2918
banner
  • Hunor1
    #2675
    hali, még azt is kérdezném hogy ha nem váltottam ki a collector szakmát, akkor is eladhatok cuccokat Madam Nazarnak ? vagy inkább "gyűjtögessem" őket ( pl. tarot kártyákat) addig amíg kész nem lesz egy kollekció, vagy ameddig egyszer kiváltom a collector rolét ? köszi. ja, és a premium cigiket kinél lehet eladni ?
    Utoljára szerkesztette: Hunor1, 2020.12.20. 11:59:12
  • Hunor1
    #2674
    NIcs kedven cigizni. HOL adhatom el? köszi
  • Plata
    #2673
    Szívd el.
    De el is adhatod.
  • Hunor1
    #2672
    hello. rengedeg premium cigit találok/lootolok, el lehet ezeket adni valahol? vagy hagyjam a picsába, haszontalan? köszi
  • Plata
    #2671
    Csak a feléig,ott rossznak kell lenni.
  • Hunor1
    #2670
    majdnem full jó gyerek vagyok, és folyamatosak a story missionök ....
  • Plata
    #2669
    Nem három sztori küldetés van online.
    Ha nincs több küldi akkor szerezz rossz reput,ha már elég rossz vagy folytatódik a sztori.
  • mulli1986
    #2668
    Na a sztori küldikkel még mindig nem tudom mi van... Volt 3 mind3 4 fős. Megcsináltam , eltűntek. Ennyi. Sztori vége. Mikor kéne ezekből még kapnom vagy trader sztorit vagy moonshiner sztorit kapnom?
  • Hunor1
    #2667
    jó, majd meglátjuk. egyelőre inkább csak gold farmolásra fogom használni .
  • Plata
    #2666
    Később lesznek 2-4 vagy egész banda elfogós küldik.
    Na meg legendary bountyk.
  • Hunor1
    #2665
    biztosan így van, de egyelőre még csak ilyen egy személyes(egy embert kell elkapni) plakátokat találok. ezek még mennek is, és szórakoztató is. ráadásul kaptam 0.36 goldot is egy ilyen küldira, ami nem is rossz a 0.16 és 0.24 goldos "integetős" missziókhoz képest .
  • Plata
    #2664
    Holtan szart sem ér.
    Ha többen vannak a célpontok szinte mindig komoly csapattal vannak akik miatt nem tudod őket le puffantani sem.
    Az első amint észrevesz a célszemélyek elfutnak mind más felé,a bandåjuk meg neked esik.
  • mulli1986
    #2663
    De holtan viszed be az ilyenekete az megoldás nem?
  • Hunor1
    #2662
    ez kész, egy óra alatt 3x dobott ki a játék! :(((
  • Hunor1
    #2661
    rendben, köszi
  • Plata
    #2660
    Némelyik komolyabb bounty hunter feladat egyszerre 4 vagy több ember levadászását kéri.
    Egyedül lehetetlenség megcsinálni.
    Legalább is élve,ha egy fickót elkapsz és megkötözöl addig a többi elhúz a francba,ha mázlid van kettő is sikerül,de többi tuti elhúz.
    De Posse-ban 3-4 emberrel már könnyebb,visztek rabkocsit és mindenki mást kap el,majd bezsuppoljátok BH wagonba és kész.
  • Hunor1
    #2659
    hmm, hát ez van...
  • Plata
    #2658
    Komolyabb BH feladatokat egyedül nem tudod megcsinálni.Csak posse-ben.
  • Hunor1
    #2657
    este is próbáltam... aztán rájöttem hogy nem elég a 15 arany mint más rolékhoz. hanem 25 arany kéne. gondolom ezért nem adta be nekem. :))) úgyhogy kiváltottam inkább a fejvadászt , az legalább ad egy kis aranyat is, no meg lövöldözni is jobban szeretek mint gyűjtögetni.
  • mulli1986
    #2656
    Elején engem is zavart, most már csak olyan mintha egy orvos lennék és egy darab hússal dolgoznék...
  • LaLee67
    #2655
    Moonshinernel nem ertem ezt a vasarlo eltunest,akkor sem ha visszaolvasom erre a mar kapott valaszt.
    Tegnap csinaltam 3 csillagos piat, majd jatszottam, kalandoztam, nem volt kedvem eladni, na meg nem is figyeltem mikor jelzett hogy kesz a pia. Kilepes elott elmentem, hogy megis csak eladom,erre nem volt csak egy vevo, persze 140 koruli arert a 247 koruli helyett. Nem adtam el, gondoltam majd ha lejar a visszaszamlalo akkor jon uj vasarlo. Most beleptem, na megnezem, hat nincs masik vasarlo csak az olcso.

    Mi a banatos ........ nem csinalok jol? Ha elkeszul a lotty, akkor azonnal el kell adni? Most megint tobb mint egy ora mig lejar a visszaszamlalo, azt megvarom, remelem ad normalis vasarlot. Vagy itt is karanten van mar???

    Ja , igen es a korabbi kerdesemre valszolok magam :)

    Legendary allatot elaltatas utan ha felebresztem, hiaba olom meg, nem tud az ember vele semmit csinalni... kar volt szarvaskat megolni, nagyon sajnaltam szegenyt.

    Bnomnek el sem merem mondani, mert mar attol agyf@szt kap hogy ozet stb olok a jatekban---jajjjjmaaaa, de miert bantod szegenyt??????
    NOK! ne maaaaaa ....istenem, nem tudom mit vetettem,de nagyot :))))
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2020.12.16. 15:46:56
  • LaLee67
    #2654
    Taskadban megtudod nezni mibol mennyi van. Ha mar fullos valamelyik, adj el belole a csajszinal 2-3 db-ot es lesz hely, nem mesz feleslegesen gyujteni. :) Kartyaknal ,viragoknal egyszerubb mert latod eleve melyik lap/virag van adott helyen, igy eldontod akarsz oda menni avagy sem.
    Eleinte nagyon rakattantam a dollar miatt a keresesre,de miutan minden rolem meglett es trader,moonshinert , kollektort felhuztam maxra, mar az elso kettobol is eleg dollar jott, hogy ne kelljen tudatosan sokat lovagolva keresgelni. Most mar ugy vagyok vele, hogy mikor kedvem van, akkor ahol vagyok osszeszedek mindent, felesleget eladom, hogy majd a nagy kollekciot adhassam el egyben.

    Eleinte raalltam a viragra es kartyara,de a virag gyorsabban jon. Boklasztam a lelohelyein es osszeszedtem tipusonkent 4-5 darabot, a taborom kozeleben levot hagytam utoljara, igy majdnem mindig csak a kornyekemrol kellett az utolsot potolni a kollekciohoz. Utana irany a posta :)
  • mulli1986
    #2653
    Nem a térképpel van bajom, hanem hogy a játék olyan cuccokat dob oda, amiből már van 10 darab. Antik piára mentem. volt már alapból 7 a 9-ből. Két óra volt és kb 7-et szedtem össze mire meglett az utolsó kettő. A többi ugyanazt a szart adta, amiből már dunát lehetett rekeszteni. A Térkép teljesen jól működik. Meg így ez a collectorozás se egy nagy öröm. Ahogy Alexese írta, meg ahogy én toltam eleinte, ha valamit találtam jól van, az majd összegyűlik...
  • LaLee67
    #2652
    Nem tufom mi a bajod a csalos terkeppel, teljesen jol mukodik, minden ott van ahol mutatja, persze van amihez kell legyen asod vagy femdetektorod.. Eme terkep nelkul a budos eletben nem szedsz ossze egy teljes kollekciot sem, mert kizart hogy minden reszeben megfordul az ember .
  • mulli1986
    #2651
    Próbáld meg este. Én pont akkor mentem és akkor ott volt. De lehet nappal volt. Tököm tudja már. Ott kéne ülni az asztalnál a bajárattól jobb kézre.

    Alexease, eddig így toltam, de gondoltam kipróbálom a csalós térképet. Hát nem sok értelme volt..

    Egyébként csak nekem nem dobja be a sztori küldiket? Madam nazarnál annyi volt, hogy megvettem a zsákot 5 arannyal olcsóbban és kész. Citrom sárga jelölők csak a mérleg jelzésű küldetések vannak, de ott is sokat már megcsináltam és vissza aktiválódott, illetve vannak benne csapatos feladatok is, amikre meg nehezen jön össze az ember. Most akkor milyen sztori küldetések lennének még? Vagy hogy jelöli a térkép?
  • Hunor1
    #2650
    megvan a trader 5-ös szint, megvan Cripps levele is hogy látogassam meg Maggie-t az Emerald Ranchon lévő elhagyatott kocsmában. odamegyek, nappal van, és nincs ott senki...az aranyam meglenne a role kiváltásához, de nem tudom elkezdeni mert Maggie sehol sincs. mit kéne tennem? köszi!
  • Alexease
    #2649
    Annak a rohangalasnak semmi ertelme;)

    – Csinalj parhuzamosan mindenfelet (amihez kedved van) es ut kozben szedj fel minden collector cuccot amibe belebotlasz. Ha egy ideig terkeppel gyujtogetsz, elobb-utobb tudni fogod hol lehetnek a cuccok. Nem erdemes egy valamit gyujteni, johet minden. Amibol osszejon a sorozat, lehet eladni egyben a postan. Plusz neha Madam, ha valami 5 db fole kuszna, abbol eladni egyessevel, ne teljen meg.
    – Terkepbol 4-et ki kell nyitni egymas utan, es mindegyikrol bejelolni markerrekkel a helyeket (talan 10 marker fer el, plusz a nyitott terkep). Altalaban egykornyekre pakolja az osszeset. Aztan elmenni egy masik helyre, ott is az elozo sorozat. Aztan madam es vasarlas/eladas.
    – Vagy hasznalj csalos terkepet, ha meg mukodik (szerintem mar linkeltek):D

    Csak gyujtogetni, vadaszi, bounty-zni, fozogetni/eladni uncsi. Ha mindegyikbol csinalsz egy sort, azokon a helyeken ahova elvisz a kuldetes, ugy is lesz collector cucc is. Ha ismered a helyet, 3-4 perc alatt vegig lehet szaladni megnezni a helyeket. 2-4 darab (vagy tobb) mindig lesz. Napi 20-30 collector cuccot terkep nelkul is ossze lehet szedni.

    A collector erdemes minnel elobb vegigtolni, legyen aso es metal detektor. Azokkal megszaporodnak a lehetosegek. Plusz dargabbak azok a cuccok. Egy erem sor talan 5-600$.
  • mulli1986
    #2648
    Hát ez a collector se egy nagy eresztés. Szaladgáltam egy órát 2 tetves üveg piáért, mert mindent dobot ammi volt csak azt a kettőt nem, erre adna érte a madam nazar 160 dolcsit? Ez most komoly?
    Meg hogy lehet lovat cserélni? Lelövöm és jön a másik?
    Bazd, le se lehet lőni...
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.12.15. 23:01:01
  • Hunor1
    #2647
    hali. tegnap csináltam (sárga körrel jelzet) story missiont. Szépen hozott a konyhára ! utána ezen felbuzdulva mentem egy következőre, na arra meg nem adott semmit!? vagy egy nap csak egy storyt érdemes csinálni. Meg látom hogy a misssionokat újra is lehet játszani, de akkor gondolom már nem ad rá megint semmit igaz? Mert ha igen akkor mindenki azt farmolná újra. asszem valami 1.5 gold +400 dolcsit kaptam rá.
  • mulli1986
    #2646
    JA meg, közben rá is jöttem, hogy azért dől így az arany, mert jobban szintezek és a szintezéhes dobálja vissza a 30 aranyat a 40-ből :D
    De így utána számolva az 55 aranyan felül amit vettem most +10 aranyba járok a két hét alatt, szóval ennyit gyűjtöttem, abból is 4-et egy modder dobott ládába :D Tényleg szar az arany :D
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.12.15. 15:30:53
  • Plata
    #2645
    Outlaw pass megvan?
  • mulli1986
    #2644
    Mondjuk én előtte nem játszottam, így nem tudtam milyen jó volt akkor, de tökmindegy is, mert most is megvan at arany midenre. Sallang vackokra nem költök, van már 3 role-om, pedig napi max 2-3 órát tudok játszani, sztem bőven jó. Viszont a pénz nem megy olyan jól :D Arra kmég szükség lenne, mert ott a nagy szekér, most már a vadász szekeret is meg tudnám venni de nincs mibü... Lehet nekiállok és szerzek némi casht collectorból, ha már megvan. Eddig csak ha belefutottam valamibe, felszedtem, mondván majd összejön, de most már komoly anyagi gondjaim vannak :D
  • Caliph
    #2643
    és itt volt a gold nerf ugye pár hónapja: régen 0.2 GB járt alapból a napi küldikért,és a 4. heti szorzó után nem volt reset,szóval napi küldinként 0.5 GB kaptál teljesen felszorozva addig amit tartod a streaket....kiszámolható hogy egy nap alatt ha mindent megcsináltál egy raklap GB jött,ezt nerfelték a leirtak szerint nemrég
  • mulli1986
    #2642
    Ééértem és köszi! Akkor valószínűleg én elkurtam múlt héten és megszakadt. Egyébként meddig ment ez fel, amikor még nem volt havi reset?
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.12.15. 11:11:51
  • Caliph
    #2641
    ja és a stranger küldiket is ki kell tapasztalni,ott is van nehezebb meg könnyebb,pl kollega irta seant,aki pvpre ad hülye küldiket,de pl ott van nyugaton a mittomén milyen farm,a főniasszony pl egyszerű pumavadászós vagy kocsi visszahozos stranger küldiket ad
    napikból is vannak nehezebbek,de vannak tök egyszerűk is ,ez is változó.
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.12.15. 11:10:01
  • Caliph
    #2640
    7 naponta szorozza fel összesen ugye a hónap alatt négyszer,aztán reset és kezdődik előről . követelmény hogy minden nap legalább 1 napi küldit megcsinálj,ha egy napot kihagysz,akkor azonnal reset az egész progressre.

    a szerezhető gold napikból. ugye van a general daily,itt van 7 küldi. küldinként 0.1 gold bar az első héten,ha megcsinálod mind a hetet akkor 0.7 gold bar + egy bonus 0.3 gold bart,mert megcsináltad mind a hetet. role daily is hasonlóan működik,roleonként 3 napi küldit kapsz ha megvan a role,illetve hozzá a szint. kezdetben egy rolehoz egy napit ad,ha feljlődsz benne sorban oldja fel a másik kettőt ha minden igaz. ha megvan

    akkor a matek,most itt egy új kezdő player esetén irom a dolgokat. egy kezdőnek nincs role feloldva,szóval role napiért járó goldot itt most nem számolom,ezt megtehetitek magatoknak bármikor :D szóval egy kezdő csak az alap 7napi küldivel számolhat.



    első hét: (GB=gold bar)

    napi küldinként kapsz 0.1 GB.

    ha megcsinálod mind a hét napit akkor kapsz még egyszeri 0.3 GB bonust,tehát összesen maximum 1GB jöhet be naponta,ami 7 GB hetente

    (role küldik is ugyanúgy szorzódnak mint a sima napik ,tehát ezek is az első héten 0.1 GB csinálhatók,ha mind megvan erre is jár bonus)

    második hét,megkapod az első szorzódat a napikra

    ez azt jelenti,hogy 0.1 GB helyett mostantól 0.15 GB jár küldinként,ami csak a generalt nézve bonussal(ez is megnő) naponta max 1.5 GB jelent,ami hetente 10.5 GB

    harmadik hét,ismét jön egy szorzó

    mostantól 0.2 GB kapsz küldinként ami naponta a bonussal max 2BG ami 14 GB a hét végére csak ezen a héten.

    negyedik hét,végső szorzó

    mostantól 0.25 GB a díjazás ami naponta ha mind a hét general megvan akkor 2.5 GB ami hetente 17.5 GB csak ezen a héten

    és most jön a fekete leves: az 5 héten reset,szóval kezdődik előröl 0.1 GB /küldi az első héten és igy tovább ahogy leírtam fent.

    ezek a számok mint irtam egy kezdő számai,ehhez még hozzá jöhetnek a role napik ugyanazzal a díjazással / küldi ami a hétre vonatkozik,itt is van bonus ha megvan minden nap minden role küldi.

    ehhez nincs hozzáadva semmi más. tehát se kincses térkép,se stranger küldi semmi,ezek még megdobhatják a gold bevételt .

    kb igy néz ki most a gold bevétele egy kezdőnek




  • mulli1986
    #2639
    Akkor ezeket poseeban lenne érdemes megcsinálni?
  • mulli1986
    #2638
    Egyébként ez a szorzó hogy működik? Én minden alkalommal csak azt látom, hogy 0.1 aranyat kapok a napira. Vagy ezt utána megszorozza valamennyivel? Honnan tudom mennyivel?
  • Plata
    #2637
    Ahogy Caliph mondta a moonshiner sztorira,Meggie-nél lehet elindítani,olcsóbb lesz tőle a termelés.Vagy Maggie?
    Nem hiszem,az leves kocka.
    Oda úgy menj hogy 4 különböző fegyver legyen nálad,tökig lőszerrel.Bár úgyis ki fog fogyni egyik másik.
    Javaslom legyen 1 jó shotgun,1 lancaster repeater,1 nagy táras pisztoly és 1 nagyobb táras revolver.
    Ha pisztollyal nem hatonként kell tölteni hanem 9,az kicsit jobb.Lancasterben is 14 lőszer van.
    Kell a sok lőszer mert k.rva sokan jönnek.
    Jah és ami nagyon fontos,rengeteg kaja és buffot adó lötty legyen nálad.
    Moonshiner sztoriban meg történik majd hogy egyszerre 20-30 köcsög zsernyák csap le rád,ha nem vigyázol hamar game over.
    De fedezékbe vonulva és kaját vagy löttyöt be tolva bírni fogod.
    Bár lesz olyan rész ahol már géppuskával fognak jönni,szóval.Vigyázni kell.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.12.15. 09:26:57
  • Caliph
    #2636
    röviden tömören: kezdőként a napi küldikkel lehet aranyat szerezni,és a stranger küldikkel(integetős emberke a térképen) . lassan fog jönni,arra számíts. ha összejött a 15 gold megveheted az első role-t. ha pénz farm a cél,lelketlenül,akkor a collectort váltsd ki,aztán neten online térképpel irány a gyűjtögetés. sokat kell menni,keresgélni de ezzel lehet a legjobban keresni,dollárt.
    trader role ha vadászgatni szeretnél,bounty hunter ha lövöldözni.
    napi küldiket csináld minden nap,igy pár naponta szorzót kapsz az aranyra,de 28 nap után reset és kezdheted előröl
    pénz és arany még a treasure map,10 szintenként kapsz egyet,illetve lehet találni random fára szogezve,bandita rejtekhely kitakarításnál,vagy random npc megjelenhet és felajánlja hogy megveheted tőle(vagy lepuffantva ingyen)
    ja és bounty hunter az egyetlen role,ami aranyat is ad a pénz mellé,persze nem sokat,de ad.
    kb röviden ennyi :D

    még rövidebb módszer: veszel a storeból valódi pénzen :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.12.15. 09:20:03