2918
banner
  • MarkBlade
    #1474
    Mi van? Nem bugzik.. kapok xp.. semmi ilyesmi nincsen.. már lvl 20 lett..
    Teljesen jól működik. Csak le kell mondani mert vonni fognak hó végén.
  • Voltan
    #1473
    Ez így nekem nem pálya. Amúgy sem játszom soha multiban, ezt sem azért vettem, szóval nem para :) Majd ha tesznek bele solo módot, akkor ránézek. Azért köszi!
  • Plata
    #1472
    Nagyon jó a multi,csak ha a térképen látod hogy valaki megy feléd vigyázz vele,kék pötty nem biztos hogy veszélyes,de akkor se bízz benne,ha vörös akkor pucolj mert tutira egy hülye állat.Kék elvileg a békés,de simán rád lőhet,vörös tuti agyhalott barom.
    Ha csillag jelenik meg a térképen,az egy posse vagyis csapat vezetője,valszeg pár játékos van még a közelében,na ilyenekben kb sose bízz,random posse tagok mivel többen vannak szinte mindig betámadják a magányos játékosokat.Ha nem a haverjaid sose bízz meg bennük.
    Ha valaki megöl válaszd a parley opciót,10 percig biztos nem látod újra a barmot.
    Nagyon jó lenne a játék ha lenne benne normális passzív mód na meg cset.
    De cset nincs csak béna emote.
    A defensive mód meg lószart sem ér,mert betámadható vagy ugyanúgy mintha offensive lennél,csak a térképen talán kisebb távolságról látszol.
    Ha nem találkozol senkivel és nem csesztet modder nagyon jól el lehet játszani.
    Ha elérsz bizonyos rangot a role-kban új eventeket is kapsz.
    A trader event nagyon jó,a collector nem annyira,bh-t nem tolom mert unalmas.
    Trader és collector maxos.
    Peca event is jó,ha nincs modder a jelentkezők közt.
    Szeretek peca eventre járni,bár már volt amikor modder elcseszte,felgyújtott minket,vagy pumákat spawnolt be közénk.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.08. 17:47:40
  • Voltan
    #1471
    Köszi, akkor egyelőre hanyagolom a multit, bár úgysem érdekel hú, de nagyon, csak gondoltam, ránézek.
    De akkor nem :D
  • Plata
    #1470
    Sajnos nincs,modder meg egyre több,hülyékről nem is beszélve.
    Rendes passzív mód sincs,így bármikor bárki lelőhet.
    Tegnap valami gyökér modder a lovamat is elcseszte.
    Arról nem is beszélve hogy mindenkit oda rántott valami szutyok szigetre.
    Ha pvp-s napi feladat van akkor szívás az élet,mert minden barom lövöldözni akar.
    Van olyan hülye is aki a táborban próbál támadni,vicces mikor Crisp le lő egy ilyen barmot.
  • PiszkosFred
    #1469
    Egyelore nincs olyan.
  • Voltan
    #1468
    Multiban lehet valahogy privát, vagy solo sessiont kezdeni, mint a GTA5-ben?
  • Plata
    #1467
    Meg kapod,de twitch prime bugos,nem kapsz xp-t.
  • Panzeradler #1466
    Ami nem feltétlen jó, mert "bebugzanak" a Prime jutalmak...
  • MarkBlade
    #1465
    Illetve twich prime ban is ingyen megkapod..
  • Scooter
    #1464
    Akinek nem számít, hogy steam-es. Oké, hogy ott is kell a Rockstar launcher, de akkor is.
  • Plata
    #1463
    Elméletileg ha GTA Online-ban összegyűjtöd az elrejtett kártyákat ingyen van a collector.
    De nekem nem volt ingyen.
    Collector rohadt unalmas,de gyorsan maxos lehet,ha megveszed az outlaw pass 2-t 40 aranyért még jobban jársz,gyüjtögetéssel nagyon gyorsan nől az Outlaw pass.
    Ahogy nől a collector rangod úgy vedd meg az újabb eszközöket is,fém detektor,satöbbi.
    Ásót meg alapból vegyél Madam Nazzar-nál.
    Sok cucchoz ásó kell vagy fém detektor.Azok nélkül nem tudod felszedni vagy észre venni.
    A cuccok kereséséhez van egy interaktív térkép.
    Térkép.
    Virágoknál van olyan amelyik nappal nem csak éjjel található meg.
    A tojásokhoz kell egy íj vagy varmint rifle.
    Mert a tojások sokszor fészekben vannak a fán.
    Le kell lőni onnan,ha rendes puskával vagy pisztollyal lövöd meg,tönkre megy,varmint rifle viszont jó.Vagy íj,de én varmint rifle-t használok.Nincs íjam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.08. 08:34:10
  • HUN BECSEHELY
    #1462
    Köszi szépen
  • macleody
    #1461
    Szeva. Úgy tudom meg kell keresni a cigány csajt és megvenni tőle 15 aranyért a collector bag-et.
  • HUN BECSEHELY
    #1460
    Sziasztok.A Collektor módot hogy kell elkezdeni?
  • Montanosz
    #1459
    cdkeys-nél most 50%-al levan árazva, kb 12ezer forint
  • jofer
    #1458
    Á, erre volt szükségem! "Sajnos" nincs időm, hogy minden négyzetcentimétert átvizsgáljak, de szeretném minél jobban maxolni a játékot, ezért biztos, hogy ez alapján fogok csontokat, meg álomfogókat keresni!

    Köszi! Én lementettem minden térképet. :-)
  • scomcomputers
    #1457
    -
  • AnuluWork #1456
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Anno beraktam milyen NVidia beállításokat használok. Minden más ultrán, ill. highon, Vulcannel. Sima Win7, 4GBs GF980al, 1920x1080as felbontással. A fényerőt érzésre lőttem be.
  • Voltan
    #1455
    Az tudomásom szerint egy sorozatgyilkosos mellékküldi, nem sima treasure hunt. Én még csak egyet találtam.
  • Voltan
    #1454
    Nojsz. :) BUÉK, meg ilyenek.
  • macleody
    #1453
  • FartingSquirrel
    #1452
    Igen, inkább elbóklászok én. :)

    Amúgy neked az megvolt, amit megcsonkított tetemeknél lehetett találni. Eddig két olyan részletet találtam, amit egy levágott fej szájából szedtem ki. Az is egy kincs lesz? (Ha nem, nem kell elárulni, nem szeretem a spoilereket. :D )
  • Alexease
    #1451
    "Kincsenkent" neha 2-3 terkep szukseges, vagyis a terkep egy masik terkephez visz:) Eleg (jol:D) megnezni, de a legtobbszor trukkos: emlekezni kell a helyre (ha meg nem jart arra az ember, akkor cumi) vagy ha jellegzetes, akkor "jol" keresni. Van ami szamomra egyertelmu volt, volt ami "beugrott" lkorabbrol, es volt, amit terkep nelkul sose talalok meg vagy sose jovok ra:D

    Ha nagyon gondolkodni es boklaszni szeretnel, akkor az en kesz terkepeimet NE NEZD MEG! :D
  • FartingSquirrel
    #1450
    Én kincskereséssel még nem is próbálkoztam, nem is tudom, hogy fogjak bele. :D
    Elég, ha jól megnézem a megszerzett térképeket, vagy kell még hozzá valami más is?
  • FartingSquirrel
    #1449
    A Slow-mót ki lehet kapcsolni a beállításokban.

    Én amúgy külső nézetben is szoktam tolni, és valóban nagyon konzolos, relatív irányítása van, ami lovaglás közben szokott igazán idegesítő lenni (máig nem tudtam teljesen megszokni).
  • Alexease
    #1448
    En a teljes jatekidomnek a felet, szerintem, mar a tortenet vege utan tettem bele;) Rengeteg kinden kimaradt, amit kozben nem tudtam, lehetett vagy akartam megcsinalni, megtalalni. Raadasul, meg egy tucat talalkozas, beszelgetes, tortenes (volt banda tagok, stranger-ek) volt a jatek utan is, ami lezarta, megmagyarazta, kerekebbe tette a tortenetet.

    Alapbol nem vagyok gyujtogetos vagy keresgelos jatekos, de ebben meg az "egyeb" feladatok is erdekesek/elvezetesek/hasznalhatok, foleg a palya merete (sok helyen nem voltam) es a "mindig tortenik valami" miatt.
    Persze az, hogy mindenre magamtol jojjek ra, lehetetlen a raszanhato ido miatt, centinkent kellene "felasni" a palyat. Igy csinaltam sajat terkepeket (az eredeti konzlos konyv es egyebek alapjan), es aszerint boklasztam/boklaszom. Csak akincs keresgeles tobb nap, meg ugy is, hogy a terkep alapjan tudom hol vannak. Nem mindegy a sorrend, neha tobbb lepeses, es van amikor eleg trukkos vagy maceras helyen van.

    Annak akit erdekel, itt az osszes terkepem, de ez SPOILER(!) is lehet, igy csak annak, aki nem szeretne igazabol megfejteni, "csak" megkeresni!

    https://drive.google.com/open?id=1-N2lzJ9e_4Jw5EMJm7MkfBthmbMU2HtV


    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2020.01.03. 12:58:17
  • Alexease
    #1447
    Szerintem is baromi jo a tortenet, a karakterek es a jatekmenet. De ez persze "izles" es jatekstilus kerdese is. Ha valaki eleg "kocka", es a fo jatek kozben szeretne mindent megcsinalni, megkeresni, bejarni a teljes palyat, megfejteni mindent, felfejleszteni a cuccokat, osszegyujteni az extrakat stb., akkor az elegge szetzilal(hat)ja a tortenetet.
    De igy utolag, ismerve a tortenetet es az extrakat, lenyegeben a fo tortenet minden fontos helyre elvisz, aminek a kornyeken kisebb-nagyobb boklaszasssal, a "dolgok" (titkok, egyeb kuldetesek, furcsasagok, begyujthetok stb.) megtalalhatok.

    Ami engem kicsit zavart, az az itt-ott "konzolosabb" (ha van meg manapsag ilyen) "stilus". En fps-nezetben (belso nezet) tolom, mint egy fps-t (eger+bill), nulla segitseg meg hasonlok. Elvileg ki van kapcsolva, de megis, neha egy-egy fej vagy extras lovest kivulrol, lassitva is mutat. Eleg idegesito. Vagy az olyan dolgok, amikor a scriptelt tortenesek kozben (csinald/nyomd ezt-azt; ezzel nincs nagy gond, ez ilyen), nyomogasd gyorsan az X gombot, akkor lesz OK (ennek mi ertelme van?!).

    De ez igazabol semmi, az eladasok nagyresze konzolos, kontroller es kulso nezet stilusban, ez kell. En mar annak is orulok, hogy van rendes belso nezet, csak emiatt jatszottam vegig a GTA5-ot es ezt is. Kulsonezetbol hanyagolnam.
  • Daermon
    #1446
    Mikor belekezdtem féltem, hogy sok és unalmas lovaglás lesz, de megint kiderült, hogy csak a netes hiszti volt túl nagy. Az esetek 80%-ban megy valaki veled és beszélgetnek. Egy idő után meg ott a gyors utazás is (ami bár korlátozott, de igy jó), így bőven nem fulladt unalomba. Megpersze ott vannak a kiegészítő események is közbeb, amik amolyan randomok (pedig annyira nem is random a legtöbb).
    A kiváló sztori meg a karakterek már csak hab a tortán.
  • tobias88
    #1445
    Nana. Ha belegondolsz van hogy 10 percet kell lovagolni két küldetés között, ami valakinek unalmas lehet (én meg van hogy 2 órát lovagolok vagy dominózok )
  • zsozso29
    #1444
    Az utolsó nagy halat, amire minket is meghív Jeremy Gill, hogy lehet kifogni?
  • FartingSquirrel
    #1443
    Még mindig nem értem, hogy neked hogy nézhet ki így...

    Korábban nekem is hasonló volt, de az új Nvidia update elbaszta a presetemet. Még nem tudtam tökéletesre csinálni, mert a kontraszt még nem mindig az igazi.
    Az élénkséget kimaxoltad? A hőmérséklet hány százalékon van? Gondolom, a Bloom is elég magas.

    Amúgy a draw distance valóban eszméletlen ebben a játékban. :)
  • jarlaxxe
    #1442
    Én végig se bírtam játszani akkora fos ez a játék de ez persze magánvélemény.
  • rvn
    #1441
    Sziasztok!

    Ilyet tapasztalt már valaki? Mintha nem töltene be a játék. Már vagy 4 x csináltam meg a küldetést de mindig ez van, nem tudok sekivel és semmivel kapcsolatba lépni. KB 3:20 tól

    Utoljára szerkesztette: rvn, 2020.01.03. 00:16:46
  • AnuluWork #1440
  • RJoco
    #1439
    Köszi!
  • FartingSquirrel
    #1438
    A Rockstar Launcher Settingjében kiválasztod a játékot, és megtalálod a játékidőt.
  • RJoco
    #1437
    A játékidőt hol lehet megnézni?

    Még mindig hiányzik egy bejelentkező gomb onnan fentről.
    De most legalább van háttér és így feketében írok fehér betűkkel.
  • Piko888
    #1436
    Eszméletlen jó játék, minden percét élvezem. Nálad melyik a favorit game?
  • Montanosz
    #1435
    gondolom ezt csak fikázás miatt irtad, mert ha ez unalmas akkor milyen a többi játék :-D