2918
banner
  • FartingSquirrel
    #1515
    Igen, asszem az felskálázza a renderfelbontást, úgyhogy rengeteg erőforrást zabál (nekem majdnem felére csökkentette az FPS-t).
    Kapcsold be helyette a TXAA-t vagy FXAA-t vagy amelyik van.
  • GaborST
    #1514
    Szóval ezért haladgat mindenki és szivat szará a játékba király hogy ezt engedi a Rockstar!
    Remélem fellépnek ez ellen mert ma is 30 percig szivatott 3 halahatatlan játékos mire meguntam és kiléptem!

    Video
    Utoljára szerkesztette: GaborST, 2020.01.12. 00:35:11
  • Scooter
    #1513
    Az MSAA-t érdemes kikapcsolni? Nekem az Nvidia Experience azt ajánlja.
  • Plata
    #1512
    Igen csak a steames később jelent meg,bár hetekig játszhatatlan volt úgyis,szóval nem sokat számított,de ki a fene gondolta hogy el sem indul vagy bughalom lesz eleinte,így megvettem elővételben a launcherben.
    GTA 5 meg ajándék volt nagyon sok évvel ezelőtt és szintén előrendelve,csak dobozosan.
    RDR-t is szerettem volna dobozosan megvenni,de azt mondták nem jön belőle dobozos,vagy csak később.

    Jut eszembe,ezzel a cuccal nem tudjátok mit lehet kezdeni?

    Meg nagyon szépen kösz a szabós ötletet,ott tényleg meg tudom nézni a ruhákat hogy hogy néznek ki,meg akartam venni egy outfit-et ami katalógusban jól néz ki,szabónál láttam hogy rém szar színe van.Szerintem a lovam kiugrana a bőréből ha felvenném.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.10. 10:55:33
  • Scooter
    #1511
    Ja, értem. Lehet, hogy a Rockstar launcher nem szereti, ha társítva van egy kliens-hez, amit nem ott vettél. Valami steam-es hülyeség lehet.
    Én lóellenzős vagyok. Ami nem steam-es, az nem érdekel. Szeretem egy helyen tudni a játékaimat, ha van belőle steam-es. Ez a játék meg pont az, ami más digitális oldalakon van, csak Rockstar-os lehet, nem steam kulcs. Nekem nem ér annyit, amennyivel olcsóbban adják. Főleg egy ilyen nagy volumenű játéknál.
  • Plata
    #1510
    Tegnap kaptam random moonshiner eventeket,az azért van mert befejeztem a moonshiner sztorit?
    Eddig nem láttam ilyeneket.
    Az egyiket kicsit eltoltam,ugyanis épp kiakartam kapcsolódni és egy kicsit marhulni,loptam egy csónakot és gondoltam csónakázom egyet,erre thieves landing mellett kaptam egy moonshiner eventet,hogy mérgezzem meg a rivális banda piáját.
    Kimentem a partra,de hát nem vagyok valami jó lopakodásban és le buktam.
    Lehet hangtompítós fegyóval le kellett volna szedni az őröket.Bár lehet akkor is bukta.
    De így a mérgezés átváltott abba hogy robbantsam fel a szeszfőzdéjüket,na az már ment.
    Másik meg szimpla lövöldözés volt,le kellett rendezni egy csapat ügynököt akik út akadályt állítottak fel,egy gond volt,hogy épp a szekeremmel voltam úton és RBR puska volt nálam.Mert vadászni azzal megyek meg varmint rifle-vel,ha találnék tojást.
    Elég szép loot volt mindkét csapatban,még kincses térképeket is találtam.Amikkel most már valamit kezdeni kéne mert legalább 6-7 összegyűlt tegnap.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.10. 10:19:08
  • Plata
    #1509
    Enyémnek az a baja hogy nem steames.
    Csak onnan akarom indítani.
    Gta sem steames mégis onnan indítom.
    De Rdr-t nem engedi,pedig jó lenne.
    Steam fényképezője jobb.
    Megszokásból még STO-t is steamről indítom.
  • Scooter
    #1508
    Nekem sincs semmi error. Simán veheted ha akarod. Én Winter Sale-ben vettem meg -25%-al a Special Edition-t. A steam indítja a Rockstar launchert automatikusan, de csak a logó látszik, nem kell sehova belépni, ha van fiókod és már indítottál olyan játékot ami ezt használja. Én csakis steam-en veszek, legyen az bármilyen játék. Akár Uplay-es is.
    Valami driver gond lehet, vagy valami program bekavar, ami nem tetszik neki.

    #1507: Nálam se volt semmi gond.
  • Daermon
    #1507
    Nekem Steamen van, és még nem volt error :D
  • Montanosz
    #1506
    ja értem, mert erősen gondolkodok hogy ennyiért már megveszem
  • Plata
    #1505
    Eladás után gondoltam egy kicsit gyűjtögetek,a környékbeli cuccokat felszedem.
    Ahogy mentem az egyik gyűrűért megtámadott egy gyökér puma.
    Na persze dupla shotguntól egyből padlót fogott,de volt egy érdekesség,a puma egy szarvast felkergetett a ház tetőre.
    Az istenért nem jött volna le.


    Vicces volt,de nem futott el,ott fent mászkált.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.10. 00:17:31
  • Plata
    #1504
    Nem,csak a steames játék is rockstar games launcher-el indul.
    Nekem például steamről el sem indul,ha onnan indítom akkor előjön a launcher,de nyom valami idióta errort.
    És csak akkor hajlandó elindulni ha steam nélkül csak a RGL-el indítom.
  • Plata
    #1503
    Sehogy,a bölényt nem lehet felrakni,csak megnyúzni,a bőrét és a szarvát viszed haza.
    A nagyon nagy állatokat csak megnyúzni lehet.
    De én arra szeretek vadászni,mert gyorsan megvan és olyan buták mint a fene.
    Mindig great plains-en van a táborom,a bölények csordája meg pont ott spawnol.Kb a P és L betűnél a térképen,oda hajtok,az öt legjobbat lelövöm,felrakom és vissza a táborba.
    Ha mázlim van akkor három darab perfect is összejön,ha nagy mázlim van több is.
    A bölények buták és lassúak.Ha egy őz vagy szarvas csordából kilősz egyet a többi elpucol a halál némi szervébe.
    De a bölények csak megfordulnak és elkezdenek poroszkálni,vagy el sem futnak.Lazán lőhetsz bölényt futás közben is perfectre.Sokszor csak kicsit arrébb futnak és kész.De őz vagy szarvas az elfut a ragyába egyből.
  • Montanosz
    #1502
    bocsi nem értem mire gondoltál, akkor erre még pluszban rá kell valahol fizetnem? a cdkeys 12ezren kivül?
  • Alexease
    #1501
    Amugy a bolenyt hogyan rakja fel a szekerre?! Nem tudom mennyit nyom egy olyan, de 6-800kg tuti van:D
  • Plata
    #1500
    A távcsöves úgy rémlik bent van,ezért tudok egyszerre 5 bivalyt is lőni,bár szerintem baromság hogy szekérre csak 5 bölény bőr fér fel.
    Múltkor túllőttem a célon és hét bölényt lőttem ki egyszerre,bár a táborom ott volt pont mellettük így is buktam két bőrt.Mert hiába mentem vissza párszáz méterről eltűntek.
  • MarkBlade
    #1499
    A mesterlövészt mindenképpen javaslom. Főleg ha vadászol de pvpre is jó. Gyakorlatilag mindegy hol találod el mert instant halnak. A neve nem ugrik be de ha távcsővel célzol többet sebzel és téged kevesebbet.
  • Plata
    #1498
    Igen ezt használtam.
    De fullosan sosem szedtem össze.
    Csak megnézem környékemen mi van és azt összeszedem.
    Meg ami útba esik.
    Ability kártyáim egyes szintűek,vagy kettes talán valamelyik.
    Nem tudom melyiket éri megvenni és fejleszteni.
    Van több ingyen ability kártya tokenem is,de nen tudom melyiket éri meg megvenni.
    Melyikek a legjobbak küldikhez és vadászathoz.
  • MarkBlade
    #1497
    EZT használd kollektorhoz. Ott szerepel mennyit ad és kb minden info hol tudod megszerezni. Minden nap változnak a helyek. Kb 2-3000 dollár egy fullos kör.
  • MarkBlade
    #1496
    Ability kártyák ha ki vannak maxolva azok is sok bónuszt adnak. Plusz ha trader vagy és a térkép bal alsó sarkába teszed a táborod a hosszú menet sem hosszú mert a déli részre max manzita posztra küld. Ha vannak társaid mindegyik 350 dollcsit kap. Es egy fullos posset ember legyen aki betámad.ami nagyon hiányzik a chat.. hogy akár embert keres egy ilyen menetre.
  • Plata
    #1495
    Én a collectorhoz nem értek,a táskámban van már vagy 200-300 cucc,de még nem adtam el,mert egyik kollekció sem fullos.
    Múltkor volt két tojás kollekcióm fullos,de nem sok pénzt kaptam érte,meg tegnap tök véletlen valami 3 részes kollekciót szedtem össze lövöldözésben.Három kártya kollekció,de tök random jött össze moonshine küldiben meg hideout kipucolása közben.
  • Plata
    #1494
    Nekem a két shotgun nem pvp-re kell,tegnap is volt hogy hat farkas támadott meg,de a puma is fekszik dupla shotguntól azonnal.
    Ez a boltos tipp jó,ki próbálom.
  • MarkBlade
    #1493
    Igazából a BH a gold farmra a legjobb. Ha kicsit jobb felszerelést összeszedsz és 12 percet kivárod 0.3 gold az átlag amit egy ad. 12 percenkét az jó biznisz.. a collector a legjobb fizető de a legpöcsölősebb is. A trader a legkényelmesebb.. a moont meg hát ne tom hova tenni mert rohadtul nem hoz pénzt. Csak hangulatos a bár.
  • MarkBlade
    #1492
    A navy revolver 2db nagyon jó. Meg a rolling maxos távcsővel maxos ability kártyával gyilkos. Amúgy az ismetlő shoti az ultimate pvpben. Rárohansz és puk puk.. elötte be kell kajólni azért.
    Ruhát meg csak boltban.. ott meg tudod nézni.
  • Plata
    #1491
    Nekem az tetszett hogy azért kaptam pénzt meg xp-t hogy a táborom mellett lövöldözés volt.
    Mert pénzt is kaptam meg moonshiner xp-t.
    Pénz úgyis kell,mert abból mindig kevés van,a biznisz upgrade-ek iszonyat drágák.Mindig elviszik a pénzt amit keresek.
    Na meg tegnap megint eltoltam egy kis pénzt katalógusban véletlen.
    Igaz fegyvert is vettem,mert kellett még egy shotgun.Dupla lefűrészelt csövűvel már sokkal biztonságosabb.
    De a katalógus nagyon szarul van megcsinálva,nem lehet megnézni előre milyen a ruha,tegnap is a vettem egy ronda outfit-et mert azt hittem meg lehet nézni,de a megnézés helyett meg lett véve,500 valahány dolláros,ráadásul még cseszett randa is.
    GTA online-ban legalább látod mit veszel meg,de itt outfitnél nem látod milyen szinű,csak fekete fehér kép van róla,kiderült hogy citromsárga meg fehér és cseszett randa.
    Ha csak simán lovagolsz és betámadnak nem is gáz,de ha szekérrel vagy és tele vagy bőrrel,a szekeredet meg kinyírják az már nem buli.
    Ha kilövik belőle a lovat akkor bukta.
    Modderrel meg sajnos találkoztam párszor.
    Tegnap peca eventen fogtam egy baromi nagy halat,azt hittem event után is meg lesz,de nem.Vége lett eventnek,harmadik lettem,a hal meg eltűnt a kezemből.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.01.09. 10:09:33
  • PiszkosFred
    #1490
    Hat, engem is sokszor lottek mar le ugy freeroamban, hogy azt sem tudtam mi van, miert, vagy honnan es ki. Foleg varosok kornyeken.

    De, mivel egy, semmi veszteseggel sem jar, ketto, egyelore ugyis csak nagyon casualkent probalgatom es ad hoc jelleggel jatszom a RDO-t a single mellett, igy nagyon nem is bosszankodtam.

    De az is ketsegtelen, hogy annyira sokszor azert nem tortent ez meg, hogy az mar frusztralo legyen, es meg se modderbe, se grieferbe nem futottam bele. A legtobbszor belepek, elindulok egy iranyba es csinalom, ami szembejon, ugy, hogy neh azt sem tudom, mit csinalok :)
  • Plata
    #1489
    Csúcs ez a mobilos szerkesztés.
    Duplázta a hsz-t.
    Törölni meg nem engedi mobilról.
    Gratula hozzá.
    Na csak engedte sokadjára.
  • Plata
    #1487
    Collector és trade nekem is 20.
    Azt könnyű húzni.
    Bh-val nem foglalkozom mert uncsi.
    Egyedül az jó benne hogy a banditákban van gyűjteni való cucc.
  • MarkBlade
    #1486
    Ugy látszik akkor én kib#$% szerencses vagyok. Se bug se folyamatosan gyilkoló playerek. Játszok és örülök. Trader és collector 20 as.. bh 14.. moon 5 rank es fejlődik. Remelem nektek is jó lesz majd egyszer.
  • Plata
    #1485
    Moonshiner shackban olyan is volt már hogy nem létező szobába kerültem be.
  • Plata
    #1484
    Engem ma a szeszfőzde három alkalommal szívatott meg,csak a játék újra indítása segített.
    Beléptem volna a szeszfőzdébe erre jött a videó hogy be megyek,de nem kerültem be,hanem vagy a ház elé kerültem vagy a levegőben remegtem.
    Nem lehetett csinálni semmit,még fegyvert sem tudtam elővenni.
    Lovat sem lehetett hívni.
    De ma volt három eladásom,letoltam az utolsó sztori küldit is,ami nagyon jó volt.
    És kaptam egy rakás moonshiner xp-t a táboromban,mert a táborom mellett idegen játékosok lövöldöztek,oszt én is kaptam xp-t.
  • macleody
    #1483
    Engem simán fejbe lőttek hátulról, mikor épp a hunter szekeremmel mentem vadászni. Még a lovat is lelőtte a gyerek. Volt hogy dinamitos nyílvesszővel akartak leszedni, csak épp előtte ittam valami löttyöt és nem sikerült. Haverokkal szoktunk bountyzni, ők kapják rendesen az xp-t, én csak pénzt és aranyat, így még a reinforced lassot se tudtam megvenni, mert ugye az is 1-es BH szinthez van kötve. A szeszfőzdét már el se mertem indítani, mert azt mondják az is tele van buggal.
  • Plata
    #1482
    Én láttam Saint denisben de nem is kicsit.
    Volt amikor szimplán ölték az NPC-ket,volt amikor két csapat lőtte egymást.
    Egyik banda a hajók mellől lövöldözött másik a házak közül.
    Az NPC hentnek nem tudom mi volt az értelme,de sok játékos csak ölte az NPC-ket,tiszta háború volt.
    Blackwater mellett szekéren vadásztam épp most,sikerült 3 perfect bölényt lőnöm meg három vacakabbat,épp a negyediket pakoltam fel mikor lőttek rám.Szerencsére a táborom nagyon közel van,de a szekerem jó lukas lett,
  • MarkBlade
    #1481
    komolyan nem egy játékkal játszunk.. napok óta nincsen pvp.. Néha kb havonta egyszer futok össze olyannal akinek elgurul a gyógyszer. Ne csináld már.. Én vérfürdőt nem láttam még... max mikor csináltam. ha BH-t nem nyomtad akkor hogy jött össze annyi gold? Mert kb az adja.. na meg a napi küldik de az meg jó kevés..
    Most is jött egy játékos és odarakta a lelőtt Bivaly bőrét a kocsimhoz.. nekem lenne ennyire szerencsém csak?
  • Plata
    #1480
    Def módban bármikor rád lőhetnek,az előbb def módban rám lőttek Tumbleweed és Manzanite Post fast travelnél is,az volt a mázlim hogy elhúztam a csíkot fast travellel.Az meg hogy nem támadnak meg def módban és nem tudnak megtámadni hülyeség.
    Amikor sok pvp napi küldi van nem is érdemes nagyobb város közelébe menni.
    Saint denisben micsoda vérfürdőt szoktak rendezni.
    De vadászat közben is megtámadnak ha összefutsz egy bandával.
    Prime által kapott vacakkal meg sok embernek van baja,hiába tolja a küldiket,nem kap xp-t.
    Nekem játékbeli aranyból van meg minden role és outlaw pass is.
  • MarkBlade
    #1479
    A jelenlegi prime a kollektort adja ingyen.. az pedig tuti kapja az xpt.

    A def módban eddig soha nem támadtak meg. Akkor lehet ezért. Sőt ha def módosra célzol eltűnik a pötty mintha npct szeretnél lőni akit nem lehet. DE ezek szerint sebezhető vagy...
  • Panzeradler #1478
    "Playing in Defensive mode offers a lot of fantastic options for passive players. You will take reduced damage, cannot be executed, lassoed, or tackled. People in defensive mode cannot receive critical headshot damage from other players or even be locked on via Aim Assist. However, if a person in Defensive mode becomes aggressive towards others their hostility will increase and be switched to Offensive."

    A prime által kapott bounty hunter licensz tulajdonosai egy része pedig nem kap bounty hunter(role) XP-t és pénzt. Illetve e-mellé van aki hetek után kapja meg a rewardokat, van akinek az ingyenes moonshine upgrade nem volt ingyenes. Ezek mind a prime rewardosok.
    Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2020.01.08. 21:25:17
  • MarkBlade
    #1477
    akkor lehet nem egy játékkal játszunk.. def módban soha nem támadtak meg.. és xpt is kapok.. de biztos rosszul látom a 20 rangom.. és 78 as szintemet.
    Tuti tévedek és igazad van..
  • macleody
    #1476
    Tévedésben vagy. Def módban is simán lelőhetnek. A bug dologban is tévedsz, én pl. nem kapok xp-t a bounty hunterért, ami elég bosszantó. A rokszar tud a bugról, de eddig még nem foglalkoztak vele.
  • MarkBlade
    #1475
    van benne deffensive mód amikor nem tudnak megtámadni.. bár vannak olyan küldik amik megkövetelik. De farmoláskor nem tudnak megtámadni def módban.
    EZ a passzív mód. Player menüben van az online beállításoknál csak le kell görgetni hozzá..

    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2020.01.08. 20:56:57