23
Grounded
  • Ironman2
    Eh,az utolsó mondatod benne volt a filmbe is.Amúgy majdnem mindet akarják amiket leirtál.Repülő rovarok,már most is támadnak.
  • Ironman2
    Megjött az új update!

• lonvard
    Fúha. :) Most vagyok készen a felfedezésre, elindulok a tó felé, aztán meglátjuk mi lesz. :)
  • MarkBlade
    Pár dolog már benne van amit leírtál :)
  • lonvard
    Beleraktam vagy 6 órát, szerintem még sok van hátra, mer egyelőre valami lábnyomban van csak egy kerítésem, benne a fekhely meg pár hasznos dolog, mindenből az alapfelszerelés van meg, szóval még sok fejleszteni való van, és a kertben alig mozogtam. Izgat hogy milyen rovarokba botlom még, mindet le akarom győzni, fel akarom fedezni a kertet, építeni akarok egy fasza bázist, és minden felszerelésből maxot akarok. Ez azért el kell tartson egy darabig.

Erre az ötletre lehetne építeni egy hatalmas világot, mezővel, erdővel, és végső soron valami repülő rovarral járhatnánk körbe. Lehetnének olyan effektek, hogy pl. vihar (képzeljünk el egy esőcsepp bombazáport), vagy kertben pl. fűnyíró, ami elől bújni kell, és miután letarolta a területet, újra generálódhatna a növényzet. És akkor lehetne termeszhangya-invázió, ami ellen védeni kell a várat, támadhatna darázs, tarantula, megjelenhetne az ember rovarírtóval, nagyítóval is megpróbálhatna kiégetni. És akkor ott vannak az imádkozó sáskák, a rovarevő növények, esetleg egy arra járó kutya, akinek a szőre között utazhatnánk, hadakozva a bolhákkal. Elképesztő mennyi mindent bele lehetne rakni.
  • lammaer
    Tavaly kipróbáltam (a halastavas updatenél), az elején én is fel voltam spanolva, azt 2-3 nap után ki is fújt. Lehet van benne potenciál, de jelenleg csak törpefeszültségen megy...

Elég hamar kifuj, ez nem afféle életjáték hogy teszel veszel benne.
  • lonvard
    Huu, megvettem, sokminden tetszik benne. Persze még nagyon az elején vagyok. Próbálok valami bázist összehozni. Először csak egy fűkerítést kapuval, mer az első éjjel láttam egy pókot, és jujuj.

Az tetszik ebben a játékban, hogy irgalmatlan potenciál van benne. Most elképzelem, hogy megszelidítek egy méhet mondjuk, és repülök. Oké ezt úgy se csinálják meg, de simán benne van.
  • Ironman2
    Megjött a víz alatti világ a játékba! Egy teljesen új élményt ad hozzá,az amúgyse unalmas játékmenethez.Koi pond világa teli van veszélyekkel,és egy fő boss-al is!

Steam
  • Ironman2
    A hangokról meg nem is beszélve,főleg egy 5.1-es fejhallgatón,egyszerüen félelmetes,mikor megmozdul egy fűszál mögöttünk,vagy mellettünk.Mikor egy bogár felmászik a füre,aztán rikácsol a többieknek hogy ott vagyunk alatta,riassza őket.Vagy amikor egy dög a levegőből támad,előre hallani ahogy repül felénk,nem beszélve a vízcseppek hangjáról,na meg a hangyák lépteiről,és éktelen veszekedéseiről.Egymásnak esnek a zsákmányok miatt,főleg amit ugye tőlem is szereznek.A zene is kellemes,és dinamikus,végre egy játék ahol bekapcsolva hagyom a zenét,főleg mikor komoly ellenfél van a láthatáron,elkezd felgyorsulni a zene,én meg inkább menekülőre fogom.
    Az Obsidian megint kitesz magáért.Ezt át kell élni,borzaszóan jó a játék atmoszférája.

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja,és voltam nagy tölgyben,ujjáélesztettem a robotot,de jópofás,tiszta Fallout érzésem volt,naná,mivel ezek fejlesztették a New Vegas kiegészítőt a Fallout 3-hoz,persze hogy kellett valami ráutalás.Viszont a robot további lehetőségeket,és küldetéseket ad,ami majd kell a perkjeinkhez,és a jó páncélokhoz is! Bizony kellenek a kemény bossokhoz!

Na irány,valahol kell egy jó kis bázist leraknom végre.
    A katica meg jó kis jármü,igaz lassú,de halad előre.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.09.11. 01:31:29
  • Ironman2
    Uh,azt idáig is tapasztaltam hogy a mesterséges intelligencia zseniális a játékban,de most tényleg ledöbbentett megint.Ezek a hangyák nem piskóták az tuti.Odajön a kosaramhoz,aztán kilopja a cuccaimat,leveszi a tüzhelyről az éppen megsült bogarat,viszi tovább,aztán letámadja a másik hangya,nagy ordibálások között összeverekednek a kajámért,amit én szereztem,utána meg visszaveszem tőlük.LOOOOL.
    Egyedül,most a vizzel vagyok még bajban,lassan a kajával is,mert már nem birja a gyomor a gombákat se.Elég idegesítő hogy a játék felét a harmatcseppek keresése teszi ki.Igaz van egy üditősdoboz nem messze ami ontja a cseppeket,de az se sürün.Bár több helyen is van elszórva üditősdoboz,majd utánuk nézek,mert ott voltak cseppek bőven.

Éppen itt lop a kosaramból a drága: (ja persze még nincs bázisom sajnos,így tudom megoldani a raktározást.)

Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.09.11. 01:15:27
  • Ironman2
    Már tudom hogy kell azt aktiválni!

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rohadt dögök eszik a kábelt,ki kell öket nyirni! Ráadásul egy barlangba is vezet a kábel,szép kis móka lesz!
  • Ironman2
    Bázisépítés még csak most fog jönni nekem,a fal,és ajtó már megvan,csak szerintem az alap hiányzik még (meg a többi elem is!) Tiszta Subnautica érzés,mikor találok valamit,és be kell scannelni.Érdekes dolog ha belevágok egy fübe,és nem vágom ki,akkor pár mp múlva eltünik a vágás,és újra teljes pompájában virít.Mondjuk a füvek már csak ilyenek.
  • Ironman2
    Egyre jobb ez a játék,nekem nagyon bejön,és jól optimalizált is! Epic beállításon futtatom,és nem volt vele gond idáig.Az első nagy update megjött augusztusban,és elhozta a perkeket is,plusz egy madár köröz a fejünk felett ami hullatja a tollait időközben,szükség is lesz rája:

Bár még az elején vagyok azért,kicsit elmerészkedtem,jobbra-balra,mit ne mondjak,találkoztam pár boss-al,akik simán kinyirtak.PÁr emberke elkéne hozzájuk! Hangyák békén hagynak,igazán aranyosak,ezek mintha tényleg élnének,kegyetlenül harcba szállnak más bogarakkal,elejtik a kaját,felveszik,egymásnak adogatják,mikor észrevesz az egyik,akkor hangosan méreget a szemeivel,majd odébbáll.Gondolom nem érdemes beléjük kötni.Viszont néhány idegesitő bogár van,aki légből támad egyből,azokat kinyirom,és megsütöm.Minden tárgyat be kell vizsgáltatni a laborban,mert csak úgy jelennek meg a craftolható dolgok,de egyszerre csak 3-at tudunk bevizsgáltatni,utána várni kell egy megadott időpontig.Én most a harmadik pislogó lézert akarom beaktiválni,csak próbálok rájönni hogy kell azt.A másik kettő már megvan.
  • Ironman2
    Márcsak 2 nap!
  • grebber
    Hamarosan demóval jelentkezik a Grounded
  • Ironman2
    Ahogy nézem,kicsit Subnautica beütése is van neki.
  • Ironman2
    Király!!!
  • grebber
  • grebber
    Július 28-án érkezik a Grounded early access formában

• Ironman2
    Na én amúgyis frászt fogok kapni,ha egy is megjelenik a fűszálak közt.A trailerben is eléggé ijesztőnek tűnik ott a végén.
  • Xsillione #3
    Hmm, érdekesnek ígérkezik. a pók mod szvsz csak jelzés, hogy ki lehet kapcsolni a pókokat, ha jól csinálják meg, akkor a méretarányok miatt igencsak megzizzentheti a pókfóbiásokat.
  • Ironman2
    Hamarosan a Gamepass oldalán is elérhető lesz! Nálam azonnali vétel lesz amúgyis,ahogy kijön!

HIvatalos oldal

Magyar oldal xbox
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.23. 20:38:41
  • Ironman2
    Ki emlékszik még a Drágám a kölykök összementek c.filmre,és folytatásaira? Ugyanez a téma az Obsidian következő játékában amit az Outer World-el párhuzamosan fejlesztettek,és Early Acces stádiumban fogják hamarosan piacra dobni.Lesz benne minden jóság ami egy túlélőjátékban előfordulhat,hiszen a miniatürizált gyerekek hangyáknak számítanak a kertben,így hatalmas területet kell majd bejárnunk,és kalandoznunk.Lesz benne co-op lehetőség is!
    A korai megjelenésű változat kb 20 százalékot fog tartalmazni a teljes storyból,3 biome lesz elérhető (grasslands,the hedge,tha haze),craftolás,bázis építés,az első két tier a fegyverekből,és páncélokból,legalább 10 fajta rovar,és arachnophobia mod (ez nem tudom mit jelent,talán át lehet pókká alakulni?).A korai verzió ebben az évben jön valamikor,a teljes játékot meg 2021-re igérik!

Steam oldal

Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.23. 20:25:52