26171
  • Sas6
    #21961
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOL XDDDDDDD
  • Davidus
    #21960
    nem csak mi készülünk a resetre:D
  • Sas6
    #21959
    óó singlet én nagyon hamar meguntam:D Bnet a joo:P AZt nehezen unja meg az ember:PP
  • Mr_no_NaMe
    #21958
    Én is ebben reménykedek :)
    Szinglit elég hamar meguntam mert egy idő után már uncsi volt a céltalan öldöklés és az only drop gearra való hagyatkozás...itt azért lesz üzletelés :D
  • Sas6
    #21957
    ugyérzem jo sokáig a játék rabja leszel:D Bnet sokkal jobb mint single, izgibb,jobb élvezetesebb :) Sok haverral tehetsz szert :D
  • Mr_no_NaMe
    #21956
    Amint tehetem. Haverom accja már el van kérve (ő úgyse használja és nehogymár megvegyem, ha neki úgyis csak széktámasznak kell :D)
    Szépen el akarom kezdeni az egészet. Már kicsit idegesít, hogy 5-6 éve tolom a játékot de pár dologhoz még mindig síkhülye vagyok :)
    De ez a bnetes piac adok-veszek mindig is vonzott, és mivel pont most jött rám a dióláz és pont most lesz reset, ezért el KELL hogy kezdjem ^^
  • Sas6
    #21955
    ejha:D akk inkabbb gyujtogetek :D
  • Davidus
    #21954
    az elején nagyon drágák lesznek a rúnák. ohm? 8 ist de inkább több:D
  • Sas6
    #21953
    és még én csodálkoztam h alig jöttek be hozzám mikor O tal makk N 5 pgms szobát nyitottam:D Hát igy utolso napkban nem is csodálkozom akkor:D
  • Sas6
    #21952
    értem köszike:) Akkor msot kell szépen nagy nagy mf ke kezdeni:D
  • born2fxxk
    #21951
    Az első héten még biztos sokat. :P
    Utána majd megy le szépen az ára, ahogy telítődik a piac.
  • Sas6
    #21950
    Amugy msot egy ist-ért mit kapok reset utan?:D Pl msot reset utan mit ér egy ohm runa ?
  • Davidus
    #21949
    single és battle.net között ég és föld a különbség. nem is értem miért singlezik valaki akinek van internete meg eredeti diablo 2je:P
  • born2fxxk
    #21948
    Mikor kezdenéd az új laddert?
    Itt sg-n két csapat van, egy aki egyből resetelés után (ez kb kedd éjfélt - hajnali egy órát jelent), és egy másik, akik szerda délelőttöl nyomulnak.
  • Sas6
    #21947
    Amugy most egy ist-ért mit kapok?:D reset utan?:D
  • plu604
    #21946
    a single és bneten való játék között pedig annyi a különbség, hogy bneten egyrészt több emberrel játszhatsz, tristram-, diablo-, baal-, és cowrunok amikből cuccokat hozhatsz el, továbbá találhatsz olyan tárgyakat amiket singl-ben nem (ladder only cuccok). Szóljatok ha kihagytam valamit.
  • Davidus
    #21945
    1-2 pgemért max most kapsz cuccot. ma egy szarabb vipermagi 1-2 pg... szerdától jó ha Lemért oda adják:P
    sorcit meg azért kezdenek sokan mert mefit az öli a leggyorsabban teleport miatt
  • Sas6
    #21944
    Sorcit azért érdemes kezdeni mert könnyű vele MF-elni és viszonylag olcsó kari. ÉS azért blizz mert nincs olyan sok cold immun mint pl fire:) fire sorcit kb ellehet felejteni mf-elni. Light sorcival is jollehet mf elni mondjuk:) De blizz is erős én azért kezdek blizzardosat mert olyanom még nemvolt és a lightot unom :P
  • Mr_no_NaMe
    #21943
    Jahogy értem...aztakurva. 1-2 perfect gemért meg rúnáért hozzámvágják a junik cuccot? Ez nemsemmi :D
    Reset után amúgy miért a blizz sorcit ajánlják? A summonos necro nem lenne sokkal gyorsabb?
  • Davidus
    #21942
    vásárlás kb úgy néz ki hogy találsz valami értékesebb cuccot ami neked nem kell és azt elcseréled olyanra ami neked kell. vagy elcseréled rúnára ami meg mindenkinek kell:P
    battleneten a rúna a legelterjedtebb fizető ezköz.
    mondjuk a ladder reset meg fogja most kavarnia dolgokat mert olyan cuccok amik most pl semmit nem érnek szerdától újra értékesek lesznek:P

    így néz ki egy árlista
    persze ezek az árak szerdától már nem érvényesesek de kb látszik belőle hogy mi újság van:P
  • Mr_no_NaMe
    #21941
    Hali!
    Elég régóta diózok és megint rámjött a roham. Megint szinglizni akartam, de az imént olvastam, hogy holnap ladder reset. Soha nem toltam bneten és talán itt lenne az ideje elkezdeni. Valaki pár sorban leírná nekem a bnet előnyeit/hátrányait a szinglihez viszonyítva?

    Pl én sosem értettem, hogy egy adott buildhoz az emberek úgy írják a cuccokat mintha azokat csak vásárolni lehetne a boltba. Sosem tudtam szinglibe egy adott tárgyat koncentráltan összeszedni, mert nagyon random a drop. Ez bneten máshogy van?
    Mennyire hasonlít a bnet egy mmohoz? Valaki picit világosítson fel mert most nagyon pörgök :D
    Soha nem is láttam még a bnetet.
  • Sas6
    #21940
    juj a 11 óra nekem is jobb lenne, mert addigra lehet hazaérek a munka megbeszélésből :)
  • Aspyrin
    #21939
    Maradj annál, a leghasznosabb csapattag tud lenni!
  • Davidus
    #21938
    ha most kezdenénk summon nekrót indítanék de ez percenként változik:D
    azt sem ártana megbeszélni hogy hánykor kezdünk
  • Aspyrin
    #21937
    A reggel az nálam olyan 11 órát jelent, addigra lelép a főnököm :)
  • Delac
    #21936
    Jó lenne ha megtudnák akkor, hogy pontosan a szerda reggeli csapatból ki mivel jönne.

    -Rettenthető
    -Sas6 ( bliz sorc )
    -Morfi
    -Davidus (bizonytalan)
    -Aspyrin ( trap assa )

    Részemről, ahogy már említetem egy átkozós/hulla robbantós necro van betervezve, de ha a csapatfelépítés mást követel meg akkor még módosúlhat: Charge pala, Bow-azon
  • Nuki
    #21935
    Szia várunk vissza VBK-ra jövőre ;)
  • Aspyrin
    #21934
    Jaja, nem is egyszer :)
  • Aspyrin
    #21933
  • Sas6
    #21932
    XDDD azaz
  • Nuki
    #21931
    Anya! Bilit!
    Jaj de ügyes vagy prüntyőkém...
  • Rettenthető
    #21930
    Azért a South Park-s szintet nem kellene hozni sztm...
  • Sas6
    #21929
    Végülis :D::D
  • envoka
    #21928
    Enni, inni, cigizni lehet játék közben is, wc-re sem fontos kimenni (odakészítesz egy bilit :D:XD:XDDD).
    Nah...ezért nem tartok veletek. Majd megyek a saját nyugis tempómban :)
  • Rettenthető
    #21927
    Nekem hell travin adott vex rúnát, de ha emlékeim nem csalnak, akkor vex rúnát már elvileg mindenki dobhat hellen, rakanishu, meg bishibos is, sőt az első akármelyik monszter, amint kilépsz a táborból, szóval még act 1-t sem kell elhagyni :-)
  • Nuki
    #21926
    Emlékszem az én karakterem SG_Bableves volt és tizen ikszedik szintig nyomtam, voltunk 3 vagy 4-en amikor elkezdtük. Aztán már nem emlékszem miért nem folytattam tovább... :P
  • Sas6
    #21925
    és sikerült hellig :) Amugy kb mennyi idő lesz még nomaltol hellig végigtoljuk 8-an vagy akarmennyien?:D Gondolo majd lesz zsunet kaja,cigi stb :D
  • Nuki
    #21924
    Volt már ilyen régen, hogy sg-sek összefogtunk és sokan indultunk új karakterekkel
  • Sas6
    #21923
    köszönjük! :)
  • JancsiPapa
    #21922
    sok sikert, sojt, shakot, tal armort, zakát, occut, wizzyt, arachot, hrt, coat, griffont kívánok mindenkinek season V-ben is.
    Sziasztok!