2918
banner
  • Madi92
    #2797
    Ha nekimész valakinek, akkor max egy enyjebenyje amit kapsz, persze ha lelövöd a kötekedőt, akkor az más tészta.
    De egy ilyen játékot ez miatt abbahagyni.. :D Amúgy rengeteg mod is van már, érdemes körbenézni, ha jól rémlék volt pár, ami az AI-t is átvariálta.

    Én amit nagyon utálok, hogy story-n kívül, szinte lehetetlen lopakodni.. Valakit megölsz, egyből tudja mindenki hol vagy még akkor is, ha ház mögött átmész mondjuk a másik oldalra, egyből tudják.
  • hawkie22
    #2796
    Online nálam nem játszik sajnos, csak a sztorit vinném végig. De ha ez igaz, akkor sajnos ebböl nem lesz semmi. Köszi a választ.
  • Plata
    #2795
    Nem.
    Ugyanolyan rossz.
    Ha megállsz valahol a városban és neked megy egy bunkó akkor már neked esnek.
    Sztoriban.
    Online jobb,csak az online meg kb halott.
    Modderek és állatok persze vannak.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.02.25. 11:49:23
  • hawkie22
    #2794
    Egy kérdés: gondolkodom, hogy visszatérek a játékhoz és végigjátszom (most egyesével veszem elö a régebbi játékokat, amiket még nem sikerült végigvinnem).
    Megoldották már azt, hogy ne legyek rögtön körözve már akkor, ha csak rossz szemmel nézek valakire? Ez volt az egyik legnagyobb bajom, ami miatt anno otthagytam a játékot. Belovagoltam egy városkába, valakinek véletlenül nekimentem a lóval, azt már jött is a seriff kis túlzással. Így a játékélmény hamar átment nálam negatívba.
  • Caliph
    #2793
    először is 3 csillagos állatra kell lőnöd. nem mindegy milyen puskával és nem mindegy hol lövöd . kis állatokra varmint rifle kell,őzre valami nagyobb(mesterlövész vagy rifle kategória) és fejlövésnél pl nem sérül a bőre. a legkisebbekre,pl mókusra íj kell és small games arrow hozzá. persze nem mindegy a lőszer sem,pl robbanó lőszerrel ne csodálkozz ha elcsesződik a bőr :D nyuszira már jó a varmint,vagy a ij sima nyilvesszővel
    értéktárgyakat eladni és zártörőt is a fence nél lehet venni/eladni
    storyben a chapter 2 egyik küldijében lesz feloldva az első fence,emerald ranchon,online ugyanott találod
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.01.15. 21:57:13
  • Mayorpapa
    #2792
    Sziasztok! PC-n kezdtem el játszani eme gyöngyszemmel. Három kérdésem lenne: hogyan lehet tökéletesen meglőni/lenyúzni az állatokat, hogy "3 csillagos" legyen? Hol/kinél lehet eladni az értéktárgyakat (gyűrűket, csattokat stb)? És hol/kinél lehet zárfertörőt venni?
    Utoljára szerkesztette: Mayorpapa, 2022.01.15. 21:40:14
  • cohors
    #2791
    Nagyon köszi a segítséget, műkszik a ló itatása. A honor csak egy fej ikon esc/player/general -ban, azt hittem valamilyen "csíkon" mutatja, az aktuális helyzetet, hogy éppen hol is tart, lefelé vagy főlfelé.
  • Plata
    #2790
    Tab-al előhozod körmenüt,majd R-el kiválasztod a ló cuccokat.
    Ha jól emlékszem.
  • Caliph
    #2789
    elismerés(rég játszottam vele,de van egy gomb,asszem bal alt,amivel kiirja a csikot ,de ez nem biztos,ami biztos): esc/player/general és ott mutatja a honor szintet

    lovas dolgok: előhozod a körmenüt ahol fegyót választassz,aztán ott lesz felül weapns items horse ,elléptetsz a horse menüben és ott vannak a lovakkal kapcsolatos kaják,tonikok stb
  • cohors
    #2788
    Hali! Segítséget kérek, pc -én nyomom a story-t, egérrel és billentyűzettel.
    - Hogyan kell lovaglás közben a ló stamináját feltölteni? Már megvan az ital hozzá, de sehogy sem sikerül megitatni vele.
    - Hogyan tudom előhívni, hogy milyen az elismerésem?
  • AnuluWork #2787
    Van már előzetes időpont, hogy a DLSS opció mikor kerül be a játékba?
  • Montanosz
    #2786
    már rég játszottam vele pár linkre emlékszem csak
    https://gamewith.net/red-dead-redemption2/article/show/1252
    https://www.gtabase.com/red-dead-redemption-2/strangers/
    https://www.powerpyx.com/red-dead-redemption-2-stranger-missions-walkthrough/
    https://segmentnext.com/2018/10/28/red-dead-redemption-2-robbery-locations/
    https://guides.gamepressure.com/red-dead-redemption-2/guide.asp?ID=47296
    https://reddead.fandom.com/wiki/Appleseed_Timber_Company
  • Rudi50
    #2785
    A fealadat nem gond a story és párbeszédek érdekelnének magyarul, megtennéd, hogy belinkeled?
    Utoljára szerkesztette: Rudi50, 2021.05.21. 19:22:10
  • Montanosz
    #2784
    sztem remekül lehet magyarítás nélkül is boldogulni vele, hiszen pár mondatben minden feladat összevan foglalva, ha valamit nem értettem használtam a telefont, a párbeszédek meg fent vannak a neten is, ha fontos infot tartalmaznak...azért ne várjál a játékkal éveket
  • Rudi50
    #2783
    Köszönöm arról tudok, inkább megvárnám a rendeset. Iszonyat meló lehet még több embernek is. Sajnos nem vagyok benne biztos, hogy készül, nincsen róla hír mostanában.
  • Alanw
    #2782
    https://m.facebook.com/groups/GepiMagyaritasok/permalink/2900938066802573/
  • Plata
    #2781
    Elvileg készül,kb 10% asszem,de van egy béna gépifordítás is.
  • Rudi50
    #2780
    Akkor most készül a magyarítás vagy nem? Vagy titok? Én nagyon örülnék neki.
  • Danecay
    #2779
    Rózsa Sándor :)
  • Plata
    #2778
    Bánatos Lovag.
  • Baker1
    #2777
    Akkor hogy legyen fordítva: Gombóc Artúr vagy Reggeli Artúr?
  • Caliph
    #2776
    Gombóc Artúr,alap
  • Plata
    #2775
    Hááát,szerintem Sügér Sanyi magyarosabb lenne.
  • xido
    #2774
    vezetéknévre is ügyelni...Reggeli Artúr (jó ez szar poén volt,mert a fonetikus németből loptam)
  • Baker1
    #2773
    Hál' Istennek, akkor már ismersz valamennyire...
    Utoljára szerkesztette: Baker1, 2021.04.20. 22:01:50
  • PiszkosFred
    #2772
    Elsore azt hittem, hogy komolyan kerdezed, de aztan kapcsoltam, hogy csak trollkodsz.
  • Baker1
    #2771
    Sziasztok! Egy fontos kérdés: Arthur maradjon Arthur, vagy legyen Artúr?
  • xido
    #2770
    Aki ismeri és használja a gforce-now programot...és akinek steamen van meg...annak aktuális hírem,hogy egy hasonló program könyvtárába felkerült a steam verzió..boosteroid a neve,szintén távoli gépes megoldás..ha gyenge gépe van valakinek,ezzel ultrán tudja nyúzni,csak ne mobilnetről próbálja:)
  • Plata
    #2769
    Mivel a magyarítás illegális mod,jóhogy az online-hoz nem létezik,azonnal bannolnának,plusz az online állandóan frissül,a magyarítás meg sosem volt kész,meg nem is frissítették a játékhoz.
  • Dency
    #2768
    Online részhez nincs fordítás és nem is lesz ebből kifolyólag, csak a storyhoz. Én végigtoltam a sztoryt és pár darab mellékküldetésnél volt angol csak a szöveg és nem véltem felfedezni semmi furcsa fordítást.
  • Plata
    #2767
    GTA V-el én csak online játszom,igaz RDR-el is,a sztori kb 10%-ig érdekelt,bár magyarul jó lenne.
    A GTA V fordítás viszont félkész szar volt.Valszeg a gugli fordító is jobb lett volna.
    Na meg a szöveg nem is ugyanaz volt mint az angol.Még a kevés angol tudásommal is láttam hogy kb köze nincs a szöveghez.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.04.17. 12:00:47
  • Dency
    #2766
    GTA 5 magyarítással ha nem kezdesz online játékba semmi bajod nem lesz.
  • Plata
    #2765
    Vajon a magyarítás használható is lesz?
    Úgy értem a GTA V magyarítása illegális és bann jár érte,mert tiltott mod,vajon RDR-t lehet modolni?
  • kopaszeger
    #2764
    király
  • Baker1
    #2763
    Sziasztok cowboyok!

    Üvcsi és én elkezdtük:

  • Plata
    #2762
    Túrót.
    Kapsz mű szakállat örülj neki.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.03.16. 15:10:30
  • Daermon
    #2761
    Látom elindult az OP5, de semmi komolyat nem hozott magával. Pedig reménykedtem kicsit, hogy a R* megerölteti magát és jönnek új tartalmak. Hát nem :D
  • Plata
    #2760
    Én szeretném ha lenne halász role,imádom a pecázást és a vízparti életet,de nincs rendesen megcsinálva,mint szinte semmi sem.
    Kurvára el van hanyagolva a játék.
  • Plata
    #2759
    Ha látod hogy a hal ficánkol,ne húzd tovább,hagyd hogy ki tombolja magát,ha végzett utána húzd tovább.
  • Normen76
    #2757
    Így hogy nincs előttem, lehet nem leszek pontos, de sokat horgásztam egy időben. Szal előveszed a pecabotot ha már vettél, a kördiagramról ahol a fegyvereket is tartod. Felteszed a csalit szintén a TAB lenyomásával tudod kiválasztani, mi van nálad. A kukac, légy stb. nem nagyon éri meg, mert csak kis halak akadnak rá (légyre néha a nagy is rámegy). Alapból van kenyér és sajt csalid szintén kis halakra ami sosem fogy el (és ingyen van), de ugye minden alkalommal fel kell tenni ha történt egy fogás (kukacot, legyet szintén). Vannak műcsalik, egész olcsók, időnként beszakadhatnak, de ha kifogod a halat vele, akkor akárhányszor tudod használni és egyszer elég feltenni. A csaliknál (műcsalik) arra oda kell figyelni, hogy tóra, vagy folyóra, vagy mocsárra való a csali, de vannak drágább, univerzális csalik is. A műcsalik közepes és nagy halakra jók általában.

    A horgászás menete egyszerű. HA fent a csali a boton, jobb egérgomb nyomva tartva, ballal pedig lendítesz és eldobod a zsinórt. Attól függően milyen messzire dobtad, kicsit csörlőzik magától, hogy feltekerje az orsó a fölös zsinórt. A halakat lehet a vízben látni, fodrozódás stb. de ha közel vannak simán látod szabad szemmel is. Pl. ha látsz egy nagy halat és a közelébe dobod a csalit, lehet látni amint lassan odaúszik, közelít és szépen ráharap. HA jelez a zsinór ( a jobboldalai kis egér ikon jelzi ha ráharapott ah al), a bal egérgombbal berántasz. Elég egyszer megnyomni a hal rajta marad. Ezt követően a space gombbal tudod feltekerni az orsót, ill a zsinórt. Az r. betűvel gyorsítani az orsózást. Ha kicsi a hal, lehet tekerni ész nélkül. Ha közepes, vagy nagy a hal, akkor arra figyelni kell, hogy ha elkezd csapkodni, próbál menekülni akkor ne tekerjük a zsinórt, engedjük el a space gombot és próbáljuk a bottal ellentétes irányba tartani a halat. Ha már nem csapkod lehet megint a space gombbal az orsóval közelebb húzni. HA a botot erősen jobbra, és balra cibáljuk a hal sokkal hamarabb közel kerül hozzánk. HA elég közel van magától kiveszi a bot, ha nagy a hal akkor kiteszi partra és az E betű megnyomásával magadévá teheted :)

    Nemtom mennyire voltam érthető. Még nálam az is be szokott jönni, ha nagy halat akarok fogni (6-10 kg. közt), hogy a hal közelébe dobom a csalit és miután az orsó magától feltekerte a felesleges zsinórt, a jobb egérgomb tartásával és a space gomb apró nyomkodásával tudod mozgatni a csalit, és a nagy halak, ragadozók így hamarabb ráharapnak.

    A kis halak 1 kg. alattiak, a közepesek 2-3 kg.-osak ezeket a legkifizetődőbb horgászni, ha pénzt keresünk mert minden fajtából 10 lehet nálunk és aszem darabja 2 dolcsi vagy 2,5. Nagyon hamar megvan. A nagy hal 6-10 kg. -osak és 7,5 dolcsi ha leadod a hentesnél, de egy fér a lóra, vagy 5 fér a vadász szekérre.


    Irtó jól meg van csinálva a horgászat, sajnos nem sok jelentősége van a játékban, reméljük később kitalálnak hozzá még valamit. Pl. nem használja fel a melós a táborban ha kereskedelmi árut készítesz.
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2021.03.10. 12:45:08