63
Sekiro: Shadows Die Twice

Összevont topik a játékosok fórumában
  • AntiHero
    #23
    Unseed aid-ot amúgy elmagyaràznà valaki, hogy is működik?

    Nagyàbol vàgom. De vissza lehet azt àllítani? Vagy mindegy mennyi? Hogy működik ez?
  • Seth
    #22
    Nem tűnt részegnek :)
  • Ulthanito
    #21
    Ma délelőtti termésem (két bossfight)




    Azt kell, hogy mondjam, hogy kezd kinyílni a játék. Egyre több az item, és rájöttem, hogy én kurvára szeretem ezt a játékot. :) Nem szabad BB-t és DaS-t várni tőle, szerintem nagyon jót tett a From-nak, hogy mert nyitni más irányba.

    17 órám van benne, de elképesztő az az érzés, hogy amikor először azt érzed, hogy a büdös életben sem lesz meg egy boss, és valahogy csak levered a végén.

    Nagyon hangulatosak a helyszínek, a vizuális prezentáció (nem a grafika!) első osztály, szerintem Bandi, te imádni fogod ezt a játékot!

    És Mobynak is üzenem, hogy nyugodtan vegye meg, az első 1-2 óra csak a sokk, de után elképesztő világot tár a szemünk elé.
  • Ulthanito
    #20
    Az a részeges szamuráj, nagyon jó, nagyon könnyen tanulható, viccess boss. :)
  • AntiHero
    #19
    Szóval 14 óra munka utàn, fàradtan, éjfélkor bele kezdtem.
    Ha nem kellene ma is dolgoznom..akkor most is ott ülnék előtte.

    Talàn 1 trailerrel ha làttam anno a jàtékbol.
    De nekem nagyon bejön eddig.

    Az baj, hogy az elejét konkrétan skipeltem? Mert megtalàltam úgy a tovàbb vezető utat, hogy a mini boss ott maradt.

    Vissza lehet majd menni?

    Amúgy a traninget érdemes tolni. Ott nagyon sok tàmadàst, kitérést belehet tanulni kockàzat nélkül.
  • LBandi77
    #18
    Na végre 1 from jéték amit senki nem csinál meg rutinból.Ahogy olvasom mindenki szop.Jövő héten én is nekilendülök.
  • Seth
    #17
    En is szenvedtem kicsit landzsas bossal, amig ki nem fejlesztettem azt a skillt, amikor ralepunk a landzsa vegere. Onnan mar egyszeru volt, csak ki kellett varni, ha szur.
    Most egy masik, lila ruhas faszival szenvedek, az nehezebb, olyanokat rug mint egy lo :) Egy eldugott helyen van a langolo epuletes resz elott, be a vizbe es onnan egy titkos barlangon keresztul jutsz oda. Egy protezist oriz egy kis szentelynel. Azt ami a trailerben is van, hogy kodde valunk,aztan az ellen hata moge kerulunk
  • Ulthanito
    #16
    Most a bika szopat, egyelore teljesen eselytelennek latom.
  • Ulthanito
    #15
    Tegnap beletoltam még 8 órát, kezd szépen kinyílni a játék. Egyre több item van, egyre több mindenre kell figyelni, s egyre nehezebbek a bossok.

    Volt egy lándzsás miniboss, nála konkrétan vagy másfél órát szívtam, mire kitaláltam, hogy hogy tudom leverni, és akkor sem face to face fight volt a célravezető.

    Tolom tovább.
  • Ulthanito
    #14
    A mostani helyemrol azt mondom, ogre az egyik legkonnyebb miniboss.
  • MerlinW
    #13
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én most csináltam ki a kígyót végre:)

    Ogre-t meg tudod csáklyázni mikor lehajol, 2 ütés majd hátrálsz és ezt ismétled. Néha megfújod kis tűzzel, ha van. Illetve provokáld ki a vetődéseket, hátrálj és csapkodd amíg fekszik. Lényeg - az egész játék folyamán - a balansz, ne legyél mohó, és ne is húzd az időt:)

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.03.22. 22:01:49
  • Voltan
    #12
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Furamódon az ogre viszonylag könnyen lement - megvolt a lángszóró - viszont utána a szamuráj tábornok, a kurvannyát, na az szopat rendesen, pedig egy ilyet már ki kellett nyírni...

    Mocsok szemét egy játék...
  • MerlinW
    #11
    "Meglepő módon van benne resurrection is."
    Lásd a játék címét "Shadows die twice" :)

    4 óra után ne vonj le semmit, kb a "tutorial" vége fele járhatsz :)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2019.03.22. 14:24:49
  • Ulthanito
    #10
    Nos, fél három óta tolom a játékot, most hagytam abba, azaz négy órát jásztottam vele.

    Kezdem azzal, hogy még bossal, olyan igazi, hosszú HP-s nem találkoztam. Nagyon vegyesek az érzéseim, ez fényévekre van a Bloodborne-feelingtől. A játék sokkal inkább DaS, mint BB, visszaköszönnek hangok, fontok a sorozatból.

    A látványvilág nagyon vegyes. A játék eleje meglehetősen ronda, meg is ijedtem, hogy így marad, aztán a következő pályákon már szebb az összkép. Gyönyörűnek semmiképp nem nevezném, nagyon inkonzisztens a grafika, van olyan terület, ami konkrétan DaS2 színvonal látványban. :(

    A játékmenet nagyon egyedi, a harcrendszer ugyan faék egyszerűségű (csak R1 van), azonban az ellenfelek kiszámíthatatlansága miatt könnyű halni. Az első egy órában összesen háromszor-négyszer haltam meg. Itemek vannak, visszaköszön egy Estus shard-szerű fejlesztési rendszer. Meglepő módon van benne resurrection is.

    Frame pacinges problémát nem annyira éreztem Pro-n, jobban fut, mint a BB, de szerintem a HDR konkrétan semmit nem tesz hozzá a játékhoz. A minibossok kemények, de tanulhatók, mivel eleinte kevés a "vial", könnyű elhullani náluk. Van benne grappling hook, hát, ez nekem nagyon nem tetszik, tiszta Assassin's Creed.

    Szerintem összességében könnyebb, mint a BB, aki a Nioht végigtolta, annak szerintem még könnyebb lesz, egyelőre nem tapasztaltam azt a brutális nehézséget.

    Az összkép minőségi, hangulatos, de ebből nem lesz olyan kultjáték, mint a BB vagy a DaS, az egészen biztos. Coop, online lehetőség nincs benne, itt mindenki magára van hagyva.

    Csalódásnak semmiképp nem az, de talán méginkább rétegjáték lesz, mint a BB. Igazából vagy bejön majd valakinek, vagy nem, attól függ, kinél milyen húrt pendít meg.

    A menüje szép, letisztult, olvasható betűméretekkel. A hangok és a zene helyén van, átvezető videóval eddig csak a játék elején találkoztam. Már körülbelül az ötödik pályán vagyok, de hol a viharban vannak az igazi bossok?

    A From tényleg mert változtatni, a nagy kérdés, hogy jól jár-e vele.

    Toljátok!
  • AntiHero
    #9
    Telefon automata javítàs rulz...
  • AntiHero
    #8
    Olvashatók itt a cikkeket. Tökre elmegy a kedvem a jàtéktol.

    Nektek tetszik, hogy csak 1 fegyverünk lesz?

  • MerlinW
    #7
  • Mr_no_NaMe
    #6
    Tök jól elfelejtettem ezt a játékot, de ma 15 darab hirdetést kaptam róla. A fasz kivan, azt hittem már megjelent, erre nézem, hogy csak március vége... gyökér fasz marketing ez...
  • LBandi77
    #5
    Ok.azért köszi,léptem.
  • Seth
    #4
    NEM!!!! :)
  • PeeTeR
    #3
    rajta vagyok ezerrel
  • LBandi77
    #2
    1 fegyver hiányzik a BB. Platinához .Jöhetek?
  • Ulthanito
    #1
    Bloodborne-platinások és Dark Souls-betyárok, Nioh-terminátorok és From-függők!

    Jöjjön, aminek jönnie kell, hisz az árnyékok is kétszer halnak. :-D