2246
Microsoft Flight Simulator 2020
  • Clidey
    #962
    Ugye ez csak irónia volt?
  • bunny
    #961
    Free TopGun DLC a mozifilm keretében idén. Úgy nézem F-18 superhornet, kíváncsi leszek mondjuk a DCS-es hornethez képest mennyire lesz kidolgozva.
    https://www.pcgamer.com/microsoft-flight-simulator-is-getting-free-top-gun-dlc-this-year
  • AnuluWork #960
    Anno a 300 forintos pass során kedvezményesen megvettem!!! a Flight Simulatort. A passt május végén nem hosszabbítottam meg, de elvileg ugye ha megveszem a játékot, pass nélkül is az enyém. Viszont most amikor el akarom indítani, egy ilyen fogad:


    Szóval, hogyan tovább? Fel van telepítve ez a játékszolgáltatások hülyeség. Mit qurok el?
  • bunny
    #959
    Hehe ...

    https://www.extremetech.com/gaming/316373-microsoft-flight-simulator-players-are-replacing-bing-maps-data-with-googles
  • ToMy_
    #958
    Jár hozzá EAPlay előfizetés is, ott is vannak viszonylag jó cuccok.
  • bunny
    #957
    Köszi, egy kicsit zavaró, hogy a sima drágább mint az ulti, de kibogoztam :)
    Az más kérdés, hogy igazából semmit se találtam, de mindegy, havi 100ft-ért akár kihasználatlanul is elfér, az FS-t meg már rég megvettem, ahoz nem kell. Mass Effect lenne jó, csak abból meg csak a régiek vannak az új felújított persze nem került be...
  • ToMy_
    #956
    Ha van élő előfizetésed, akkor nem tudom, mi van - olyan még nekem sosem volt - azzal lehet problémás lesz, csak fordulónapra tudod megszüntetni szerintem.
  • Ombika
    #955
    Koszonom, tehat kikapcsolom, es rakeresek a storeban a game pass szora, ha nem akkor bongeszobol jelentkezek be, es ujra 300 ft-ert elofizetek..
  • ToMy_
    #954
    Előfizetsz a Gamepass-ra, kapsz 3 hónap 'játékidőt'. A lejártakor automatikusan meghosszabbodik, és levonódik a már normál havidíj, hacsak előtte nem kapcsoltad ki a profilodnál az automatikus meghosszabbítást. Ha kikapcsoltad, semmi nem történik, mindösszesen csak nem férsz hozzá a gamepass tartalmakhoz. Account megmarad - egyébként is régi ügyfél vagyok az MS Store-ban.
    Amikor a következő akciót indítja az MS, ugyanazzal a profillal ismét elő tudsz fizetni 300 HUF-ért 3 hónapra. Legalábbis eddig így volt.
    Sokan azt is csinálják, hogy az ilyen akciókat kombinálják a szürkezónából beszerzett Gold kódokkal, aztán így akár 3 évre előre is be tudják tárazni az előfizetést.
    Részletesebb infók itt olvashatóak.
  • Ombika
    #953
    Olyankor lemondod a regi elofizut vagy mi? Engedi a regi felhasznalo fiokodra 300 ft-osat?
  • PhantomAss
    #952
    Én megértem amit írsz, de azért szerintem árnyaltabb a kép.
    Egyrészt ez egy promóció része ami többször van egy évben. A microfosnak annyi pénze van hogy megszámolni sem tudják, gondolod érdekli őket hogy valaki többször is él egy kedvezménnyel? Pont ezért csinálják hogy használd ki. Nekik mindegy hogy megveszed-e vagy előfizetsz kedvezményesen, a lényeg hogy foglalkozz vele. Ezért nem zárnak ki senkit egy akció után, mert akkor megy a konkurnciához. Az Epicnek sem éri meg ingyen adni a GTA V-öt, mégis megteszik hogy ügyfeleket nyerjenek, mégha dollármilliókat buknak is rövid távon.
    Másrészt én sem vettem meg eddig a játékot de nem azért mert nem akarom, hanem most olyan körülmények vannak amik miatt nem akarok ennyi pénzt kiadni erre az egy játékra. Meg fogom venni mert megéri, de nem most. Addig meg örülök hogy a 300 ft ellenében tudok vele játszani hónapokig.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2021.05.31. 09:09:10
  • eta32 #951
    Mondjuk ha én a kiadó helyében lennék csak egyszer engedném a 300 akciót 1 felhasználónak.
    Utána vagy megveszed a teljes játékot vagy nem játszol.
    Ha valaki állandóan játszik ,mivel nem először "veszi meg" 300-as akcióban akkor vegye meg a teljest,ha sajnál rá a pénzt, de játszani szeretne akkor,nem fog többé hozzá férni többet.
    Aki eddig nem vette meg mert ezt a fenn említett modot alkalmazza ,az úgy sem fogja megvenni még ha fél áron lenne akkor sem.
    Nyilván mindenki ingyen szeretné a játékokat,ahogy a boltban is jó lenne ha ingyé adnának mindent ,meg úgy összességében mindenhol...
  • ToMy_
    #950
    Xbox Game Pass Ultimate kell neked. Az all-inclusive, minden is benne van. És nem mellesleg az a 300 HUF-os.
    Plusz még kapsz hozzá EAPlay-t is.
    Utoljára szerkesztette: ToMy_, 2021.05.30. 21:02:27
  • bunny
    #949
    Ennek vége lett vagy mi? Nekem 3000Ft-ot akar 1 hónapra. Vagy a sima XBOX-os is jó nekünk, nem csak a for PC?
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2021.05.30. 17:06:33
  • ekre
    #948
    HVFR hotfix kiadva, LHSim LHBP-vel már nem crashel.

    https://flightsim.to/file/397/hungaryvfr-fs2020
  • macleody
    #947
    De én nem számoltam bele a community mappát :P
  • eta32 #946
    Nálam 335 GB helyet foglal...
    De ez eddig is ennyi volt most sem lett kevesebb...
  • repvez
    #945
    vagy csak a friss telepités annyi, az updatelt verzionál meg megghagy pár szemetet a vinyón ahogy a win10es is egyre csak hizik az idővel, hiába frissizted és nem nyulsz A particiohoz. az MS-nél márcsak igy megy
  • macleody
    #944
    Gondolom a konzolos verzióról írtak. Nálam PC-n 133,7GB.
  • PhantomAss
    #943
    Ez érdekes, nálam 128 gb a játék a frissítés után.
  • hunbalee
    #942
    Szépen lesoványodott a Microsoft Flight Simulator
  • ToMy_
    #941
    Nekem ez lesz a 3. 300HUF-os ciklus, szóval többször is. Volt közte szünet, tavaly augusztusban volt ilyen akció, aztán ősszel is valamikor. De hogy ez bug vagy koncepció, az nem egyértelmű.

    Mondjuk arra is jó, hogy behúzod ezt, aztán Pass-tulajdonosként megveszed jókora kedvezménnyel öribe', ha éppen ilyen szándékod lenne.
    Utoljára szerkesztette: ToMy_, 2021.05.29. 10:46:59
  • bunny
    #940
    Ez vajon csak 1x süthető el, vagy többször is?
  • ToMy_
    #939
    Ha valaki kipróbálná, vagy megvenné mostanság az MSFS-t, akkor ismét van "3hónap 300HUF-ért" akció az MS Gamepass Ultimate-re, amelynek része a program, illetve ezzel kedvezményesen lehet megvenni öribe' is.
  • repvez
    #938
  • Clidey
    #937
    Ez egy szemét.
  • bunny
    #936
    Aki lemaradt, ne sajnálja, egy forintot sem ér meg. Én nem értem, hogy van pofája bárkinek ilyen ócska munkáért pénzt kérni, ha a többi fizetős community repcsi is ilyen, akkor részemről maradok a gyári készletnél.
  • bunny
    #935
    Ingyenes ma.

    https://secure.simmarket.com/informatica-az-eurofighter-typhoon.phtml
  • bunny
    #934
    Azért ez a cucc nagyon dobna az FS2020 játékélményen, különösen VR-ben. Kár, hogy egyrészt nem támogatja másrészt meg kártyát se lehet kapni hozzá, de hátha mire lesz kártya megkapja a támogatást is. Azért durva, hogy 240p felbontásból mit művel, ez basszus a kvarcjátékok pixelszáma a 80-as évekből!
  • Pelsodriver
    #933
    Gyorsan meg is vettem, alapból, mert tisztelem a magyar fejlesztők munkáját.Nem is csalódtam benne. Persze a te csodálatos Budapesteddel együtt teljesedik ki.
  • ekre
    #932
    LHSim LHBP FS2020, megjelent

  • bunny
    #931
    Igen, nekem is ez a dilemma, hogy bizonyos gépekhez jó a yoke, a kérdés, hogy azoknál mennyit ad hozzá, megér-e 50 rongyot vagy igazából nincs jelentősége. Mondjuk az il2-ben is van gép, ami kormányos emlékeim szerint, de lehet rosszul rémlik.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2021.05.04. 12:07:00
  • PhantomAss
    #930
    Én nem is a minősége miatt nem vettem, hanem mert a yoke igazából csak a Cessna/Boeing, hasonló gépekhez passzol, amiket a valóságban is azzal szereltek. Nekem is warthogom van de Il2 és DCS miatt nem cserélném le.
    Ha csak FS-el repülsz akkor persze neked jobb lehet, de helikoptehez és harci szimhez a Warthog ezerszer jobb.
  • eta32 #929
    Nekem ez van,
    Flight Yoke System + Flight Rudder Pedals
    meg hozzá egy ilyen
    Logitech G Pro Flight Switch Panel
    Teljesen elégedett vagyok.
    Már az X-plane-t is ezzel nyúztam....anno.
    Nos nem olyan mint pl: controlerrel
    Biztos ami neked van is jól teszi a dolgát ,kinek mi az elvárása igénye.
    Az X-plane-be is bele tettem ezzel 100 órát és az MSFS 2020-ba is már többet,nekem sokat ad az élményhez ,de persze nem vagyunk egyformák.
    Én még ezt is használom (ehhez is,más szimekhez is)
    Logitech G Saitek FARM Simulator Heavy Equipment Side Panel
    pár funkciót rátettem ,csak hogy legyen mit kapcsolgatni,nyilván mindent nem helyettesítenek ezek sem.
    Utoljára szerkesztette: eta32, 2021.05.04. 00:03:04
  • bunny
    #928
    Sok éves sajnos a FS műholdtérképe, amikor megjelent olvastam 3 éveket.

    Más. Kinek mi a véleménye a saitek/Logitech joke-ról? Van egy Warthog hotas szettem, de gondolkozom, hogy esetleg vegyek-e szarvkormányt. Mennyit ad vajon az élethűséghez, vagy ha már van egy pro joy, nem kell mellé? Mennyire jó egyáltalán, mennyire gagyi érzésre, mozgásra, recseg-ropog vagy valami minőségi anyag? 50 rongy, nem olcsó de mondjuk nem is 200+ mint az enyém lett (szerencsére nem annyiért vettem).
  • Clidey
    #927
    Lehet ez újdonság számodra, de nem naponta frissítik a szimulátorban megjelenő műholdképeket...
  • botyika
    #926
    Sziasztok!
    Ti is észleltetek már olyat, hogy a Bing maps-ban sokkal frissebb a térkép mint a szimulátorban?
    Konkrétan a város ahol lakom és környéke, még egy régi térképet használ a játékban, a bing mapson meg sokkal újabb van, felbontása is jobb...
  • bunny
    #925
    Nem elítélés volt részemről se ;)
  • eta32 #924
    Nem tudhatjuk miért is beszél így igazából nem erre figyeltem...hanem amit tudott mutatni...és vette a fáradságot és megosztotta ,nekem sokat segített és tényleg ahogy írtam is lentebb mint ha nem is az a játék lenne....pedig már kezdtem feladni hogy majd teljes pompájában élvezhessem a játékot....
    A GPU 100%-on megy, ki van használva, az fps stabilabb és majd duplája.
    Igaz a procit ez a játék nem különösebben terheli jó ha 50%-on ketyeg...
    Azért ez egy gtx 1080ti-től 3x27"-os felbontást kihajtani nem kis teljesítmény...
    Vannak más hasonló ez irányú fps duplázó vidik is más kiejtéssel..
    Igazából minden nyelv használata közben vannak hasonlóan beszélő emberkék ,ezért nem tudok senkit elítélni ,mert nem tudom hogy nem é önhibáján kívül a természet furcsa fintora révén tud csak így beszélni.....hidd el tapasztalatból beszélek és át tudom érezni a diszkriminációt...
  • bunny
    #923
    Uh de fárasztó ez az angol, mintha tele lenne a szája egy északskót halásznak szotyival :)