2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • Moby
    #579
    Elképesztő a játék learning curve-je. Nagyon nagy tervezés áll emögött, és ebben nagyon megrakja az összes eddigi fromjátékot. Amellett az egész játék atmoszférája zseniális. Az egész játék az. Mindenhol mindenkit levágok, nem hagyok ki senkit. És nem azért, mert trófeát gyűjtök, hanem mert szimplán kurvajó csinálni, meg egyszerűen benne lenni a játékban. Amennyire nem tetszett az első pár óra alapján a graf, meg semmi, olyan helszínek vannak, áhhh...csodálatos. HDR-ben csodaszép a játék (anélkül kissé mosott, bár pécén vannak erre modok, de én nem használok semmit, csak szimplán HDR-ben veretem).
  • Ulthanito
    #578
    Amúgy tegnap egy átvezető videó közben fogalmazódott meg bennem, hogy annak ellenére, hogy ez nem BB, zseniális a játék, nagyon össze van téve az egész. Látszik benne a rengeteg munka, ötlet, nagyon minőségi a cucc!
  • Ulthanito
    #577
    Darky, az a baj, hogy normál módon se menne. Mint ahogy nem is megy senkinek, mindenki izzad vele.

    Ahelyett, hogy felfedeznéd a játékot, használnád az itemeket, felfedeznéd a pályákat, figyelnél a sztorira, kitaláltál valami olyan dolgot, amitől fényévekre vagy. Ez is a faszom Twitch miatt.

    Csak ez nem szórakozás, neked sem. Még ha azt is mondod. Belenéztem a streambe tegnap, és hát nem azt hallom a hangodon, hogy szórakoztat. Csak szenvedsz vele.

    Egy tök új játék, minden pixele új lehetne számodra, és mégis, te meg akarod mutatni azt, amire nem vagy képes.

    Ahelyett, hogy egyszer végignyomnád rendesen, és utána találnád ki a challengeket magadnak..
  • Moby
    #576
    Én ilyen furán haladtam vele(szerintem nem így kellett volna, mindegy). Párhuzamosan haladtam Sunken Valleyben meg Ashina Depthsben. Egyszerre értem mindkét ponton a C.Monkhoz és a majomhoz. A majom tűnt nehezebbnek, azt vettem előre. Ez nem volt nehéz, szal a monknál rosszabbra számítok :D
  • Ulthanito
    #575
    Én még nem járok ott, most érek majd oda hozzá. Moby egész jól belehúzott, ha már itt tart.
  • Moby
    #574
    Nem. Csak a thrust típusú támadást lehet mikirizni, Az ilyen lecsapás, kaszabolást nem! Amúgy sem akkor kell nyomni, amikor megjelenik a jel, az nagyon korán van még. Mikirizni akkor lehet, amikor már nálad jár a szúrás. Hanbeinél be kell gyakorolni.
  • Ulthanito
    #573
    Darky, easy? Ne arcoskodjá már, de komolyan! Hidd el, nálad sokkal ügyesebb és nagyobb kaliberű játékosok is azt mondják, hogy nehéz, de te majd Mohácsról megmondod, hogy easy?!
  • Myselor
    #572
    tényleg nem egy nehéz a másodikban is csak türelmesnek kell lenni mikor ketten vannak se vészes ugyanez a szitu kb.:) az a csapkodós pöcs meg tényleg vicc xd hehe
  • Metontour
    #571
    Tehát akkor a Mikirinèl elég nyomni ha látod a piros kanjit a feje fölött aztán megvan? Én a lila mackós csávòt nyomtam le elsőre A Hiratán. Gondoltam kipróbálom hátha csak sikerült harc közben vissza balettozonom a folyóba így mehettem vissza mikor látom megy vissza komòtosan nekem háttal. Ment is a kard a hátába.
  • Moby
    #570
    Vannak ilyen érdekes bossok a játékban. Ott volt az a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csiga-monk, amelyik a ködöt csinálja.
    Az is mi volt már? Nem is harcol, csak úgy ott van :/
  • Moby
    #569
    Tegnap este ment le. Én is meglepődtem milyen könnyen, kb harmadikra meglett. Nem volt nagy etvasz, csak türelmesnek kell lenni a 2.phaseben. Az első 2 tryban próbáltam megtörni a posturejét, de kb lehetetlen. Ha a közelébe maradok egyfolytában nyomja a terrort. Ki kell várni a hosszú lecsapását, azt lehet deflectelni, ott van egy 5-6 ütéses ablak. Azzal faszán le lehet darálni.
    Előtte ment ez a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    long-arm centipede giraffe.
    Hát az mekkora trollkodás volt LOL. Megraktam elsőre nohittel úgy, hogy meg sem vágtam (kinyírja szépen magát az ütemes vagdosással, csak deflectelni kell, széttöri saját magát). Az egész harc tartott kb 20 secet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.01. 07:59:51
  • Myselor
    #568
    amúgy most mindenki kb a nagy majomnál vagy utána jár?:)
  • Myselor
    #567
    de van. mikor villámot dob ugorj fel és ütés gomb vissza dobod rá.ennyi a többi ugyanaz a move^^
  • darkSectorxxx #566
    Nincs valami trükk hozzá?
  • n000rbi
    #565
    Az első két fázis lemegy hamar, de egyelőre a harmadikban mindig megszopat. Na majd holnap.
  • Myselor
    #564
    na sikerült ez a szar final boss.szerintem a lehető legnehezebbet kaptam ami lehetséges de nembaj közel 4óra try és egy 40perces rohangálós bökdösős teknika megtette a hatását.jó játék nagyon de ez az utolsó boss vicc kategória kíváncsi leszek azoknak hogy megy majd akik ugyanazt kapják különben minden boss nagyon jó volt oké a corrupted monk kissé fura szintén de lehet csalni nála .de a többi nem veszélyes.a headless-ek pedig ilyen szinten már rém egyszerűek 1-2 maradt azthiszem majd még körülnézek mit hagytam el.kalandozgatok picit a ng+ba szerintem csak belenézek hogy milyen egyelőre elég volt a szenvedés :D hajrá srácok. ja és amúgy 32 óra volt nekem közel mindent felfedezve és megcsinálva tudomásom szerint.
  • darkSectorxxx #563
    Mikiri nagyon fontos és EASY hálisten mert nem szükséges időőzíteni!
  • jarlaxxe
    #562
    Nincs ebben semmi érdekes ha valami kurva nehéz azzal az emberek szenvednek persze szuper kockáknak semmi se nehéz...
  • TDC Geronimo
    #561
    használod mikiri countert? ráugrassz fejére amikor sweep attackol? Ha ezeket csinálod + parry és közben próbálsz támadni is akkor elég hamar felmegy posture

    Persze ez leírva egyszerű :D Érdekes, hogy sokan szívnak ezzel a bossal
  • Kandurex
    #560
    Hát nem tudom.... kezd elmenni a kedvem tőle, ha nem 80X futottam már neki...paff, én alig sebzek, alig megy a positure neki. És már neki indulni is unalmas, mert 5 perc mire lesz harmadik fázis, vagy nem....
  • Myselor
    #559
    én úgy érzem hogy a vége(az egyik)kurvára túl van tolva 4 életes harc köszi...nevetséges és akkor vagy 1 óráig rohangálsz és bökdösöl jó eséllyel úgyis megpusztulsz vagy megtanulod védeniu az összes támadását.mellesleg a lándzás fost amúgyis különösen nehéz.undorító egész játék alatt semmi nehézségem úgymond ami ne ment volna le max 1 óra után ez meg hát vicc.az utolsó pontig eljutok és annyi.nincs kedvem hozzá nem élvezem bb és das teljesen más élméyn ilyen téren ez pedig ezzel az rád eröltetett egyfajta harcmodorral kurva gáz. na meg legyen már balance nem az hogy a végére a világbaszó kurva életet kell megölni a többi meg lófasz előtte.
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2019.03.31. 22:35:02
  • TDC Geronimo
    #558
    Ha középtávolságba vagy tőle akkor tolja azt a támadást sokszor, amikor előre thrustol. na ott lehet mikiri counterelni, mint az állat. Nem tudom nekem a 3. fázis marha könnyen ment.
    A másik meg amikor a villámot lövi azt levegőbe vissza lehet rá csapni, de azt a szobában lévő festmény el is magyarázza
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.03.31. 21:41:39
  • Kandurex
    #557
    Van valami tipp a majomhoz a kastély tetején? Ha véletlenül le is ütöm mind a két életét a harmadik fázisban one hitel...és esélyem sincs kitanulni mert kb. 1 óránként véletlenül eljutok addig :( nézem más, ahogy leveri, áll vele szembe és néha véd egyet, néha csap egyet és megy a positure csík, mint az állat, nekem mindent levéd, mindent...és nagyon lassan, minimálisan...:(
  • darkSectorxxx #556
    Akit érdekel, Hob gyakorolgat.... próbál ha jól látom leutánozni egy glitch-et a speedrun-hoz....
  • Myselor
    #555
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    remélem nem a szent sárkányost mert akkor az életkedved is elfog menni 4 pontos boss.túl van tolva úgyérzem főleg mert spear és villám az utolsóban phaseben eh
  • Seth
    #554
    Lady Butterfly, elsőre, kicsit azért trükközve
    Bocs a 360p-ért, de a feltöltésem katasztrófa, ez is 1 óráig tartott :D

  • TDC Geronimo
    #553
    na holnap megpróbálom befejezni végre otthon leszek. Kíváncsi leszek melyik endinget kapom és milyen bossal
  • Moby
    #552
    Elajjaz is trükközött a kígyónál. Az is erősen gliccsgyanús, hogy be tudott ugrani arra a sziklára.
  • AntiHero
    #551
    Közben 39 perc 13 másodperc-es speedrun is van már. :D

    Igaz Glitchelt az egyik résznél.

  • darkSectorxxx #550
    Hát ismersz már én már csak kevés játékkal játszom de azokat sem úgy ahogy azt kéne.
    Öregszem már... :)
  • darkSectorxxx #549
    Csak válaszoltam, hogy ezt élvezem.
    Sorry, ha valakinek ezzel gondot okoztam, elhiheted nem direkt írtam hogy untassalak titeket.

    Szóval elnézés tőled is meg a többiektől is ha ez rosszul jött le valakinek és ha valaki ismer, akkor azt is tudja hogy én senkit nem tartok gyengének, meg bénának, max magamat szoktam illetni ezzel a szóval.

    Az hogy alapon v3égigjátszható a játék azt arra értem hogy rengeteg taktika, skill, item meg trükkről tudunk, ami alapján ha nem is a leghosszabb de egy alap befejezést az elér aki kicsit is akar ezzel a játékkal játszani és nem riad vissza néhány haláltó/próbálkozástól.
    De ez nem azt jelenti hogy valaki gyenge.

    Én mindig magammal foglalkozom 3és más sikerének is örülök, mert tudom milyen érzés valamit leküzdeni...
  • LBandi77
    #548
    "Semmi köze a faszasághoz mivel béna vagyok ehhez a játékhoz."
    Na látod itt a baj,saját bevalásod szerint nem megy és még szopatod is magad,de játsz így ha téged ez szórakoztat.
  • Moby
    #547
    Ne csúsztass, nem ezt írtam. Engem spec absz nem érdekel ahogy játszik. Két-három posztban még el is olvasom. De jelenleg erről szól a topik. Nem a lelkesedésről, sem a kérdésekről.
    Vagy számoljuk meg együtt hány kérdőjelet találunk az utolsó oldalon?
    Szerintem erre nincs szükség.
    Vagy tényleg át kell nevezni, leveheti a kedvencekből akit a játékkal kapcsolatos téna érdekelne, és az is megoldás. Pl. én, mert engem ez a téma kurvára nem érdekel.
  • AntiHero
    #546
    Amúgy azzal tényleg nem tudom mi a baj, hogy így jàtszik...?

    Legalàbb lelkes. Kérdezget ha nem tud valamit. Dicsekszik ha sikerül valami neki. Pörög a topik legalàbb.

    Vagy màr annyi a komunikàció a fórumon, hogy megöltem a bosst..végigjàtszottam a jàtékot..jó volt..?
  • darkSectorxxx #545
    Ja értem csak viccbōl kérdeztem 3x meg egymás után. Akkor ezek szerint figyelmetlen voltam. :)
  • darkSectorxxx #544
    Szó sem volt erről, valamit nagyon félreolvastál akkor.
  • Moby
    #543
    Mi is jól szórakozunk rajtad, csak épp lassan minden topik erről szól, ahol aktív vagy. Nemkéne.
    A kérdésedre kaptál választ több tagtól is. Ez most itt már nem erről szól.
  • jarlaxxe
    #542
    Hát ezek után a büdös életbe nem mossa le magról a nagyképü seggfej titulust mert ezek szerint mi itt mind béna kislányok vagyunk mert nem harangoztunk...
  • darkSectorxxx #541
    Most meg mi a probléma.
    Kérdeztek én válaszoltam.

    Had legyen már az saját döntésem, hogy én, hogy akarom játszani a játékot.

    Én elhiszem hogy nektek ez kreténség, de engem szórakoztat.
    Nem muszáj megérteni mit miért teszek, csak szimplán tiszteletben tartani.
    Ha én így jól szórakozom egyelőre, szerintem nem ártok másoknak. :)

    De javíts ki ha tévednék.

    Mégis miről beszéljek?
    Feltettem pár napja egy kérdést a Dragonrot-al kapcsolatban.
    Nézd meg hányan válaszoltak rá.
  • Moby
    #540
    Szerintem át kéne nevezni a topikot. Ez itt nem a játékról szól, hanem darkról, illetve arról, hogy fullba nyomja a kretént és megmagyarázta.
    Viszont kéne egy a játéknak is, ami mentes ettől a témától.