2911
banner
  • mike01010101
    #1307
    Én is megpróbáltam az online-t, párszor kinyirtak ok nélkül, hagyom a fenébe.
  • macleody
    #1306
    Jah, sok a suttyó online. Ma is nekemjött egy hülyegyerek lóval, mindketten borultunk. Vártam mi lesz. Felült a lóra, felpattantam én is, elindultunk ellentétes irányba. Aztán látom odaért a hülye haverja is, egyből elkezdtek lőni a kis buzik. Tegnap meg haverral megtámadtunk egy bandita tábort, közben odajött pár másik játékos is. Mikor végeztünk a banditákkal nekünk estek. Havert leszúrták, én meg lelőttem kettőt közülük, persze csak úgy tudtam, hogy egyfolytában cikáztam össze-vissza, meg csípőből tüzeltem.
  • Plata
    #1305
    Én csak online játszom.
  • Kályha
    #1304
    Jó pár játék (pl. gta5) után eszembe se jut az online. Itt sem játszott semmilyen szerepet.
  • Plata
    #1303
    Csütörtökön jön tuti.
    Jön az új dlc.
  • RJoco
    #1302
    Tegnap sem volt gondom, este 10-ig játszottam vele.
    Ma se jött elő semmi gond, pedig 11-től eddig futott folyamatosan.
    Frissítésről sem tudok, hogy lett volna az elmúlt 1-2 napban. Azt észrevettem volna.
  • Plata
    #1301
    Nem is crash ami gondot okoz.
    Hanem hogy online mostmár kezd tele lenni modderrel.
    Rdr online-ban nincs passzív mód mint Gta onlineban.
    Ott passzív megvéd moddertől.
    Privát sessiont sem lehet csinálni hogy kizárd a barmokat.
  • Kályha
    #1300
    Ne ijedj meg, ha az első indításnál crashel. Innen is csók a rockstarnak.
    Amúgy 4590+rx570 4gb és stabil 50fps med/high grafon.
  • molnibalage83
    #1299
    Halasztódik a Divinity Original Sin miatt a karácsonyi időszakra. De tényleg meg fogom majd venni.
  • FartingSquirrel
    #1298
    Jött hozzá valami frissítés tegnap óta? Most este kétszer is becrashelt, pedig eddig szinte soha.
  • Plata
    #1297
    Igen.
    Bivalyból jön a szarv és a bunda.
    Addig is ötösével tudod csak nem bivalyt.
    És nehéz.A lovadra 3 bőr 1 tetem fér fel,és a kezedben egy tetem.A lóra még két kis állat is felfér a nyeregre akasztva.
    Bár igaz hogy úgy lassan telik,és haza kell gyalogolni.
    De ha jó helyre rakod a táborod ahol sok őz van akkor ötösével gyalog is hazaviheted.
    Bár tényleg sokkal jobb kocsival.Gyorsabb és kocsiról is lehet lőni.
    Kocsival bivaly vagy szarvas sokkal gyorsabban tölti fel a tábort,őzzel és kisállatokkal gyalogolva nem nagyon telik.
    Ha nincs kocsid és őzekre hajtasz akkor Big Valley a legjobb tábor helyszín,ha Wallace station közelébe rakja.Szekérrel Great Plains Blackwater felett,sok ott a bivaly.Szerintem,de lehet másnak más a kedvenc helye.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.12.07. 18:18:18
  • DevLupius
    #1296
    Ja,de a kocsi csak lvl10 -től érhető el, addig marad az egyesével behordás?
    A bivalynak a szőrét bundáját lehet levenni, jól tudom? Azokat pakolod a kocsira?
  • mike01010101
    #1295
    Én is a ruhákra mentem rá, a garmint set-ekből 11-et szedtem eddig össze vér izzadva. pl 2 nap 2 ejszaka ültem a hegyekbe 3 csillagos jávorszarvasra lesve.
  • MarkBlade
    #1294
    De szépen mondod a csítert.. :)
    Száni az ilyen. Na mindegy tényleg nem érdemes kockáztatni.
  • mabbak
    #1293
    Sziasztok!

    Ryzen 1600X, XFX 480 8 Gb-os Black Edition, 2*8 Gb Corsair 3200 Mhz-es RAM, fullhd-ban High beállításokkal szaggatásmentes Vulkánnal. 860-as Evo Samsungra telepítettem. Legelső indítás nem sikerült, másodszorra 10 másodperccel később már ment, azóta semmi hiba, az egyik Gunslingeres küldetésben van egy bug, ami ahogy olvastam AMD kártyáknál jelentkezik, akkor CTD, de az átvezető skippelésével meg tudtam oldani.

    A 20%-os leértékelésen vettem a Rockstar Launcheres Special Editiont.

    Gondoltam megosztom, hátha valakinek hasonló konfigja van. :)
  • Plata
    #1292
    Ha messzire adsz el 25%-al kapsz többet.
    De mindenki betámad.
    Npc is játékos is.
    Nem éri meg.
    Ha meg modderbe ütközöl akkor hiába vagytok többen is.
    Már peca eventen is volt modder.
  • MarkBlade
    #1291
    Ha kereskedő vagy és megfordul a fejedben hogy távolabra vidd több pénz reményében és egyesül vagy felejtsd el. Valaki/kik be fog támadni és kb esélytelen vagy. Lelőheted az összest.. de a spawn rendszer miatt egyből melléd teszi. És megint ketten vannak elöbb vagy utóbb elbukod csak idő kérdése. És ez miatt xar kb a pvp is mert megölöd megölnek.. végtelen körforgás amíg meg nem unja valaki.
  • Plata
    #1290
    Kocsival gyors.
    Öt nagy állat felfér rá.
    Ha ügyes vagy és perfect vagy good minőségű gyorsan tele lesz.
    De tudnod kell hogy akkor sem fog gyorsabban termelni.
    Nekem megvan a szekér és RBR-el vadászok,ha mázlim van kilövök egyszerre 4-5 bivalyt amiből legalább a fele perfect.
    Utána viszont unalom van mert lassan termel.
    Szekérrel többször előfordult hogy tele volt a tábor és nem volt mit csinálnom.
    Az eladó szekér is maxra van upgradelve,vagyis 100 egységnyit tudok kivinni.De mire azt megtermeli a szakállam is kinő.
    Jelenleg épp a tábori kondérra gyűjtöm a pénzt,hiába vadászok rengeteget és adom el,sosincs pénzem.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2019.12.07. 13:59:08
  • DevLupius
    #1289
    A kereskedőnél a készlet feltöltéshez van valami jó módszer?
    Kicsit unalmas több száz állatot levadászni és bevinni a táborba, hogy a felöltsem.
    Azt olvastam, hogy lvl10-en megvehető a kocsi, azzal majd gyorsabb lesz.
    Valami egyéb okosság ezzel kapcsolatban?
  • Kályha
    #1288
    Ez nagyon jól hangzik! Emitt 4590 és egy 570 4Gb, ami talán alulról súrolja a 1060-at. Most már csak rá kell szánni a 20 lepedőt és reménykedni, hogy a 65%-os steam táborba fogok tartozni.
  • PiszkosFred
    #1287
    A megjeleneskor hasznalt i5-4460+1060 gtx konfigon nekem high/mediummal volt 40-60 fps 1080ban, maximumra huzott textura mellett.
  • PiszkosFred
    #1286
    Online reszben a decemberi nagyobb update noveli az outfit szamot, hatha singleben is (bar a Rockstarnal hagyomany, hogy a megjelenes utan az Online resszel ellentetben nincs a single tartalomhoz dlc, se kontent, csak maximum hibajavitas).

    "Look for much more to come to Red Dead Online alongside Moonshiners on December 13th - including Outlaw Pass No. 2, new Moonshiner role unlocks, the new Navy Revolver, additional clothing options and an increase in the amount of outfit slots in your Wardrobe."
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.12.07. 12:21:46
  • Kályha
    #1285
    Ha megvetted, leírhatnád hogy fut a gépeden, az enyém kb. egyezik a tiéddel. Yt alapján low graf mellett 40-45fps-t kellene hoznia.
    Utoljára szerkesztette: Kályha, 2019.12.07. 12:14:35
  • AnuluWork #1284
    A baj az, hogy alig van lehetőség outfitek mentésére, pedig volna pár ötletem.
  • AnuluWork #1283
    Nem játszom online.
  • macleody
    #1282
    Multiban van poncho.
  • AnuluWork #1281
    Összeválogattam.

    Az első kép Douglas Mortimer ezredes az "Egy pár dollárral többért"-ből,

    De van itt Nevem Senki is.



    Sajnos, Clint Eastwoodot nem sikerült összehozni, mert nincs poncho.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2019.12.07. 08:45:36
  • MarkBlade
    #1280
    ha csak fele annyi tartalmat tesznek bele mint a gta5 be ez egy baxott jó játék lesz..
  • Montanosz
    #1279
    aham, köszi, hát kár majd biztos valami dlcvel csak kijön
  • AnuluWork #1278
    Úgy tudom nincs, csak ing és kalap. Zubbonyt nem láttam.
  • Montanosz
    #1277
    katinai egyenruhát lehet hordani? mert déliek ruháját favorizálnám :-D
  • Voltan
    #1276
    Hú de badass az a fekete szerkó! Szettben van, vagy összeválogattad?
  • AnuluWork #1275
    Napi szépség:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!











    Lemmy vonatozik

  • molnibalage83
    #1274
    Hát fasza... Na mindegy, veszem a hétvégén és megnézem.
  • jarlaxxe
    #1273
    Jó lovaglást és ehhez sok türelmet...
  • wedge31
    #1272
    Nekem megy, egyelöre a benchmark beállitásokkal szöszölök ugy látom high és ultra között fog ez menni.
  • Voltan
    #1271
    Steamen is írják páran, hogy nem indul. Mivel a jelek szerint - ahogy sejtettük - ehhez is a Rockstar Launcheren keresztül indul, nem sok jelentősége van a Steam verziónak.
  • wedge31
    #1270
    Na végre kijött steamre, elkezdhetem én is, remélhetöleg most már nincsenek technikai gondok.
  • Montanosz
    #1269
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit remeg a kezem, de a CPY-n írták tesztelik a virágboltit még karácsony előtt kiakarják adni, jó hogy előttem már a szabikat :-D
  • AnuluWork #1268