63
Sekiro: Shadows Die Twice

Összevont topik a játékosok fórumában
  • darkSectorxxx #63
    Igen? és ha szembe áll? :D
  • mucsácsó
    #62
    A bika sztem lofasz volt, elsore meglett :D igaz hasznaltam a crackert, de anélkul id sztem easy... csak futkosni kell utana körbe körbe, neha belecsapni hatulrol, es ennyi :D
  • darkSectorxxx #61
    Seholsincs Hob-hoz képest. :D

    5 souls játék egymás után NO HIT.... eddig ő a legjobb....
  • MerlinW
    #60
    Most nézem a twitch oldalát, 3 etapban játszotta végig, 14, 10 és 3 órás adagokban. Fent van a teljes stream.

    EDIT: No heal run-t kezdett el :D

    EDIT2: fenének van konzolos topik, csak két részre szedi azt a 15 embert aki játszik. Nem akartok átjönni a játékosok topikba? Ezt meg bezárnám.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.03.23. 22:11:06
  • LBandi77
    #59
    Szerintem ő már megjelenés előtt végigjátszotta,amúgy meg nem is ember hanem ufo.
  • Ulthanito
    #58
    Akkor johet a kovetkezo.
  • Ulthanito
    #57
    Akkor johet majd a 0 hit run.

    Sose lesz meg neki :)

    Biztos sugott neki a From...En meg alig vagyok valahol, 17 oraval...
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.03.23. 20:57:16
  • MerlinW
    #56
    Lobos már végigjátszotta 28 óra alatt :)
  • n000rbi
    #55
    Mocskos bika megdöglött végre.
  • TDC Geronimo
    #54
    Durván kinyílt a játék ezer felé lehet menni
  • TDC Geronimo
    #53
    Én már 2* eltoltam
  • mucsácsó
    #52
    Lady Butterfly

    Btw, Dragonrot restorationt érdemes nyomni? Mármint úgy értem, hogy gondolom ez a Dragons Blood Droplet rohadt ritka item lesz a játékban - vagy..?
  • TDC Geronimo
    #51
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor ugrik a levegőben, akkor shuriken armal leütöd és leesik. Ezt lehet csinálni második fázisban is. Ezzel a technikával elég könnyű
  • darkSectorxxx #50
    Mammer?
  • mucsácsó
    #49
    Fekszik a rohadt dög mammer - van rá egy nagyon cigány módszer, amivel kb 2 perc kinyírni... :D ha valaki nem boldogul vele, majd szóljon és megmutatom... :D
  • darkSectorxxx #48
    Itt van az első boss No Hit...

    1:02:50
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.23. 19:57:08
  • Seth
    #47
    Ennyi boss es fejlodes utan neked ez mar nem fog gondot okozni. En pl meg egyik fo bossal sem kuzdottem, alig van most idom jatszani. Meg csak az Ogre-t vertem le, meg rogton utana valali tabornokot, de ugye ezek csak nagypalyas mobok.
  • TDC Geronimo
    #46
    Azt én is elcsentem :D

    mami második fázisa szinte ugyanaz, mint az első. Addokkal nem kell foglalkozni vagy ha van babod akkor azzal eltűnnek. A projectileokat meg a szokásos soulsos elrohanással simán ki lehet kerülni. Egy tipp, a shuriken arm itt nagyon jó ;)
  • mucsácsó
    #45
    Hát valszeg akkor én vagyok a béna, de már vagy 3 órája szopok a mamival legalább :DDD faszomat .. első fázisban néha nohittel megy, de utána...
    A lilagatyás nagyotrúgós csávót meg skippelem egyelőre, viszont el lehet cigánykodni a tollas protkót anélkül is, hogy megölné az ember :DD
  • darkSectorxxx #44
    Üsszeszámoltam 14 órát nyomtam tegnap.
  • Ulthanito
    #43
    Mami első fázisa teljesen tanulható, no hittel is lemegy akár. A másodikat egyszer próbáltam tegnap, ma hagytam a hüvelygombás kurvát, holnap viszont vele kezdek.
  • TDC Geronimo
    #42
    mami is 1 óra próbálgatás után viszonylag simán lement. Teljesen betanultam és utána már EZ -.-
  • Ulthanito
    #41
    Mondom, toljad neki a a tűztörő prosztatát.
  • Ulthanito
    #40
    Ha jól parryzik, akkor lemegy az úgy is, csak nehezebb.
  • n000rbi
    #39
    Hogy a faszomba?:D
  • n000rbi
    #38
    Az megvan, de továbbra is esélytelennek làtom :) Deflect hiába, kitérés néha összejön, de kb. fél perc alatt kicsinál.
  • TDC Geronimo
    #37
    Anélkül ment le :p
  • Ulthanito
    #36
    Darky: A resurrection feltámadást jelent angolul. Ha arra nyomsz, amire eddig, mindig meghalsz, és buksz egy folytatás lehetőséget.

    Ez a játék core mechanikája, fura, hogy pont ezt nem érted.
  • Ulthanito
    #35
    Szemeim előtt van, köszi. Megnézem holnap, nekem ez kimaradt.
  • Ulthanito
    #34
    Menni fog az, csak gyakorlás kérdése.

    A bikához kell a firec cracker prostatic tool, anélkül meg se próbáld!
  • n000rbi
    #33
    Jelentem a bika és a mami szopatnak, de majd adok én nekik később, higgadtan
  • Seth
    #32
    A 3 évvel ezelőtti helyszínen. A 3. checkpointnál (bambusz valami a neve), balra fel csákány, bele a vízbe, át a híd alatt, rögtön utána fel lehet egy ágra és ott csak követed az ösvényt, jobbra egy bambuszokkal elzárt barlang, szétvágod, bemész, ott fel lehet falról falra ugrálni, és ott van. Remélem érthető :D
  • Ulthanito
    #31
    Nekem ez kimaradt, melyik palyan van?
  • AntiHero
    #30
    Köszi az infót.
  • Seth
    #29
    A feltámadás ikonjai. Ebből az egyik automatikusan feltöltődik halál után vagy ha pihensz a szobornál. A második az az ellenfelek leölésével töltődik fel. Szóval lényegében 2x lehet feltámadni, de annyi megkötéssel, hogy az első elhasználása után van pár perc cooldown, szóval nem lehet spammelni
  • AntiHero
    #28
    Az életerő felett mi az a 2 "gömb" miket jelez?

    Azért kérdezgetek mert munka közben is a jàtékon jàr az agyam. :D
  • Seth
    #27
    Ez e :D

  • Seth
    #26
    Nem egyrol beszelunk, ez nem a drunkard. Ez egy cingar alak, fenn all a teton, es ha a kozeleben vagy mindig eszrevesz
  • Ulthanito
    #25
    Minden egyes halállal csökken a százalékos esélye annak, hogy megkapd. Ha megkapod amikor meghalsz nem veszíted el a tapasztalati pontjaidat meg a pénzedet sem. Van item is hozza. Amennyiben mutatja is hogy hány százalék az esélye annak hogy megkapd. Minél több embertől ezt meg minél kevesebb halál annál nagyobb ez a százalékos esély.
  • Ulthanito
    #24
    Pedig a neve is az.