504
banner
  • hawkie22
    #161
    A játék szerintem gyönyörü. De valami lehet a GPU hütésével, merthogy én nem játszanék 80 fokos GPU-val tartósan, az is biztos.
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2020.11.09. 05:31:44
  • Maxtreme
    #162
    Ez gyönyörű? hát jó :)
    Azt mondjuk nem tudom hogy ezeknél mennyire "természetes" az ilyen szintű hőtermelés. (Anno kAtiéknál is volt 1-2 széria ami még 90-95 fokon is köszönte de jól érezte magát :D )
    De tudod mit (tuti ne mez a szitu) de ha a gpu throttling miatt ment így a játék, ez a sok helyen 40-45 fps akkor is szánalmas egy 800e forintos vgaval...

    A látványvilágról meg annyit hogy hasonló stílusban, ezt még nagyjából a witcher 3 is tudta. De megkockáztatom hogy helyenként az szebb volt mint amit a videoban látok. (modokkal meg aztán főleg)
    Az arcok talán szebbek a valhallában, de ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2020.11.09. 06:59:32
  • hawkie22
    #163
    Videón minden máshogy néz ki. Majd megnézzük "élöben". Egyébként az tény, hogy fps terén nem volt valami vaskos a grafkari, föleg nem ennyi pénzért.
    És igen, számomra ez már gyönyörü, nálam pont a Witcher nem nyügözött le annyira, mint sok más embert, az a mocsaras, városias vidék nem volt a zsánerem, igaz, nem is játszottam végig, valahol az elsö 30-40 óra után meguntam, pedig szeretem a kaland- és szerepjátékokat.
    Az AC-sorozatot viszont teljesen kijátszottam, valahogy jobban lekötött.

    Azt mondjuk hozzá kell tennem, hogy sose voltam az a grafikaimádó, ha ez a játék menni fog very high vagy ultra beállításokkal 1920x1080-ban, akkor már böven elég nekem, ha feljebb tudok menni a gépemmel, akkor kipróbálom, de nem kötelezö nálam, az alacsonyabb felbontással is jól elvagyok. A gépem hütése bírni fogja, azzal nem lesz gond, CoD Modern Warfare is megy ultrán 150 fps-el és a GPU 56-57 fokon stabilizálódik nálam
  • disorder14
    #164
    B@sszus, pont ezt akartam írni. Nekem is egyből a Witcher 3 jutott eszembe, 5 éves játék, és szerintem minimum egy szinten vannak, de lehet a W3 szebb. Gyönyörű? A Red Dead Redemption 2-t most kezdem el, na az a nagy betűs GYÖNYÖRŰ. És nem beszélve arról, hogy egy 1660Ti-s laptopon játszom, 50+ fps-el.
  • MerlinW
    #165
    1080 az ajánlott, így nem biztos. Ultra settings egyébként is "benchmark" beállítás, ha ésszel állítjuk be, futni fog normálisan. A másik, hogy ismerjük Ubit, úgyis kell majd 2-3 patch ami gatyába rázza a játékot :) RDR2 és Witcher 3 is jó példa erre, 5-10 perc állítgatás után ugyanazt a képet kaptam, mint ultrán, +20-40fps-el, 20 fokkal alacsonyabb hőmérsékleten. Butaság mindent max-ra tolni :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.09. 10:16:49
  • MerlinW
    #166
    Ugyanaz az engine, ez az előzmény trilógia harmadik része, 2 és fél év alatt készült, nem várhattunk sokkal többet, jó ez így.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.09. 10:20:06
  • hunbalee
    #167
    Assassin’s Creed Valhalla teszt – Vikingekkel minden jobb? (PC GURU)
  • Kancsalborz
    #168
    Fasza.
    Tehát itt van ez a Valhalla, ami az Origint " finomhangoló" Odyssey "finomhangolása", (micsoda finom megfogalmazása a copy-paste-nek XD...) ami azért qrvára RPG, mert idézem :"Főszereplőnk nemét például ugyanúgy mi választhatjuk ki,", "illetve visszatértek a válaszható feleletek is a párbeszédeknél"...
    Meg a : "A térkép például most is kifejezetten hatalmas, ezúttal viszont már jóval élettel telibb, mint az előző két részben."
    de azért:"legyen bármilyen hangulatos és élettel teli, helyenként még így is bántóan kihaltnak érződik"...
    Aha értem...

    Szóval megint egy "offline" MMORPG 6-8-órás valós tartalommal, meg sok sok grindolós gyűjtögetős faszkodással egy indokolatlanul nagy térképen.
    Meg autentikus evezős "motorcsónakverseny" harcokkal, meg -mint a Trójaiaknál - a Vikingeknél is szinte szakrális jelentősségű pajzsok elhagyásával "amerikainindzsa72" stílusú ugrabugrageci harcrendszerrel...

    Kösz, én nem. Majd esetleg 2-3-év múlva, valami 80%-os leárazásnál a gőzt röhögve kiengedni egy 8-10-órára, amíg szembe nem jön velem huszadjára ugyanaz a feladat...

    Mindenki másnak jó szórakozást hozzá.



  • hunbalee
    #169
    Berúgták Valhalla kapuit a legújabb Assassin's Creed pontszámai

    Game Informer – 9,25/10
    DualShockers – 9/10
    GamingBolt – 9/10
    GameSpot – 8/10
    Wccftech – 8,5/10
    IGN (amerikai) – 8/10
    Destructoid – 6,5/10
    PC Gamer – 92/100
    GameRant – 4,5/5
    VGC – 4/5
  • Kancsalborz
    #170
    Fasza.
    Tehát itt van ez a Valhalla, ami az Origint " finomhangoló" Odyssey "finomhangolása", (micsoda finom megfogalmazása a copy-paste-nek XD...) ami azért qrvára RPG, mert idézem :"Főszereplőnk nemét például ugyanúgy mi választhatjuk ki,", "illetve visszatértek a válaszható feleletek is a párbeszédeknél"...
    Meg a : "A térkép például most is kifejezetten hatalmas, ezúttal viszont már jóval élettel telibb, mint az előző két részben."
    de azért:"legyen bármilyen hangulatos és élettel teli, helyenként még így is bántóan kihaltnak érződik"...
    Aha értem...

    Szóval megint egy "offline" MMORPG 6-8-órás valós tartalommal, meg sok sok grindolós gyűjtögetős faszkodással egy indokolatlanul nagy térképen.
    Meg autentikus evezős "motorcsónakverseny" harcokkal, meg -mint a Trójaiaknál - a Vikingeknél is szinte szakrális jelentősségű pajzsok elhagyásával "amerikainindzsa72" stílusú ugrabugrageci harcrendszerrel, de azért remélem a mikrotranzakcióksat nem felejtik el...
    Hú mekkorát villantott az Ubisoft megint.

    Kösz, de én nem. Majd esetleg 2-3-év múlva, valami 80%-os leárazásnál a gőzt röhögve kiengedni egy 8-10-órára, amíg szembe nem jön velem huszadjára ugyanaz a feladat, mint ahogyan az történt velem az utolsó két résznél...

    Mindenki másnak jó szórakozást hozzá.



  • Kancsalborz
    #171
    Osztva 2-vel. Szokás szerint :)
  • Evoluti0N
    #173
    k és #170 k
  • MerlinW
    #174
    Nem tetszik a játék - látatlanban sem-, értjük.
  • Brakerton
    #175
    Még a nyáron behúztam az Ubisoft Forward megnézése után járó nyereményeket. Pld. az ingyenes Watch Dogs 2-t, ami meg is jelent a fiókomban. Kapnom kellett volna Moonlight Axe-t is a Valhallához, de egyelőre csak lockolva látom a jutalmat. Félek tőle, hogy a hivatalos megjelenés után is ez lesz. Valaki esetleg már megkapta ezt a jutalmat?
    Utoljára szerkesztette: Brakerton, 2020.11.09. 20:04:28
  • MerlinW
    #176
    Megvetted a játékot az event előtt? Ha igen és megjelenés után sem lesz ott, írj a support-nak (magyarul is lehet) és megoldják.
  • Brakerton
    #177
    Igen, megvettem a játékot még az event előtt.
  • MerlinW
    #178
  • Voltan
    #179
    Jaj, ezeket a nagy kétkezes kardokat miért tették bele, könyörgöm. Értem, hogy az AC nem feltétlen a történelemhűségéről híres, de akkor is. A dual wield kétkezes kardról meg már inkább nem mondok semmit. :D:D
  • MerlinW
    #180
    Mert ez egy játék. A tüzes kard meg, meg mérgező tőr, meg a speciális képességek, eagle vision, stb nem zavarnak?:) Ha meg csak 1 fajta rövidkard lenne a játékban, az lenne a baj :) És most nem a játékot védem, lehet velem van a baj, de baromira nem értem a nosense problémáitokat :)

    - Csúnya a játék - nem tudom ti mit néztek:)
    - Kard téma kibeszélve
    - Nem változott semmit a játék - az a csaknem 40 új mechanika és újítás nem számít, hiszen már megjelenés előtt lehúzzuk a játékot :)

    Én itt is hagylak titeket, főjetek a levetekben:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Settlements, building, upgrading.

    Raids

    The environment and world feels much more dynamic compared to the previous two games.

    They finally fixed the one arm horse riding animation.

    Ambient Music is much more frequent and they sound as awesome as we expected it to be.

    Dodging costs stamina. No more spamming of dodges and big focus on parries.

    Refined visuals in the animus pulse/eagle pulse.

    New addition of Cinematic Camera during auto travel.

    Foliage looks way more dense and grass textures have certainly received upgrades.

    We hear some background NPCs conversations during the auto-travel, this possibly hints at dynamic events similar to rdr2.

    Don't want to mention the sound tracks again and again but the Einar Selvik voiced song playing during the assault sounds great.

    Enemies feel less spongy and the ttk is much lesser than prevoius two games.

    Such a horrid game-play showcase. The one playing this game is a very bad at it.Hence i cant judge the combat based on this specific game-play.

    Finishers with dismemberments.

    Any NPC dropped weapons can be picked up and thrown.

    Shields do break.Finally.

    NPCs drop trinkets too.

    Possible Lighting change. Night game-play looks much more immersive than previous two iterations.

    Insta-kill after perfect parry on fodder enemies? Game says this as stun-attack.

    The Conversation with the castle boss: Eivor is a different kind of viking in a sense that he/she wants to befriend the saxons and not rule over them as Eivor rescues the king of East Anglia.

    Skill Tree/Skill graph looks much more vast than any other previous AC games.(Skyrim-esque)

    Visual customization identical to odyssey is present.

    Every item can be upgraded upto 10 times(item rarity factor tho)

    Power Level replaces levelling system which is possibly similar but more deeper than God of War.

    New gear system which include various categories of stats.

    New weapon stat system which include: Attack , Speed , Impact, Critical percent.

    New gear stat system which include : Armour , Evasion, Weight .

    Fall Damage is back.

    There is now a Skill and Abilities tabs on the menu. We only see the Skills tab, which have passive stats increase and passive skills, which do not require adrenaline (like the stomp or the stun attack).

    The Skill tree and Loot were divided by 3 types: Bear (Red), Raven (Yellow) and Wolf (Blue). The gear is now colored based on one of these. Putting points on one of the branches will make their respective gear type stronger.

    Each time you spend a point on the Skills tree, you get a point in your "Power" rate. Regions have now reccomended "Power" numbers. The player was in a region with 55 as the suggested power.

    Regions seems to have 3 meters that fill up to show your progress in them: Wealth, Mysteries and Secrets.

    The Animus Pulse/Revelations Skill is back and seems to highlight enemies in red (the wolves at the beggining). It also spots plants that you can eat to recover health.

    About health, it seems like the number inside the heart shows how many "healing itens" (rations?) you have.

    You have an option to crouch while in your horse. I assume it is a stealth position while riding around, like in MGSV (but that is just my guess).

    Some houses may be entered, in the 2 villages that Eivor passes it is possible to see an interaction sign on the doors.

    The eagle pulse reveals enemy weak points. The boss Rued’s left foot was a weak point. You can see it glowing orange at a brief moment.

    Tutorials is present with Dpad down button. This either means that brotherhood or revelations-esque tutorials are back or its just the tutorial for each menu tab. (Pointed out by /u/tarund2302 )


    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2020.11.09. 22:18:52
  • Voltan
    #181
    Miért ne lehetne kifogásolni, ami kifogásolható számomra?
    Mindettől függetlenül megveszem, és várom is.
  • Palinko
    #182
    Ezt én is így látom, azért van a sorozatnak egy bizonyos múltja amiből következtethetőek dolgok, de simán lehet hogy még azok is pozitívan csalódnak akik most még nem sok mindent várnak, az esélyt meg kell adni szerintem.
  • Kancsalborz
    #183
    Ugye lehet kialakult véleményem az ide belinkelt teszt alapján az, hogy a Valhalla az előző két rész "átskinezése" némi "finomhangolással" csupán ?
    Mert hogy erről beszél a cikk írója végig, erre reagálva írtam azt amit.
    Egyébként írása pont az általam is tapasztaltakat támasztja alá hogy az utolsó kettő is rohadtul "egykaptafa" volt, és ez is az, olvasd el a cikket, erről szól.
    Ettől még persze lehet szeretni ezt, azzal nincs semmi baj, az ízlések különbözőek, ezt is írta.
    De te is minden játékot gondosan kipróbálsz akkor is ha nem tetszik, és ha az előzetes tesztek, és tapasztalatok alapján alkotsz véleményt akkor az már nem is lehet megalapozott ugye ?
  • jarlaxxe
    #184
    Sose értettem az ilyen fazonokat mint te nekem ha nem jön be egy játék nagy ivben kerülöm a topikját mert akkor ugye mi a fenét keresnék ott.
    De ha még írsz is ide és mások véleményet ismételgeted abból is elég egy hozzászolás mindenki érteni fogja elsöre is, szvsz.
  • Riddick21
    #185
    Mit jelent ez, hogy az Origins és az Odyssey "egy kaptafa"? Hiszen néhány év eltéréssel bemutatott részei ugyanazon sorozatnak, mégis milyennek kéne lenniük? Ez egy nem először megújuló sorozatnál egy teljesen jó irány: ha mondjuk trilógiánként újragondolják a koncepciót, az talán a legjobb, amit tehetnek. Így itt van most három játék, amik az alapjaikat tekintve megegyeznek, tehát akinek ez bejön (milliónyi játékos, szóval a koncepció jó), az jó eséllyel, csalódás nélkül beruházhat rájuk. Aztán három rész után jöhet valami új, valami más, ami már jobban különbözik. így akinek ez nem jön be, az is kaphat még valamit az AC franchise-tól, akinek meg igen, az reménykedhet benne, hogy a változás is jól fog állni majd a sorozatnak.

    Mégis hogyan kéne ennek működnie? Akarná a halál játékonként (tehát kétévente) újratanulni ugyanazt a címet, csak tökéletesítsék szépen a saját formulájukat, így fog kiforrni az egész. Az Origins fasza volt, az Odyssey néhány területen jobb, másokban gyengébb, így most a Valhallának van esélye minden területen felfejlődni az elődökhöz képest. Aztán az itt szerzett tapasztalatokkal a következő részt már elvihetik más irányba, ha úgy látják jónak, mert mondjuk negyedik vagy ötödik alkalomra már tényleg értelmetlen valamit eladni, még ha nem is tök ugyanaz.

    Nem vagyok egy UBISoft fan, nem őket gondolom a játékipar csúcsának, de azért megbízható minőséget szállítanak. A Division mindkét részében van legalább 80-100 órám, azok is eszméletlen jó játékok a maguk műfajában, ahogy pl. a Wildlands is elképesztően szórakoztató volt. Hogy hibátlan-e? Dehogy, voltak rohadt idegesítő dolgai, és ezek a játékok persze elmaradnak egy RDR2 vagy egy (az új) God War nyújtotta élményekhez, de több tucatnyi órára adnak minőségi, jól kitalált szórakozást, megbízható támogatással. Ami szar, abban lehet bízni, hogy majd kijavítják, szóval ha valakinek az alapok bejönnek, nagyon nem lőhet mellé. Igen, én is rühelltem és szarrá untam a Far Cry 5-öt és a Breakpoint is tré lett (bár valamit csiszoltak rajta, de nem játszottam vele), de ebből lehet tudni, hogy a következő részekre majd tanulnak a hibákból és kiszolgálják a rajongói igényeket. Mert ez egy ilyen cég: van egy ötletük, felfejlesztik, bedobják a játékosok elé, mi szerejtük/utáljuk, elmondjuk, hogy mi a baj vele, hogyan lehetne jobb, ők pedig vagy kijavítják az adott részen belül (ha lehet), vagy majd belepakolják a következőbe. Nem ez a művészet netovábbja, de helyén kell kezelni és akkor már meg is van a helye.
  • MerlinW
    #186
    Megalapozott lehetne, ha nem ez lenne a sorozat 12. része nem tudnánk mire számítsunk és nem kellene minden évben ugyanezen a témán lovagolni :) Még így is több újítást/változást kapunk évről évre mint az EA évente megjelenő játékaitól.
    Én speciel meg vagyok elégedve a sorozattal, minden részével játszottam én csak az az új kalandokat várom, új környezetben, amit rendre meg is kapok.

    Valhalla: éjszaka játszottam 2 órát a játékkal és még csak nem is hasonlít az előzőre, tök más a karakter irányítása (hogy jobb-e vagy rosszabb arról lehet vitatkozni), és eddig mással sem találkoztam csak új vagy megváltozott mechanikával.
  • wedge31
    #187
    Én is toltam hajnalban egy kicsit és ami legjobban feltünt nekem eddig az a harc megváltoztatása volt, sokkal brutálisabb, gyorsabb lett, tökéletesen passzol egy viking harcoshoz.
    A lopakodás pont ugy müködik mint eddig, egy két embert elkap az ember de valaki ugy is észre fog venni és akkor jöhet nyilt csata.
    Az eddig megszokott hajós csaták nekem hiányozni fognak tudom, hogy volt aki már unta de nekem bejött.
    Összeségében a vallhala eddig hozza az elvártat a cp megjelenéséig elleszek vele meg a vigil-el.
  • Árnyvadász
    #188
    Éjfél után kezdtem el. Játszottam vele bő másfél órát. Negatívumok: Nagyon lassan töltött be, sőt igazában ki se vártam az első alkalommal mert, azt hittem "beragadt" a töltőképernyő. (Elképzelhető, hogy a Ubisoft Connect terheltsége is bezavart, nem tudom.) A játékot a Ubisoft+ szolgáltatásán keresztül vettem. 5400 Ft/hónap úgy vélem nem rossz deal, mivel az Immortal Fenyx Rising is érdekel.

    Szóval akkor a játék milyen volt? Nagyon erős a kezdés, majd mikor már kézhez kaptam az irányítását Eivor-nak, rögtön feltűnt, fejlődött az animáció, nagyon korrekt és brutális a harc (hangokra külön felhívnám a figyelmet) és még az íjászatot is sikerült életszerűen megoldani. Legalábbis a kontrollerrel szinte éreztem, ahogy kifeszítem és tartani próbálom az ideget, úgy lesz egyre nehezebb. Az íj persze ugyanúgy halálos, mint az előző részekben, de itt már lehet végtagokra is célozni. (Az ellenfeleken megjelennek sárga festésjelek, oda érdemes lőni.)

    A baltás, vagy közelharci csaták nagyon véresek, természetesen a csonkolás sem marad el, alapból a beállításban ezek ON értéken vannak. Ki is lehet kapcsolni. A teendők tekintetében, nincs különös változás, megcsináltam mellékest (segítettem egy utazónak a helyi banditacsoportot átküldeni a másvilágra) és vadászgattam, felfedeztem, ez utóbbi kicsit olyan Tomb Raider-es ugrálós ügyességi részhez volt hasonlatos.

    No és persze nem maradhat ki a megszokott, már védjeggyé vált erőd, falú ehhez hasonló bevétel, de itt azonban annyira álljunk meg, hogy ezt nem csak egyedül lehet abszolválni. Mivel ez a játék a klánra épít, Eivor-nak vannak bajtársai és a bejutás után nemsokkal tudtam a segítségüket kérni egy jó kis fosztogatáshoz. Persze lopakodni is lehet és úgy egyenként leszámolni a védőkkel, de a RAID mégiscsak célravezetőbb.

    A harcoknál figyelni kell a staminára, mellécsapás vagy elugrás esetén csökken, és ha nagyon lemegy az értéke nem lehet akciózni, picit várni kell. Amikor végeztem a főküldetéssel, egy hajóra szálltunk többed magammal és itt tulajdonképpen egy az egyben az Odyssey köszönt vissza. Persze itt is voltak apróbb változások, mint a kövesd a partot parancs, de megmaradt a nyílt vízi hajókázás öröme is.

    A sztori egyébként eddig jó, és már ezen kevés idő alatt is elég sok kérdés merült fel bennem, ami később magyarázatra szorul, de ebbe nem szeretnék belemenni, mindenki megtapasztalja úgy is.

    Nekem egy régebbi konfigom van és gondoltam lecserélem az év végi hajrára, de egyelőre még nem tettem meg és azt kell mondjam egy 4 magos 4 szálas gépen is megfelelő futást produkált a játék. Magas beállítások mellett. (Efelett van még Very High és Ultra is.) Szóval elégedett vagyok, egyébként látvány terén is van előrelépés és ami talán fontosabb, legalábbis részemről, hogy most már a karakterek is remekül néznek ki és az arcmozgással, mimikáknál sem láttam komolyabb gondokat. Szerintem a DX12 motor minden téren jót tett a játéknak.

    Szóval jó kis vikinges kalandnak ígérkezik a Vallhalla. Zenéi, hangulata, világa nagyon el van találva és biztosan le fog kötni hosszú időre.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2020.11.10. 10:48:28
  • Kancsalborz
    #189
    Ti elolvassátok egyébként amire reagáltok ?
    Jarlaxxe a te "válaszod" azert is vicces mert elméletileg nem is látod amit én írok...XD
    Nem kell ám megsértődni ha egy fórumon valaki rossz véleményt mond a ti kedvencetekről, hiszen ez a lényege ennek hogy elmondhassa mindenki a sajátját... :)
    De az azért megvan ugye mindenkinek hogy a cikkre reagálva irtam az első hozzászólásom, mint pl. ilyen cikkírói finomságok hogy : "élettel teli üres játéktér" stb...
  • mike01010101
    #190
    Minden rész megvan, mindegyikkel játszottam, a 2., a Brotherhood, a 3., az Origin és az Odyssey részek örök kedvenceim. A Wallhallával ma este kezdek. Biztos, hogy tetszeni fog, min. 100-120 órára számítok, de őszintén szólva kicsit örülök, hogy ezzel ez a trilógia végetér és elvileg legközelebb (akár 2 év múlva) valami újdonságot kapunk. Ha annyit javul majd az émény, mint a London és Origin közt javult az nekem már elég lesz. Hogy miben kéne gyökeresen más azt igázból nem tudom megmondani. Ha a fejlesztők sokat játszanak a witcher3-mal és a RDR2-vel, biztos megérzik a jó irányt. Valahogy "fajsúlysabbank" kéne lenni ez egésznek. Nem tudom megfogalmazni.
  • jarlaxxe
    #191
    Miért nem láthatom amit írsz?
  • Kancsalborz
    #192
    Mert elméletileg letiltottál. XD
    Ott meg azt kifogásoltad hogy valamiről jót írtam ami neked nem tetszett.
    Nehéz a kedvedre tenni... XD
    Vagy csak meg kellene értened hogy a másik negatív véleménye nem támadás a személyed ellen csak egy ellenkező vélemény... ;)
    Egyébként azért írtam ide mert a Viking téma miatt érdekelt volna a Valhalla.
    De nekem ez sajnos "túl asassin's creed". Ennyi
    Az hogy másnak bejön, azzal az ég világon semmi problémám.
    Részemről off.
  • jarlaxxe
    #193
    Három ember hozzászólásait nem olvasom abból kettöt már évek óta, és egy Ssenkradlive nevüt pár hete, ezek szerint te neki vagy az egyik alregje ezt jó tudni akkor gondolom a vitákban is hathatós segitséget nyujtasz magadnak a tucatnyi alregeddel...
  • Kancsalborz
    #194
    ?. Csak ezen a néven írok már lassan 10-éve.
    Nem az a baj inkább hogy személyeskedni kezdesz hamar massal is mint most velem ?

    De részemről tényleg Off, nem ez volt a célom, veled meg béke legyen, keress másban ellenséget, a véleményem a játékról leírtam, vége.
  • hunbalee
    #195
    Assassin’s Creed Valhalla PC Performance Analysis
  • jarlaxxe
    #196
    Kancsalborz nevüt sosem tettem tiltó listára szúrd be ide ahol én ezt írtam neked.

    Mint mondtam három embernek mondtam, hogy nem fogom olvasni a hozzászólásait ha te erröl tudsz akkor te vagy az egyik és most simán hazudsz mert bebuktál az elregeddel, de részemról is off.
  • Voltan
    #197
    Instant Gaming-ről vette valaki? Még nem jött meg a kulcs, igaz, az oldalon is Pre-order status-ban van a játék.
    Még sose csalódtam az oldalban, remélem nem most kell elkezdenem...
  • wedge31
    #198
    Uplayen is kapsz 20% kedvezményt én is ott vettem persze kell hozzá pont is.
  • Voltan
    #199
    Jó, hát most már mindegy, kifizettem Instant Gamingen
  • mike01010101
    #200
    Mindig az instant gaming-en veszek kulcsot. Ma megpróbáltam és visszadobott, hogy elfogytak a kulcsaik. Felfüggesztették az elővásárlást. Biztos, hogy meg fogod kapni, de lehet hogy csak később.
  • mike01010101
    #201
    Zseni vagy! Volt egy rakás ubi pontom, beváltottam discount-ra és 13 euroval olcsóbban megvettem az ubi-nál.