Grounded
  • Ironman2
    #15
    A hangokról meg nem is beszélve,főleg egy 5.1-es fejhallgatón,egyszerüen félelmetes,mikor megmozdul egy fűszál mögöttünk,vagy mellettünk.Mikor egy bogár felmászik a füre,aztán rikácsol a többieknek hogy ott vagyunk alatta,riassza őket.Vagy amikor egy dög a levegőből támad,előre hallani ahogy repül felénk,nem beszélve a vízcseppek hangjáról,na meg a hangyák lépteiről,és éktelen veszekedéseiről.Egymásnak esnek a zsákmányok miatt,főleg amit ugye tőlem is szereznek.A zene is kellemes,és dinamikus,végre egy játék ahol bekapcsolva hagyom a zenét,főleg mikor komoly ellenfél van a láthatáron,elkezd felgyorsulni a zene,én meg inkább menekülőre fogom.
    Az Obsidian megint kitesz magáért.Ezt át kell élni,borzaszóan jó a játék atmoszférája.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja,és voltam nagy tölgyben,ujjáélesztettem a robotot,de jópofás,tiszta Fallout érzésem volt,naná,mivel ezek fejlesztették a New Vegas kiegészítőt a Fallout 3-hoz,persze hogy kellett valami ráutalás.Viszont a robot további lehetőségeket,és küldetéseket ad,ami majd kell a perkjeinkhez,és a jó páncélokhoz is! Bizony kellenek a kemény bossokhoz!


    Na irány,valahol kell egy jó kis bázist leraknom végre.
    A katica meg jó kis jármü,igaz lassú,de halad előre.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.09.11. 01:31:29