26171
  • Sas6
    #22041
    nekem vot olyan h nem engedett fel EU-ra, de a többire igen,de ez csak akkor volt mikor ledobott a Bnet, de hamar visszatudtam menni az EU-ra:S
  • Mr_no_NaMe
    #22040
    Felraktam, de az Eu-s getawayre nem enged fel :S
    Az a fura, hogy az ázsiaira és az amcsira felenged tehát eljutok az account képernyőig..de az EU-t miért nem hozza be?
  • Sanyóca BRFK
    #22039
    Felvettem mindenkit f-listre, és a ventrit is beállítottam.
    Most megyek az aszonyhoz, majd este re.
  • sirdond
    #22038
    ha felléptek és hun1 chaten rákérdeztek biztos lesz olyan aki menne veletek :)

    (born2fxxk meglett a headset,úgyhogy már jöhet a reset:))
  • envoka
    #22037
    Nah... a patch meg lemaradt. pfff...
    LoD Patch 1.11b
  • envoka
    #22036
    Amúgy a LoD alapból 1.07-es verzió.
  • envoka
    #22035
    Routerhez nemértek, de a patchelés nem sikerült, ahogy látom.
    Töltsd le innen az 1.11b-t, és patcheld fel, utána próbáld a csatlakozást.
  • Delac
    #22034
    megyek, igen leszek. Plusz akkor lehet még sanyóca is jön, ha lesz elég kedve a hajnali maraton után :)
  • Sas6
    #22033
    huha:D de akkor maradjunk meg 4-en:D Mert ha még elmegy vki akkor ugy kicsit nehéz lesz:D
  • Aspyrin
    #22032
    -Delac (?)
    -Rettenthető
    -Sas6
    -én

    :)
  • Sas6
    #22031
    ehh :S Akkor msot szerdan 11.kor hányan leszunk kb?:O
  • Davidus
    #22030
    na bebuktam a szerdát-.- holnap nem leszek gép közelben csak este 8 után de akkor meg kezdődik a meccs:D
  • Sanyóca BRFK
    #22029
    Vegyétek fel a másik accom is lehet hogy azzal jövök inkább

    *Cor-Angar.


    A végéről a pontot ne hagyjátok le.

    Már alig várom :):)
  • Mr_no_NaMe
    #22028
    Kéne 1 kis tehnikai help :S
    Elkértem haverom széktámaszát (erdeti oridzsinal Dio2:Lod) és feltelepítettem. Namost telepítés után indítom, szorgalmasan kattintok a battle.netre és tölti is a patchet. Kilép, visszajön és utána már nem enged fel.
    Azt írja, hogy unable to connect to battle.net :S
    Mi lehet a baj? Amúgy 1.07ig patchelte magát. Esetleg baj, hogy routert használok? Tcp/ip gamenél baj volt, és forward kellett. Bnethez is portforward kell?
  • Raven21
    #22027
    mikor lesz vége a resetnek?
  • HammeRed
    #22026
    Nem értem miért kell a blizz sorcon elbizonytalankodni mikor ha nem jön be a kari akkor krea egy új és 2 nap alatt megvan a megfelelő szint.Egyébként én blizzes sorcal act1-act5 ben is minden helyszínt meg tudtam csinálni cold immunisok ide vagy oda.Általában így nézett ki egy run -->tower,tristam,andariel,summoner,travi,mefi,shenk,pindle,mikor nem célirányosan mentem pl kulcsokért akkor lementem baal-hez is vagy be a cs-be.Az igaz hogy CS-t utáltam a legjobban de azt se a cold immunisok miatt hanem mert a csicska nagyon sokszor lecsapta saját magát az im miatt.Nai-s armor,shako,ocu,mf resistes gloves,natalya csuka,+2 skilles resistes amu,2 db resistes,mf-es ring,all res sc-k ezekkel a cuccokkal megvolt a maxos lightning,poison resist és minden resistem +60 körüli volt.A segédre duri kabátot,eth insight-ot,tal maskot tettem.A soulokat act5-ben is bírtam a max lightning resist miatt ha amplify-t ragasztottak rám akkor fel a city-be és leszedtem.
    Én úgy tervezem hogy az elején mikor nem lesznek még fullos cuccaim addig csak óvatosabban runolgatok majd mikor már ütősebb lesz a kari akkor lehet a számomra régi bevált módszer szerint.
    Az biztos hogy jó cuccokban az ember bátrabban és könnyebben megy de majd meglesznek azok is szép sorjában.Nekem az a véleményem hogy az első sorci kari mellett idővel több karit is kell indítani mert lesz olyan várva várt item amit a büdös életbe nem fogja dobni a sorcnak már csak azért se alapon...Mf ide vagy oda én hammer palával aminek annyi mf-je volt amit a shako,enigma a adott találtam szép cuccokat,runákat.Bocs a regényért számomra holnap du kezdődik minden előlről és m ajd akkor kiderül minden :D.Aki előbb kezdi annak sok sikert
  • born2fxxk
    #22025
    Eddig úgy néz ki, hogy megvagyunk nyolcan, mégpedig:

    1. sirdond - fire sorc // *sirdond2
    2. plu604 - hammerdin // *plu604
    3. born2fxxk - blizz soso // *born2fxxk
    4. DarkHorse - blizz soso // *mamlasz
    5. toki604 - light soso // *toki604
    6. lancet - blizz soso // *lancetx
    7. wiseman - fury zon // *xwisemanx
    8. Cor-Angar - blizz soso // *god-38

    Addoljátok egymást f l-re, a ventrit meg próbálja meg mindenki beüzemelni, ha nem megy írjatok nekem üzenetet.
    Legkésőbb 11-re jó lenne, ha mindenki fent lenne már (ventrin is!).
    Hajrá!
  • Sanyóca BRFK
    #22024
    Igérem utolso postom egy darabig:)

    Szóval: d2jsp accom: Cor-Angar (05 ös joinom van szoval nem vagyok 1.11b spawn.)

    hja és Szia Born2fxxk!!

    Egy ismerős arc :):) van még más is??
  • Sanyóca BRFK
    #22023
    Hehe sztem Delac lessz az itteni accja mert szerda 11 től kezdi

    megyek vele kezdeni, de az első kezdést rögtö reset után se hagynám ki.

  • Sanyóca BRFK
    #22022
    Én jövök 8 adiknak

    Accom: god-38
    Char: soso (valszeg blizz)


    Hja és nem tudom mi a nickje De Veres Zolival eggyüt vagyok ( Rl barát)
    neki a d2 accja: Frantic
  • sirdond
    #22021
    ha fun char akkor már inkább egy ranged enchantress :D
    tuti ilyet fogok csinálni, miután lesz egy pár cuccom :)
  • Aspyrin
    #22020
    Trapassin :)
  • Delac
    #22019
    ES FO insight sorcnál ütősebb nem kell ( ha fontos a stabilitás), és hamar cuccba lehet rántni. Amint találok egy két cuccot egy ilyet fogok indítani, Csicskának eth obedience sorjában. Nagyon fun kari mellesleg ha nincs csillag együttállás 'ergo manaburn' akkor lenyomhatatlan. Bár nah ez inkább hobbi sorc, de annak pont jó.

    Más: én csak azért fogok partyba verődni lehet hihetetlen, hogy akik itten komolyan gondolják a dolgot és haamra hellre akarnak érni azokat segítsem, Ezért indítok necrót corpse explosional, + kivánság szerint lower resist, weaken átokkal kombinálva. Tehát kérek mindenkit, aki szerda 11:00-s bandába jön jellezze mivel óhajt jönni. Ha nincs igény ezen megoldásra semmi probléma van még egy-két jó kari ötletem a tarsolyban.
  • Rettenthető
    #22018
    bossokra ott a csicska
  • Aspyrin
    #22017
    Felejtős a gyenge sebzése miatt.
  • sirdond
    #22016
    azon gondolkozok, nem lenne jobb fire wallt kimaxolni?
  • sirdond
    #22015
    aha, csak bossokra ez nem valami jó, de amiket írtál, mf areakra arra tökéletes. mivel ebben a ladderben főleg a bossokra mentem blizz sosoval meg a hammerdinnel,úgy érzem áttérek most a championokra :P
    majd meglátjuk mi lesz
  • Rettenthető
    #22014
    Talán nem véletlenül szoktam fo + fb sorccal menni, pláne, hogy nem csak mefinél mf-elek, hanem pl. pit-ben és az ancient tunnelben is.
  • Sas6
    #22013
    átolvasgatom thx. de most meek készülödök go ZP :D sziasztok.
  • Davidus
    #22012
    itt van hozzá egy leírás
    én inkább ilyet indítanék mint blizz sorcot
  • Davidus
    #22011
    amúgy az orb sorc se hülyeség mert ki tudsz mellé rakni egy maxos fireballt meg fire masteryt + valami sinergyt
  • Sas6
    #22010
    hát az nem ért ha van igen, bár én nekem még lvl 85 on is sima péncél sapi votl rajta xD
  • Davidus
    #22009
    elite insightnak is tűrhető sebzése van ja. csak akkor kell valami life steal sapka mert nem tudsz bele rúnát pakolni mint a bonehewbe
  • Davidus
    #22008
    meg hát ugye bossokat runolsz egész nap szóval esélyes hogy nem is kell venned semmit hanem kiesnek meguktól:P

    duriel's shell (cbf+resist)
    gaze, andy face stb
    fegvyernek meg bonehew
    +egy kis static

    és cold immune probléma megoldva
  • Sas6
    #22007
    Áh ksözike:)

    Amugy nézdd, elsönek egy insight is tökéletesen megfelel a mercnek :D akkor simán lecsapkod mkit akit csak kell. Az a gáz a light immunnál hogy naaaaon gyorsak :D Pl. ijjászok a towerben, andaryelnék azok a golyokopködő golemek. SZoval.. a cold immun meg mi? A boszik meg a zombik, meg őőő a csontik akkor. Azok nem olyan vészesek. van a moon lord vagy mi az is light immun, pedig ha az megcsap elnem menekülsz:D
  • Davidus
    #22006
    andi meg mefi runokat tolnék amíg nem leszek elég gazdag ahhoz hogy faszán felszereljek egy mercet aki simán lecsapkodja a cold immunokat baal elött:D
  • Davidus
    #22005
    chaos santuary meg worldstone keep
  • Sas6
    #22004
    a WSK és a CS mit jelent nem értem igy rövidítésbol :P Tehát blizz sorcival, mefi,travi az sima ugy lenne jolgondolom?:) Meg a többi boss is? Csak ha ilyen WSK vagy CS -re akarok menni akkor oda nem jóah.
  • Davidus
    #22003
    ték:D
  • sirdond
    #22002
    mf=blizz soso/hammerdin
    ez a kettő a legjobb mfre, light soso inkább kulcskeresőnek jó
    nem az esélyeken múlik hogy mit találsz hanem a szerencsén. nekem volt olyan hogy kb száz mf run után nem dobott semmi értékeset, pedig mindent kipróbáltam már

    szóval szerintem ha valaki szerencsés, akkor az hamarabb lesz gazdagabb mint akárki más