583
Battlefield V

SG.hu Discord
  • N1ggA
    #295
    Nem trackelődő war story challanges/letters bug fix:

    1. Originben jobbklikk a BFV-n, game properties, cloud saves, innen vedd ki a pipát
    2. C:\Users\username\Documents\Battlefield V -> innen a 'settings' mappáról egy másolatot ments el valahova, az eredetit pedig töröld ki. Ezzel minden beállítás elveszik a BFV-ben, és amikor elindítod, újra elindul a prologue, escape, quit-tel gyorsan main menü
    3. Indítsd el azt a war storyt, amivel gondok vannak, és csináld meg a nem trackelődő feladatokat. Más feladatot nem kell megcsinálni, csak ami bugos, viszont ha pl. a war storyn belül a 3. missionnél van a bug, akkor végig kell tolni az első kettőt is.
    4. Lépj ki a BFV-ből, töröld ki megint a 'settings' mappát, és ami elmentettél az elején, azt rakd vissza, így visszajönnek az eredeti beállítások.
    5. Originben megint jobbklikk a BFV-n, game properties, cloud saves, rakd vissza pipát
    6. Indítsd el a játékot, Armoryban már ott kell lennie a war story rewardnak.

    Sajnos konzolon nem próbáltam, de elvileg ott is hasonló a struktúra: beállításokról backup mondjuk usb-re, eredeti settings törlése, cloud save kikapcsolása, war story, aztán vissza a settings és a cloud saves

    Sok sikert!
    Utoljára szerkesztette: N1ggA, 2019.01.29. 21:23:54
  • RepeszElek
    #294
    Én már nem sírok nem nevetek csak rezenéstelen arccal tovább játszom ilyenkor :)
    Van egy rakás ilyen 30mp-s videom nekem is amit a boxal elmentettem.
    Konkrétan tegnap jártam így én is egy bombázóval csak én jól láthatóan elrepültem alatta de a játék úgy vette hogy beleszálltam és robbantam.

    Aztán kényszerleszállást követően megjavitott a gépen majd újra felakartam szálni de elkezdett helyben ugrálni a repeülő és felrobbantam.
    A válasz: Accident..

    Aztán vadászgéppel voltam mint mindig és nekem jött szemből egy másik vadász,nekem szinte semmi bajom nem lett az meg felrobbant és beszámolta nekem a kill-t.
    Szegény nem tom mit gondolhatott..

    Egyszer mikor meghaltam egy orvos odarohant és újrélesztett de égve élett újra és rögtön meg is haltam.
    A válasz: burned..

    Ez csak tegnap, abból is csak amire emlékszem:)
  • gstup
    #293
  • RatBaG #292
    sírok bazmeg :DDD
    https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/akssm7/this_is_a_gamebreaking_bug_i_never_see_anyone/
  • Califa
    #291
    Ne privátba....engem IS ÉRDEKEL !
  • gstup
    #290
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szia N1ggA,leírod privátban? Köszönöm!
  • Borg
    #289
    patch notes
  • Califa
    #288
    Kíváncsian várom :)
  • N1ggA
    #287
    Én megcsináltam az egyiknél. Nem bonyolult, de melós. Ha gondolod leírom.
  • Califa
    #286
    Hát elkeseritő , de köszönöm az infót ,akkor nem eröltetem.
  • RepeszElek
    #285
    Várj vele fél évet :D
    Az az érdekes hogy az első 10 óra játszás nálam tök simán ment egy két bug volt de az elfofagatható.
    Elégedett voltam.
    Azóta beleöltem még 10-et és azt kell hogy mondjam van hogy már elsem indúl,kidob,kifagy stb.
    Az utolsó frissítés óta konzolon egy skin sem látható,de még a karakterek sem csak névről választhatsz,de ami a legdurvább hogy MÉG mindig jönnek újabb és újabb bug-ok.
    Mint ha ahogy telne az idő nem hogy javulna,ellenkezőleg.


  • gstup
    #284
    Bugos. Keress utána,vannak róla fórumok és hogy mi a megoldás. Én elolvastam párat,de nem vitt rá a lélek hogy egy skin miatt annyit trükközzek.
  • RatBaG #283
    az, hogy egy bugos szar.
  • Califa
    #282
    Az utolsó tigris kihívásnál a skint nem tudom megcsinálni, néztem róla videót jó párat. Végig csinálom ahogy kell, és nem adja meg a küldiket. Mi lehet a gond ???? (PC)-s verzió !
  • RepeszElek
    #281
    Xboxon meg az EA szerverek haltak be egy időre.
  • BladeW
    #280
    Tippre az Anthem demo miatt van.
  • neonx
    #279
    Köszönöm
  • BladeW
    #278
    https://outage.report/origin
  • neonx
    #277
    Nektek is behalt az Origin?
  • toza #276
  • Califa
    #275
    köszönöm
  • dr Kotász
    #274
    Be kell hívni 10 supply dropot.
  • RepeszElek
    #273
    Szerintem az volt.
    Már én is észrevettem hogy többen bombázóval rámennek a vadászgépekre.
    Csak nézek mint a kiszántott vakond :/
  • Califa
    #272
    A heti event utolsó küldiében mit kell csinálni pontossan ?
    Utoljára szerkesztette: Califa, 2019.01.25. 13:21:05
  • Borg
    #271
    Nem mosquito volt? Azt ugyanis ki lehet hegyezni elég jól légiharcra, hiába nagyobb testű.
  • zebrock
    #270
    zebra_hun a nevem, keress rám. Egyedül balfékeskedem. Általában elég későn jövök ha a család elaludt. Egyébként tök nem megy, csak rohangálok :)
  • RepeszElek
    #269
    Jaja én voltam!
    Általában leszedek mindenkit,ezt a bombázót is leszedtem de enyhén elcseszte a hangulatomat hogy nem tudtam egyszerűen lefordúlni egy vadászgépel mint mondjuk a bf1-ben.
    Jött utánam rendesen mint az állat ha nem figyelek le is szed.
    A bombázó amúgy nagyon veszélyes volt,azt hinnénk kivanbak szolgáltatva közben meg nagyon is tartottak tőle a vadászpilóták a háborúban.
    Sok pilóta oda is veszett,de a védelemül szolgáló fegyverzetük miatt nem pedig azért mert jól manövereztek.
    Fullba nyomják a kretént.
  • Devid-on
    #268
    Üdv!
    Valahova valakihez lehet csatlakozni? Egyedül nem igazi a battlefield (szeintem)
  • zebrock
    #267
    Ja :)
  • gstup
    #266
    Szerintem Ő volt a messzer pilóta. :)
  • Borg
    #265
    Elég béna volt az a messerschmitt pilóta akkor...
  • RepeszElek
    #264
    Azért ilyet sem basztam még hogy egy bombázóval fordulóharcot vivjon egy messerschmitt....
    Éppen hogy megusztam hogy egy vadászgéppel leráztam egy hatalmas bombázót.
    Ez már nem játék hanem mese ne vicceljünk már.
    Elmenek ezek a....
    Asszem ezzel most fullba nyomják a kretént a dice-nal.
  • RepeszElek
    #263
    Az igaz de gyors.
    Tegnap kb.100 méter távolságból összefutottam egy ellenséggel akinél tuner volt.
    Mivel supporttal voltam leakartam feküdni a földre a bipod miatt mert esélytelen hogy kézből olyan messze leszedjem.
    2mp alatt leszedett nem volt idő lefeküdni...
    Mondjuk nálam még mindig jelen van egy egy másodperces csúszás.Ha szembejön valaki végem.
    Néha próbálok elbujni ahogy meglátom de vagy nincs idő rá vagy a fedezék mögött esek össze.
    Volt hogy befutottam kétház közé és ott estem össze méterekkel az uttól.
    Néha laggol is.
    Van vagy 30 ilyen videóm már...

    Ezért inkább csak repkedek,az most nagyon bejön sokkal jobb mint az 1-ben.
  • adam46
    #262
    Turner a kedvencem Assaultnál, keveset esik, viszont már 50 méternél nagyon esik a sebzése.
  • RepeszElek
    #261
    Jah igen a könnyű tankokkal jobb lenni persze de ügyesebb vagy akkor a tigrissel.
    Én lövök mint az állat, látom ahogy két méterre becsapódok a 88-as skuló mellette de semmi.
    Nem várom hogy légnyomást kapjon vagy repeszek darabokra szedjék mert ez egy játék,meg nemis a world of tanks...:)
    Végignézem ahogy rámrakja a dinamitott még csak sietnie sem kell mert esélytelen a menekvés.
    Amúgy ez tetszik.
    Az nem volt normális hogy a bf4-ben beszáltam egy tankba berongyoltam vele az emberek közé és sehogy sem tudtak kiszedni,mindenkit bedaráltam.
    Ez így most közelebb áll a valósághoz,de sebezhetne nagyobbat hogy még közelebb álljon hozzá.


  • gstup
    #260
    Nekem ellentétes a tapasztalatom. Az tény hogy nem okos dolog behajtani az ellenséges gyalogság közé. Viszont nem egyszer 3-4 kill-t hozok össze mert rádőlt a ház a bent lévőkre. Ritkán használom a Tigrist.Csak nagyobb,nyílt terepeken. A kedvencem inkább a Skoda és a Panzer IV. MInd a két tanknak a specifikációját "közelharcra" és gyalogság ellen állítottam össze. És még ott van a Wirbelwind is!
  • RepeszElek
    #259
    Még egyenlőre a tanknak is keresem az értelmét.
    Nem arra való hogy gyalogság közé mennyen mert lassú hanem támogató egység ahogy a való életben is.

    Viszont hiába lövöm porrá az egész falut messziről vele az emberek mindent kibirnak azt is ha rájuk dől a ház szal nem könnyű az sem.
  • RepeszElek
    #258
    Jah így van ne reménykedj.
    Most mentem egy kört az assault tuner smle nevű fantázia fegyverével.
    200 méternél sem látok lövegesést, rohadt pontos és csak úgy hasít a levegőben.
    Ha rátehetnék egy távcsővet...mindegy szar a sniper hagyd a pcsába:D
  • N1ggA
    #257
    ugyanakkora a sebzés, skinektől csak máshogy néz ki de ugyanúgy viselkedik
  • neonx
    #256
    Hali! Valaki tudja hogy a fegyverek távcsövei adnak extra sebzés növelést,vagy csökkenést? Gondolok ha pl:1x-vagy 3-6x távcsövet használok. És mire jók a RARE távcsövek azt tudom hogy a kinézete más lesz,de csinál azon kívül valamit?