2918
banner
  • Ironman2
    #1194
    Jól besöröztem itt rögtön az első táborban,megittam vagy 5 üveggel,de semmi hatása nem lett. :)))) A lovam viszont eltünt akivel odaértem.Visszament talán a városba?
  • MarkBlade
    #1193
    Olyan mint a talentezés. Lőni akarsz jobban vagy gyógyulni? Jobban bírni a lövéseket? X szintenként kapsz egy slotot amire beállíthatsz egy kártyát. Adottak közül választhatsz, meg kell venni őket persze.
  • Ironman2
    #1192
    Mik ezek az ability kártyák amúgy,és hol lehet találni ilyeneket?
  • Ironman2
    #1191
    Én is most csináltam meg ezt.De amúgy nem értem be elsőnek,egy sebhelyes arcú társam gyorsabb volt,hülye banditákkal leálltam lövöldözni az úton.Pedig nagyon fasza lovat loptam el,ezerszer jobb volt mint szegény gebe az elején,azt hittem kinyiffanik alattam,alig volt neki élete,vágta után is állandóan pirosan villogott az életkijelzője.
  • PiszkosFred
    #1190
    Igen, a szok(tet)es utani elso komplex kuldetest meg kell csinalnod...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ...az amolyan tutorial, az alapveto funkciokat (ruha, cuccok, harc, kincskereses, stb.) es a csoportos jatekot is megmutatja, majd el kell lopnod az elso "ingyenes" lovadat es be kell erned vele a kezdo varosba. Onnantol viszont vegre azt csinalsz, amit akarsz.

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.11.27. 09:37:57
  • mike01010101
    #1189
    Kipróbáltam az online rész. Egyenlőre bármerre akarok menni mindig visszazavar a mission area-ba. Ez meddig lesz így? Van pár kötelező küldetés az elején?
  • AnuluWork #1188
    Napi szépség:
  • RJoco
    #1187
    Köszi!
  • AnuluWork #1186
    Óra is van. :)



    Arról az görgőről érhető el, ahol a fényképezőgép és a távcső is van. :)
  • AnuluWork #1185
    Hogyne lenne. Pl. a craftolható dinamit nyílra jobb, mint az eredeti. :)
  • RJoco
    #1184
    Ezt jó tudni, épp azon gondolkodtam, hogy miért nincs óra nézési lehetőség, ha egyszer annyit összeszedtem már.
    Vagy lehet, hogy van, csak még nem fedeztem fel?
    Mindig akkor tudom meg az időt, mikor bemegyek egy településre.
  • RJoco
    #1183
    Nő a tisztelet a táborban.
    A halászattal nő a szív körüli csík értéke is. Mással még nem sikerült ezt elérnem. Ha visszadobod, akkor a tisztelet nő.
    Illetve, ha 100%-ban akarod kijátszani a játékot, akkor szükség van rá.
    Emellett nyersanyagforrás. Pl. robbanó lövedéket csinálhatsz, ha van zsírod. És kaja utánpótlás is. Nem kell vásárolni menni.
    Egy jobb fajta hús akár mind a három dologban képes a háromnegyedet visszatölteni.

    Nincs is szebb mikor belépésnél a közelben legelészik pár szarvas. Íjjal lőttem is egy szép agancsosat. Az első volt, aminél perfekt lett a prém is és a hús is. Összesen 10 dolcsit értek.
    Sajnos a prémet véletlen eladtam mikor egy puma prémjét kellett eladnom.

    Próbáltam már vadászni, de vagy későn veszem észre őket és elszaladnak vagy a lovat nem tudom maradásra bírni és a követésével zajt csap. Az út mellett nem lehet az arra járók zaja miatt, mikor meg lementem az útról, akkor banditák támadtak rám.
    Ez így túl macerás. De, ha indításnál ott van pár darab, akkor nem hagyom ki.
  • mike01010101
    #1182
    Most vettem észre, hogy a menüben fent az óra a játékban az időt mutatja. lehet kicsit lassú vagyok :)
  • tobias88
    #1181
    Van bármi értelme amúgy vadászni? Pénzt nem sokat jelent, cserébe a táborban olyan dolgokat készithetünk a prémből, amiknek a hasznát nem látom. Például a Far Cry 3ban a craftolás számomra sokkal jobban bejött, bele tehettek volna valami olyasmit. (max majd a modderek)
  • mike01010101
    #1180
    Ami szép az az szép, de ez gyönyörű :)

    A launcher nyilvántartása szerint több mint 100 óránál járok (szerintem ez túlzás) de ettől függetlenül sokat játszok vele és még egyáltalán nem unom. Tavaly az AC:Odyssey-t 120 óra alatt játszottam végig, de 100 óra után már daráltam, csak hogy a végére érjek. Itt inkább attól félek, hogy túl gyorsan haladok és vége lesz. Vadászgatok, horgászok, legendás állatok gyüjtök. Van hogy 20-25 percet gubbasztok egy leshelyen egy 3 csillagos vadért. Nekem nagyon bejön ez a lassú, saját tempós játékmenet. A küldetések úgy is eszméletlen pörgősek, sodornak
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pl Guarma vagy Saint Denise bankrablás, ott nincs megállás

    Apró, még inkább hangulatfokozó dolgokat ennék csak bele:
    - ha két lovam van akkor egymás mögé kötve vihessem,
    - ha vonattal vagy lovaskocsival megyek egyik helyről a másikra, végignézhessem az utat, ne csak egy rövid animáció és töltésképernyő legyen,
    - a szalonokból lessen szobára vinni kurvákat,
    - finomítani a wanted rendszeren,
    - ha nem akarom ne tegye el a lovon mindig a puskákat.
    - szerkérre is lessen több cuccot pakolni
  • Plata
    #1179
    A mai frissítés szerintem javított a játékon.
    Ma egyáltalán nem fordul elő az hogy a táborom felszívódott és nem tudtam újra le rakni.
    Minden gond nélkül és szépen elvoltam egész este Online.
    Nyugisan és békésen tudtam vadászgatni,meg eladni vagy supplyt szerezni.
    Vettem egy Rolling block rifle-t is,amivel nagyon jó vadászni.
    Azt várom hogy végre elérjem a Trade rank 10-et és meg vehessem a vadász szekeret,mert az új puskával gond hogy egyszerre csak két vadat tudok hazavinni,egyet fel teszek lóra egyet én cipelek haza.
    Az új puskával egyszerre akár 3-4 szarvast vagy őzet is tudok lőni,csak épp hazavinni nem.
    Mostanáig sokszor szívtam a táborral,Crisp folyton elpakolta és sokszor nem lehetett le tenni,de a mai frissítés mintha ezt ki javította volna.
    Egyébként én meg elütöttem a saját lovam vonattal.
    Loptam vonatot és elindultam vele,a lovam meg követett majd a vonat elé futott.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.11.26. 00:53:08
  • AnuluWork #1178
    Pedig vannak hülyeségei a játéknak. Még sosem ütközött össze cinematicban senkivel, ma ez is megtörtént egy szűk fordulóban. :)
  • AnuluWork #1177
  • MarkBlade
    #1176
    Igen.. meg nem is összehasonlítható a kettő dolog. Nem elveszed valakitől hanem megküzdesz érte. Amúgy az online még gyerekcipőbe jár úgy láttom.
  • Montanosz
    #1175
    közben kijött a indiánszimulátor is, már a téma kedvéért ha valaki nem ismeri

  • PiszkosFred
    #1174
    De ott az "olcsobb" kommersz gepeket megtarthatod, vagy akar el is adhatod par ezer pengoert a garazsokban, plusz kesobb egy kulon DLC (import-export) epult a kocsilopasokra. Pont ezert nem hiszem, hogy vegleges a jelenlegi a rendszer, es kesobb lehet az online is kap egy kis rancfelvarrast, ami a lovakkal es szekerekkel kapcsolatos gameplayt illeti.
  • bakvarnyu
    #1173
    Ez már a GTA 5-be is így volt a kocsikkal.
  • AnuluWork #1172


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.11.25. 13:24:53
  • AnuluWork #1171
    Majd posztolj egyet, hogy működött-e!
  • Voltan
    #1170
    Köszi az infót!
  • MarkBlade
    #1169
    Köszi! Kár.. a lóbefogást nem tudom miért vették ki. :( sokkal élvezetesebb lenne úgy lovagolni hogy te fogtad be és olyat amilyet akartál..
  • komiki
    #1168
    Ok.Köszönöm.
  • AnuluWork #1167
    Nem mondjátok, hogy a SCbe törölni csakis egyesével lehet? :D Vagy én bénázom? Konzolon simán lehetett többet is. :)
  • AnuluWork #1166
  • PiszkosFred
    #1165
    Jol. Elogni, ellopni, raulni random lora - ezeket lehet, de ezek csak ideiglenesen lesznek a tulajdonaid, veglegesen lerakni oket az istalloba nem lehet. Sajat, allando jelleggel hasznalhato lovakat csak venni lehet.
  • MarkBlade
    #1164
    Ha valaki játszana online társsal dobjon privit
  • MarkBlade
    #1163
    Jól értem hogy online nem lehet befogni vad lovakat?
  • Plata
    #1162
    Én igen,nagyon szeretem.
    Elvagyok egyedül.
    Vadászgatok és a táborban leadom amit lövök,abból áru lesz amit aztán eladok.
  • Gascan #1161
    jatszik valaki az online reszevel? az milyen? csinaltam 2 kuldetest de eddig nem nagyon tudom hova tenni ...
  • Plata
    #1160
    Online engem is szivat a játék.
    Folyton rinyált hogy karimnak melege van.
    Levettem kabátot,erre meg vékony a ruhája és fázni fog.
    Hát a k anyját.Döntse már el mi van.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.11.24. 15:25:28
  • Plata
    #1159
    Na nemár.
    Remélem ilyen Online nincs.
    Tbc abban az időben halálos volt.
    Csak a második világháború után lett gyógyítható.Ha jól tudom.
    A vadnyugaton még szimplán bele haltak.
  • Shep
    #1158
    Hát eléggé, sajnos.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2019.11.24. 15:02:59
  • Voltan
    #1157
    Lesz majd egy küldetés, ami feloldja
  • komiki
    #1156
    Üdv mindenkinek.Egy kérdés.A horgászatot fel kell oldani, vagy lehet valahol hozzá venni,ami kell?
  • mike01010101
    #1155
    Folyamatosan láttam, hogy alultáplált vagyok, keveset ettem erre most tuberkulózist kaptam. Azt írja, nehéz ebből kigyógyulni.