2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • Moby
    #1750
    A szó amit keresel a refund. Tehát ki sem próbáltad a Bloodborne-t. Refundolni a sonynál csak olyat lehet, amit még nem töltöttél le (bár a cancellation policy nemrégiben változott, de ez a része változatlan).
    De miért érdekes itt az, hogy visszamondtál próba nélkül egy játékot?
  • CrashBoostZoom
    #1749
    Az, hogy melyik játék tetszik valakinek az teljesen szubjektív dolog, nem olyan mint az autópályán való vezetés. Bezsebelhet akármennyi díjat, eladhatnak belőle akármennyit ha valakinek személy szerint nem jön be akkor az teljesen normális. Mindenkinek megvan a személyes ízlése, ez nem forgalommal szembe való vezetés. Például nekem hiába sztárolta mindenki a Dark Souls-t egyszerűen nem jött be, a Bloodborne-t refoundoltam. Most viszont a Sekiro a legjobb dolog nekem amit valaha játszottam.
  • Ulthanito
    #1748
    Igen, a több tucat év játéka címet bezsebelt, a mai napig az egyik legjobb játéknak tartott, csillió példányban fogyott God of War az csak szerintem jó, igen. :-D :-D

    Darky, tudod, ha mész az autópályán, és mindenki szembe jön veled, akkor bizony te vagy a hülye!
  • darkSectorxxx #1747
    A varázsszó.... A SZERINTED jó meg SZERINTED szar....

    :D

    Ez remélem kielégítő válasz :)
  • Ulthanito
    #1746
    Na én pont ezért fogom most félretenni a Sekirot szerintem, Owl 2 előtt, a nagy platinás projekt közepén. Mert kezdem én is azt érezni, hogy már nem élvezem, ez már csak munka, és akár játszhatnék újabb címekkel.

    Nehogy megvegyem ma a Days Gone-t!
  • Ulthanito
    #1745
    Szomorú. A jót félbehagyod, a szart meg nagykanállal eszed. :)
  • darkSectorxxx #1744
    A Rage-et is lehet élvezni...
    Az meg hogy szenvedek és néha van káromkodás az alap fícsőr egy souls-ban.... :)
  • darkSectorxxx #1743
    Nekem nem meló.
    Ha nem élvezek valamit abbahagyom. Elhiheted.
    Sok játékot hagytam abba. Kezdve a God of War-al....
  • Tinman #1742
    Elég sok rage is volt itt tőled, amiből nekem ne úgy tűnt, mintha élveznéd.

    Maxolgatom a Nioh Complete-et, de be kell valljam NG+ 10. órájánál járok és egyre inkább munkának érzem. Megy, nem vagyok benne n00b, de, hogy ez munka? Azt még magamnak se merem egyelőre bevallani... szerintem hagyni is fogom a pcsba és tolom a Horizon Zero Dawn Complete-et, ami megvan eonok óta, de még csak el se indítottam soha.
  • Tinman #1741
    Engem abszolút nem zavar, hogy ilyeneket tol, csinálja. Annyi ideje viszont soha nem lesz, mint ezeknek a Megujjaz, meg Lóboszi féléknek, így resistance is futile. Inkább szórakozna és ne dolgozna, mert ez már munka.
  • Ulthanito
    #1740
    Szerintem neked van igazad, én már olyan 100 óránál járok, nem tudom, minek erőltetem ezt a platinát. Értelme semmi, csak elveszi az időmet. Meglátom mennyire könnyen megy le Owl 2, attól függően csinálom meg a hiányzó dolgokat.
  • n000rbi
    #1739
    Ez az első from játék, ahol ugyan elkezdtem az ng+-t, de fél óra után nem volt hozzá kedvem... ha beszámítják, akkor lehet ma bedobom egy Days Gone-ért cserébe, aztán majd egyszer dlc-vel együtt behúzom megint olcsón.
    A Sekiro hangulata, a pályadesign, még a harcrendszer is tetszik, de a bossok rém gyengék bármelyik korábbi játékukhoz képest. Persze a téma adja, hogy leginkább emberekkel harcolunk, mégis várok valami from-féle agymenést a dlc-ben (mert tuti lesz).
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.04.26. 11:53:19
  • Ulthanito
    #1738
    Platina kipottyant? Mert crreditset már kétszer is láttam, de még dolgoznom kell keményen.
  • darkSectorxxx #1737
    Gratula!
  • TDC Geronimo
    #1736
    na gz :D
  • n000rbi
    #1735
    Épp most “néztem meg” én is és hála az égnek, valamint , végre lepörgött a credits is :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.04.25. 21:12:42
  • TDC Geronimo
    #1734
    Patchel megnéztem utolsó bossharcot, mert ott vagyok NG+ba. Szerintem jobb az FPS ott pron
  • darkSectorxxx #1732
    Mert basszameg a kitanulás nem azt jelenti hogy akkor nem hibázhatsz, ez csak anyni hogy tudatosan harcolsz nem random.
    Nagyonn az esély, vagy lehet egy 3 -4 pöttyösnél mindig elmész a 3.-ba és ott hibázol...

    De egy 2 pöttyüsnél ez szinte 99%-os megölés.
    Lásd pl a ló boss vagy a Szamuráj Geni alatt. :)

    A dárdás miniboss-okat utálom csak. :D

    Szimplán tudatosan harcolok, mindig magabiztosan, ettől még tévedhetek. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Anyni pls hogy legközelebb Chungee-nak is írtam ha szívjátok a vérem akkor ezzel ne másokkal tegyétek a chat-en vagy a chat-en kívül mert nekem kellemetlen, csak szimplán az én véremet szívjátok! thx! :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.25. 16:04:34
  • darkSectorxxx #1731
    :(
  • Ulthanito
    #1730
    Értem én, csak szívom a véred.

    De azért akkor is vicces, nem? Kitanulsz egy bosst milliméterre, úgy, hogy nem iszol, nem R1-ezel, mégis levered, majd egy olyan játékban, amikor már iszol is, támadsz is, ugyanaz a boss meg felcsatolja, és hangosan nyögsz. :)
  • Ulthanito
    #1729
    Én azt már nem fogom látni ma.
  • darkSectorxxx #1728
    Elmegyek füvet nyirni, becsomagolom a keresztfiam ajándékau mert holnap megyke németbe és jövök levágom. ;)
  • darkSectorxxx #1727
    Egy baj van Ulthanito-val hogy nem érti amit csinálok és amiket írok.

    1.
    Nem csináltam soha No Hit-et

    2.
    Nem vagyok terminátor, akkor nem szenvednék én se néha.

    3.
    NÁLAM sokkkal ügyesebb játékosok hibáznak és halnak meg.
    NINCS OLYAN ember aki elsőre MINDIG végigszalad, ha lenen akkor nem kellene pl Lobosnak meg Hob-nak néznie a Kanji jelet. :D

    Ez nem erről szól.
    A No Hela és No Basic és a No hud arról szól, hogy eljutsz-e a végéig a játéknak!
    Nem pedig arra hogy akkor utána már azonnal meg sme halsz, de hiába magyarázom el neki 10x, nem ért meg. :)

    Ebből aztán adódnak a félreértések. :)
  • Ulthanito
    #1726
    Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy a gecicsiro alatti rugdosós faszt viszont csúnyán lealázta.
  • Ulthanito
    #1725
    Most épp Genichiro csatolta fel, Darky meg tolja a seggzsírt vödörrel...
  • LBandi77
    #1724
    From játékban ez mindig így van,amikor azt hiszed te vagy a terminátor és nem figyelsz akkor leszopat a game.
  • Ulthanito
    #1723
    LOL, ez király. Darky nyomja most a normál végigjátszást streamen, olyan superskilles meg no hit meg no heal a csávó, hogy Ashina antechamberben már harmadszor vágják le a mobok egymás után! :-D :-D
  • darkSectorxxx #1722
    De mivel csak 3 majmos fight van. :D
  • darkSectorxxx #1721
    Vnnak előnyeim igen. :D

    A 100-adik nak az az értelme hogy a 100-adikat én csinálom nem a 99 másik pro játékos. :D
    Youtube elsődlegesen magamnak van visszanézésre, archiválás ügybe.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.25. 13:48:17
  • darkSectorxxx #1720
    "Ahelyett, hogy élvezné a játékot és reppenne a következőre"

    Én ezt élvezem azzal van a probléma. :P
    Most elkezdtem tegnap normálisan végre, mindent használok...
    De 5-10 perc után gondoltam egyet és kikapcsoltam a HUD-ot.... :D
  • Voltan
    #1719
    Igen, én is arra jutottam, hogy a Bloodborne pihen, amíg a Sekiroval végzek. Nem lesz nagy gond, mert ott még csak az első boss ment le, szóval nem lesz nehéz felvenni újra a fonalat.
  • Ulthanito
    #1718
    Ebben én is veled értek egyet, sok értelmét nem látom feltölteni a 150. no hit no r1 no game videót...de kinek árt ezzel? Senkinek! Ha neki jó, hadd tolja hát, mindenkinek más a kattanása.Most már én is megbarátkoztam a gondolattal, nem nekünk kell élvezni, amit csinál, hanem neki.

    Neki nem ez az egyetlen egy kattanása, a Robotzsarut is látta már vagy 100-szor, csakúgy, mint a Columbot is biztos végignézte már vagy 20-szor.

    Ennél is van rosszabb: a kedvenc étele a tejleves!
  • Ulthanito
    #1717
    1-2, OK. a harmadik az nem a dupla guardian ape?
  • Tinman #1716
    Szerintem is baromság amit DS is művel. Ahelyett, hogy élvezné a játékot és reppenne a következőre, inkább saját magának állít fel kritériumokat és nyammog napokat 1-1 megoldással, aminek a végén felkerül a többi nohit-nohealth-nomind videó mellé az övé is. Aztán ha ez megvan, akkor letolja majd Guitar Hero controllerrel, és ha az is megvan utána a víz alatt, de úgy, hogy mindig vesz egy nagy levegőt és csak akkor lép a karijával, amikor a víz alatt van, ha elfogy a levegő feljön, levegőt vesz, újra merül, tolja tovább. Ha közben meghal, elöről kell kezdenie. Ez a Sekiro Diving Challenge, de szerintem úgysem képes rá ;-)

    A BB-t és a Sekiro-t együtt tolni, szerintem nem jó húzás. A Nioh Complete-et már letoltam, majdnem ki is achimaxoltam, de csak rontotta volna az élményt, ha közben még egy ilyen kaszab cuccal tolom. Jó a beleeélés egyetlen univerzumba, nem kell ennyire széttördelni a figyelmet és a hatást.
  • darkSectorxxx #1715
    Na:

    1.

    Van Genichiro után Sempuban a Hall-ban egy pulton egy csengő.
    Elmész egy másik dimenzióba.... 4 pici majom van:
    Aki a száját fogja, a szemét fogaj, a fülét, és egy titkos láthatatlan, aki háttal ál a képen...ez egy "boss"

    2.
    Utána van a nagy FEHÉR majom, ennek levágod a fejét ugye!!!!

    3.
    Ez a fehéér majom, aki szürke lesz elteleportál oda a nagy barlangba ahol a 2. puskás ELITE minibos lezár egy továbbvezető bejáratot...ennél jön egy barna majom akit petárdázni kell.
  • Ulthanito
    #1714
    Nem vágom miről beszélsz.
  • Voltan
    #1713
    Hát az egy ilyen távolkeleti filozofikus izé :D
    De nekem tetszett, vicces volt.
  • darkSectorxxx #1712
    NEEEEEEEM!

    Olyan van Genichiro után 4 kis majom!
    1 nagy fehér aakinek a feját levágod
    és ugyanaz megjelenik még1x! :)
  • darkSectorxxx #1711
    Felváltva ne játszd mert át kell állni9 tudatban minden , mert full más ritmus meg taktika.
  • Ulthanito
    #1710
    Az egy vicc. nem is értem miért tették bele. De legalább változatos a sok unalmas boss között.