26171
  • Aspyrin
    #22121
    Mire?
  • Sas6
    #22120
    Jahm ,vársz magas lvl-ig?:)
  • Aspyrin
    #22119
    Nemtom, nem azonosította be :)
  • Raven21
    #22118
    Nem megy mindegyik szerverre fel tudok menni csak europe-ra nem.
  • Delac
    #22117
    várni kell öt-10 percet, és meggyógyul, de ugy érzem mire ezeket a sorokat pötyögöm már javába játszol megint.
  • Raven21
    #22116
    Nem enged felmenni europa serverre.
    Azt írja hogy a cd key-em használatban van eddig tudtam vele játcani és egyszer csak ezt írta ki (eredeti a játék).
    Mi lehet a gáz?
  • Sas6
    #22115
    Nekem ez a kesztyű tegnap esett normálon :D Nemtudom, szerintem maradni fog végig a sorcimon, mf, resist, jobbat nemtudom h találok :D

  • Sas6
    #22114
    jááj:) És mivolt?:P
  • Aspyrin
    #22113
    Egy sráccal játszottunk már elég hosszú ideje normál act5-ben, amikor crystalline-nál megnézett egy hullát, ami erre kidobott egy unique gyűrűt :)
  • Sas6
    #22112
    hehe vicces h több éve játszok de csak most neztem meg eloszor a vidit :DD
  • plu604
    #22111
    igen
  • Davidus
    #22110
    október 10-11
  • PunkZoli
    #22109
    melyik nap lesz a blizzcon?
  • Sas6
    #22108
    Act 5 bevezető videó:D nem tudom msot valahogy kedvem volt végignézni xD Ez Baal akarna lenni? XDDD

  • rumpeltszickin
    #22107
    öö bocsi kis update a problemammal kapcsolatban...a laptopom kijelzojen nem jelentkezik a problema, de ha monitorra kotom meg mindig fennalljavascript...vki?
  • Morfi
    #22106
    Szerintem hülyeséget mondasz a routerrel, de nézz utána a portforwardnak hátha még is az, de kételem. Én is router mögül vagyok és gond nélkül átengedett egyből.
  • rumpeltszickin
    #22105
    sziasztok! egy problemam lenne: diablo2+lod mar regota megvan es most megint jatszanank paran egy kicsit. na a gond az, hogy amikor elinditom a jatekot, a kep el van tolodva balra, es nem nagyon segit a felbontas allitgatasa..valaki esetleg tudja mi lehet az oka?[amugy x64 vista alatt futtatom, ha ez szamit]
  • plu604
    #22104
    hááát torrentről éppen leszedheted, keress rá. viszont sztem simán megéri azt a 4k-t...
  • setuh
    #22103
    melyik szobaba szoktatok chatelni?
  • Sas6
    #22102
  • Sas6
    #22101
    ejjjj. HA igy sem volt jo akkor szerintem tuti h a router lesz a baj. VAgyis én másra nem tudok gondolni. Bár lehet hulyeséget mondok :(
  • halmaYYYiiii
    #22100
    csá all! valaki meg tudná mondani nekem, hogy le-e lehet ezt valahonnan tölteni nagy sebességű torrenttel vagy hol tom megvenni legolcsóbban a gamet? PLS
  • Mr_no_NaMe
    #22099
    Írtam..reménykedek
  • envoka
    #22098
    Szerintem :
    Kérdezd meg itt.
    Hátha tud valaki mondani valami okosságot.
  • Mr_no_NaMe
    #22097
    Vettem egy telljesen új oridzsi Diablót 2 órája a galaxisban. Ezzel sem enged fel az európai gatewayre. Ennyire nem tetszik a pofám a játéknak?
    Amúgy port forward kellene a játékhoz? Mondjuk hülyeségnek tűnik mert az amcsi/ázsia gatewayre még mindig felenged...
  • Sas6
    #22096
    nem maradtál le semmirol:P kb 9 kor lett vége .
  • plu604
    #22095
    milyen volt a reset? :)
    én lemaradtam róla... Túl fáradt voltam, így lefeküdtem. Sebaj... leszek még én ladderes
  • Mr_no_NaMe
    #22094
    És ti hogy haladtok? Megy már az mf láz? :D
  • Mr_no_NaMe
    #22093
    Nah így sem műxik...én szerintem bannolva van ez a cd-key az eus gatewayról. Más lehetőség nem létezik.
  • Rettenthető
    #22092
    Your connection has been interrupted
  • Raven21
    #22091
    Hogy lehet dual-ban nyomni vagy klánban?
  • plu604
    #22090
    palának melyik lenne jobb? zealer-smiter vagy hammer? Hammer mennyire életképes? Überek ellen, hell ancients ellen...
    ELkezdtem játszogatni de kétségeim támadtak... Druidán gondolkozom még, vagy shapeshifter vagy elemental, de inkább shapeshifter, asszem az lenne életképesebb (ismét überek ellen, hell ancientek ellen pl.)
  • Morfi
    #22089
    Játszani akarok már :D
  • Sas6
    #22088
    sok sikert!
  • Mr_no_NaMe
    #22087
    Najó asszem nyomok 1 formatc-t...sztem rohadtul nem fog segíteni, de próba szerencse.
  • Morfi
    #22086
    Én megyek majd valamikor fel :D
  • Sas6
    #22085
    NA AKI JÖN AKOR MSOT GYERÜNK IDE !!! :DDD


    SG //// SG HAJRÁ! :P
  • Sas6
    #22084
    Á Milegyen a szoba neve ?????? aholva megyunk?:D
  • Sas6
    #22083
    AM nemtom:D van még 1 hely ma fél 11-re? Mert lehet akkor kezdek egy nem sorcit, azt majd csak honlap 11 kor. Mondjuk egy smiter palával elindulnék:) De nem bizots.
  • sirdond
    #22082
    bakker el kell mennem, de 22kor leszek megint addig ne kezdjetek