2918
banner
  • molnibalage83
    #1274
    Hát fasza... Na mindegy, veszem a hétvégén és megnézem.
  • jarlaxxe
    #1273
    Jó lovaglást és ehhez sok türelmet...
  • wedge31
    #1272
    Nekem megy, egyelöre a benchmark beállitásokkal szöszölök ugy látom high és ultra között fog ez menni.
  • Voltan
    #1271
    Steamen is írják páran, hogy nem indul. Mivel a jelek szerint - ahogy sejtettük - ehhez is a Rockstar Launcheren keresztül indul, nem sok jelentősége van a Steam verziónak.
  • wedge31
    #1270
    Na végre kijött steamre, elkezdhetem én is, remélhetöleg most már nincsenek technikai gondok.
  • Montanosz
    #1269
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit remeg a kezem, de a CPY-n írták tesztelik a virágboltit még karácsony előtt kiakarják adni, jó hogy előttem már a szabikat :-D
  • AnuluWork #1268
  • mike01010101
    #1267
    Véget ért a történet sajnos. Zseniális volt. kb 160-170 óra eddig.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Utána még lehet tovább kalandozni, kihívásokat teljesíteni
  • MarkBlade
    #1266
    Meg az első cheaterek.. oroszlán skinben rohangált a játékos. :(
  • PiszkosFred
    #1265
    Na, most hogy PC-n is (aranylag) fut a jatek, a GTAO-hoz hasonloan jonnek a nagyobb gamepley frissitesek, uj szakmak, stb. az RDO-ba. Moonshiners bejelentes erre.
  • AnuluWork #1264
    Én hátba lőttem. Nem rohanunk folyamatosan valamiért valakit Saint Denisbe feljelentgetni! :D
  • mike01010101
    #1263
    A trapper csinál furcsaságokat, egyszer nem tudom miért engem is feljelentett, elszaladt, de nem bántottam :)
  • AnuluWork #1262
    Én tegnap lelőttem a tappert, mert anyázott, hogy állatkínzok és rohant volna jelenteni. Aztán újra kellett indítanom a játékot, mert nem jött vissza. :D
  • Plata
    #1261
    Nektek megy a daily challange?
    Akármilyen állatot viszek haza a táborba Crisp-nek,nem számolja be,pedig sorba hordom haza kocsival a tetemeket.
    Meg voltam free roam eventen,ami egyből bukta lett ahogy elkezdődött,kiírta hogy vége és mindenkinek 0 pontja van.
    Jó kis trader event lett volna.
  • mike01010101
    #1260
    Most a garmint set-eket próbálom összeszedni, rengeteg vadászattal jár. 4 már megvan. A legnehezebb a kis állatokból (nyúl, pézsmapatkány, kígyó, kismaradak) és a háziállatokból 3 csillagost szerezni. A juh és marha bőr szerzése szinte mindig vérengzésbe csap át, ki kell nyírnom a végén mindenkit, menekülés, wanted. Szerintem a legtöbb wanted-et animal cruelty -vel szedtem össze.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A pumán meg a párducon (ami gondolom jaguár lesz) kívül már mind megvan. A párduc csak 9-es hunter szinten jön majd elő.
  • AnuluWork #1259
    Szóval tap ALT, nem HOLD. Köszi.
  • FartingSquirrel
    #1258
    Nekem Alttal előjön a honor bar.
  • AnuluWork #1257


    ... de azért vannak a játéknak baromságai.

    Pl., Miért nem látható a második pisztolytáska az átvezetőkben? Miért csak 4 custom outfitre van lehetőség? Miért nincs Poncho story módban? Miért van az, hogy valakit megmentesz, és neked jön, majd megtámadottnak adja elő magát a hülye wanted rendszer miatt? stb.

    Apropó, PCn mi a honor bar gombja?
  • macleody
    #1256
    Nem, a logi programjában nincs semmi beállítva, most megpróbálom törölni a dokumentumokból a beállításokat, hátha megjavul.
  • RJoco
    #1255
    Nem állítottál be a használt gombra valamit a Logitech programban?
    Single-ben a gyors reakció miatt nem jön elő a probléma, míg az online már lehet, hogy nem szereti.
    Én GTAVO-nál tapasztaltam hasonlót, mikor az MMO-s Logitech egeremre be akartam állítani a helikopter irányító billentyűket, de nem akarta jól kezelni. A helikopter elindult előre, majd rövid időn belül visszabillent, mintha elengedtem volna a gombot. Pedig nem.
  • macleody
    #1254
    Az oké, de mi a túró lehet? Neten nem találtam hasonló hibát.
  • MarkBlade
    #1253
    Ugyanez az egér van nálam hiba nélkül müxik. Ott valami más lesz a baj..
  • macleody
    #1252
    Tökmindegy milyen egér, mert csak online csinálja, single-ben működik rendesen. Egyébként Logitech G502.
  • Plata
    #1251
    Szerintem a hiba a gépedben van.
    Vagy talán valami spéci egered vagy kontrollered van?
    Beszélni úgysem tudsz mert nincs cset.
    Emote-nak nem sok értelmét látom.
    Nincs is csak pár darab.
    Nekem sosem engedi le a fegyvert még lovaglás közben sem.
    Igaz csak egyszerűbb egerem van.
    Bár tud három féle színben világítani meg diszkózni. :D
    Elvileg a szinek a teljesítményével vannak összefüggésben.
    De nem merültem el ebben.
    Ha sima zöld akkor jó nekem.
  • macleody
    #1250
    Kurva jó, kibasztam 20ezret az ablakon erre a fosra. Online játszhatatlan nálam, jobb klikk használatakor 2-3 másodperc múlva leengedi a fegyvert, ugyanezt csinálja a jobb klikkes menünél is. Nem tudok senkivel beszélni vagy emote-ot használni mert eltűnik.
  • Plata
    #1249
    Tudnám rohadt mobilról miért nem lehet szerkeszteni.
    Vicces ezt tudom előzőt nem engedte.
  • Plata
    #1248
    Na és egy furcsaság.
    Posseban adtunk el messzire.
    Arra készülj hogy tényleg meszze lessz.
    De nekünk majdnem mindig akadt valami random event útközben.
    Tök egyszerűek,amik valami gyűjteni valót adtak.
    Volt hogy az út mellett találtunk egy hullát táborban.
    Ahogy mentünk eladni ott villogott fehér pötty odamentünk és csak lootolni kellett.
    De volt hogy farkasoktól mentdtünk meg valakit vagy medvétől.
  • Plata
    #1247
    Persze.
    Még trader xp-t is kapsz.Azt hiszem én kaptam.
    Segítettem ismerősnek vadászni,én úgy is szeretek vadászgatni.
    Meg segítettem neki eladásban is,eladásnál kaptam pénzt meg sok xp-t.
    Jah és mintha posse-ban eladásnál az ellenséges NPC-knél sokkal több értékes cucc lenne.
    Volt hogy 3-4 gyűjteni való cuccot lootoltam banditákból akik meg támadtak minket.
    Ékszert,üveget,stb.
  • MarkBlade
    #1246
    Ha posse ban vannak mondjuk 3 an és trederben segítenek neked ők is kapnak pénzt?
  • MarkBlade
    #1245
    Csak addig látszik amíg el nem kezded a küldit. Mindig free roamba tesz csak ha pl a tredert választod a térképen nagyobb fókuszt kap.
  • Plata
    #1244
    Én mindig free roamban játszom.
    Bounty hunternek nincs sok értelme,túl vacakolós és alig fizet.
    Trader jó.Csak vadászgatni kell.
    Bár ma nem nagyon lehetett játszani,mindenfele rohangáltak idióták akik lövöldöztek.
    Engem nem lőttek le,de bőrt és vadat próbáltak tőlem lopni.
    Szegény szekerem is kapott pár lövést.
  • Ironman2
    #1243
    Ezek a külön indítható online játékok a free roamban is megtalálhatóak? Nem is értem hogy minek vannak külön,pl a trade,meg a bounty,meg minek vannak külön free roam helyszínek is.Mire jó ez?
  • Plata
    #1242
    Nem nehéz,ha eléred rank 5-öt vedd meg a közepes szállító szekeret,akkor már 50 egységnyi árut tudsz eladni,sokkal több xp.
    Supplyt sose vegyél hanem küldetéssel szerezz.
    Supply küldi 500 trader xp.Na és könnyűek.
    Ma nem sokat játszottam mert sok idióta volt mindenhol.De volt két resupply küldim meg egy eladásom és több mint egy szintet léptem.
    Resupply küldinél ha olyan van hogy el kell menni valahova és keresgélni,tehát azt írja search area,akkor jó ha tudod hogy az csapda.
    Egy farkas falka vár rád.Maxos távcsöves Rolling block rifle-vel simán le lehet őket szedni messziről.Ma is meg szívattam őket,a folyó túl oldaláról magas szikláról lepuffantottam őket.Ha meg trading posthoz vagy állomáshoz kell menni,akkor ott 5 ember fog őrizni egy zsákot amit el kell lopni tőlük.Na azokat szintén fejbe lövöm messziről.
    Egyébként saját vadász szekérrel nagyon gyorsan fel lehet tölteni a tábort.
    Öt vad felfér rá,ha perfect-eket lősz akkor hamar megvan.
    Egyébként meg ha nem egyedül csinálod mint én hanem barátokkal Posse-ban,akkor még több xp jön.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.12.01. 00:23:22
  • Voltan
    #1241
    Pár kép akkor tőlem is:
  • mike01010101
    #1240
    ????? New York-ról, Californiáról beszélnek a játékban, úgy értettem, hogy nem fikciós. Senki nem gondolná szerintem, hogy Saint Denis az New york-nak felene meg. Szerintem a korabeli New Orlins-ra hajaz és a környező mocsaras rész Luisiana.
  • MarkBlade
    #1239
    Bazz az jóval odébb van még.. mire összejőn már lehet nem is kell :( ezek a rank hoz kötések a legnagyobb faxságok..
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2019.11.30. 16:51:46
  • Plata
    #1238
    Kocsit 10-es trader szinten unlockolod,675 vagy 875 dollár,sajna pontosan nem emlékszem bocs.
    Biztosítás 125 dolcsi.
    Táborban számít milyen bőrt vagy tetemet viszel be.
    Perfect adja a legtöbbet.
    Szekérrel jó vadászni.
    Távcsövessel simán leszedsz pár vadat.
    Amit lehet azt egészben fel dobod,de a nagyokat meg kell nyúzni.
    Bölényt csak nyúzni lehet.
    De perfect bölény jó sokat ad.
  • Alexease
    #1237
    Hangulat fokozashoz erdemes (:D) Highwaymen (Johnny Cash, Willie Nelson, Kris Kristofferson, Waylon Jennings) klippeket es koncertfelveteleket nezni:D


    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2019.11.30. 15:15:16
  • MarkBlade
    #1236
    Illetve tradernél a táborban számít a minösége amit viszek neki?
  • MarkBlade
    #1235
    Kocsit hol lehet szerezni?