238
Kinek mi a véleménye az összeesküvés-elméletekről?
  • zserni
    #139
    Igen így történhetett.
    A sín belső oldalán lakók azt hiszik, hogy a karantén (vagy virtuális valóság) az egyetlen világ, mivel rácsokat nem látnak sehol. Pedig van. Ennek a világnak a korlátja a tudat korláta. Hogy mi köze ennek a vírushoz ? Tegyük fel, hogy a mi világunk egy eltérített világ. Hasonlóan, ahogy mi "eltérítettük" a (vad) disznót és sertéssé alakítottuk, hogy számunkra élelmet avagy energiát szolgáljon. Mi van, ha velünk is ugyan ezt tették valakik, és a vasúti sín belülről egy vakvágány lett ?

    Nem háborog e talán a fogyasztó, ha túl drágának találja a hús árát ? Mit lehet tenni ? Efektívebbé kell tenni a termelést. Hogyan ? Centralizálással. Le kell építeni a kis és közép vállalkozókat, de a nagyokat megtizedelni, létrehozni egy olyan központot, ahonnan az összes disznófarm egy személy által irányítható és ellenőrizhető. A vírustól sok "haszonállat" el fog pusztulni ugyan, de a "gazda" közelebb kerül az irányító központhoz.
  • gosub
    #138
    Ez felettébb valószínű! Bár nem lehetetlen, hogy az egész szerelvény masinisztástul egy párhuzamos világból jött ahol ott folytatódik a vasúti sín. Az őrült vezető nyilván csak fedősztori lehet. Már csak azt nem tudom, hogy mi a valódi kapcsolata a koronavírussal?
  • zserni
    #137
    Én meg arra, hogy a vasutas időutazó volt. Nemrég költözött vissza 2030 ból, ahol már az emberi elme rá van csatlakozva egy központi mesterséges intelligenciára, és ez annyira felháborította visszatérve, hogy nem látott más utat, hogy megpróbálja felébreszteni a szunnyadó kreténeket. ITT
  • gosub
    #136
    Inkább kis szürkékre gyanakszom.
  • BladeW
    #135
    Vajon gyíkemberekre vadászott?
  • zserni
    #134
    Az egy jó kérdés, hogy létezik-e Soros egyáltalán. Ha igennel vagy nemmel kéne válaszolni, akkor én a NEM re tippelnék.
    Soros szerintem csak annak a jéghegynek a csúcsa, akit az átlagember lát az egészből. (ezt is csak Orbánnak köszönhetően) Maga a "jéghegy", avagy a jelen pénzrendszer még Babilonból származik, és a futtatói évezredeken keresztül ugyan azok maradtak. Soros és a hasonszőrei sem több mint azoknak az ébredezőknek a köpőcsészéje, akik már ébredeznek ugyan, de még a fősodratú médiából informálódnak és a kutya gazdáját még nem ismerik igazán.
  • Garga Pitic #132
    Sose vegyetek föl pénzt a földről, mert lehet, hogy maga Soros helyezte az utatokba és holnap már a csicskái vagytok!
    Ez így működik, az origo is megírta.
  • zserni
    #131
    Még csak a kezdetén vagyunk a katasztrófának, de Sorosék már is milliárdokat kerestek rajtunk. Persze dobtak belőle egy milkót a pesti kegyenceiknek is, hogy később majd fényesre nyalathassák a p... velük. ITT
  • zserni
    #130
    Bevásárol az elit. De nem csirkehúst meg wc papírt...
  • maki85
    #129
  • zserni
    #128
    A nagy "Vezérigazgató-Exodus" - Százával mondtak le a legnagyobb vállalatok vezetői a mostani válság előtt! - Szerencsések vagy tudtak valamit az Elit tagjai?

    Nem láttok párhuzamot aközött, hogy a WTC is majdnem néptelen volt a lerobbantása napján, és most is a vírus előtt pánik szerűen menekülnek a patkányok a süjjedö hajóról ?

    https://www.vilaghelyzete.com/2020/03/a-nagy-vezerigazgato-exodus-szazaval.html

  • maki85
    #127
    Papa, egy kis rágcsa az esti filmnézés mellé

    Mert tudom, hogy már ez is megfordult a pici buksidban, csak azért még ennyire nem akartad hülyére venni a figurát :)))
  • zserni
    #125
    Nem így értettem. Azok akik kitervelik az ilyen és a 9/11 hez hasonló gyalázatot, azok hosszú távon gondolkodnak. A terveket hosszú idővel a kivitelezés előtt elkészülnek, és már sejtetik a tragédiát, hogy még nagyobb félelmet idézzenek elő....
  • Garga Pitic #124
    Természetesen nem 100,000000000000000000% a bizonyossága, hogy az általam letöltött Simpsons epizódot nem röptében hamisította a netszolgáltatomra telepített titkosszolgálati szoftver, és valójában tényleg koronavírusról volt szó benne '93-ban.
    Meg kellene kérdezni egy Simpsons fant, akinek korabeli videószalagjai vannak.
    No persze megvan a maga esélye annak is, hogy a VHS-t tároló vitrin tartalmazza a megfelelő világkormányzati átmágnesező készüléket, és az ebben a pillanatban hamisítja "Osaka flu"-vá az eredeti koronavírust, mind képen, mind hangban.
  • zserni
    #123
    Köszi,annyira nem fontos. Már csak azért sem, mert ha a lexikonokban ugyan azok helyezik el a "zabszemeket" akik kivitelezik a dolgokat, akkor ott vagyunk, ahol a part szakad.
  • Garga Pitic #122
    Töltsd le, nézd meg.
    The Simpsons, 4. évad 21. rész: Osaka flu
    Kamu kép, 2020: Coronavirus
  • zserni
    #121
    Elég jól hangzik, lehet, hogy így volt.
    Az is meglehet, hogy anno ugyan ezt a lexikont ütötték fel találomra a WTC ikertornyos kártyák gyártásához is ?
  • BladeW
    #120
    Ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy vajon melyik a károsabb a hiszékenység, vagy a tudatlanság?
  • Garga Pitic #118
    Egy 1989 óta futó, 678 részes sorozat írói? Találomra fölütöttek egy lexikont.
    A koronavírus önmagában egy számos fajt tartalmazó víruscsaládot jelent.
    Annyira konkrét megjelölés, mint a lófélék vagy emberfélék.

    De nem koronavírus szerepel benne, hanem egy kitalált kórság, az "Osaka flu".
    A hírolvasós kép kamu: másik epizódból származik és módosítva lett a felirat.
  • zserni
    #117
    Van valakinek fingja, hogy a Simpsonék honnan vették a korona vírust 1993 ban ?

  • Vfromazsido
    #115
    Mi lett az nwo topical? Túl sok volt az igazság és törölték ?
  • maki85
    #114
    Olvastam egy érdekesnek mondható véleményt, hogy mitől is gyulladhatott ki a Notre-dame-i templom., ami talán nem is annyira ördögtől való.
    Ez szerint a tűzvész egyházi megrendelésre "készült", mivel így akarták a vallástól egyre inkább elforduló embereket felrázni, és maguk mellé állítani.
    Ennek azért is van jelentősége, mert a Notre.dame-i székesegyház a keresztény világ talán a legismertebb, legszentebb kegyhelye.
    Az ilyen probléma megoldásra egyébként a törtélemben is volt pár példa. A legismertebb a berlini Reichstag felgyújtása, sőt számomra (lehet hülyézni) a két torony, és társai eset sem víztiszta.
    Persze lehet, hogy a párizsinak tökre semmi köze ezekhez, sületlenség, de a rengeteg hasonló között ez is elfér.
  • maki85
    #113
    Ő legalább nem mások marhaságait mantrázta, hanem kitalált magának egyet.
    Legyél te is kreatív:))))
  • zserni
    #112
    Ha nem is teljesen, de úgy 3/4 részig körbe repültem a Földet. Nekem nagyon "kereknek" tűnt. De ez csak az én aspektusomból. Hogy ha mások is ebbőll az aspektusból állítják, hogy a Föld lapos, akkor nyugodtan nevezheted idiótáknak őket. És ahogy beleolvasgattam az írásokba, mind innen szemlélte a dolgokat. De biztos vagy abban, hogy csak ez egy valóság létezik ?
    Ez az, amit David hosszabban elmagyaráz, és amire én nem vállalkozok itt.
  • maki85
    #111
    Én nem icke agymenéseire lennék kíváncsi, hanem a tiédre.
    Illetve, bocsi, a véleményedre:)))
  • zserni
    #108
    "szerinted igaz-e a lapos Föld elmélet, és, ha nem, miért nem??"

    Erre már válaszoltam: #57
  • zserni
    #107
    Hogy ha kár az időt pocsékolni, akkor miért pocsékolod ?? Azt nem tűnt még fel, hogy szinte kizárólag csak az én postjaimra hoz ide a fene ? Csak nem fizetést kapsz érte ?
    Foglalkozz inkább mással, mint, azzal, hogy én mit linkelek, meg mit nem !
  • maki85
    #106
    Mondd, elolvastad te egyáltalán a cikket???
    Mert az egytől-egyig azt foglalja össze, amit ő saját magáról állít.
    Vagy te úgy vagy a dologgal: nehogy elismerjem már, hogy amit eddig elhitettek velem az mind sületlenség, mert még lehülyézem magam.
    Így hát boldogan dagonyázol tovább a posványban, mi több (eléggé el nem ítélhető módon) még szórod is az igét.
    A legjobb:


    Mellékesen nem értem, hogy Irasidus téged miért nem nyaggat, hogy BIZONYÍTSD BE !!! (???)

    Ja, és már bocsáss meg, szerinted igaz-e a lapos Föld elmélet, és, ha nem, miért nem??
    Utoljára szerkesztette: maki85, 2019.03.31. 16:32:20
  • zserni
    #103
    Jé, micsoda leleplezés.. Már csak az a kérdés, hogy Coreyt leplezte le a szerző, vagy a saját hülyeségét
  • zserni
    #101
    A fény is részecskékből tevődik össze.. a világítótoronyra meg várhatsz
  • maki85
    #100
    Te sem egy világítótorony vagy a mérhetetlen sötétségben.
  • zserni
    #99
    Hogy ha neked ez is sötét, akkor fogózkodj meg:



    (angol nyelvü)
  • maki85
    #98
    Mit is akarnak "ezek"??
    Hát, hogy foglalkozzunk, foglalkozzanak velük.
    És mi megtesszük :(((

    Mert HÁÁÁÁT azért nem lehetnek ennyire hülyék a 21. században.


    Utoljára szerkesztette: maki85, 2019.03.30. 18:42:42
  • kjhun
    #97
    Egy kis hír, a net sötétebb bugyrából: Laposföld hívők - Expedíció a Föld szélére

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha, búra volna a Föld felett, akkor hogyan jutottunk volna el pl.: a Mars-ra az űrszondáinkkal?? Itt, már van ellentmondás, a valóság és a cikkben foglaltak között. Vajon, hányszor fogják körbekerülni a Földet??
  • Irasidus
    #96
    Aztán ugyanúgy folytatni fogod az ostoba flamelést, es trollkodást. Ehhez én meg mindig nem kellek neked, hiába is mondogatod.
  • maki85
    #95
    Örülj, hogy segítettem ("Igen, amit tettem az bohóckodás") , különben még mindig azon rugóznál, hogy bizonyítsam be, hogy Che, és az én nagymamám KETTŐ öregasszony.

    Itt a részemről the end.:))))
  • Irasidus
    #94
    Nem tetszik az igazság, mi?
  • hiper fizikus
    #93
    genetikai eredetű hülyeség is van
    eugenetika ?

    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2019.03.20. 23:22:32
  • maki85
    #92
    Mondd, miért nem tudsz nyálfröcsögés nélkül szólni máshoz???
    Így teljes a kép
  • Irasidus
    #91
    Kényszerített téged a halál bohóckodásra, ezt nélkülem is csinálod. Nem te jöttél ide bohóckodni? Na ugye. Ez vagy te, flamelsz mindenhova, és trollkodsz mert láthatólag élvezed. Na ez gond (fejben), nem a bizonyítási kényszer. A vélemény meg olyan mint a seglyuk, mindenkink van, de senki nem kíváncsi a másikéra, vagy árnyaltabban, a világ megismerése nem vélemény kérdése. A keményfejűség mögött, felelősségérzet van, ami belőled hiányzik, amikor flamels, vagy trollkodsz, és terjeszted a hazugságokat. De tudod az egészben az a vicc, hogy igazából te arról akarod ezzel elterelni a figyelmet, hogy az eredeti állításod - amiben te nagyon is hiszel - egy baromság #65, azaz rajtakaptak, hogy hülyeséget beszéltél. Utána kezdtél trollkodni. Ja, és ez a topicot te élteted, mivel te írtál ide, trollkodni jöttél, és nem kelletem ehhez!
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2019.03.20. 19:52:24