66
  • Kissssss0 #21
    "No ez hogy kapcsolódik hozzám??"

    érdekes hogy te beszélsz arról hogy nem olvasom a hozzászólásaidat miközben arra se vetted a fáradságot hogy értelmezd amit én leírtam, nem... még mindig nem rólad van szó, hanem mister gravitoniról és a körülötte keletkezett fölösleges felhajtásról, miért kell alá adni a lovat miközben számtalanszor bizonyította hogy lövése sincs a témákról amikhez éppen hozzászól.

    "Nekem nem fér bele, hogy más néven is regisztráljak! "

    nem érdekel hogy neked mi fér bele... meg mi nem, még mindig nem rólad van szó.

    "Nem veszed észre magad"

    nem nekem kell észrevennem magam itt,főleg ilyen kirohanások után amiket levágsz itt :/

    "Nem bírom amikor egy logikus kérdésre valaki azt mondja, trollkodás"

    semmilyen logikus kérdés nem volt itt se tőled... sem pedig gravitoni/ tor rent/ MichioKaku, stb néven futó személytől.

    "Ja és kinek is ugrottam neki? "

    hát igen... akinek észre kellene venni a saját viselkedését igaz? még mindig ott tartunk hogy miért is akadtál ki az én rendkívül egyszerű ténymegállapításomon ami egyben kritikát is foglalt magában a többi fórumozó felé.

    "nem értem miért adjátok a lovat az ilyen marhák alá folyton..."

    semmilyen trollkodás nem volt itt, de ha értelmes beszélgetést akarsz akkor először ki kell gyomlálni az olyan egyéneket akik egyértelműen többször is bebizonyították hogy képtelenek értelmesen hozzászólni az adott témához, amíg ez nem történik meg addig fölöslegesen állsz neki diskurálni akárkivel is.
    nem hiszem hogy ezt olyan nehéz lenne megérteni.


    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2019.12.02. 12:29:57
  • xrt
    #20
    Off folytatódik, de ezt le kellene zárni!

    "hogy a drága gravitoni/ tor rent/ MichioKaku, akármilyen nevű személynek akinek még a természetes kiválogatódás megértése is nehezére esik fölösleges magyarázni akármit is mert vagy nem fogja fel, vagy félremagyaráz, vagy hülyeségeket beszél... főleg tizenvalahány alreg után."

    No ez hogy kapcsolódik hozzám??? Mert aki tisztességesen válaszolt, ahhoz intézted. Itt TE kezdtél el trollkodni!
    Nekem nem fér bele, hogy más néven is regisztráljak! Ha hibázok, ami előfordul, nem másik nevet kezdek használni, hanem elismerem hogy nem volt igazam.


    "a cikkhez meg... mégis minek szóljon hozzá az ember ha az egyik oldalon vannak az ilyen gravitoni féle félkegyelmű emberek, a másik sarokban meg a hozzád hasonló vérpistisék akik egyből az ember torkának ugranak egy pár szóból álló mondat után? huh?"

    Nem veszed észre magad, hogy saját magadról beszélsz?! A cikkhez nem akarsz hozzá szólni, akkor miért teszed a kommentelőkkel kapcsolatban??? Egyszerűen ne olvasd... Nem merem azt mondani hogy nem reagálok az ilyen idióta megnyilvánulásokra. Nem bírom amikor egy logikus kérdésre valaki azt mondja, trollkodás. :(
    Ja és kinek is ugrottam neki? Egyáltalán olvastad az első hozzászólásom? Mert ebből úgy tűnik nem, és csak véletlenszerűen ugrasz neki embereknek...

    Szánalomra méltó vagy, sajnállak!
    Utoljára szerkesztette: xrt, 2019.12.02. 01:57:34
  • Kissssss0 #19
    " csak jöttél trollkodni"

    "hogy akik csak azért jönnek hogy másokat kritizáljanak a cikket figyelmen kívül hagyva"

    döntsd el melyik mert van egy hangyányi különbség a trollkodás és a kritika között...

    részemről csak egy szimpla kritika volt a többiek felé mégis miért öntenek benzint a kialvó tűzre mikor már egyértelműen tiszta sor hogy a drága gravitoni/ tor rent/ MichioKaku, akármilyen nevű személynek akinek még a természetes kiválogatódás megértése is nehezére esik fölösleges magyarázni akármit is mert vagy nem fogja fel, vagy félremagyaráz, vagy hülyeségeket beszél... főleg tizenvalahány alreg után.

    a cikkhez meg... mégis minek szóljon hozzá az ember ha az egyik oldalon vannak az ilyen gravitoni féle félkegyelmű emberek, a másik sarokban meg a hozzád hasonló vérpistisék akik egyből az ember torkának ugranak egy pár szóból álló mondat után? huh?
  • xrt
    #18
    Totál off, lévén nem a cikkről szól:

    "úgy gondolom ezzel a mondással inkább neked kellene jobban ismerkedned ha ennyire szentül megvagy győződve arról hogy én miben hiszek... főleg így hogy én az emberek reakciójára reagáltam nem pedig a cikk tartalmára :)"

    Hát igen, ezt akartam kihozni, a cikk nem is érdekel, csak jöttél trollkodni, kötekedni, lévén a cikkhez hozzá sem szóltál. Olvastad egyáltalán? Nem valószínű.. .
    Sajnálom, hogy részben én is már szétverem a beszélgetést, de sosem fogom megérteni, hogy akik csak azért jönnek hogy másokat kritizáljanak a cikket figyelmen kívül hagyva, miért is teszik. Biztos valami perverz élvezetből...
    Tudom sokaknak dühítő sok hozzászólásom, de szkeptikusan állok hozzá sokmindenhez. Ha sok dologgal nem is értek egyet, becsülöm azokat akik épészérvekkel próbálnak meggyőzni!
    Utoljára szerkesztette: xrt, 2019.12.01. 17:26:53
  • Kissssss0 #17
    "Van valami olyan mondás, hogy hinni a templomban kell. Ajánlom figyelmedbe.."

    úgy gondolom ezzel a mondással inkább neked kellene jobban ismerkedned ha ennyire szentül megvagy győződve arról hogy én miben hiszek... főleg így hogy én az emberek reakciójára reagáltam nem pedig a cikk tartalmára :)
  • TokraFan
    #16
    Tor-Rent személyesen?
  • Attilawap
    #15
    Ezaz! Végre visszatért az élet a fórumra! Amióta itt vagy, azóta vannak több száz kommentes cikkek
  • MichioKaku
    #14
    Na látom nem bírtátok nélkülem, ezért közkívánatra, hát újra itt vagyok. Most kifújtam magam, és most duma helyett kezdjük rögtön a bizonyítással:


    quora.com/For-positive-x-and-y-when-is-x-y-y-x
  • xrt
    #13
    "nem értem miért adjátok a lovat az ilyen marhák alá folyton..."

    Mert nem volt jogos a kérdés, úgy látod? Nem azt kérdeztem ellenőrizni kell-e, hanem hogy miért késlekednek.
    Ja hogy hiszel a sötét anyagban, az rendben van, ha felteszek egy kérdést lévén nincs bizonyítva, máris troll vagyok?
    Van valami olyan mondás, hogy hinni a templomban kell. Ajánlom figyelmedbe...

    Ez ostoros-nak is szól.
  • ostoros
    #12
    De ha nem válaszolnátok a kényszeres hülyeségeire kényszeresen, akkor sokkal kevesebb időt pazarolna el, és hamarabb túlléphetnénk a hülyeségén.
    De nem bírjátok megállni, ezért órák százain át is szórakoztatjátok őket.
    Mert ez az.
    Azzal, hogy megadjátok neki a figyelmet amire vágyik, csak boldoggá teszitek, és fontosabbnak érzik magukat. És a következő cikknél annál nagyobb elánnal bukkannak fel megint.
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2019.11.29. 19:47:51
  • BladeW
    #11
    Crackpot grafomanok ala nem kell adni a lovat, sosem allnak le, az sem zavarja oket, ha senki sem valaszol es egesz topikokat kepesek igy kisajatitani/tonkretenni... A lenyeg, hogy hogy az altaluk krealt imamalmok mindig forgasban legyenek. Jani egy archetipus (a narcisztikus szemelyisegjegyeket is beleertve), nem egyedi eset, sok ilyen mozog a tudomanyos forumokon.
  • Kissssss0 #10
    nem értem miért adjátok a lovat az ilyen marhák alá folyton...
  • TokraFan
    #9
    Ezt a témát (rém)álmaimban se hozd elő!
  • Attilawap
    #8
    Szerinted TOR-Rent elméletét ki és mikor fogja ellenőrizni? Esetleg szerinted van rá esély, hogy el is fogják végezni a kísérletét? :D
  • Attilawap
    #7
    Amikor először olvastam a cikk címét "Magyar áttörés a fizika területén", meg amikor olvastam, hogy a sötét anyagról van szó, rögtön arra gondoltam, hogy ehhez biztosan köze van "TOR-Rent, Gravitoni, JohnHuan, envagyokaz2, Jani" tudományos kutatásának. Ki tudja, talán még a csapatban is benne volt és ő adta az ötleteket a magyar tudósoknak. :)
    A végén még a magyar tudósok is elismerik, hogy: Nincs semmiféle erő, se kölcsönhatás, se energia, se anyag, se idő, se tér, se részecskék, különösen nem legkisebb belőlük. Ezek ódivatú elnevezések, egy nem létező, sosem volt tudomány immár halott fogalmai.
  • TokraFan
    #6
    Ellenőrizni fogják, a publikációt követően mások is el fogják végezni a kísérleteket, remélhetőleg jobb, pontosabb felszereléssel is. Ez mindig egy hosszabb folyamat, éppen ez a lényege a tudományos módszertannak, hogy több bizonyítást is el kell végezni és igazolni egyrészt a reprodukálhatóságot, másrészt azt, hogy valóban arról van szó amit feltételeznek. Csak ezeket követően fogadható el, és vizsgálható tovább.
  • highpoint
    #5
    Mindig örülök, amikor a magyar kutatók eredményeket érnek el.. Főleg, hogy jóval szerényebbek a lehetőségeik a nyugati társaiknál. Ennek ellenére óvatos vagyok ezzel a hírrel kapcsolatban. Javaslom elolvasni a HVG cikke alatti kommentek közül Cs.S. Daroczi hozzászólásait.

    Utoljára szerkesztette: highpoint, 2019.11.28. 07:43:11
  • defiant9
    #4
    Vannak ellentmondások azért nem akkora a lelkesedés:
    This Is Why The 'X17' Particle And A New, Fifth Force Probably Don't Exist
    Az erős igazolás nyilván az lenne ha közvetlenül érzékelnék a részecskét, ahhoz a CERN gyorsítója kell:
    By 2023, the LHCb experiment should be able to make a definitive measurement to confirm or refute the interpretation of the Atomki anomalies as arising from a new fundamental force.
    De drukkolok nekik én is, nagy eredmény lenne.
  • xrt
    #3
    Gratulálok, csak így tovább!


    És a szokásos de:
    "A korábbi eredmény visszaigazolásával a sötét anyaghoz kerülhetünk közelebb."
    Még mindig az igazolás is csak közelebb hozhat a sötét anyaghoz. Nekem ez a mumusom, bocs érte.

    Mondjuk ha egy ilyen ígéretes kísérletet végrehajtottak, mire várnak a megismétlésére? Valami akadálya van?

    (szerkesztve csak az elírások javítása végett.)
    Utoljára szerkesztette: xrt, 2019.11.28. 05:26:54
  • ostoros
    #2
    További sok sikert a kutatóknak!
  • TokraFan
    #1
    Gratulálok!
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2019.11.27. 22:22:13