2918
banner
  • mike01010101
    #1434
    Nálam az évtized játéka. Nem vagyunk egyformák :)
  • Daermon
    #1433
    Onlinet még nem kezdtem, de a single az bőven tartalmas és kiváló sztorival. Nálam az elmúlt évtized top3-ba került így a játék :)
  • DevLupius
    #1432
    Én csak online -ban játszok, de nekem soha sincs időm semmire, egy pillanatra sem szoktam unatkozni, eltervezem, hogy mit szeretnék csinálni és felét sem tudom megcsinálni aznap. Viszem a 4 szakmát, random eventeket és a 2 fő sztory szálat, közben supply és szakma eventek, ja és a véletlen world eventek, és persze a 14 napi küldetés az arany és térkép miatt. 1,5 hónapja nyúzom napi 3-4 órában, de úgy érzem sehol sem tartok :) Talán ősszel lesz időm a single player részre is, de addig jön még pár DLC ami még több dolgot rak bele.
    Mondjuk én elfogult vagyok, mert a GTA online-ban is szinte kimaxoltam mindent, ez meg ugyanaz csak a kedvenc vadnyugaton.
  • Daermon
    #1431
    Unalmas? Ilyet nem éreztem egyszer sem közben. De nem vagyunk egyformák.
  • wedge31
    #1430
    Hát végére értem a játékmenet röviden és tömören unalmas és néhol idegesitő, óriási csalódás volt ez a játék.
  • RJoco
    #1429
    Pontosan, hogy pucolod ki a W10-et?
    Én valamikor kilőttem a Cortana-t, de most meg mindig visszajön. És hiába lövöm le feladatkezelőben, visszajön.
    Van még pár ilyen, csak ez zavar nagyon, mert néha foglalja a sávszélességet.
  • RJoco
    #1428
    Az elején voltak gondok. De mostanában inkább fut, mint nem fut. Szóval a hiba nem biztos, hogy a játékban van. Mi nem ismerjük a géped használati módját, így segíteni igazán már csak magadon tudsz.
    Sok sikert!
  • Alexease
    #1427
    Tavaly (2019:D) fokozatosan, darabonkent lecsereltem. Meg a hazat is, mert az mar lehet, 20 eves is volt:DD

    Bar nalam meg nem volt gond, ezert nem is logoltam ki semmit. De elofordulhat, hogy valoban a program, a file es a cheat vedelem kavarhat be. Ilyenkor barmilyen virusirto, tuzfal, hatterben futo task vagy service, de meg a wifi-s net (meg offline is!!!) a router-rel kinyirhatja. Mivel az egesz program egy brutalis database/file-stream, ha valahol "elakad", akkor megnyekkenhet (persze, ez az o saruk).

    Nalam – nem csak emiatt, eleve megszokasbol –, nincs semmi kulsos virusirto/tuzfal, a gyarit is kikapcsolom, a Windows-t (Win10, Pro, Eng, hivatalos, persze OEM, 4E-ert:P) az install utan eleve kipucolom, semmi hatterben futo gyokerseg ne legyen; es az egyeb (foleg munka) programok hatter szarjait is kilovom.
    De aztan, barmi egyeb is lehet:D
  • Ironman2
    #1426
    Ja én is így vagyok vele,csak az online része hibádzik.
  • Piko888
    #1425
    Sajna a hiba nálad van, valami ütközik és crashel a játék. Havernál a COD MW folyamatosan kilépett, a végén kiderült, hogy az nvidis hang driver a ludas, azóta minden fasza.
  • mike01010101
    #1424
    Az epilógus nagyon jó!
  • alma2
    #1423
    Nem tudom, hogy a nagyon regi gepeddel tolod e meg, amivel mindig csodajara jartunk, hogy tudsz szimulatort tolni, vagy ujitottal mar? Mert ha nem, akkor meginkabb a vilag legjobb uzletet csinaltad anno vele :)

    na mindegy rohadt bosszanto, hogy mig egy kis ceg alvas nelkul neki esik hibat keresni nem nyugszik mig rendbe pakolja a dolgokat, itt meg szemebekopik csak az embert az AAAA aru jatekukkal ez az ami zavar roviden sok mindenkit. Mondjuk a nyakam tennem ra, hogy a vedelmuk a problemak okozojanak igen nagy szazaleka, ezert ez a sok random crash.
    Na nem sirok tovabb itt, mert valljuk be eleg kicsi az eselye, hogy a rockstarosok ezt a forumot olvassak :)

    csak mig a kulfoldi oldalokon sok a siras, itt fajdalmasan nagy volt a csend, ennyire azert nem lehetunk szerencses "orszag", ha mar masban sem sikerul, hogy mindenkinek megy :)

    na meg semmivel sem huzosabb, mint egy masik jatekot, vagy csak emlitsuk meg a pont ugyanezt a jatekukat GTAV, ott nem tudom mi a helyzet azzal pc-n nem jatszottam, csak a viragboltival valamennyit, de mivel abbol pont a fentiek hianyoztak reszben, az ment nekem minden gond nelkul.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.01.01. 21:08:03
  • Alexease
    #1422
    Szerintem is megeri. Azert eleg jo "befejezes", es bar sose jatszottam az elso resszel (ami ennek a kozvetlen folytatasa:D), de azt ismerve (elolvasva a tartalmat, vegigjatszast bnezve), nagyon jo ez a 2. resz, vagyis elozmeny:D
    Raadasul sok dolog van, ami csak itt zarodik le, ezzel lesz kerek a fo tortenet, es a fohoson kivuli dolgok/emberek/tortenesek is a helyukre kerulnek.
  • Alexease
    #1421
    Ezt a programot tuti huzosabb stabilabbra csinalni, mint a nagyatlag mas programot. Az is tuti, hogy van vele valami.
    Nekem szerencsem van, a megjelenes napjatol, az elso inditastol fagyas nelkul mukodik, talan 150-200 ora van benne. csak offline, az online nem erdekel.
  • Daermon
    #1420
    Pedig az epilógus is megéri.
  • PiszkosFred
    #1419
    Nálam is tökéletesen fut, sosem fagyott. Egyedül az RDO dob ki néha, mindenféle disconnect hülyeséggel, de fél perc múlva már ott folytatom, ahol voltam (ha tudom ott folytatni).
  • alma2
    #1418
    hpersze persze, meseket, theoriakat mindenki ki tud talalni erdekes modon, pont ha rockstar games-rol van szo.
    Tehat az a masik 1000 jatekfejleszto, na jo osszuk le parral, mert tobb jatekot irt egy szoval legyen csak 50 jatekfejleszto es a tobbi uzleti software fejlszto (videovago stb) senki nem tudja "kihasznalni" a szamitogepem, csak az isten... hat persze...
    ez a gep harom eve teszi a dolgat mindenben, majd jon a rockstar es megmutatja, hogy rossz a gepem, rendszerem stb, haha.
    nem csoda, hogy itt tartanak nepbutitas ezerrel jol toljak. siman felulhetnek a tronra Steve Jobs, vagy ujabban elon musk melle
    Hozzatennem, legtobbszor a jatek el sem indul es kifagy, tehat kihasznalja a mit.. a nagy semmit. a launcherrel ugyanez a helyzet.
    Es ha rossz a hardverem, azert csak mukodott mar osszesen 20 orat, sot ha elindul es varok picit, a terkep bejon, marmint a jatekon beluli terkep amit elo lehet csalni, utana meg mar gyakorlatilag SOSEM fagy ki, akkor hirtelen jo lesz a gepem ugye...
    egy nyamvadt normalis hibakezelesi szalat beletettek volna, hogy nem mindenre sorry kifagytammal lerendeznek, maris boldogabb lenne a vilag, lenne kiindulopontjuk barmi, de ez mar nem fert bele a koltsegvetesukbe ugye :)
  • RJoco
    #1417
    Talán, mert ez az egy kihasználja a géped bizonyos részeit 100%-ra.
    A játék közben (nem animációnál) nekem végig 99%-on pörgette a GPU-t, míg a CPU 50% körül mozgott a 8 szálon.
    A fagyás problémák okára nem derült fény. Lehet driver gond, W update probléma, kontakt hiba.
    Másnál adatátviteli hiba volt. Túl gyors volt az SSD-je, HDD-ről jobban futott neki...
    Mondjuk nekem eszembe nem jutott HDD-re raknom. Nem véletlen van akkora SSD-m, amekkora.
  • RJoco
    #1416
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Köszi!
    Poént nem lőttél volna le, nem érdekel az epilógus rész. Eléggé beleéltem magam Arthur szerepébe, így nincs kedvem tovább játszani.
    Gondoltam a különböző végeket esetleg megnézem, mert van egy mentésem az utolsó feladat előtt. De, ha már kezdetektől rossznak kellett volna lennem, akkor nem látom értelmét.
    Nekem a sztori ennyi volt. A gyűjtögetős rész hidegen hagy. Azt tudom online is csinálni. Mármint ami olyan.
  • Daermon
    #1415
    Én most végeztem a storyval, 48 óra lett. De egyszer sem fagyott ki. Onlinet nem próbáltam.
  • alma2
    #1414
    Ez a jatek egy fos, kb 1000 jateknal soha semmi problema, ez az egy random fagy, nem indul es gyakorlatilag semmit nem kell tudsz csinalni, mert egyszercsak elindul. utobbi 20 ev szegenye amit osszehozott a rocktsar games. (Legalabbis ebbol a szempontbol) A net tele kerdesekkel valasz nincs ra. es sajna tenyleg semmi hibauzenet es meg az sem mondhatni, hogy pont ott ugyanakkor nem indulna el. Van amikor az anim utan, van amikor a sign in utan, van amikor a rockstar game launcher fagy, vami amikor betolti a jatekot es a terkepet nezned, sose lehet tudni. ja es van amikor megy csont nelkul megy, es kozben semmit sem valtoztatsz.

    persze lehet mondani visszahozta a retro hangulatot amikor meg zx spektrum c64 tarsaival imadkoztunk, hogy epp jol olvassa be a szalagrol a jatekot es elinduljon, mikozben a fejet allitgattuk jobbra balra, na ezt a szintet tokeletes hozza a rockstar games, annyi kulonbseggel, hogy tenyleg nem allitasz semmit es egyszercsak elindul.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2020.01.01. 16:07:33
  • Alexease
    #1413
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Amugy ha mindennek vege (az epilogusnak is), onnantol is boven van meg mit csinalni, keresgelni. Persze, akit erdekel;) Van tobb "tortenes", ami meg Arturhoz kapcsolodik. Nekem volt olyan mellek kuldetes, ami az epilogus utan 1-2 hettel folytatodott, mivel hely es ido fuggvenyeben indult.

    De ott van meg teljes Austin felfedezese (ha nem epilogus kozben boklaszik napokig az ember). Sok challenge, gyujtheto cuccok ( dinosaur, dreamcatchers, rocks, animals stb.). A titkos helyekbol van ami csak Austin-on keresztul oldhato meg, van amikor 2-3 terkepen kjeresztul.
    A dinosaur/dreamcatchers/rocks dolgokat, terkep nelkul talan lehetetlen megtalalni, centinkent kellene bejarni minden extrem helyet:) De tuti vannak olyan kocka emberek is:D

    En csinaltam magamnak sajat terkepeket:) De a dreamcatcher-ek begyujtese (amit a fo jatekban nem talaltam meg, de nem is kerestem:D), meg ugy is ket nap volt: kenyelmesen boklaszva, belefutva 1-2 bandaba, rablasba, kozben gyujtogetes, sutogetes, taborozas, egyeb felfedezes.
  • Alexease
    #1412
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha az epilognal tartasz, akkor Artur mar meghalt, igy nem lovom le a "poent". Mindegyikben meghal, csak mashogy.

    A honor-nal az, hogy honnatol mit szamol es hogyan, azt nem tudom. De a fo tortenet atvezeto beszelgetesei, tortenesei stb. mas es mas lesz, ha valaki nagyon jo vagy nagyon rossz. Igy a vege is.

    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2020.01.01. 14:59:47
  • RJoco
    #1411
    Erősen a sztoriban:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Köszi!
    Ez a honoros rész érdekelne. Most majdnem a fehér rész végén voltam.
    Gondolom a másik véglet a piros rész vége. A kettő között meg 2 egyenlő távolság kell?
    Hogy-hogy mindig ugyanaz a vége?
    Mindig a "sziklán végzem a napfelkeltét" bámulva? Vagyis elvisz a TBC.
  • Alexease
    #1410
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A jateknak 4 fele befejezese van, honor-tol fuggoen, de a vegerdemeny mindig ugyanaz. Vagyis: nem:)
  • holecsko10
    #1409
    Semmit, de asszem meg találtam a hibát. Az újonnan vet Silicon Power 1 tb-os m2 ssd véget fagyott. Most hdd-n van és semmi fagyás.
  • RJoco
    #1408
    Sajnálom, hogy nem tudtunk segíteni.
    Nekem most simán futott 4 órát.
    Kisebb bugok immel ámmal előfordultak, mint pl. hogy Arthut deréktájt el-eltűnik. És olyankor az árnyéka is azon a részen :D
    De ez valamiért meg is javult, a játék csak egy bizonyos részén jelentkezett a gond.
    Illetve az egyik feladat után nem tudtam bezárni a statisztika panelt. De tudtam menteni, kilépni a főmenübe, majd visszatölteni.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most az epilógusnál tartok. Arthur-ral még fogok játszani?
  • macleody
    #1407
    Kiír valami hibát mikor lefagy?
  • holecsko10
    #1406
    Sainos nem segített ugyan úgy fagy a játék a -cpuLoadRebalancing parancs után is.
    Amúgy ahogy látom csak is ez a játék fagy semmi más nem.
    Minden esetre köszönöm az infókat és a helpet.
  • RJoco
    #1405
    Azt el is felejtettem írni, hogy pl. Battlefield 1-el nem volt semmi gondom, se Battlefront 2-vel, pedig valamelyik újabb drivert igényelt, mint amivel GTA jól futott.
    Tegnap frissítettem a driver-t, még nem volt időm játszani.
  • bajgunar
    #1404
    Letekered a Command line arguments -ig, s ott van mind, amit EZ a játék elfogad, kezel, használ. (millió egy ilyen comman line parancssor van. De ez függ a játék által használt motortól, hogy mit kezel, fogad el. Nem mindent lehet beírogatni, ami fellelhető a net-en. Vagyis beírhatod. De vagy nem fog vele történni semmi. Vagy el se fog indulni.
    Tudok még egyről, ami állítólag működik, de itt nem szerepel a listában:

    -useallavailablecores -high

    Nem tudom működik e. Nekem bennt van. De nem vettem észre vele semmi többet. Vmelyik oldalon, ahol RDR2 tweak-el foglalkoztak, ott találtam. Szval. Passz.

    Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2019.12.31. 12:15:44
  • bajgunar
    #1403
    Nagy guru lehetsz, ha "másolgatással" pakolsz át játékot, ide-oda.
    Settings-ben ott van, hogy "Move Game Files". Megnyomod, megadod elérési utat hova. S már át is pakolja. Nem kell semmit se letöltened.
    Azzal, hogy átmásolod, rengeteg bejegyzés hiányozni fog. Mind regeditből, mind a játékon belüli "kapcsolókból".
    Ilyen hülyeséggel, már Win95-nél sem volt szabad "szórakozni". Semmilyen telepített programot NEM másolunk össze-vissza. Csak a "Portable", nem telepített cuccokat. Ez nem mp3, vagy avi, hogy másolni lehessen.
    BÚÉK
  • holecsko10
    #1402
    Köszönöm írásod és ki próbálom.
    Remélhetőleg működni fog.
    Milyen további extra parancsokat ismersz? Meg osztanád velem
  • Piko888
    #1401
    A Rockstar Games Launcher beállításaiban lehet a játék indításához különféle extra parancsokat megadni, ide kell beírni a -cpuLoadRebalancing parancsot, én megjelenés óta így játszom és se lag, se fagyás
  • MarkBlade
    #1400
    nekem nem fagy..
  • holecsko10
    #1399
    Nos eddig tartott az öröm ugyan úgy fagy.
    Hanyagolom a RDR2-t és valami más játékkal próbálkozok hogy végleg ki küszöböljem hogy, a gépemben van valami hibás alkat rész, vagy szimplán rossz az új patch rdr2 részéről.
  • holecsko10
    #1398
    Üdv!
    Nekem most úgy tűnik hogy abba hagyta a fagyást legalább is nem fagytam idáig.
    Inkább már csak szerverről dob le hiba kóddal.

    Annyit tettem hogy letöröltem a játékot és minden kis foszlány maradványt mind a game mind Rockstar Games Launcher kapcsán és újra letöltöttem.
    Eredetileg egy HDD-n volt a játék csak nem rég beszereztem egy m2.ssd-t és nem volt kedvem le tölteni újabb 114 GB-t így fogtam és át másoltam a játékot. Nem hiszem hogy-e végett zakkant meg lehet hogy a Dokumentumokban a Settings mappában lévő fájlok hibásodtak meg vagy az .xml-ben valami hibás volt de, csak találgatni tudok és egyszerűen nem tudom de, szerencsére most abba hagyta.

    Lehet hogy mire olvasod a szövegem már újra fagyok, ki tudja :D
    Még nyüstöm egy picit hát ha ki derül hogy jó lett vagy sem.
    Nvidia driver: 441.41 és a 441.66-al teszteltem nem volt különbség ugyan úgy fagyot.
  • RJoco
    #1397
    Egy darabig jól ment, de mostanában nekem is van ilyen gondom. Lehet, hogy frissítenem kellene megint a driver-t.
    Főként RS cseszi el, mert ugyanez a gond jelentkezik GTAV-ben is, azzal a különbséggel, hogy ott csak az oldotta meg, ha régi driver-t tettem fel. Viszont azzal nem ment az RDR2. Az új driver-ekkel meg annyit nem játszottam GTA-val.
    Nálam is van, hogy egész nap megy a játék és semmi baja. Máskor meg 1-2 óra után jelentkezik.
    Kerestem rá megoldást, de semmi.
    Az Auslagerungsdatei Auslastung, ami elvileg a virtuális memória lenne, egyszer csak megugrik és akkor bezáródik a játék. Nálam mondjuk ez automatikus a fagyást követő pár másodpercben. És a virtuális memóriám mérete kb. 49 GB. Amit nem ér el.
    Az újabb driverek feltolták a határt, most olyan 20 GB-ra szokott ugrani. A rendszer figyelőm szerint viszont nincs is használva virtuális memória. Néha a Chrome ír bele egy keveset.
    Jelenleg a 441.2-es van fenn.

    Ha esetleg találsz rá megoldást és megosztod, az jó lenne.
    Én olyat találtam, hogy csökkentsem a GPU órajelét 30-50 MHz-cel, de nálam nem vált be.
  • Ironman2
    #1396
    Megváltozott a galériában lévő képek linkje AINZ! Azért tűntek el a képek! Nálam is így volt a többi topikban!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.12.30. 11:47:52
  • Monster076
    #1395
    Még csak a sztorival foglalkozom.