148
Második Világháborús Tengeralattjáró Szimulátor
  • bootsector
    #108
    Üdv mindenkinek!

    Bocsánat, ha fura lesz a probléma, amiről írok, de nincs valami lehetőség fps nézetben a legénység mozgásán változtani?
    Konkrétan arra gondolok, hogy amikor megáll az emberke, előre-hátra himbálózik. Gondolom élethűen akarták szimulálni a mozgást, de számomra baromi idegesítő.
    Semmilyen egyéb játékban nem tapasztaltam efféle hülye mozgást. Miután a tengeralattjárón sétálgatva elég gyakran csak kisebb utakat tesz meg, minden egyes megálláskor "beleng". Hátha tudtok rá valamit.
  • Titan
    #107
    köszi
  • Bizó08
    #106
    b129 preview 10
  • Titan
    #105
    Szia! Feltennéd megint, mert sajna már nem elérhető a file! :(
  • Bizó08
    #104
    Hello srácok!
    A legfrissebb magyarítást innen tölthetitek:
    b129 preview 10
    Jó tesztelést és játékot mindenkinek! :)
  • darkstreet89
    #103
    Köszönöm, és ahogy majd időd engedi várjuk azt is tőled. :)
  • Bizó08
    #102
    Szia!
    A 128 óta nem frissítettem, és az elmúlt napokban kijött a nagy frissítés, ami jelentős változásokat igért. Tesztelni egyenlőre nem volt időm, sem a játékot (fent sincs még), sem a fordítást hozzá.... Ennek fényében próbálkozzatok vele, de amint lesz időm, nekilátok frissíteni....
    Nincs mit! :)
    Üdv.
    b128 MAGYARÍTÁS
  • darkstreet89
    #101
    Szia!

    Régen jártam erre, ismét lemerülnék a mélybe. Feltudnád tölteni Bizó08 a magyarítást még1x, hálás lennék érte. Köszönöm! :)
  • FlorianGeyer86
    #100
    Üdv. Sajnos egyik linken sem tudom letölteni a magyarosítást, ha kérhetném hogy valaki feltöltse ismételten, azt nagyon szépen megköszönném.
  • Jampika2000
    #99
    Hali,az mitől van,hogy a bejövő rádió üzeneteket nem tudom fogadni.Elkezdi megfejteni de kb a háromnegyedénél elveszik,pedig zöldeb van a "térerő".Bug lenne?
  • Jampika2000
    #98
    Köszönöm a linket,annyi kérdés még,hogy modokat nem is lehet használni?Beraktam ilyen apróságokat mint embléma stb. indÍtottam egy új játékot,elég szépen is haladtam,majd másnap mikor betöltöttem a mentést,folyton ki crashel.hiába kapcsoltam ki a modokat.Ez csak a modokt miatt van,vagy a játék alapból nehezen bÍr el a mentésekkel?Mert akkor még hagyom a francba egy ideig a játékot,nincs kedvem minden nap új játékot indÍtani.
  • VDomino
    #97
    Q
  • Jampika2000
    #96
    Üdv,nekem valamiért nem jó a link,valaki tudna segíteni?
  • rattkai
    #95
    Köszönöm.
  • Bizó08
    #94
    Nincs mit! :)
  • pipusz
    #93
    Köszi a magyarítást!
  • greso
    #92
    Köszönjük :)
  • Bizó08
    #91
    b128 Magyarítás
  • rattkai
    #90
    Sziasztok. A magyarítást valaki feltudná tenni újra, mert a link már nem jó. Előre is köszönöm.
  • Bizó08
    #89
    Rendben, Köszi, viszont!
  • Tivot
    #88
    Szia köszönöm a válaszokat stb. Megvettem tegnap a steamest 13,45 euroért kb.nagyon jó csak nehéz van amit nem tudok és az oktatóban sincs majd nézek valami manuál stb. Szép napot kívánok neked is és jó egeszséget.
  • Bizó08
    #87
    Szia!
    Én nem sok értelmét látom az ilyen dobozos változatoknak, de ez csak a saját véleményem. Így nem tudok igazán tanácsot adni sem, mert mindenki maga tudja, hogy kell e neki a kiegészítő csomag, vagy sem. Részemről, a poszter kuka, leírással tele a net, nem beszélve a sok bemutató videóról, mindenféle nyelven, ami sokszor többet ér, mint a gyári nyers leírások. Ami pedig a zenét illeti.... többnyire lehúzom minden játékban, de ha mégis használnám, ott vannak a módok, akár az eredeti filmek alapján is. Coop nincs benne tudtommal, multi sem, és remélem nem is fogják beletenni, mert eddig is gondok voltak a játék stabilitásával, nem hiányzik hogy most elinduljanak azon a szálon és tönkretegyék az eddigieket. :) Hasonlókat neked is!
  • Tivot
    #86
    Szia! sziasztok nagyon jó lett nem semmi köszönjük a munkádat a fordításnál iszonyat jó játék persze nehéz is egyben, de ez a szépsége. Véleményeteket, véleményedet kérném megéri e a dobozos változat a leírás, poszter illetve valami zene válogatás miatt, vagy inkább a steames változat mert most 45 % KEDVEZMÉNY VAN. Ebben a játékban nincs multiplayer vagy coop igaz?. Szép napot és jó egeszséget jó merüléseket Kapitány társak. :)
  • Bizó08
    #85
    Nincs mit!
  • goofy8003
    #84
    Köszönjük szépen.Imádom a játékot.
  • Bizó08
    #83
    Köszi, de nincs már nagyon miben segíteni. A kikötői tisztnél, a menüje jobb oldalán található legfelső opcióban találod az oktató küldetéseket, melyek sorban végrehajtva, szépen bevezetik az alapokba a kezdő játékosokat. Filmek szempontjából, ebben a kategóriában nálam abszolút az u571 a favorit. Egy időben foglalkoztatott a játék teljes szinkronizálása is, de sajnos eddig nem sikerült a technikai részével megbirkózni, így valószínűleg nem is lesz belőle semmi.
    Kellemes napot neked is!
  • Tivot
    #82
    Szia! Igen köszönöm mindenképpen megveszem , és arra gondoltam a dobozos változatot a leírással és poszterrel stb. Nem tudom van e ilyen leírás stb hozzá ilyen manuál. Igen nagyon köszönjük ez sok és nagy munka volt neked. Én értékelem ha tudok segítek én is neked. Nagy rajongó vagyok és annó a Silent Hunter 3 al kezdtem és beszippantott minden benne, ja és a filmek oh szinte mindet láttam legalábbis gondolom. Egyszerüen szeretem a tengeralatjárokat. Szép napot és jó merülést tiszta horizontot Kapitányok! : )
  • Bizó08
    #81
    Szia!
    Én készítettem. Viszont a fejlesztőket hiába környékeztem, ígéreten kívül nem sokat tettek azért, hogy hivatalosan bekerüljön... Ezért időről-időre fejlesztgetem magamnak, amikor épp előszedem, és amíg így lesz, megosztom veletek is... mert miért ne. :) Igen, nekem eredetiben van már meg, és jelenleg a hotfix3 a legújabb verziója a B128-nak. Ha valóban kedveled az ilyen témájú játékokat, akkor lehet értelme beruháznod rá, mert foglalkoznak vele folyamatosan, és úgy a legfrissebb verziód lenne mindig. Akárhogy is döntesz, jó szórakozást hozzá ... és köszönet mindenkinek, aki értékelte a fordítást.
  • Tivot
    #80
    Szia Bizó08! Nagyon köszönöm, köszönjük most tesztelem. Nagyon nagy örömöt okoztál nekünk. Ezt te csináltad? Le a kalappal. Hű de jó nagy rajongó vagyok az uboat szimulátoroknak.Neked az eredeti van meg és hotfix 3 a legújabb? Annyira jó , hogy megveszem eredetiben ha úgy alakul. Nekem most b128 hotfix 1 van. Szép estét mindenkinek.
  • Bizó08
    #79
    Sziasztok!
    Frissítettem a magyarítást a B128 Hotfix 3-as legfrissebb stabil verzióhoz. Jó merülést mindenkinek!
    Töltöm
  • Tivot
    #78
    Sziasztok! Tudnátok magyarosítást , hogy honnan lehet szerezni? Sehol sem találok . Előre is köszönöm a segítséget ami itt van oldalon a megán nem él.
  • goofy8003
    #77
    Valaki fel tudná rakni a magyarítást?
  • Bizó08
    #76
    Igen, rosszul emlékeztem. Ma feltettem én is, és valóban ott kell az oktatás részben....
  • Endre
    #75
    Meglett, a parton kell beszélni az összekötővel és ott van.
  • Endre
    #74
    Kitöröltem minden mentést, a settingsben nincs lehetőség állítani ezzel kapcsolatban a new game meg adja az első küldit. Na mindegy majd kialakul.
  • Bizó08
    #73
    Szia!
    A tutoriál szerintem nem számít küldetésnek, ezért nem is fogod külön megtalálni. Egyszerűen indíts egy új játékot, és már nem emlékszem pontosan, de vagy be kell pipálni az elején, hogy azzal induljon, vagy automatikusan beadja az oktatást...
  • Endre
    #72
    Régen játszottam vele, most frissült és azt írták új küldikkel bővült a tutoriál. Szívesen végig nyomnám, mert sokat felejtettem, de hol van? Csak missiók vannak a new game-nél.
  • grebber
    #71
    Gondolom törli a tárhelyről a gazdája azért.
  • Spajszer83
    #70
    Ez a link is halott de miért?
  • Spajszer83
    #69
    Szia Bizó! Kérhetnék én is egy magyarítás fájlt? A Mega link sajnos halott! Köszönöm szépen!