148
Második Világháborús Tengeralattjáró Szimulátor
  • dassved
    #68
    Szia Bizó! Kérhetnék én is egy magyarítás fájlt? A Mega link sajnos halott! Köszönöm szépen!
  • Bizó08
    #67
    Magyarítás a b128 preview 3-as verzióhoz igazítva.
    Töltöm

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még nem lett végig tesztelve, de valamennyire igen. Nyugodtan jelezzétek, ha találtok javítani valót. Jó játékot mindenkinek! :)
  • TomStorm
    #66
    Várjuk!
  • Hexex86 #65
  • Bizó08
    #64
    Ahoj tengerészek!
    A napokban hozom a legfrissebb verzió magyarítását, ami kiterjed a teljes tutoriálra és egyéb apró fejlesztésekre. Pár száz sorral bővült..
  • Bizó08
    #63
    Nincs mit, jó merülést!
    Utoljára szerkesztette: Bizó08, 2020.09.15. 21:20:20
  • Klusi86
    #62
    Köszönöm szépen, működik
  • Bizó08
    #61
    Feltettem ismét Megára.
    Magyarítás
  • Klusi86
    #60
    Válaszoltam, sajnos nem látom a csatolmányt
  • Bizó08
    #59
    Szia, küldtem!
  • Klusi86
    #58
    Szia, el tudnád küldeni a magyarítást vagy feltölteni mégegyszer Megára? A link sajnos már nem működik.
  • PanzerWolf
    #57
    Nekem eddig most simán megy minden a játékba.Kettő napot játszottam eddig.3 küldinél minden okés volt(ennyit csináltam).A kémes küldit is simán megcsinálta.Partratettem,aztán el kellett vonni a figyelmet.Bementem a kikötőbe, megtorpedóztam egy rombolót azt kijöttem.Meg is adta.
    Vannak homályos foltok a játékba még,de nagyrészére rájöttem mi hogyan.Ez a pihenéses dolog ami zavar.Lehet amúgy én bénázok.Jah meg mikor a bázisról el lehet küldeni embereket "küldetésre".Sokszor nincsen olyan emberem ami kellene hozzá.Venni csak sima legénységet tudok.A tisztek meg egy kivételével mind a hajón vannak.
    Mondjuk azért vicces, hogy kint van a játék jó régóta és ahogy olvasom az írásod sok a bug még mindig.
  • Bizó08
    #56
    Igen, jó játéknak igérkezik, ha egyszer elér abba a stádiumba, hogy már nem kell számolni a mentések elvesztésével, pl. a kémes küldetéseknél, és persze ha nem hagyják el a fejlesztők a vele való törődést. Egy ideje már készül egy hasonló anyahajós game, remélem az nem lesz ennyire körülményes tervezésű. Talán majd lefordítom azt is, ha lesz időm és érdemesnek fogom tartani. Ime Nálad a kémes küldetés felvétele nem okoz problémát? Mert nekem mindig ott száll el az egész, aztán már a meglévő mentések sem használhatóak! A beosztást én nem teszteltem, csak láttam hogy van, de el tudom képzelni, hogy az is többnyire még csak illúzió, mintsem használható funkció. A silent hunter-ekből valóban a 3 vitt mindent, az 5 csak a grafikai fejlődés miatt ért valamit, de könnyen otthagyható volt...
    Utoljára szerkesztette: Bizó08, 2020.09.06. 13:53:05
  • PanzerWolf
    #55
    A célzásnál én is ilyesmit csináltam,de mikor kijöttem a periszkóp nézetből,mindig visszahúzta és,nem mutatott semmit a térképen.A beosztást megcsináltam,de sosem megy pihenni a tiszt.Nekem kell beküldeni.Bár tegnap az egyik tisztem váltogatta,de a többi nem tudom miért nem?Amúgy marha hangulatos a játék.Változatosak a küldik,meg közben történnek plusz dolgok.A Silent hunter 2-3-al (4-5 nem nagyon jött be) anno rengeteget játszottam és csak menj el ide meg oda, azt süllyessz el x tonnát ennyi volt.
  • Bizó08
    #54
    Szia!
    Én mostanában nem játszom ezzel a játékkal, mert beleuntam a sok bug-ba, és várom a nagyobb frissítéseket. Viszont, amikre emlékszem, sorban a kérdéseidre válaszolva: 1. A tiszteket a kikötőben tudod beosztani, hogy mely időszakban mit végezzenek, vagy mikor pihenjenek, ha ezt kihagyod, akkor manuálisan kell végezned az őrjáratok során. A támadásnál nem tudom te hogy csinálod, de nekem teljesen egyszerű volt a művelet. Beküldtem a tisztet valamelyik periszkópba (vagy mindkettőbe egyet, plusz segédeket ha kellett), majd a cél kijelölése után rákattoltam a bal oldalon megjelenő, fegyverhez rendelt sziluettjükre, ezzel kijelölve, hogy arra a célpontra koncentráljanak. Ekkor elkezdett számolni a % jelző, és mikor elérte a 90+ értéket, akkor lőttem 1-2 torpedót, általában 1000m távolságból. Manuálissal én sem szórakoztam még, de előbb legyen a játék stabil. A tutoriállal kapcsolatban: Jó pár frissítéssel ezelőtt beharangozták már, hogy felújítás miatt elavulttá vált, és nem érdemes használni. Egyébként ez a játékban is le van írva az első küldetés kiválasztásakor, le is fordítottam. Nagyjából ennyi... a fordítást szívesen!
    Üdv.
  • PanzerWolf
    #53
    Megjelenéskor megvettem a játékot de, csak most kezdek belemerülni.Hogyan lehet megadni a tiszteknek ha elfáradnak akkor maguktól emenjenek pihenni?Folyton én küldöm el őket manuálisan.
    A kapitánynak megadom, hogy számolja ki az adatokat támadáskor,erre semmi.Benyögi,hogy mindjárt, azt nem csinál semmit.A manuális célzást még gyakorolni kell.
    A tutorial régen állandóan meghülyült azért nem állok neki.
  • PanzerWolf
    #52
    Köszi a magyarítást!
  • datango
    #51
    köszi, es szegyeljek magukat a fejlesztök!
    volt egyszer egy bugom. atmentem a gibraltal-i szorosnal nagynehezen eljutottam olaszorszagba kikotottem de nem volt ott egy kapó sem... :/ irtam a fejlesztöknek és ök nem valaszoltak azota sem nekem.
  • Ssenkradlive
    #50
    Hűha !!!

    Ez qrva nagy segítség nekem, most ismerkedem a játékkal, és azért magyarul sokkal könnyebb lesz...

    Köszönöm szépen. :)
  • Bizó08
    #49
    Sziasztok!
    Sajnos úgy tűnik, hogy a fejlesztők megfeledkeztek a fordításom beépítéséről, ezért... és mert páran kértétek privátban is, megosztom a legfrissebb b127 es stabil verzióhoz igazított magyarítást, amely számos finomítást is tartalmaz.
    Uboat magyarítás
    Jó merülést mindenkinek!



  • doki79
    #48
    Szia!
    Én is kérhetem Tőled a magyarosítás!
    Köszöm előre is.

    Doki79
  • doki79
    #47
    Szia!
    Én is kérhetem Tőled a magyarosítás!
    Köszöm előre is.

    Doki79
  • darkstreet89
    #46
    Szia!

    Köszönöm még 1x! :)
  • Bizó08
    #45
    Szia!
    Ment pü.
  • darkstreet89
    #44
    Szia!

    Lehet van abba valami amit mondasz, sajnos elégé tapasztalható mindenhol a keletkezett káosz miatta. Így utólag is köszönjük neked a megosztott magyarítást, még ha le is csúsztam róla a meló miatt. :)
  • Bizó08
    #43
    Szia!
    Ment PM.
  • Egeresi
    #42
    Hali !
    Esetleg nem tudnád valamilyen formában újra feltölteni a MEGA-ra a magyarosítást ? próbáltam le tölteni de már nincsen fent. másnap hogy föl töltötted már nem volt elérhető sajnos.
  • Titan
    #41
    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy én vagyok-e a béna, de a legújjabb patch óta nem lehet elmenekülni a corvettek elől.. :( Ha mindent kikapcsolok(giro is) motorok is állnak, kék lámpa(azt hiszem ez a silent running), akkor is duruzsol a kormánymotor vagy mi a fene, azt meg fogalmam sincs ki lehet-e kapcsolni... vagy van valami ötlet, hogyam lehet elkotródni tök simán a 'csába? :)
  • Bizó08
    #40
    Szia!
    Rendben van, semmi gond. Amióta átadtam nekik, azóta nem reagáltak a legutóbbi üzenetemre sem. Ez pontosan a vírus óta van így. Nem tudom, hogy abból kifolyólag történt e valami náluk, vagy egyszerűen a sok javítanivaló miatt azt sem tudják, hol áll a fejük, de a mostani frissítés sem az, amit ígértek. Hiszen a tutoriál felújításáról volt szó, amit most meg sem említettek. Tehát rejtély, hogy mikor fog bekerülni a fordítás is. Viszont ma frissítettem magamnak, a 127 es teszt verzióhoz, ezért ide megosztom, hogy használni tudjátok addig is. Jó játékot mindenkinek!
    ]
    Utoljára szerkesztette: Bizó08, 2020.05.05. 20:35:16
  • darkstreet89
    #39
    Szia!

    Ne haragudj, hogy ha túl nyers voltam! MOndjuk én se értem,hogy mit ülnek rajta ,mert teljesen rendben volt a magyarításod és jó munkát végeztél, ezt köszönjük is neked! Csak én is SSD cserés lettem közben és minden úszott a rendszerrel, ennyiből egy Google Drive linknek örültem volna. De remeéljük hamar pótolják és végre belenyomják.
  • Bizó08
    #38
    Hali!
    Nem a fájlokat töröltem, hanem magamat az oldalról, így kiment az is... Arról pedig nem tehetek, hogy a fejlesztők még nem építették bele. A fordítás náluk van lassan 2 hónapja, a többi nem rajtam múlik!
    Utoljára szerkesztette: Bizó08, 2020.05.05. 02:32:59
  • darkstreet89
    #37
    Nem értem miért törölted a fájlokat, mert a 2020.04.29 javításba is baszták bele rakni a magyar szöveget.
  • Hunor1
    #36
    ez még ugye nem a full játék, csak valami EA ?
  • Bizó08
    #35
    Szia, a fordítást én készítettem, és már a fejlesztőknél van. Remélhetőleg a következő update már tartalmazni fogja!
  • g3o
    #34
    Nem létező fordítás. lehetne újra megosztani?
  • Hunor1
    #33
    kösz , de nem találtam újabb verziós "próba" torrentet ...
  • klman
    #32
    Nemcsak a ramok kevesek nagyon sok kell neki, de nagyobb lapozófájl mérettel egy kicsit jobb és már a b123 patch sokat segít rajta.
  • Hunor1
    #31
    na levetem pár beállítást, most már eljutottam oda hogy meg kell keresni a roncsot. csak sajnos nem lehet menteni a tutorialban, így kezdhetem előről megint:(((( azt hiszem kevés a ramom, vagy a ramok régiek már. 8GB
  • Hunor1
    #30
    hello. letöltöttem egy "próba verziót" kipróbálni. állandóan kifagy sajnos:((( tutorialban addig jutok el hogy lemászok a hajóba majd az asztalon ráklikkelek a logbookra és el akarnám olvasni az üzenetet. kész kivág. de volt már hogy akkor vágott ki amikor lefelé akartam mászni és nyomtam az "S" billel....nem értem, a rendszer köv. meglenne pedig.
  • TomStorm
    #29
    nm