    én tavaly nyaron vettem cdgalaxisba(alap+kieg 3k ^^)
    de sztem ha ott nincs akkor sehol sincs :\
    meg kell kérdezni h később lesz-e
    igazabol ilyen helyek h mediamarkt,electroworld,auchan,tesco mindig csak az épp frissen kiadott sikeres gammák vannak,nem is érdemes ott keresni
  • JancsiPapa
    #19045
    Tegnap beszéltük egy nagy dios komával,h már sehol nem lehet kapni :\
  • John Cena
    #19044
    Én se találtam sehol ELEcrtowordben is meg néztem és még Auchanbe sincs!
  • ULTRA
    #19043
    Hali.
    Előre is bocsi a kérdéséert, de
    Nincs valakinek eladó Eredeti Diablo 2-je, vagy eladó Accountja?
    Néztem MediaMarktban: NINCS
    Néztem Tescoban: NINCS
    Néztem CDgalaxis.hu-n: NINCS
    Ezért érdeklődöm itt, ha esetleg valaki már megunta volna, vagy valamiért nem tudja használni, akkor inkább adja el nekem :)
    Üdv
  • sz4bolcs
    #19042
    jó az a phoe, nekem is van egy. :)
  • Aspyrin
    #19041
    Hm, tegnap kipróbáltam a phoenixet javammal, elégedett vagyok vele. Pedig féltem az alacsony deftől, de a maxresek és redemption nagyon jól jön.
  • sz4bolcs
    #19040
    jó, de ennyi erővel akkor bármilyen statra rak, amennyit csak akar.. :D
  • JancsiPapa
    #19039
    Lol, MÁGUS...szidj amit akarsz, ha nem olyan a hangnem majd del -.-
    Egyébként meg nem csak az a lényeg, h 2 perc alatt leirtsam diot - ezért játszok chct, ott csapat kell...Expansionban sajnos nincs kihívás, egy szar builddel meg inkább nem játszok inkább :\
    Chcban a legprobb kari sem ér semmit egyedül. :)
  • envoka
    #19038
    A mai rohanó világban tényleg fontos ki hány perc alatt nyakja le X.Y főgecit. Így legalább marad idő a 678. runra is.
    Na, de most már abba hagyom, biztos unjátok.
  • Sas6
    #19037
    Aha nah majd meglátom de sztem is magamtol fogom csinalni és majd megtom mi a jo.. Kösziek a tippeket.!!
  • envoka
    #19036
    Megtaláltam azt a leírást, ami alapján készült a bowamám (persze módosításokkal). Ha akarod, használd, módosíts rajta úgy ahogy neked tetszik.

    Bowazon leírás

    Aspyrin :
    Látom te sem figyelsz !
    #19015 / utolsó sor !
  • Aspyrin
    #19035
    Na igen, nekem egy mf run hammerrel (Countess, Andy, Travi, Mephi, Shrenk, Baal) kb. 10-15 perc. Ha csak tökölődni szeretnék valóban jó a mavama :)
  • Aspyrin
    #19034
    Mi az accod Bneten, szívesen megnéznélek mit produkálsz :)
  • envoka
    #19033
    Ne hallgass senkire. Csináld úgy ahogy Te gondolod. Az a legjobb ha saját magad tapasztalod ki, mi jön be neked.
  • Sas6
    #19032
    ŐŐ ezt nem nagyon értem. Akor msot mikre ne tegyek mert szar? :)
  • envoka
    #19031
    Én meg utálom a mágust... most álljak neki szidni ?
  • envoka
    #19030
    Egyébként a 2. kép pont Chaos S.-ben készült Hell-en. Jó hely az. Sok dög egykupacban, és még dobni is szoktak jó cuccokat.
  • JancsiPapa
    #19029
    A bowa úgy szar, ahogy van sztem :)))
    PvP kari.
  • Sas6
    #19028
    "A Guided Arrowra az 1.10-es patch óta nincs hatással a pierce !"

    Ehh :((( Akkor sajna ez nem fog bejöni:( Pedig jólett volna :( Na mindegy.

    Akkor sztem maradok a Multiple Shot-nál... Vagy akkor inkább a Strafe melyik a jobb?

    Én most a láttotak alapján azon vagyok hogy a Strafe és a Pierce. Ez jó öszeállitás nem??
  • envoka
    #19027
    Az Iron Maiden nincs hatással a távolsági fegyvert használókra. Mint ahogy nem hat a mágusra, vagy a csapdás assassin-ra sem. A szörnyek mindíg az idézett lényt támadják elösször (hacsak nem megyünk túl közel), úgyhogy amíg lehetőség van Valkyrie-t idézni addig nincs mitől tartani. Segítőnek ott a might aurás act2-es bérenc. Az is növeli
    valamennyivel a sebzést. Meg különben is... legfeljebb nem 1 sorozattal öl, hanem lő 2-őt, vagy rosszabb esetben 3-at. Az időbe belefér.
    Diablo már kicsit veszélyesebb. Ott 1-et lövünk (az sem baj ha célzás nélkül, mert a strafe automatikusan célba veszi a dögöt), és arrébb futunk. Van még egy trükk. Ha Dio a csillagon (az ahol meg szokott jelenni) kívül van, és mi beállunk a csillag közepébe, jó esetben, meg ha szerencsénk is van, a tűzfolyama, meg a villámja elakad a csillag szélében. Hell Ancienteket sem vészes megölni. Nekem mondjuk csak másodszorra sikerült, elsőre el balf.szkodtam. Elsőnek a leap attackos Korlic-el kell végezni, mert az mindíg minket támad, hiába van ott a bérenc meg a valkyrie. Szintén lövünk egyet az irányába és futás arrébb. A másik kettővel már nincs gond.
  • JancsiPapa
    #19026
    Figyelj, meg lehet csinálni, kérdés, hogy hogyan...
    Én is nyomtam már 40 perces cs-runt :D
  • Aspyrin
    #19025
    Bowazonnak nem kell életlopás.
    Már hogyne kellene?! Megnéznélek hellen hány másodpercet bírsz ki mondjuk act 4 chaos sanctuaryben miután megrohan 8 deathlord és mondjuk 4 mágus megátkoz és nyomja rád a cuccot. Oda kevés az elhajlásod.. Nem beszélve a mavina nyújtotta NEVETSÉGES sebzésről.
    Nem érdemes magyarázkodnod, nekem még 1.09-es mavina szettem is volt, na látod akkor még rohadt sokat ért.
  • JancsiPapa
    #19024
    Hun1-en már csak nevetek a 'huz vki normon?' emberkéken, akik lvl 1-en sírnak fél órákat...
    Meg lehet nézni a karimat most is :)
    Lvl 71, classic hardcore...Igaz, kaptam egy full rusht, de lvl 30-tól saját erőmből jutottam el lvl 71-ig (és 1-től lvl 20-ig is)...Amikor egy 800-as sebzésű blessed hammerral 'irtottam' night bocikat...
    Szóval ismerős :)
    De anno scl-ben is ha sorcom volt vagy enigmás karim, akkor hellen sosem kellett segíteni...Néha még act 3-at is a normál q szerint csináltam meg...
  • envoka
    #19023
    A #19015-be, (az utolsó előtti sor) írtam mi a helyzet a Guided Arrowal.
    Emlékszem még (kép is van róla), ezért a Rainbow Facet-ért vettem meg a full Mavina's set-et. Adtak volna érte egy Windforce-t meg valamilyen nagyobb értékű runát is, de nem kellett.



    És itt találtam :


  • Sas6
    #19022
    Sztetek a Multiple Shot érdemes fejleszteni??? Vagy inkább a Guided Arrow és a Pierce-re érdemesebb gyúrni?

    vagy a Multiple Shot helyett a Strafe?
  • Sas6
    #19021
    Az biztos :DD Singleben én már unom :D De Bneten naon fasza :D
  • envoka
    #19020
    Ja, és nem húzták egyszer sem. Segítséget sem kért egyszer sem, nem úgy mint a "mai" húzott karik. Én csak azért játszottam B.net-en, mert ott könnyebb volt a felszerelést beszerezni.
  • envoka
    #19019
    Mégis megélt lvl. 89-et.
    Bowazonnak nem kell életlopás.
    A mana lopás is elég. 10 nyílvesszőt lő egyszerre. Mindegyik vesszőre külön számol.
  • JancsiPapa
    #19018
    full setek=0
    főleg a mavi ^^
  • Aspyrin
    #19017
    Ez egy tökéletesen életkptelen ama.

    1. Gyenge sebzés
    2. Nincs egy deka life leech sem !!! Instant halál
    3. A set adta 5% mana leech is nulla

    Létezik korrekt megoldás bowazonra de rohadt drága.
  • Sas6
    #19016
    oké köszike majd megnézem.!!!!
  • envoka
    #19015
    Ezt egy másik fórumba írtam régebben arra a kérdésre, életképes-e a bowazon. :
    " Életképes a bowazon, megfelelő cuccokkal. Single-ben persze ezeket
    nagyon nehéz összeszedni.
    B.net-en, lvl. 89-es, full Mavina's set-es amazonom volt.
    amulet - Highlord's Wrath, gyűrűk - 2 db. Raven Frost,
    cipő - Gore Rider.

    Gold - Fire ágra kár pontot tenni. A Mavina's set ad gold+magic sebzést.
    Ha nincs, a Buriza ad goldot. Ha egyik sincs, kell egy jó elemental sebzésű ij, plussz charmok, jewel-ek.

    Skillek (zárójelben cuccokkal) :

    --- Strafe - 20 (27)
    -----------------------
    --- walkyrie - 20 (27)
    -----------------------
    --- critical strike - 13 (20)
    --- dodge - 6 (13)
    --- avoid - 7 (14)
    --- evade - 3 (10)
    --- penetrate - 20 (27)
    --- pierce - 4 (11)

    ---(1-1 pont az elérésekhez)

    Stat. (tárgyakkal) :

    --- str.- 136
    --- dex.- 356 (att. rat.- 10524)
    --- vit.- 140 (life - 924)
    --- energy - 15 (mana - 267)

    Resistek 75%, csak a poison 57%

    A Guided Arrowra az 1.10-es patch óta nincs hatással a pierce !

    Egyébként már nem Diablózom, több mint 1 éve abbahagytam. B.net-en is csak 3-4 hónapig játszottam.
  • sz4bolcs
    #19014
    LUSTÁBB VAGY MINT ÉN Bmeg!!!
  • sz4bolcs
    #19013
    nézd meg magyar-angol szótárat sztem, ha már föltetted azt a fos magyarítást...
  • Sas6
    #19012
    köszike :))

    Na msot itt tartok a nyilas amazonomnál.:

    Nem akarom elszurni tehát msot itt tart ok eddig sztem semmit nem rontottam el. Nah azt nem irta le a végigjátszásnál h mikre kell tenni. Erő,ugyesség stb. ügyességre tettem mert arra tom h kell.

    És lehet azt csinálnom hogy a dárdásokre SEMMIT sem teszek? Csak nyil és kész? én ugy szeretném :))



  • Aspyrin
    #19011
    Guided arrow.
  • Sas6
    #19010
    Amugy ezt olvastam az amazonnál:

    "Egyébiránt az alap nyilazással fogunk haladni még nagyon sokáig. Képzettséget tartalékolni felesleges, lehet építgetni a valkür és a GA felé vezető ágakat, és a passzívok közül a criticalra is mehet 5-6 pont, megéri."

    Mi is az a GA ? :)))) Már régen játszottam :D