2933
banner
  • PiszkosFred
    #2772
    Elsore azt hittem, hogy komolyan kerdezed, de aztan kapcsoltam, hogy csak trollkodsz.
  • Baker1
    #2771
    Sziasztok! Egy fontos kérdés: Arthur maradjon Arthur, vagy legyen Artúr?
  • xido
    #2770
    Aki ismeri és használja a gforce-now programot...és akinek steamen van meg...annak aktuális hírem,hogy egy hasonló program könyvtárába felkerült a steam verzió..boosteroid a neve,szintén távoli gépes megoldás..ha gyenge gépe van valakinek,ezzel ultrán tudja nyúzni,csak ne mobilnetről próbálja:)
  • Plata
    #2769
    Mivel a magyarítás illegális mod,jóhogy az online-hoz nem létezik,azonnal bannolnának,plusz az online állandóan frissül,a magyarítás meg sosem volt kész,meg nem is frissítették a játékhoz.
  • Dency
    #2768
    Online részhez nincs fordítás és nem is lesz ebből kifolyólag, csak a storyhoz. Én végigtoltam a sztoryt és pár darab mellékküldetésnél volt angol csak a szöveg és nem véltem felfedezni semmi furcsa fordítást.
  • Plata
    #2767
    GTA V-el én csak online játszom,igaz RDR-el is,a sztori kb 10%-ig érdekelt,bár magyarul jó lenne.
    A GTA V fordítás viszont félkész szar volt.Valszeg a gugli fordító is jobb lett volna.
    Na meg a szöveg nem is ugyanaz volt mint az angol.Még a kevés angol tudásommal is láttam hogy kb köze nincs a szöveghez.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.04.17. 12:00:47
  • Dency
    #2766
    GTA 5 magyarítással ha nem kezdesz online játékba semmi bajod nem lesz.
  • Plata
    #2765
    Vajon a magyarítás használható is lesz?
    Úgy értem a GTA V magyarítása illegális és bann jár érte,mert tiltott mod,vajon RDR-t lehet modolni?
  • kopaszeger
    #2764
    király
  • Baker1
    #2763
    Sziasztok cowboyok!

    Üvcsi és én elkezdtük:

  • Plata
    #2762
    Túrót.
    Kapsz mű szakállat örülj neki.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.03.16. 15:10:30
  • Daermon
    #2761
    Látom elindult az OP5, de semmi komolyat nem hozott magával. Pedig reménykedtem kicsit, hogy a R* megerölteti magát és jönnek új tartalmak. Hát nem :D
  • Plata
    #2760
    Én szeretném ha lenne halász role,imádom a pecázást és a vízparti életet,de nincs rendesen megcsinálva,mint szinte semmi sem.
    Kurvára el van hanyagolva a játék.
  • Plata
    #2759
    Ha látod hogy a hal ficánkol,ne húzd tovább,hagyd hogy ki tombolja magát,ha végzett utána húzd tovább.
  • Normen76
    #2757
    Így hogy nincs előttem, lehet nem leszek pontos, de sokat horgásztam egy időben. Szal előveszed a pecabotot ha már vettél, a kördiagramról ahol a fegyvereket is tartod. Felteszed a csalit szintén a TAB lenyomásával tudod kiválasztani, mi van nálad. A kukac, légy stb. nem nagyon éri meg, mert csak kis halak akadnak rá (légyre néha a nagy is rámegy). Alapból van kenyér és sajt csalid szintén kis halakra ami sosem fogy el (és ingyen van), de ugye minden alkalommal fel kell tenni ha történt egy fogás (kukacot, legyet szintén). Vannak műcsalik, egész olcsók, időnként beszakadhatnak, de ha kifogod a halat vele, akkor akárhányszor tudod használni és egyszer elég feltenni. A csaliknál (műcsalik) arra oda kell figyelni, hogy tóra, vagy folyóra, vagy mocsárra való a csali, de vannak drágább, univerzális csalik is. A műcsalik közepes és nagy halakra jók általában.

    A horgászás menete egyszerű. HA fent a csali a boton, jobb egérgomb nyomva tartva, ballal pedig lendítesz és eldobod a zsinórt. Attól függően milyen messzire dobtad, kicsit csörlőzik magától, hogy feltekerje az orsó a fölös zsinórt. A halakat lehet a vízben látni, fodrozódás stb. de ha közel vannak simán látod szabad szemmel is. Pl. ha látsz egy nagy halat és a közelébe dobod a csalit, lehet látni amint lassan odaúszik, közelít és szépen ráharap. HA jelez a zsinór ( a jobboldalai kis egér ikon jelzi ha ráharapott ah al), a bal egérgombbal berántasz. Elég egyszer megnyomni a hal rajta marad. Ezt követően a space gombbal tudod feltekerni az orsót, ill a zsinórt. Az r. betűvel gyorsítani az orsózást. Ha kicsi a hal, lehet tekerni ész nélkül. Ha közepes, vagy nagy a hal, akkor arra figyelni kell, hogy ha elkezd csapkodni, próbál menekülni akkor ne tekerjük a zsinórt, engedjük el a space gombot és próbáljuk a bottal ellentétes irányba tartani a halat. Ha már nem csapkod lehet megint a space gombbal az orsóval közelebb húzni. HA a botot erősen jobbra, és balra cibáljuk a hal sokkal hamarabb közel kerül hozzánk. HA elég közel van magától kiveszi a bot, ha nagy a hal akkor kiteszi partra és az E betű megnyomásával magadévá teheted :)

    Nemtom mennyire voltam érthető. Még nálam az is be szokott jönni, ha nagy halat akarok fogni (6-10 kg. közt), hogy a hal közelébe dobom a csalit és miután az orsó magától feltekerte a felesleges zsinórt, a jobb egérgomb tartásával és a space gomb apró nyomkodásával tudod mozgatni a csalit, és a nagy halak, ragadozók így hamarabb ráharapnak.

    A kis halak 1 kg. alattiak, a közepesek 2-3 kg.-osak ezeket a legkifizetődőbb horgászni, ha pénzt keresünk mert minden fajtából 10 lehet nálunk és aszem darabja 2 dolcsi vagy 2,5. Nagyon hamar megvan. A nagy hal 6-10 kg. -osak és 7,5 dolcsi ha leadod a hentesnél, de egy fér a lóra, vagy 5 fér a vadász szekérre.


    Irtó jól meg van csinálva a horgászat, sajnos nem sok jelentősége van a játékban, reméljük később kitalálnak hozzá még valamit. Pl. nem használja fel a melós a táborban ha kereskedelmi árut készítesz.
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2021.03.10. 12:45:08
  • Normen76
    #2755
    Mostanra elég tetemes óraszámot beletettem a játékba, de mindig okoz meglepetéseket. A minap pl. az egyik hentesnél, egy kutya pitizve kunyerálta a kaját, azt hittem rosszul látok :). Nemrég meg arra mentem haza a táboromba, hogy egy félpucér, alkoholista vén csavargó ücsörög a tábortűznél. Amikor közelebb értem, odajött és kaját kunyerált :), miután megkapta, dülöngélve távozott. Sok kis apróság van a játékban ami feldobja a játékmenetet.
  • LaLee67
    #2754
    Ha ketten jatszotok, egyikotok menjen a szekerrel masik meg a lovaval es lehet szortirozni mit hova tesztek....

    Plata alltal ajanlott helyet en is ajanlom nektek. Kb. 10 oldallal visszamenve elkezdtem anno kerdezni en is sok mindent, szinte mindent szerintem. Erdemes elolvasni ha kerdes merulne fel.
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2021.03.01. 18:12:56
  • Plata
    #2753
    Nem tudom kinek mi a kedvenc helye,de én Brandywine drop felett imádok táborozni,eszement hangulatos a tópartján a vízesés alatt.
    A tó mindkét partja teli van szarvassal,mindenféle akad,buck,deer,moose meg a franc tudja mi még.
    A tó partján spawnol legendás szarvas.
    De van rengeteg vadkacsa,sügér pulyka,medve és puma is van.
    Délre legendás hód,nyugatra legendás farkas és kecske.
    A kecske és a hód cuki.Őket nem szoktam bántani.
    Viszont a hód bandája agresszív és támad.
    Horgászni is jó.
    Az eladás meg egyenesen mesés,mindig Annesburg-ba vagy Van horn-ba kell eladni,ilyenkor nem az úton megyek,francokat,felhajtok a sinekre és azon megyek végig.A banditák így megszívják.A leadási pont úgyis mindig a sín mellett van,csak végig megyek rajta,ahelyett mint amit a játék ajánl,hogy hegyen völgyön girbe gurba utakon menjek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.03.01. 15:57:55
  • Normen76
    #2752
    Kösz a válaszokat, a bölény csak példa volt, nem nagyon szoktam rá vadászni. Gus-nál lehet leadni 3 csillagos, vagy legendás bőröket és abból lehet ruhákat, egyebet készíteni, ezért érdekelt, hogy lehet-e a szekérből kivenni cuccot, mert ugye abban szépen elvan, akármi van és bárhol előhívhatom, akkor is ha szervert váltok. Van már maxos tradingem (20 szint asszem) , Fejvadász 26 szinten, szeszfőzés 12 szinten. Elvagyok pénzzel látva, csak jó lett volna ha véletlen beleakadok egy legendás prémbe ami nem kell és elteszem, később odaadhatom másnak. Erre jó lett volna a szekér, már ha lehetne kivenni belőle cuccot. Szekerem még nem volt, csak ma vettem meg (mármint a vadász), valahogy mindig csak halogattam

    Azért örülök hogy gyorsan sok választ kaptam, kösz a segítséget, a topic eléggé pangott, azt hittem napokig nem ír senkit :) Azért még játszotok ti is szerencsére :)

    Ezt a Brandywine Drop-ot megnézem magamnak, kösz a tippet :)
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2021.03.01. 15:04:47
  • PiszkosFred
    #2751
    Igen, így már rémlik, összekevertem a kettőt :) (régen volt már)
  • Plata
    #2750
    Igen,akkor jöhet veled,de ha le hívod a hunting wagon-t és elmész vadászni a lovad elhúz a búsba és ha hívod is kiírja hogy vagy ló vagy szekér,kettő egyszerre nem.Ha elküldöd a szekeret akkor jöhet a lovad,de ilyenkor 2 perc Cd kerül rá.
  • Plata
    #2749
    Nem lehet szekérből kivenni a cuccot.
    Nem tudom hol szoktál játszani,de a bölény nem a legjobb.
    Ha jól emlékszem a 3 csillagos bölény ad 8.75-öt Crisp-nél,bár lehet rosszul emlékszem,rég vadásztam már bölényre.
    Van egy tuti hely ami sokkal jobb,ez Brandywine Drop.Ha a táborodat sikerül az fölé tenni,ott annyi 3 csillagos és legendás jószág van amivel sokkal hamarabb megvan a táborod mint bölényekkel.
    Sok féle szarvas van,legalább 4-5 féle,legendás is van.Csak a nagy tó partján körbe mész ki lövöd a 3 csillagosokat és haza mész.
    Háromcsillagos szarvas sokkal többet ér mint bölény.
    A legendás pedig legalább ötször annyit ér.
    Legendás szarvas fejből nem tudom menyit ad,pedig az este is lőttem,de 30 valamennyit ad Crisp-nél.
    Legendás küldetéseket elvállalva is tudtok vadászni.Csak nem el altatjátok a küldetés végén hanem lelövitek.
  • PiszkosFred
    #2748
    Uh, akkor sorry, lehet összekevertem a delivery szekérrel, mert ott mindig jött vele a lovam is, ha hívtam.
  • Plata
    #2747
    Nem lehet,a szekér és a ló is nem lehet lent egyszerre,vagy szekér vagy ló.
  • PiszkosFred
    #2746
    Füttyents a saját lovadnak, az majd követi a szekeret és arra rakd rá az extra bőröket! Nyílván támadás esetén a lovadon tárolt bőrnek lőttek, de hátha nem támadnak meg.
  • Caliph
    #2745
    hali...szerintem nem lehet sajnos kivenni,csak leadni vagy megsemmisíteni.
    viszont bölény annyi mint égen a csillag,két helyen is csordástól spawnolnak,könnyen találtok másikat. szekér viszont nagyon jó,ha fel is robbantják,a rajta lévő bőrök akkor is megmaradnak.
  • Normen76
    #2744
    Szegasztok !

    Pár napja megvettük az Online verziót, amikor még nagyon olcsó volt. Bár hozzáteszem, megérte volna a teljes árat is, hihetetlen hangulatos és jó játék. Nagyon betalált. MA beszereztem a Hunting szekeret, jelentősen gyorsítja pl. a kereskedelem menetét. A kérdésem az lenne ezzel kapcsolatban, hogy ven-e arra mód, hogy a felpakolt állatokat, bőröket kivegyem a szekérből. Sajnos csak a leadó helyeken tudom beadni a cuccot, de én pl. szerettem volna egy 3 csillagos bölénybőrt átadni a társamnak,, de sehogy nem jöttem rá, hogy lehet kivenni. HA lovon megyünk, egyszerűen levesszük a lóról, de a szekérben csak törlés/megsemmisítés opciót találok.
  • Califa
    #2743
    Szervusztok, az online-al tolja valaki?
  • Daermon
    #2742
    Valami mellé ment :D Itt a jó.
  • Daermon
    #2741
    Karácsonykor újra néztem a kedvenc westernem, a Jó, a Rossz, és a Csúfot. Annyira el is kapott a hangulat, hogy neki is ugrottam az onlinenak :D
    Most össze is dobtam egy kis videót, ha már így behúzott a dolog.
  • Daermon
    #2740
    Steam Awardson elvitte a játék a 2020 Év Játéka, valamint a Kiemelkedő Történet díjjakat :D
  • Hunor1
    #2739
    ok, köszi. még jó hogy amikor visszalépek akkor újra indíthatom a kiszállítást!. Boldog új évet mindenkinek ! :))
  • Plata
    #2738
    Az sokszor megesik,a moonshiner shack elég bugos.
    De velem már rég fordult elő,főleg mert mióta kijött GTA dlc rá sem néztem.
  • Hunor1
    #2737
    HELLO. kezd már kurvára idegesíteni hogy a moonshiner kiszállítási missionoknál (mielőőtt indulnék a szekérrel) lefagy a program, ki kell lépjek hogy újraindítsam. nálatok is ez van ?
  • Hunor1
    #2736
    arra felé.

    A toxic moonshine mire való ?
  • Alexease
    #2735
    Csak nem Annesburg kornyeken?:) Tegnap en is fent voltam boklaszni, es engem is megtalaltak azon a reszen. Meg a lovamat is fejbe lottek.
    Igazabol ez is a jatek resze; de felesleges kuzdeni ellenuk. Inkabb fomenu-online-tabor, es akkor mas szerverre, mashova rak; es csinalod a dolgod.
  • Plata
    #2734
    Nem.
    Akkor jobban észrevesznek.
    Legyél passzív akkor nem tudnak meglasszózni.
  • Hunor1
    #2733
    hello. mi van akkor ha saját posse-t nyitok? akkor ott egyedül leszek és nem léphetnek be mások (ha lezárom) ? csak mert tegnap 2 faszkalap azzal szórakozott hogy vadásznak rám. lelasszóztak, rugostak, tomahawkal megöltek. persze visszajöttem, távcsövessel le is puffantottam őket, de ők ketten voltak, magas szintűek. szóval még 2x megöltek utána, aztán kiléptem inkább. szóval ha sajátot nyitok akkor ott nyugodtan csinálhatom tovább a szakmáimat és a napi küldiket? de azért az eventekbe beléphetek ? köszi
  • Alexease
    #2732
    https://en.wikipedia.org/wiki/Moonshine :)

    Ezen belul, "moonshine", "Moonshiners", "bootleggers" (https://en.wikipedia.org/wiki/Bootleggers_and_Baptists), "revenuers" (https://en.wikipedia.org/wiki/Bureau_of_Alcohol,_Tobacco,_Firearms_and_Explosives#Organizational_history).
  • Plata
    #2731
    Pálinkafőző.