19
  • defiant9
    #19
    Mire alapozod az állításod? Én is tudok ilyeneket írni hogy azért jársz ide hogy kiélhesd a nárcisztikus személyiségzavarod.
    Csakhogy veled ellentétben én nem állítok tényként olyat ami nem tudok megalapozottan alátámasztani.
    Azt viszont ezen hsz. alapján is ki merem állítani hogy neked lételemed a légből kapott állítások hányása. Nagyon alacsony szinten áll a vitakultúrád.
    Befejeztem az offtopic szálat, csak a témával kapcsolatos hsz-ra reagálok.
  • ostoros
    #18
    Pedig bizony az van neked. Azért trollkodsz, mert vágysz a figyelemre, és ezt ilyen módon szerzed meg... Mint a gyerekek, amikor húzgálják a lányok haját...
  • defiant9
    #17
    A tények magukért beszélnek, nagyon gyenge logikai képességeid vannak, ezt többször is prezentáltad már.
    Az hogy látatlanba szeretethiányról beszélsz ismét csak téged minősít. Ahogy legtöbb hozzáoszlásod ez is totálisan megalapozatlan, egy objektivitást mellőző torz világkép szülötte. Ami a legfőbb gond hogy csak ömlik belőled a hülyeség és még annyi kontroll sincs hogy minimális szinten átgondold az álláspontod koherenciáját. Tényleg olyan mintha egy ősember jutott volna a billentyűzet elé.
  • ostoros
    #16
    Nem tudom röhögés nélkül végigolvasni, hogy te intelligensnek tartod magadat.
    A trollkodásod oka pedig a szeretethiány.


    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2019.07.21. 19:14:40
  • defiant9
    #15
    Eleve nincs olyan hogy két egyformán kiváló kutató, itt meg eleve csak egy kutatóról van szó úgyhogy csak maszatolsz.
    Illetve ezzel akkor most le is libsizted bandee-t mert ő volt aki rögtön a meleg szálat látta meg a név mögött.
    Ez nyilvánvalóan tévedés a hsz.-a alapján. Olyan sekélyes vagy hogy 1 logikai lépés mélységben sem tudod ütköztetni a tényeket/állításokat.
  • ostoros
    #14
    Nem igaz, ez csak a libsiknek fontos. Ha két egyformán kiváló kutató közül kell választani, akkor azonnal a meleget kell kiemelni, mert azzal lehet "érzékenyíteni".
  • defiant9
    #13
    Buta vagy. Egy normális ember a Turing név hallatán egy zseniális matematikusra asszociál aki megalkotta a Turing-gép modelljét, esetleg arra aki az Enigma kód feltörésében működött közre. Egy homofób az akinek rögtön a szexuális irányultság a legfontosabb tényező.
  • ostoros
    #7
    Te sem vagy jobb náluk.
  • SanMaster
    #6
    Két alábbi FASZFEJ -> senkit nem érdekel a szexuális irányultsága. Azért kerül a bankjegyre mert korszakalkotót alkotott mind a matematika mind a számítástechnika terén. Olvasni tudtok, geci fideszec náci férgek?!
  • Vata111
    #5
    A baj akkor van, ha nem a számítástechnikában elért eredményei, hanem a szexuális irányultsága miatt választották ki.
  • ostoros
    #3
    Úgy érted, a "Bethlen Gábor tudósai között" nem kielégítő?
    Vagy Széchenyi, már csak a tudományos akadémia megalapítása miatt is?
  • Cat #2
    Államfők és királyok helyett nálunk is lehetnének a bankjegyeken inkább feltalálók és tudósok. (Szent-Györgyi Albert, Neumann János, stb.)
  • csicso82
    #1
    Ez egy jó ötlet, kegyetlen dolgot tettek vele.