2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • TDC Geronimo
    #619
    Na itt a főboss. Látom első fázis itt is időhúzó lesz...
  • Moby
    #618
    Elképesztő, mennyire másképp vagyunk összerakva :D Én a niohtól hánytam. A mechanika kurvajó, de minden más blöe. DaS-ból az 1 volt nekem az isten, a harmadik meg az ötlettelenség és a kényszerfolytatások csimborasszója.
  • Myselor
    #617
    hogy a nioh-nak jobb a harcrendszere kötve hinném,egy esetlen fos sajnos az egész játék nembírtam nagyon azt a játékot a from ebben még mindig kiemelkedik a sok hiba ellenére.
  • caps lock
    #616
    Végeztem, nem volt rossz, de igazán jó sem. A többség megfeküdt. Leginkább a japán setting miatt érdekelt, az bejött, különösen a mitológiai vonatkozások. Voltak kemény pillanatok de máskor meg kiábrándítóan könnyűnek bizonyult. Egyszer játszós, felejthető alkotás de azért szórakoztató. A Nioh-nál nem volt jobb az biztos, annak van a legjobb harcrendszere minden ilyen típusú játék közül. Látszik rajta egyébként hogy kísérleti játék, talán egy trilógia felvezető darabja, vannak gyermekbetegségei, ahogy a DS is csak a harmadik részben tudta megmutatni mit ér. Még van hová fejlődni de az irányvonal jó.
    Utoljára szerkesztette: caps lock, 2019.04.01. 14:50:48
  • Myselor
    #615

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akkor készítsd a popsid gecichiró és a nagyapja megrak még 4 phase-ben a végén xd
  • TDC Geronimo
    #614
    jó reggelt kívánok. Ezt mondtam tegnap is és a festmény is elmondta :D
  • AntiHero
    #613
    Ebben lesz még részed itt nyugi. :D
  • Kandurex
    #612
    Soha életembe nem éltem meg játékkal ilyen anál rodeót.
  • Kandurex
    #611
    Már egy kibaszott tánc volt az egész, nyalókázott a végére, de ettől a kibaszott one hitteleléstől áll a szőröm.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.04.01. 14:16:25
  • Kandurex
    #610
    Na. Megbasztam. Szárazon. Amikor villámolni akart visszatúrtam rá. Kérem vissza a 6 órámat. Köcsög from.
  • TDC Geronimo
    #609
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát én most harcoltam valami divine dragonnal de ez 2 fázisú volt és olyan rém egyszerű, hogy elsőre simán lement, de ahogy nézem most megyek a végső bosshoz, mert ez nem az volt
  • Moby
    #608
    >De nyugodtan elmehetsz amúgy erősödni màsfelé is. Én pl màr 9 gyógyítóval mentem neki.

    Én ezt pl. nem is tudtam ott még. Talán nem is baj, így a játék az elején belémverte az erőt, és a mindent lebíró akaratot :)
  • Moby
    #607
    Neeeem, sokféle módon meg lehet csinálgatni a gyökeret. Te viszont mindig ugyanazt szopod be (meg mindenki), ez mondjuk igaz :D
  • AntiHero
    #606
    Ez meg nem igaz. Van "cheese" mód a shadow rush skillel pl.

    Meglehet őt szopatni nagyon sok féleképpen.
  • Moby
    #605
    Az őrületért, amit tolsz pár éve, lássuk be, megérdemled a büntit! :P

    /Baszasd meg a saját villámával, aztán kend el a száját. Amikor szúr, mikirizd meg, és kend a száját. A többit meg deflecteld. 4 órát én is elbasztam nála, de már a felénél meglehetett volna, de én is elizgultam feszt a harmadikat. Kellett még 2 óra, hogy chillben tudjak maradni a harmadikon is. De mivel már felbasztad magad, ilyenkor hagyni kell a vérbe. Majd holnap adsz neki.
  • AntiHero
    #604
    Amint legyőzöd azt fogod mondani..nem is volt nehéz. Ami amúgy tényleg igaz.

    Mondom úgy, hogy vagy 3 óràt össz-visz nekem elvitt mire betanultam.

    Agreszivnak kell lenni főleg ha màr az életét levitted felére. Mert akkor posture hamarabb megy fel neki. Aztán akkor màr kb csak deflectelni kell.

    3. Fâzisba ugyan ez. Mindig a közelébe lenni. Ütögetni. Ha felugrik akkor jobbra kitérni.

    Ha villàmot nyom, meg felugrasz és vadul spameled az r1-et.

    De nyugodtan elmehetsz amúgy erősödni màsfelé is. Én pl màr 9 gyógyítóval mentem neki.

  • Kandurex
    #603
    Ez egyébként egy FOS! Milyen harcrendszer az már, ahol EGY fajtaképpen tudsz nyerni, nincs több lehetőség, csak a vergődés.
  • Kandurex
    #602
    A tapló kurva anyát már a fromnak. De komolyan. Ennek a rohadt genichiroba. Az első két fázisát már kitanultam, de tényleg, ilyet még nem éltem from játékba, de kitanultam a genyót. Minden harcnál eljutok a harmadik fázisig, ahol az istenverte idióta faszom öccse cigány purgyék fejlesztő kitalálta, hogy ONE hitteljen már az istenadta. 5! kibebaszott órája vergődök már. Nem élvezem.
  • darkSectorxxx #601
    Hát én nem ezt tapasztalom sem magánéletben, sem a környezetemben. :D
  • darkSectorxxx #600
    Majd segítünk. :D
  • Moby
    #599
    Én nem nyomtam speart neki, anélkül is lement pikkpakk. De a spear jó ötlet, majd ha
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a párjával együtt a nyakamba kapom megint, kipróbálom rajta :)


    /sőt egyáltalán semmit nem nyomtam neki. Firecrackerből egyszer kapott phase1-ben, azt is csak azé, mer odafingott :D Szimplán levágtam a kardom élesebbik felével :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.01. 13:08:41
  • Ulthanito
    #598
    Hát nem, ezt már tudományosan is igazolták, hogy a nők türelmesebbek, mint a férfiak, nem is csoda. Genetikailag kódolt beléjük a gyermeknevelés miatt.
  • AntiHero
    #597
    Pont itt jàrok. Nekem egyenlőre nem easy :D
  • Myselor
    #596
    egyébként én annyira nem érzem az erősödést megvan a maszk és elvileg egy nagy csalás.lehet pakolni 5skill pontjával attack powerre.de szinteződik hozzád a boss hpja...ez mekkora fos már?mobokon könnyebben mész de ennyi.ja és lehetett volna valami más féle kenőcs is a fegyverre szerintem mert ezek az attack boost cukrok is kb semmit nem érnek.a lila konfetti jól hat a headlessekre nevetégesen könnyűek voltak de más ellenfélre való konfettit is rakhattak volna bele.ezeket hiányolom meg nem értem miért így oldották meg az attack poweres dolgot így tök hülyeség elbaszni rá skillt.
  • TDC Geronimo
    #595
    Na én meg a majomnál szívtam 3 órát. Mindenkinek más :D
  • mucsácsó
    #594
    a majom az totál lófasz, 2. phaseben nagyon nagy gyengéje a

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a spear meg elvileg a tűz/crackers is ; amikor egy támadássorozatot végig védsz, majd felemelei magasra hardot, és azt deflecteled, akkor kifekszik egy 5 mp-re - ekkor mehet egy spear ütés


    ami felnyomja legalább harmadára a posture-jét.. ezt eljátszod még 2x, és tuti halott :D

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.04.01. 12:26:38
  • darkSectorxxx #593
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ulti haver...

    Most arról beszéltem hogy ha valaki akar, lehet nézni taktikákat.
    Nem arról van szó hogy spoiler vagy nem.
    Meg nem azt mondtam, hogy MINDENKINEK segíteni kell.

    Én azt mondtam, ha elszánt valaki ÉS önerőből nem megy és pár próba után elfogad, vagy kér segítséget, akkor 99% eséllyel elér a végéig.

    Te is parázol a Midir-től, de az3rt mert lehet nem tudsz még dolgokat és ha tudnád, lebasznád, ahogy lebasztad eddigis mindet és már ng5+ ban futkosol, amit senki nem hitt volna az első BB körödből, mikor még csak forogtál a baltával kezdetekben.

    Ahogy segített pl Bandi is.
    Nekem is és sokan mások Seth, stb.

    Én is egy ideig saját fejből dolgozok, ahogy te is meg mások is.
    Teljesen átvenni nem tudsz képleteket.
    De bizonyos dolgokat Átemelhetsz a saját tapasztalaidba, hogy még könnyebb és egyszerűbb legyen.

    És egyszerűbb is lesz, ahogy te is egyszerűbben futosgálsz ng5+ - ba, holott feleannyi ütésbe halsz mint első körben.

    Első végigjátszás nem fontos.
    Ki lehet tanulni fokozatosan ellenfélről ellenfélre ígyis úgyis, csak míg egy pro-nak 3 próba egy boss, nekem 30 óra is akár, de tudok kompenzálni a türelemmel 3és ha az nem elég akkor tippekkel másoktól.

    De nem úgy hogy előre megkérdezem mind az összeset, hanem csak ha már nagyon szenvedek.

    Nem szégyen elfogadni segítséget.
    Sőtt van amit meg elfogadsz, de a stílusod miatt nem tudod használni.
    Ha elakadsz teszteljük majd élesben a teóriámat. :)
  • darkSectorxxx #592
    Azt nem tudom milyen a gyakorlatban valóban, de látom milyen "csalások vannak" és akiket átrugdostunk, elég volt mutatni egy videót vagy leírni mit használjon.

    Ez miért van?
  • Ulthanito
    #591
    "Igenis normál első végigjátszás megy..."

    Ezt te nem tudhatod, hisz nincs normál első végigjátszásod.

    Amúgy meg azt gondolom, hogy elsőre ezt úgy kéne fogyasztani, ahogy alakul, nem rögtön YT-ra rohangálni, meg lelőni a poént, hanem próbálkozni, és úgy lesz, ahogy lesz. Mondjuk azt, hogy két hete jelent meg a játék, az első végigjátszóknak ki vagy mi segített? Senki és semmi, mert akkor még nem voltak videók.

    Aztán másodikra meg lehet nyomni már a csellendzset, vagy bármit.
  • darkSectorxxx #590
    Ultanito. Költői túlzás csak, ne vegyél mindent szó szerint :)
  • darkSectorxxx #589
    Férfiaknak sokkal nagyobb türelme van, szerintem úgy általában és ezért furcsa néha.
  • Ulthanito
    #588
    "több száz vagy talán ezer DaS után"

    Én csak háromról tudok: DaS1, DaS2, Das3.
  • darkSectorxxx #587
    De rosszul fogalmaztam.
    Elfogadott segítséget és próbàlta, nem adta fel 10-20 próba után hagyta ott.

    Azt azért írtam, hogy csaj, mert tudom baromság de engem meglep, hogy egy lányt érdekelni tudja ENNYIRE egy souls játék...
  • darkSectorxxx #586
    Mindenben engedek, és elhiszem neked, de nem ezt hatârozottan NEM.

    Igenis normál első végigjátszás megy...
    Lehet pár halál és szenvedés de megy.
    Ha nem megy, akkor:

    - valaki nem türelmes nem 3érdekli ennyire a végigjátszás
    - nem néztél utána tippeknek
    - nem használsz megfelelően skilleket
    - nem használsz megfelelő itemeket
    - nem használsz megfelelő protéziseket

    Hidd el ha valakit kicsit is komolyan érdekli a játék, és hajlandó youtube-ozni, utána kérdezni. Vannak jó kis "csalás" a boss-ok ellen. Vagy spmaelni kell bizonyos skillt vagy dobálgatod vagy szimplán kifarmolod ha nincs meg.

    Szóval én merem állítani hogy a normál alap végigjátszás az menne, igaz kell türelem de menne, tudnék segíteni és az aki már kitapasztal dolgokat.

    Van hogy egy minibossnál elhullott haver kb 100x.
    Utána megvett egy skill-t és azonnal elsőre ment át.

    Nem mindig könnyebb sokkal, nem azt mondom, de 100 emberből 99-et át lehet segítení... :)

    Akarat kérdése.
  • wedge31
    #585
    Én nem hiszem el, több száz vagy talán ezer DaS után vért köptem mire végigtoltam a Sekirot, akinek ez könnyü játék az hazudik illetve nem egy normál gamer, aki rengeteget idöt tesz bele az ilyen tipusú játékokba akkor viszont ne mérje magát egy átlagos játékoshoz.
  • Moby
    #584
    >hiszen csomó lány ismerősöd könnyen végivitte

    Namost az, hogy valaki egy helyrajzi szám alatt tartózkodik a nőnemű rokonaival amikor játszik, az nem azt jelenti, hogy gamer csajokat ismer. Csak a pontosítás kedvéért mondom :D
  • Myselor
    #583
    de eddig azt mondtad easy hiszen csomó lány ismerősöd könnyen végivitte.amit mondjuk az utolsó boss kivételével majdnem elhiszek.de az azért mindenkinek seggfájdalmat okoz olvasottak szerint:)
  • darkSectorxxx #582
    Az költői túlzás volt, poénosan.
    Persze hogy nem easy, mert egy soulslike játék minden csak nem easy. :)
  • darkSectorxxx #581
    Köszi :)
  • Metontour
    #580
    Árusoktól megéri megvenni a skilleket?