2933
banner
  • Norbertboy
    #2853
    Ez nem kamu? Ilyent még soha nem hallottam...
  • Plata
    #2852
    Kénytelen vagy újra kezdeni.
  • deestroy
    #2851
    Szívás. Akkor nincs más mod hogy utol érjem magamat eredetiben, mint hogy elejéről kezdem?
  • Plata
    #2850
    Ha a játék rájön hogy volt fent warez akkor kapsz 20 év bannt,social club nélkül a játék sem indul el.
  • deestroy
    #2849
    hajrá
  • Plata
    #2848
    Be,de a bannt is megkapod. XD
  • deestroy
    #2847
    Hali! A játék crackelt verziójának a mentéseit be tudom tölteni eredetin?
  • tom2004
    #2846
    kicserlve egér, most már tudom tisztitani a fegyvert
  • tom2004
    #2845
    megnéztem a videót, angulul nem beszélek, de ha jól láttam TAB kiválasztom fegyvert utána egér gögető gombját benyomom, de ez nálam nem működik, kipróbáltam, Mást kell tennem?
  • tom2004
    #2844
    Oil van nálam, de mikor kézbe veszem a fegyvert valami billentyűt vagy kombinációt kell nyoömni hogy tujam tisztitani fegyvert.
    És ennél a feladatnál nem lehet tovább menni amig meg nem tisztitom a talált duplacsövű puskát.
  • Plata
    #2843
    Egyébként ha ki akarod próbálni red díd online-t is,akkor a pc-s verziót felejtsd el.
    Jobbik esetben csak megölnek és felgyújtanak,rosszabbik esetben bannt kapsz.
    A pc-s változat online részét teljesen a modderek uralják.
    Bármit megtehetnek veled.
  • Plata
    #2841
    Kell hozzá olaj. Gun oil.Ha jólrémlik.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.21. 11:05:44
  • tom2004
    #2840
    Segítsetek. PCn játszom. Kieran mikor elvisz az Odriscoll bandához, leveszek a kunyhóban egy duplacsövű puskát.
    Meg kell tisztitrani, nem tudom hogyan. TAB nyomva kiválasztom puskát, az kéztben van, mit kell nyomnom csinálnom megtisztitsam a fegyvert?
  • Montanosz
    #2839
    a magyarítás kiegészitője a legnagyobb modhoz, 24 uj bandita tábor, sok uj küldetés,stb
    szkript tehát kell hozzá az a pár fájl ami a
    magyaritásnál is van, ne nevezd át mert csak igy fogadja el


    a mod oldala
    AMJM mod

    mod magyaritás
    mod magyaritás

    nem lektoráltam, akinek van kedve javithatja,sajna dolgozo emberke vagyok aztán hajnali 4 kor volt csak rá időm :-D
  • Montanosz
    #2838
    ja elfelejtettem írni hogy sokkal kevesebb hiba van a játékok futásával amiota a cacheman-t felraktam, ezzel optimalizálni lehet a játékokhoz a gépet (vagy másra persze), erről eszembe jut hogy irtad több minden más (böngésző,stb) fut a játék alatt, ezeket is érdemes kilőni meg az automatikusan indulo programokat, illetve futtas le egy trojai irtot, fene se tudja alapon meg a ccleanert
  • Plata
    #2837
    Nekem STO jobban le szokta fárasztani a gépet mint az RDR2.
    Ami vicces mert vagy 50 évvel öregebb játék.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.17. 09:12:18
  • llw66
    #2836
    köszönöm az ötleteket, segítségeket, próbálkozom :)
  • Caliph
    #2835
    hirtelen ezeket találtam

    crash fix ötletek

    videó tipp


    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2022.07.16. 18:56:29
  • llw66
    #2834
    GPU 61, GPU hot spot 78, CPU 68 (GPU-Z szerint), ezek voltak ma a hőmérsékletek, szóval biztos nem melegszik túl. Azért érdekes, mert sok progi fut a gépen most is (játék) és semmilyen baj egyikkel sem. Nem olyan rég ment végig a God Of War, Gears 5, RE2+3 remastered, Prey: semmi baj nem volt velük. Jeleleg: F1 22+WOWS+STO+FH4+GRID3+Legend,DL2,AOE4, Diablo 2 Resurrected: egyikkel sincs semmi baj.
  • Caliph
    #2833
    nem melegszik a géped?
  • Montanosz
    #2832
    regisztrácios adatbázist is kitisztitottad? stb

    nem tudom milehet a baj, nekem annak idején a tört verzio se csinált ilyet
  • llw66
    #2831
    Előbb volt fent az eredeti és megnéztem, egész más a mentések és beállítások mappa helye.
  • Plata
    #2830
    Ha először tört volt utána eredeti akkor löhet az a baj.
    Nem lett elég jól le takarítva a warez.
  • Madi92
    #2829
    Ha megvan eredetiben minek van fent a tört is?
    Amúgy nem lepődnek meg, ha pont ez a baj.

    Lehet mentések ugyan azt a mappát használják vagy valami.
  • llw66
    #2828
    Sziasztok!

    Nem rég kezdtem el a RDR2-őt. De nagyon zavaró, hogy időként kilép a játék. Van amikor megy 2-3 órát, máskor meg alig megy egy kicsit és kilép. Már néztem tanácsokat: Vulkan-t használni DX12 helyet, rendszergazdai módban futtatni,stb, de nem használ. Megvan eredeti verzióban (1436.31) és tört verzióban (1436.28) mindekettőben próbáltam de ugyanúgy vannak ezek a kilépések. Nincs valakinek valamilyen okossága még, hogy lehetne ezt megszüntetni. Gép megvan hozzá: AMD Ryzen 5600X+6700XT+32GB RAM+SSD-n a játék, 3440x1440-ben játszom. Előre is köszönöm az esetleges tanácsokat. Még relatíve az elején vagyok a történetnek most végeztem a feladattal, amikor kölcsönöket kell visszaszerezni Strauss-nak (?)
  • Caliph
    #2827
  • Plata
    #2826
    Sg-n most mi működik?
    A dűzni reklám.
    Egyėbként Arthurnak Tbc-je van.
    Arthur idejében nincs rá gyógyszer,majd 60 év múlva kb.
  • 0Fritz
    #2825
    #2824

    A sufnituningos testvéreihez hasonlóan az sg-s szpojler sem működik.
  • Plata
    #2824
    Sehogy.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    TBC-je van,ami még kb 60 évig gyógyíthatatlan betegség.Szóval meg fog halni.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.08. 21:06:11
  • Mayorpapa
    #2823
    Sziasztok! Hogyan, mivel tudnám meggyógyítani Arthurt? Már egy ideje beteg, Valentine-ban már be is szólogatnak, hogy rosszul nézek ki :) Az indián törzsfőnök korábban adott valami gyógynövényeket, de gőzöm sincs, mit, mivel keverjek össze :) HELP ME!
  • Plata
    #2822
    Szerintem lelövik azt előtte.
    De nem igazán bízom sem a GTA 6-ban sem az új online-ban.
    Max a pálya lesz új,a többi ugyanaz lesz mint a mostaniban csak jobb grafikával.
    Ha csak nem régebbi korban játszódik.
  • PiszkosFred
    #2821
    Persze, csak a kérdés az, hogy a GTA VI. után mi lesz az Online sorsa. Jelenleg a világon az olaj és a Skyrim újrakiadások mellett a GTO a legjobb üzlet, így biztos, hogy folytatódik az online móka is a GTA VI. sztorimódja mellett/után.

    Azt viszont nem hiszem, hogy a mostani GTO-t viszik tovább majd (régi is már, meg is érett már egy teljes felújításra), így tutira lesz egy új(abb) online GTA világ, amelyet bár kezdetben a régivel egyszerre fognak üzemeltetni - fél évig kb. az "átszokás" ideje alatt -, de utána a réginek mennie kell.

    Nyilván, ha nem jön az új rendszer/világ, akkor változhatnak a dolgok, mert csak a pénz számít jelen esetben. :)
  • Plata
    #2820
    Még jön új tartalom a GTA Online-hoz,a GTA Online-ra ugyanolyan figyelmet fordítanak mint eddig.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.07.08. 15:07:41
  • PiszkosFred
    #2819
    Nem is varok mast a GTA 6-ig, bar ha az online resze annak is kesobb erkezik, akkor meg tovabb fejik a GTO tehenet.
  • Plata
    #2818
    Gta-hoz lehet jön dlc 19-edikén
    Vagy csak peccs.
  • MarkBlade
    #2817
    Nem is értem a fejlesztőket. Lenne rá igény.. lenne rá ötlet.. és mégsem..
  • PiszkosFred
    #2816
    #2815
    Hat, az RDR2 egyike a valaha megjelent top10-es jateknak (ott van mellette az elso resz is), de a hirben a temetes az Online resznek szolt, amelyben rengeteg lehetoseg lett volna, de ezuttal kihagytak mindegyiket. Ha csak fele annyi dolog erkezett volna hozza (fejlesztes, kontent, stb.) mint a GTA Onlineba, huh... de mostantol felesleges is errol almodozni, sajnos.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.07.08. 09:24:29
  • Caliph
    #2815
    hát pedig simán lenne benne potenciál
    elővettem múlt héten ismét,storyt tolom az elejéről,de minden rablást mellékküldit challenget igyekszem megcsinálni,és most rossz Artúrtként játszok :) néha poén,főleg ha kicsit kreatív vagy,akkor lehet használni a tüzes nyilvesszőt,megkötözve a vonat elé dobni a gaz o'driscollokat,és a többi :D
    pl amikor a csajod öccsét kell összeszedni a teknős szektából,és felgyújtod a bandát,szépen leugrálnak a hegyről miközben lángolnak :D
  • Plata
    #2814
    Most már hivatalos,RDR online-nak kampó.
    RDR online-ról az embereket átpakolják a GTA 6 fejlesztésre.
    Link.
  • Plata
    #2813
    Temetést tartanak RDR Online-nak.
    Link.
    Plusz a Take two rászállt a GTA V RDR2 és Mafia modderekre.
    Link.