2918
banner
  • Plata
    #1234
    Vadászatra nekem RBR van.
    Maxos távcsővel,simán lövök vele perfect peltet vagy carcass-t.
    Vagy mi a ragya a neve ha nem nyúzom meg.Ha ügyes vagyok egy csordából kilövök 4-5 szarvast.Fel dobom a kocsira és viszem a táborba.Szekérről távcsővel laza vadászni.
  • Montanosz
    #1233
    ps4 verzio használtan a vaterán már egész jo árban van
  • DevLupius
    #1232
    Lenen pár alap kérdésem az online részével kapcsolatban.
    a lónak 3 fő értéke van,
    - a belsőt kajával tudom visszaállítani, azt értem.
    - a külső kört etetéssel és lovaglással lehet csak növelni?
    - fő satokat alul, kér csík, hogy lehet növelni?

    Hogy tudok jobb minőséget nyúzni?
    - az íj minősége számít, fejleszteni kell?
    - tanulni kell, vagy valami képességet fel kell húzni hozzá?


    Milyen puskát érdemes megvenni?
    Elsőre ennyi, thx

    Egyenlőre ennyi.
  • Voltan
    #1231
    New York? Saint Denise inkább New Orleansra hajaz.
  • AnuluWork #1230
    A jó munkához idő kell. Néha nem.

  • mike01010101
    #1229
    Az hogy 7 év alatt befejezték 1 faház felépítését Valantine-ban meg 300m vasút vonalat azért nem a haladás csúcsa :)
  • mike01010101
    #1228
    Szerintem nem fiktív, New york, California stb. Létező, egykor létezett valós, fegyverek, állatfajok, növényzet stb. Ez nem fiktiv. A történelmi és társadalmi folyamatok ugyanazok, az egész erről szólt. Indiánok kiszorítása, stb. Ez kőkemény és valós történelmi tabló a modern amerika kialakulásáról egy nyilván fikciós (kitalált) történetbe ágyazva. De ha fiktiv is lenne, a játék története maga követelné meg hogy 7 év fejlődés látványos változást hozzon.
  • AnuluWork #1227
    Ez egy fiktív világ. Hasonlít, de mégse az.

    De változik! :)


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.11.30. 08:40:33
  • mike01010101
    #1226
    Van egy dolog a végefelé ami nem tetszik
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    A prológus kb. 7 évvel a sztori után játszódik, de a világ semmit nem változott. Az egész játékon érezni, hogy a készítők kínosan és precízem figyeltek az élethűségre és történelmi hűségre, pontosságra a legapróbb részletnél is. Az 1900-es évek eleje a legdinamikusabb, robbanás szerű fejlődés volt arrafelé, 7 év alatt szinte mindennek meg kellett volna változni. Végül is az egész játék erről szólt, hogy az urbanizáció megöli a régi vadnyugatot. Naponta új épületek nőttek ki a földből, a városok lakossága megötszöröződött arrafelé. Biztos az is fontos, hogy minden fűszálnak legyen árnyéka, de ez is fontos lett volna. Ha nem akartak már a végén ezzel foglalkozni akkor a prológ mért nem ugrott mondjuk csak 1,5-2 évet az időben, a történet szempontjából indiferens lett volna, de hitelesebb marad. Ennyi a negatívum 130 óra után. Már most félek, hogy nemsokára vége, 83%-nál tartok.

  • Montanosz
    #1225
    a léggömbös küldetés tök jo most láttam egy havernél ))
  • Plata
    #1224
    Sztori küldetés nekem nincs több,Online sztori 67%-ban kész,de nem jelez a térkép több küldetést.
    Trader nekem nagyon bejön.De úgy nem lehet tolni ha 10 percenként eltűnik a táborom és le sem lehet tenni újra.Attól csak a kedvem megy el.
    Azt mondják a collector-al a leg könnyebb pénzt és aranyat szerezni,neten van egy térkép ami megmutatja hogy aktuálisan hol van amit gyűjteni kell,szóval csak lovagolsz és jön a pénz.
  • MarkBlade
    #1223
    van bug az tény.. én trader beszerző körúton szaladtam bele. Nem tudtam levenni az árut a lóról.. :D idegesítő de jó a hangulata.
    A küldetéseket meg meg kell csinálni mert csomó pénzt ad ami kezdésnél nagyon jó. És elég könnyűek is.
  • Plata
    #1222
    Nekem mind a három megvan,trader collector és bounty hunter is,BH tényleg szar,trader jó,collector meg a legegyszerűbb,csak mászkálni kell,na és a neten van egy térkép ami megmutatja épp hol mit kell keresni,szóval az rohadt könnyű.
    Nekem kezdésként volt aranyam asszem 45.Bááár ebben nem vagyok már biztos.De a tradert és collectort alapból megvettem.
    BH-t csak most mert állítólag a BH meló indítása megszünteti a camp bugot,de ez sem igaz.
    Tegnap nagyon elegem lett a játékból.Állandóan eltűnik a táborom és nem tudom újra letenni utána.
    Leg rohadtam dolog az volt hogy épp csak kimentem a táboromból,a táborból lőttem ki négy bivalyt,kimentem a bőrükért és a tábor eltűnt kb a második bivaly nyúzásánál.Közben lőttem egy őzet is,a tábor eltűnéssel meg előjön az hogy nem tudom felvenni a bőrt a földről.A lovon lévő bőr is le esett.Ott maradt két perfect bivaly bőr is meg a többi is.
    Iszonyat idegesítő ez a tábor felszívódó bug.
  • MarkBlade
    #1221
    Nem tudom nekem szerencsém volt eddig nem dobott le egyszer sem. Szerintem gép függő vagy net..
    Kis zene a játékhoz.. :)
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2019.11.29. 09:37:37
  • MarkBlade
    #1220
    Online kezdésben ha összeszedi az ember a 15 gold bart érdemes befektetni trader be. Azaz a campben nyersanyagból árut csinálsz. Viszed a bőröket és 60 dolcsi körüli bevétel fixen.
    A bounty huntingról meg lebeszélek mindenkit az elején mert időre megy és szivatós.. sok ellenfél, spawnolnak.. egyszóval szívás egyedül..
  • AnuluWork #1219
    Máshogy néz ki online és máshogy storyban. Ez online.
  • Ironman2
    #1218
    Ja rohadjanak meg,valaki megtámadott,és el is tünt a sárga pénzem,gondolom kifosztottak rendesen.Amúgy idegesítő tud lenni hogy ilyen sűrűn ledob online-ról.GTA5-nél is volt jópárszor,de ez sűrűbben csinálja.Miért? Nálam nem ment el a net.Ilyen szarok a rockstar szerverei?
  • Ironman2
    #1217
    Ultrára van állítva a textúra!
  • Piko888
    #1216
    A banda pénze illetve a saját pénzed
  • FartingSquirrel
    #1215
    Ultra textúrával ez a játék még lowon is szépen néz ki. :)
  • Ironman2
    #1214
    Akartam már kérdezni,3 pénznem van a felső sarokban,az első kettő az mi? Mert ruhát vásároltam a sárgával is.Az uccsó a készpénz,arra nem volt nehéz rájönni.Az első a vérdíj?
  • MarkBlade
    #1213
    Nem jelezte az sg. ..
  • Ironman2
    #1212
    Már válaszoltam rá!
  • MarkBlade
    #1211
    Írtam privit! :)
  • Ironman2
    #1210
    Édes istenem! Megnyomtam a lovon a flee-t,nemtudtam hogy az elmenkülést jelent,erre a pacim elfutott előlem,én meg utána eredtem fogócskázni.Remélem visszajön a drága.:)))

    Amúgy nálam így néz ki,nem egy csúcsgrafika az enyém,de nekem megfelel:




    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.11.28. 15:30:02
  • AnuluWork #1209
    #1147 :)

    ill.

    a Users\neved\Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Profiles\a mappád

    OFF:

    ON.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.11.28. 13:20:33
  • Plata
    #1208
    GTA Online-ban sem számít hogy milyen játékod van,steam vagy dobozos vagy egyéb.
    Minden PC-s együtt mászkál.
  • PiszkosFred
    #1207
    Ingame tudod kivalasztani a fotokat es azokat feltolteni a rockstar accountra, majd onnan lementeni jpgben :)

    De sokkal egyszerubb, ha hasznalsz egy kulso "keplopo" programot, amig a RS nem menti le direktben a photomode kepeit a gepedre.
  • Voltan
    #1206
    Szépek! Csináltam én is fotó módban pár képet a játékban, ezeket nem tudod, hová pakolja? Szívesen feltölteném őket ide.
  • Voltan
    #1205
    Nem ír felül semmit, ezek csak extra filterek gyakorlatilag. Az FPS impakt minimális, 1-2 FPS, legtöbbször észrevehetetlen.
  • PiszkosFred
    #1204
    99%, hogy ugyanugy egy RS accountot fog kerni a Steames verzio is (sot, valoszinuleg a launchert is), vagyis nyugodtan tudsz jatszani barkivel "bolttol fuggetlenul". Ha pedig kijon a gog galaxy 2.0, akkor bekoszont a kanaan :)
  • AnuluWork #1203
    Semmi bajod nem lesz tőle. Nem lassulsz be. Én legalábbis nem éreztem lassulást.
  • Ironman2
    #1202
    Az lenne a jó ha steames barátainkkal össze lehetne kötni azokat akik a Rockstar boltjában vették meg!
  • wedge31
    #1201
    Red Dead Redemption 2: Ekkor érkezik a Steamre a PC-s verzió
  • Plata
    #1200
    GTA Online-ban el lehet lopni kocsit és haza is viheted ha 100 ezer dollár alatti az ára.
    Régen sokan abból csináltak pénzt hogy ritka kocsikat loptak az utcáról és eladták.
  • Ironman2
    #1199
    Bár lehet nekem is be kéne lőni ezt a freestyle beállításokat.Ez felülirja az ingame opciók beállításait? VAlami videó kéne erről,vagy tutorial.Mennyire lassitja be a gépet ez a geforce experiment freestyle?
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.11.27. 23:34:56
  • Ironman2
    #1198
    Jók ezek a képek! Nekem mondjuk kompromisszumot kellett kötnöm a videókari miatt,ennyire nem fotorealisztikus nálam.
  • Ironman2
    #1197
    Ez egyértelmű amúgy,a GTA5-ben is így van.
  • AnuluWork #1196
    Napi szépség:
  • PiszkosFred
    #1195
    Futtyents neki es jon!