Grounded
  • lonvard
    #19
    Beleraktam vagy 6 órát, szerintem még sok van hátra, mer egyelőre valami lábnyomban van csak egy kerítésem, benne a fekhely meg pár hasznos dolog, mindenből az alapfelszerelés van meg, szóval még sok fejleszteni való van, és a kertben alig mozogtam. Izgat hogy milyen rovarokba botlom még, mindet le akarom győzni, fel akarom fedezni a kertet, építeni akarok egy fasza bázist, és minden felszerelésből maxot akarok. Ez azért el kell tartson egy darabig.

    Erre az ötletre lehetne építeni egy hatalmas világot, mezővel, erdővel, és végső soron valami repülő rovarral járhatnánk körbe. Lehetnének olyan effektek, hogy pl. vihar (képzeljünk el egy esőcsepp bombazáport), vagy kertben pl. fűnyíró, ami elől bújni kell, és miután letarolta a területet, újra generálódhatna a növényzet. És akkor lehetne termeszhangya-invázió, ami ellen védeni kell a várat, támadhatna darázs, tarantula, megjelenhetne az ember rovarírtóval, nagyítóval is megpróbálhatna kiégetni. És akkor ott vannak az imádkozó sáskák, a rovarevő növények, esetleg egy arra járó kutya, akinek a szőre között utazhatnánk, hadakozva a bolhákkal. Elképesztő mennyi mindent bele lehetne rakni.