2918
banner
  • MarkBlade
    #1755
    A sok ratyi fölös cucc.. szerintem az a baja.
  • Caliph
    #1754
    na akkor ezt jó tudni,köszi...most továbbra is a kis eladásokat csinálom az xp miatt,aztán lvl10nél hunting wagon,aztán nagyobb szállító és jöhet a többi szépen sorban
  • Plata
    #1753
    Nem tudom mi bajod vele,rengeteg cuccot ad.
  • PunkZoli
    #1752
    ez a mostani szezon, azaz outlow pass lófasz.
    Egy dolgot nem tudnék mondtani ami miatt érdemes lenne.
  • Plata
    #1751
    Mivel tele lett a raktár eladtam.


    2000 xp 500 dollár.
  • Plata
    #1750
    Nem,minél több annál nagyobb a fizetség.
    Ha jól emlékszem 25 hordós eladás 50 dolcsit hoz,100 hordós 500-at.
    Na és xp is sokkal több.
    Nekem most ennyi napi küldi van.

    Szekérrel vadászgatok.

    A perfect szarvas ennyit ad.
  • Caliph
    #1749
    gondolom itt is úgy van,mint gtaban,hogy ha kis eladást csinálsz,akkor arányaiban ugyanannyi a pénz,nem? most kis eladásokat csinálok,akár 2-3 cuccot is eladok,mert az xp is fixen jön ahogy néztem,ugyanannyi xpt kapok ha 3 cuccot adok el mintha 25öt,igy kb 10 percenkét megy egy eladás ha nem kell resupplyzni vagy vadászni,és jön az xp szépen
    köszi a segítséget!
  • Plata
    #1748
    Mindent ki lehet,a stew nagyon jó,sokszor lesz olyan napi küldi hogy főzz benne vagy egyél belőle.
    Hunting wagon 10-es szinten lesz,de figy a táborban unlockold a nagyobb kiszállító vagont is,először 50-esre aztán 100-asra,100-as vagon 500 dollárt fizet közelben.
  • Caliph
    #1747
    bölény ahogy nézem 5öt ad,meg felet a szarv :)
    még egy kérdés : érdemes unlockolgatni pl stew-t vagy tartogassam a hunting wagonra aztán lehet a többit kioldani? illetve mindent ki lehet oldani előbb utobb,vagy választani kell? és mit érdemes? fazék meg hunting wagon egyértelmű,de azon kívül?
  • Plata
    #1746
    Madarakkal ne törődj,alig adnak valamit,egy szarvas vagy bölény sokkal jobb,3 csillagos szarvas majdnem 13 egységnyit ér.
    Madár jó ha fél egységnyit.
  • Caliph
    #1745
    üdv! onlineban van valami módja amivel könnyebben vadászom le pl a madarakat? :D storyban ugye belassítottad kijelölted a célpontokat és megvolt egy csapat madár :) na most gondolom ilyen onlineban nincs,de azért megkérdeztem :D
    megvan a butcher table,vadászgatok ezerrel :)
  • Plata
    #1744
    Fejvadász küldik is ilyenek minél később adod le annál több pénz,de ott van visszaszámláló.
    Nekem most 1 napi küldi 0.5 arany és van sok.
    7 sima,3 moonshiner,3 trader,3 bountyhunter,3 naturalist.
    Trader küldik néha viccesek,egyél 3 tál ragut.Meg hasonló.
    Moonshiner küldik is hasonlóan poénok néha,idd le magad a saját bárodban,vagy táncolj 2 percig a bárban,vagy zenélj 2 percig a bárban.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.19. 09:11:14
  • Caliph
    #1743
    na,tegnap már traderezni akartam...persze össze is jött a 10 arany,viszont tegnap véget is ért az akció,és ismét 15 arany a bucher table :D bánatomban vettem is egy felszerelt rolling block riflet
    napiztam,meg toltam pár stranger küldit,szal ma meglesz.. :D stranger küldik is tök furák,volt hogy pumát kellett vadászni,tök könnyű,playerek se piszkáltak,kaptam 0.33 aranyat. aztán csináltam szekér kísérést ,betaláltak npck,meg egy player is,kaptam 0.16 aranyat a nagyobb szenvedésért :D

    azt irják neten,hogy ha stranger missiont az utolsó pillanatban adom le,akkor több arany jár,de az sehol nem irják mennyivel...csak azért mert általában olyan 5-8 percet kéne álldogálnom egy helyben hogy teljen az idő,az alatt csinálok másik stranger küldit :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.08.19. 09:07:08
  • Plata
    #1742
    Nekem special van,de Rockstartól vettem elővételben.
    Kapásból minden role-t megvettem.
    Vadászathoz majd egy Rolling Block rifle lesz a legjobb,távolról pontosan le tudsz szedni állatokat,ugye szekérre 5 állat fér fel,ha van szekered,bár most a legújabb frissítés miatt bugos,RBR puskával lazán lepuffantok messziről 5 vadat egyszerre.
    Ha vadászni megyek nálam Lancaster reapeater van távcsővel,RBR maxos távcsővel,na és két lefűrészelt csövű sörétes hogy a pumákból farkasokból grízzlikból vagdalthúst csináljak ha megtámadnak,két sörétes a kézben bármit megfektet.
    Igaz darált hús lesz belőlük,de ki nem tojja le,a lényeg hogy túléljem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.18. 11:01:18
  • Caliph
    #1741
    egyelőre tényleg nicns sok cuccom. fegyókból jól állok,van tuningolt bolt action,az mindenre is jó,van varmint a kicsi állatokra,még egy mesterlövész kell a távoli nagyvadakra.
    trader role-ra készülök,napikból amit tudok megcsinálom,de ugye még csak 2 napja nyomom,mára meglesz a butcher table aztán irány húzni a tradert. totál ellenék egyedül ha a modderek nem piszkálnák az embert,tegnap is egy szekér szállítás közben betámadott egy player,simán kiszedtem kétszer a bolt actionnal,aztán békén hagyott,de azzal hogy az erdő közepén felrobbanok a lovammal együtt,azzal nem tudok mit kezdeni :D de hát gta is ilyen,irány új session meg az imádkozás hogy ott nincs modder
    nekem ultimate edition van,kaptam pár extrát az online részhez,de aranyat nem,az melyik kiadás hogy 40 aranyat hozzádvágtak? nem is láttam olyan lehetőséget emlékeim szerint,bár még kb csak egy hónapja vettem meg
  • Plata
    #1740
    Figy,ne egyedül játssz,keress magyarokat és menj velük Posse-ben,irtó sok xp-t és pénzt fogsz kapni.
    Egy nagyobb eladás posse-ban bitang sok xp és pénz.
    Tudom még nincs pénzed rá,de ha tudod,csináld minden nap a napi küldiket és ha lesz rá elég aranyad vedd meg az Outlaw pass-t,40 arany,de azt visszakapod,rengeteg cuccok és egyéb szart ad.
    Nekem szerencsére kezdéskor volt talán 50 aranyam,a spéci verzió miatt,így kitudtam váltani minden role-t és outlaw pass-t is,amitől rengeteg cuccom lett.Jelenlegi Outlaw pass-ban csak 45 szintű vagyok még,de rengeteg vackot adott.
  • Caliph
    #1739
    na nyomom az online-t,immáron 2 napja,próbálom összekaparni a 10 aranyat a butcher tablere :) küldisorozat kivégezve,olyan nyolc aranynál járok,most stranger küldiket csinálok szintén aranyért. azért vannak itt fura dolgok,pl stranger küldiben ki kellett volna iktatnom egy 2 személyes posset,amire kaptam 5 percet,de nem sikerült utolérnem őket :D elég jó tempóban vonultak :D
    és tegnap taliztam az első modderrel is,szekér visszaszerzés közben egyszercsak felrobbantam,lovastól,és egy kicsi kínai nevű valakit irt hogy megölt :D
    ment is kapásból a session váltás,de mehettem a lovamért vissza a legközelebbi stablesbe és a küldit is buktam...:D
  • Caliph
    #1738
    köszi
  • Plata
    #1737
    Neem,egyet elég,ha mindet megcsinálod extra aranyat kapsz,de ahhoz ki kellene váltanod az összes role-t,mindegyikben legalább 10-es szintre jutni,táborodba venni kell kondért és kutyát.
    Van ilyen napi küldi,főzz spéci ragut a kondérban,egyél ragut a kondérból,simogasd meg a kutyád,fényképezd le a kutyád,satubbi.
  • Caliph
    #1736
    üdv,a daily hogy működik? kezdő vagyok onlineban,general van,minden nap meg kéne csinálni mindegyiket hogy meglegyen az arany?
    mi lesz ha nem tudok megcsinálni egy nap az összeset,mert pl pecázni kéne,de 14 szinten vehetek csak pecabotot,az még nincs meg :D
  • Danecay
    #1735
    OK, de elég ott az Offline mód, már ha van ott rá lehetőség, vagy a Steam-nél is? Kell egyáltalán a Steam telepítés után vagy utána már elég ha a Rockstar Games launcher fut?
  • Plata
    #1734
    Rockstar Games launcher mindenképp kell.Anélkül nem indul el.
  • Danecay
    #1733
    Igen úgy gondoltam. Telepítés után is kell a Steam vagy akkor már elég a Rockstar Games Launcher. Elég utóbbit Offline módban futtatni?
  • Montanosz
    #1732
    story modban persze
  • Danecay
    #1731
    Sziasztok!

    Offline játékra van lehetőség? Tesóm is kipróbálná vagy játszana vele de kizárólag offline. Korábban is volt rá példa, hogy az én Steam-es játékommal játszott Offline bejelentkezve az én profilommal, de nem tudom, hogy a Rockstar Games Launcherrel van e erre lehetőség. Még nekem sincs meg a játék, most akarom megvenni csak gondoltam előtte érdeklődök :)
  • Montanosz
    #1730
    kinguin,hrk,gamivo most 35€
  • Montanosz
    #1729
    max gépi lenne, amugy vagy 10 év mire lesz rendes magyarítás :-D
  • Plata
    #1728
    Nem is hallottam róla.
  • jozsoka
    #1727
    Sziasztok.Tudtok magyarosításról ehez a játékhoz?Angol nyelvtudásom nincs és így elég sanszos a játék.Köszi
  • Plata
    #1726
    Azok már bentvoltak eddig is állítólag.
    Sőt még a Pc-s változat előtt is.
  • PiszkosFred
    #1725
    Hivatalos forrásból PC-re jelenleg nem nagyon. Szürkezónás piacokon is 40-45 körül mozog az ára. Flash dealt kell keresni, akkor lehet, hogy a készlet erejéig lemegy az ára valahol.
  • jozsoka
    #1724
    Szia. Hol lehet megvenni ennyiért?
  • nono28
    #1723
    Szia!

    Hol lehet megvenni 35 euróért?
  • Caliph
    #1722
    állítólag adathalászok az új naturalist dlcben találtak housingra utaló jeleket,saját ház berendezés stb...
    én még mindig csak a kampányt tolom,de rohadtul élvezem a sátrazást a vadonban,múlkor elkapott egy vihar villámmal mindennel beültem a sátorba és csak néztem a vihart vagy 10 percig :D

    de az erdő közepén egy rönkháznak is meglehet majd a feelingje,ropogó tűzzel a kandallóban a havas hegyvidéken :)

    egy ilyen amúgyis bakancslistás irl,ausztriában vagy szlovákiában ,vagy akár erdélyben :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.08.07. 13:49:38
  • Plata
    #1721
    Megnéztem magyar boltban,tényleg olcsóbb konzolos.
    De nem csodálom,jön a következő konzol generáció,jövőre már úgy néz ki a rockstar játékai sem kapnak frissítést Ps4 és Xbox x-en,csak PC-n és új konzolokon.
  • Montanosz
    #1720
    35€ pc-re konzolra is annyi
  • Plata
    #1719
    Miért drágább?
  • JonasSandor
    #1718
    Pc-re mért sokkal drágább mint konzolon?
  • Láma!
    #1717
    Sziasztok!

    Ma próbáltuk ki haverral az online részt, temp posse-ban voltunk, csináltunk küldiket, viszont mindegyik után (ami nem valamilyen verseny volt más játékosokkal hanem npc adta) hiába irta ki hogy mission passed, nem kaptuk meg a reward-ot, a térképről eltünt a többi küldetést jelző ikon és kis idő után crash-elt is.
    Van valakinek ilyen tapasztalata még? Esetleg megoldás?
  • Plata
    #1716
    Én az online részét szeretem,sajnos azonban nagyon zűrös.
    Ma is békésen szerettem volna játszani,de többször is lövöldözésbe keveredtem és menekülnöm kellett agresszív játékosoktól.
    De a táborom ma nagyon szép helyen volt,vízparton.


    És még vad is volt bőven,így párat le puffantottam hogy menjen a biznisz.

    Majd elmentem összegyűjteni a környékbeli gyűjthető cuccokat,már a városban és a tábor környékén is végeztem mikor kicsit messzebb merészkedtem.Aminek rossz vége lett,mert megtámadtak ásás közben,de sikerült elmenekülni.Épp csak megálltam kajálni és feltölteni az életerőm meg egyebet mire megtalált egy másik csapat és újra menekülnöm kellett.Közeli fast travel pontot elértem és elhúztam a moonshine shack-ba,ahol először leültem a bárban egy kicsit pihenni.

    Majd miután megnyugodtam úgy gondoltam kicsit bulizok,így hát felcsaptam zenésznek és beálltam a bandába zenélni.

    Túl jól sikerült a buli és úgy berúgtam hogy a ruhámat is le rókáztam,úgyhogy el kellett mennem a mosodába.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.01. 00:10:39