26171
  • Davidus
    #22001
    amúgy 10ből kb 7 ember blizz sorcot fog kezdeni(nem véletlenül). mefi run nagyon kifizetődő
  • Davidus
    #22000
    Mefizni tökéletes a Blizzard sorc de ha WSKt vagy CSt akarsz pucolni tehát nem csak a bossokat ölöd akkor rossz ötlet a sorc első karinak:)
    az elején szar cuccokban pl kínszenvedés a cold immune csontikat leölni baal elött:D a néha bespawnoló vámpírokról nem is beszélve.
    light sorc meg főleg rossz ötlet első karinak mert ratyi cuccokban hulladék a sebzése a blizz sorchoz képest.
  • Sas6
    #21999
    Jáááááj :S Akor lehet nem jó öttlet blizz sorcit kezdeni :(( Akinek volt blizz sorcija mi a tapasztalata? Lehet vele normálisan MF-elni vagy a light jobb erre a célra. Azon gondolkodtam hogy travincialt runolgatom ezerrel, ott lehet blizzel irtani. Szerintetek jo őttlet érdemes? Mert light sosommal sose mentem traviba, ott milyen eséllyes dobnak nekem mondjuk szép ist-et vagy HR-t ?:)
  • Mr_no_NaMe
    #21998
    Esetleg mehetnék? Sose csináltam ilyet tehát lehet, hogy mindenki terhére lennék. Ez ilyen reset utáni gyors húzás lenne? Ha nem gond egy multis tapasztalatok híján lévő 8. akkor én itt lennék :S
  • Davidus
    #21997
    ja és a cold mastery nem hat a cold immune monszterekre(100+ cold res) csak tárgyakból tudod csökkenteni a cold resistjüket
  • Davidus
    #21996
    cold mastery nem tudja leszedni. infi elég sok mobrol leszedi kivéve a cold immuneokat:D CSben ezért használnak inkább light sorcot.
  • Sas6
    #21995
    ehh:S De pl. egy magas szintu cold mastery-vel lelehet azért azokat is szedni nemde?:O MEg azért az infi elég sok mob-rol elsezdi az immunt nem ? Most pont arrol nem az egy dolog de másrol leszedi nem?
  • JancsiPapa
    #21994
    de diát kétlem, hogy gyorsan leszedné :P
    szép napot!
  • Davidus
    #21993
    ja hát ha csak seal nyitogatós téma van akkor a barbár a leggyorsabb:P
  • JancsiPapa
    #21992
    1:24, személyes rekord 8 player gameben.
    5 az sok :D
  • Davidus
    #21991
    szóval ha nem 3 perc egy run hanem 5 az már szenvedés. értem:P
  • born2fxxk
    #21990
    Eddig úgy néz ki, hogy heten leszünk, mégpedig:

    1. sirdond - fire sorc // *sirdond2
    2. plu604 - hammerdin // *plu604
    3. born2fxxk - blizz soso // *born2fxxk
    4. DarkHorse - blizz soso // *mamlasz
    5. toki604 - light soso // *toki604
    6. lancet - blizz soso // *lancetx
    7. wiseman - fury zon // *xwisemanx
    8. OPEN SLOT! // (ha nem lesz jelentekező, akkor beállítok egy karit a másik diablómról)
  • JancsiPapa
    #21989
    és minden más rakat karival lehet szenvedni :)
    a legjobb és leggyorsabb a hammer...
  • Davidus
    #21988
    az a legkényelmesebb az tény. de hammerdinen kívül még egy rakat karival lehet faszán CSt pucolni:)
  • plu604
    #21987
    haverom accneve: toki604 és lightning sorci lesz.
    aporopó. egy cold sorcinak a cold mastery-jéhez oda van írva, hogy az ellenfelek ellenállásain keresztül sebzi őket (vagy valami ilyesmi), namost ez mit jelent? Hogy az immune to cold 20-as szintű cold masteryvel gyakorlatilag semmit sem jelent?
    Másik: hammerdin palának mennyi esélye van überek ellen? zealer-smitert a lentebb linkelt videóban láttam hogy csapta őket rendesen, de egy hammerdin mennyire életképes ott?
  • JancsiPapa
    #21986
    cs-be hammerdin kell enigmával.
    pont.
  • born2fxxk
    #21985
    Eddig úgy néz ki, hogy heten leszünk, mégpedig:

    1. sirdond - fire sorc // *sirdond2
    2. plu604 - hammerdin // *plu604
    3. born2fxxk - blizz soso // *born2fxxk
    4. DarkHorse - blizz soso // *mamlasz
    5. plu604 haverja - ??? // ???
    6. lancet - blizz soso // *lancetx
    7. wiseman - fury zon // *xwisemanx
    8. OPEN SLOT! // (ha nem lesz jelentekező, akkor beállítok egy karit a másik diablómról)
  • Rettenthető
    #21984
    + cold immune Oblivion Knight (az undead mage) és ugyan meg tudja ölni a csicska, de csak ha nem szórja épp az im-t
  • Davidus
    #21983
    infivel is felejtős. cold immun monsztereknek általában akkora cold resük van hogy még az infinity se szedi le.
    oblivion knightoknak egész pontosan 180. infinityn van lvl 12 conv aura tehát -85 allres. ráadásul pont az OK pakolja az iron maident szal nem elég hogy nem tudod kinyírni de még a merced is hazavágja magát:D
  • Sas6
    #21982
    meg light, a szellemek. De van cold is, cold-fire asszem:S Uh akkor az is felejtös még megnem lesz az infi :D
  • envoka
    #21981
    Dio környékén inkább fire, poison immunok vannak.
  • Sas6
    #21980
    énse fogok vásárolni az tuti csak eladni.
  • envoka
    #21979
    Majd az fog lenni, hogy senki, vagy legalábbis nagyon kevesen fognak vásárolni. Mert ugye miért venném meg az első napokban a nekem szükséges dolgokat (pl. 1 HR-t 2000fg-ért), amikor 1-2 hét múlva megkapom a tizedéért. HUN-1-en pedig szintén minimális lesz a vásárolni akarók száma, mert nemnagyon tudják majd megfizetni a dolgok valódi értékét. Nekem ez a meglátásom.
  • Sas6
    #21978
    juj az jóóah :P Huh nem is emléxem már, act 4 diablo környékén sok cold ummin van?
  • Mr_no_NaMe
    #21977
    Na és az enigmás necro? :D
  • Davidus
    #21976
    gothic-.-
  • Davidus
    #21975
    armornak valami 4 Ptopazos ghotic plate
    mf cipő+kesztyű
    mf gyürük
    charmok

    200at röhögve össze lehet szedni mire elésrz hell baalig
  • Sas6
    #21974
    meg persze MF item is jo ha van 1-2 :P
  • Mr_no_NaMe
    #21973
    Akkor lesz 1 sorcim olyanom még úgy sem volt. Haver folyton azt tolta mikor lanoztunk..nem is nagyon irigyeltem a manaproblémái miatt :S
  • Davidus
    #21972
    +3 skeleton wandot már lvl1en lehet shoppingolni akaránál normalon
    +2 summonos nekro pajzs is simáne sik mire eléstz hellre
    +3 summon amu gamblezhető
    +1 skill ort+sol sapka

    = lvl29 skeleton = mehet a WSK CS run:P
  • Davidus
    #21971
    mind2 tömegpusztító de a sorc megy 5 mefi runt mire a necro egyet:D
    summonert akkor érdemes indítani ha nem bosoknál akarsz MFelni hanem mondjuk CSben vagy WSKban. olyan lvl30 skeleton környékén már egész jó sebességgel lehet ezeket a zónákat tisztítani
  • Sas6
    #21970
    a tele miatt sorci sztem :)
  • Mr_no_NaMe
    #21969
    Hmm de azért nemsemmi a pala..amúgy a kedvenc karimat azért megérdeklődném már. A summonos necrot megéri 2. karinak indítani? Vagy elsőnek? Mivel az elején csak az MF számít ezért vmi tömegpusztító kari kéne.
    Blizz sorc vagy summon necro? :D
  • Aspyrin
    #21968
    Csak bossok ellen gyors, egyébként rém egyszerű kari a smiter :)
  • Davidus
    #21967
    csak ezért nem kell palát csinálni:)
    uber tristramot solozni képes karik listája

    kicker assa
    fury druida
    summoner necro
    frenzy barbár(vagy bármilyen barbár akinek van 1 pont concentrationon és a megfelelő cuccban van:P)
    pala(bármilyen pala akinek van 1 pont smiteon és a megfelelő cuccban van)
  • Mr_no_NaMe
    #21966
    Erről mi a véleményetek? Ez átlagos vagy ennyire pwner a pala? Sorci után asszem megvan a 2. karim O.o
  • lancet
    #21965
    szevasztok

    lancet vagyok born2fxxk haverja vagyok, accom:lancetx vegyetek fel friendlist-be.
    holnap este ventrin még majd dumálunk
  • born2fxxk
    #21964
    Hehe, ezt én is pont most néztem battle.net general discussion-ben.
  • Sas6
    #21963
    Nyugtassatok meg h köztünk nincs ilyen :D:D
  • Aspyrin
    #21962
    Azért ez már beteges!