2918
banner
  • LaLee67
    #2715
    Nekem eddig mindig mindent pontosan jelolt es szerintem nalad is. Ha valamit nem talalsz lehet aso vagy femdetektor kell hozza es ha az nincs neked, akkor nem is fogod megtalalni. Madartojasoknal, nekem pl. van hogy tobb iranybol kell keresnem,mert nem latom a fa tetejen a villogo sarga jelzest. Van hogy Hawk tojassal jartam ugy hogy nem tudtam elvenni, mig masiknal a kocsog tojas fent maradt a fan, miutan a feszket lelottem....

    Ha mar tobb helyed van a taskadban es pl. tudsz mar 30 nagyhust is tarolni, akkor menj le Alligatorokhoz es pillanatok alatt telelovod a taskadat majd eladod es vissza mesz es gyorsabban farmolsz dollart mint gyujtogetessel.
    Eleinte en is sokat utaztam a gyujtogetes miatt hogy egy kollekcio meglegyen,de most mar ha gyujtogetni akarok akkor elindulok egy iranyba es mindent osszeszedek es lassan de biztosan telik a gyujtemeny... de mikor csak egy tipusra mentem, az a halal volt idoben....
  • Hunor1
    #2714
    nézd. a map jó egyebekben. összegyűjtöttem már 2x15 kártyát, és egy egzotikus italok kollekciót. ezeket pontosan jelőlte, gond nélkül megtaláltam. de nem akarok teljesen elmerülni benne, csak dollár farmolásra jó, mert amúgy drágák a cuccok .
  • Hexex86 #2713
    Collector-oknak sokat segíthet ez az oldal: MadamNazar.io
  • mulli1986
    #2712
    Már leírták többször is, én is hogy ne nyomasd a collectort, hanem csak néha néha keresgélj, ha mész valahova érképen csekkold le mi van a közelben, azt gyűjtsd be, mert egyébként egy szar szakma...
  • Caliph
    #2711
    randomot keress,abból bármi eshet,collector map sztem jelzi
  • Hunor1
    #2710
    aha, ok. csak akkor hogy a picsába találjam meg őket? egyértelmű hogy a kollektor map nélkül xart sem ér ez a gyűjtögetős szakma. de ha még ott sem jelöl mindent ?
  • Caliph
    #2709
    nekem ma szépen láthatóan szívta lefelé...majd csekkolom stablesban lehet másik sturrup van fent de én biztos nem változtattam rajta
  • Plata
    #2708
    Bakker,ha mai videó lett volna ok,de régebbit minek nézel?
    Minden nap változik a cuccok helye.
    Collector map nem jelzi mert a natúrfaszság dlc-vel jött az hogy a cuccok nem fix helyen vannak,hanem random kapsz valamit.
  • Hunor1
    #2707
    meh, 3 darab hiányzik a " családi örökségek" cuccokból, és a collektor mapon nincsenek bejelölve...paff. néztem videót is róla. ott pl. egy metal hairpint egy szekér mögött elásva talált meg a srác. (igaz 4 hónapos volt a videó) ok, vettem egy ásót meg egy fémdetektort is a Nazzarnál) , jól le is nulláztam magam vagy 60 dollárom maradt. megyek a helyre amit a videóban láttam, és baszik jelezni, nincs ott! még vettem egy térképet is, ott máshol jelzi. odamegyek, keresem fémdetektorral is a környéket, semmi ! most akkor hol a faxba találjam meg ha az online kollektor map sem jelzi a helyet?! köszi. és Boldog Karácsonyt!
  • LaLee67
    #2706
    Nekem mukodik a bugos nyereg. Eddig is tapasztaltam hogy lassan lejjebb megy a lovam staminaja, most sem megy gyorsabban szerintem lefele. Valentinebol lelovagoltam teljes iramban a krokikhoz es egy negyednyi ment le a ataminajabol.

    Festitive showdownokba hol lehet belepni?

    Nekem a tokom ki van mar ezzel a teli tajjal mindenutt, szarabb a novenyeket is megtalalni....
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2020.12.24. 11:25:04
  • Caliph
    #2705
    És úgy nézem sikerült megjavítani a bugos nyerget is,már szépen szívja a staminát a lóról :)
  • Caliph
    #2704
    Festitive showdownok 3x goldot adnak a héten,kb 3 gold bar/óra lehet keresni,attól függetlenül hogy nyersz vagy veszítessz...
  • Hexex86 #2703
    Hát meg kell "venni" őket. Kiválasztod amit nem aranyért lehetne megvenni és megvan a szinted hozzá és Bal Alt vagy Ctrl és akkor ingyen meg szerezheted a katalógusból.
    Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2020.12.23. 14:48:45
  • PiszkosFred
    #2702
    With inclement weather setting in, visit the Benefits page in the Pause Menu to pick up a free set of gifts - including a Coupon for a free Coat to protect you from the elements, as well as a Coupon for a free Repeater.

    The holiday even softens the steely spirits of local Gunsmiths, who are giving out the brand-new Winter Evans Repeater variant gratis just for stopping by this week. While you’re there, consider picking up the seasonal Krampus Shotgun variant of the Double Barrel Shotgun, the latter of which has had its Rank lock restrictions temporarily lifted.
  • Hunor1
    #2701
    nem, az vót az. ismétlő puskám már volt, a kabátom meg mintha rajtam sem lenne .... ugyan úgy "fázom" ssszameg!
  • Hexex86 #2700
    Egy ingyen kabát meg egy repeater puska. Azt hiszem az járt, de lehet másért kaptam. :D
  • Plata
    #2699
    Na ne izéjjé má.
    100 dollár?
    Az ló fing.
  • PunkZoli
    #2698
    szerintem emiatt kaptam tegnap 100 dollárt :D
  • Plata
    #2697
    RDR-ben kapnak valami ajándékot a játékosok?
    GTA-ban egy csomó cuccost még autókat is kaptunk,de ha nem akkor fel sem lépek.
  • 0Fritz
    #2696
    Írja is, hogy a kabát magában nem elég, kell hozzá pl. egy kalap.

    A madam aktuális helye:
    https://madamnazar.io
    Utoljára szerkesztette: 0Fritz, 2020.12.23. 12:07:01
  • Hunor1
    #2695
    Uhh, köszi!
  • mulli1986
    #2694
    Ha vonatállomáson odamész a pénztárhoz vagy postához, akkor le tudod adni küldemények mintha eladnád
  • Hunor1
    #2693
    hali. francba, végre összegyűjtöttem egy kollekció piát (9db) 160dolcsit kapnék érte, erre nem találom a Madamot?! Hiába nézem a kollektor mapot ami mutatja hogy hol van, updatelem is , elmegyek mind a 2 helyre amit az online map mutat. de nincs ott! picsába, nagyon idegesít... a másik hogy adott a rockstar egy ingyen kabátot, mivel bekúrta ezt a téli eventet. ok, választottam is egy jó kabátot. felveszem, de továbbra is azt írja a játék hogy nincs az időszaknak megfelelő ruhám ?? ehh :((((
  • greco
    #2692
    Azzal lehet vmit kezdeni,h állandóan sötét van a játékban?Nincs vmi mód átugorni az éjszakát?Kurva idegesítő h lófaszt nem látok.Az esőről már nem is beszélek...azt már megszoktam..
  • mulli1986
    #2691
    Én is megvettem pár napja a vadász szekeret és sokkal több 3 csillagos állat spawnol körém mintha lóval lennék. Lóval max 2 csillag. Szekérrel folyamatosan 3 csillagos dögök vannak.
    Másik dolog, hogy valamiért kaptam a Bounty hunter role-hoz 5 arany kedvezményt, így azt is behúztam 10 aranyból. A vicces ,hogy a karácsonyi modnak köszönheően bugos az összes role daily és küldetés is egyaránt. Nem tudok indítani semmit, mert eltűnik minden a térképről, elvileg aktív questbe vagyok, de semmi nem jelenik meg se a térképen, se alul szövegesen... Bégén már resupply mission ragadt be így nézhettem folyamatosan cripset, míg most ki nem léptem...
  • Montanosz
    #2690
    ha tökéletes párduc bőr kell nekem ez a modszer vált be
    PPP
  • Plata
    #2689
    Karácsonyi event,adj a karidra vastag ruhát mert megfagy.
  • Caliph
    #2688
    karácsony van gyerekek,a gta onlineban is esik...ha már igaziból nem :D
  • Hexex86 #2687
    Nálam is szakad szóval szerintem ez nem modder. :D
  • LaLee67
    #2686
    Most leptem be Brandywine-nal es szakad a ho. Ez most normalis vagy valami modder genya csinalja?
  • Alexease
    #2685
    Mostanaban nem veszes a dolog, de korabban szinte azonnal eltuntek az allatok a szeker hivas utan:) Amikor megvettem a szekeret (talan marcius kornyeken), utana nem is hasznaltam, mert idegesitoen kihalt a palya. Az utolso [elotti] nagy update elott sokkal kevesebb allat volt alapbol. A sulyozott dolog letezik, ha mashol nem is, de a napi kuldeteseknel kiszurni.

  • Caliph
    #2684
    hát nemtom,nekem olyan érzésem volt még anno,hogy amit lehívom a szarvasok eltűnnek. akkor még hearthlandsen toltam az ipart :D
  • Plata
    #2683
    Bakker,ekkora baromságot sem hallottam életemben.
    Nem tudom te hol vadászol,de én simán válogatok a szarvasok közt mert annyi van és szekérrel.
    Szerintem ezt a teóriát valami ufó hívő találta ki,aki szerint E.T. Alf anyja.
  • Caliph
    #2682
    sajnos nem lehet lent mind a kettő. ha lehívod a vadász szekeret a lovad elvágtat a naplementébe és vissza sem lehet hívni amig lent van a vadász szekér. és még egy faja dolog: elvileg bele van nyúlva az animal spawnk rendszerbe ha vadász szekérrel csapatsz,kevés állat spawnol,max lovak...én is tapasztaltam.
    szal kb csak arra jó ha valami drága prémet lősz,vagy legendásat,akkor biztonságban el lehet tárolni,ha fent van a szekéren már senki és semmi nem veheti el,még ha fel is robbantják akkor sem
  • Hunor1
    #2681
    ok, köszi. majd holnap ránézek, most léptem ki.
  • Plata
    #2680
    Ne parázz,nem kell istállóba menni,bármikor és bárhol válthatod a lovat meg a szekeret.
    L menü és ott a lovak rész.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.21. 01:47:04
  • Hunor1
    #2679
    oh basszus. végre meg tudtam venni a hunting vagont. erre az istállóból amikor kihajtok az új szekérrel sehol a lovam... illetve az az istállóban maradt. nem lehet egyszerre lovam is meg kocsim is??? azt hittem a kocsi majd a táborban lesz és ha úgy akarok vadászni majd azzal megyek ki, de a lovamat is használnám, hiszen fejvadász is vagyok meg a többi küldihez is lovagolni kell . áááh, nem igazán jó ez így :((((
  • LaLee67
    #2678
    Ugy emlekszem tudsz eladni a Madamnak.
  • Hunor1
    #2677
    ok, köszi a választ
  • Plata
    #2676
    Hát cigit nem tudom,talán dokinál vagy sima boltban.
    Nem tudom hogy el tudod-e adni Madam Nazzarnak,én egyből kiváltottam.