2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • darkSectorxxx #539
    XD
  • darkSectorxxx #538
    De most mondom 100x nem játszok 3én senkit és semmit.
    Semmi köze a faszasághoz mivel béna vagyok ehhez a játékhoz.

    Szimplán ezt élveze, hogy szivatom magam. Én mindig saját magamnak játszom, nem másnak.

    Kivéve ha fogadnak velem, valamiben. :)

    Hova kapkodjak egész 2019-ben ráérek majd.... :D
    Szóval nem azért csinálom, mert mással versenyzek, hanem ez vesz rá arra, hogy igenis tanuljak meg játszani és ne csak úgy átlépjek itt-ott.

    Én nem azért akarok átlépni a boss-on mert farmoltam 5 gyógykulacsot, hanem mert kitanulom az ellenfelet.

    Nem állítom azt hogy ez menni fog a játék végéig, de most per pillanat azt érzem, hogy nem Genichiro fogja derékba törni a lelkesedésem.

    Most nem akarok példákkal jönni, de emlékezz a Das 3-ra. Kitaláltam hogy kikapcsolom a hud-ot és ugy ng8+ ba kezdtem el a dlc-ket kitanulni, ahogy BB-nél.

    Holott simán visszakapcsolhattam volna legalább első alkalomra vagy visszamehettem volna sima ng+ - ba hogy elsőre ne szivassam magam...

    És visszamentem? XD

    A sárkány ikrek igaz több napig tartottak de meglettek.
    Mert nem adtam fel :)

    Itt is szeretnék még próbálkozni... :D
  • TDC Geronimo
    #537
    "Dark a ps-t is kapcsold ki ,úgy már igazán hardcore."

    Szerintem is épp ideje lenne :D
  • LBandi77
    #536
    Dark a ps-t is kapcsold ki ,úgy már igazán hardcore.
    Szerintem fölöslegesen játszod a fasza gyereket ahelyett hogy rendesen végigjátszanád meg 1 ng+is és utánna csinálnád a mission impossible.
  • darkSectorxxx #535
    Ezt nem azért mondom amúgy, hogy egy csaj gyengébb lenne játékokban, csak na kevébé jellemző, hogy ilyenekkel szeretnek játszani.

    Persze van egy aki becsukott szemmel ölte meg das 3 ban Pontiff-et.
    De szó szerint csukott szemmel.
  • darkSectorxxx #534
    Normal módon nem egy csaj ismerősöm végigjátszotta. Meg olyanok akik előtte nem játszottak 1x se souls játékokkal.

    Szóval alapon tudom hogy menne.

    De én szenvedni akarok és tabulni, tanulni és tanulni, mindent, kitérés, deflect, skilleket, mindent. :)

    Meg halálra szivatni magamat.

    Hud-ot majd kikapcsolom. Mert rájöttem, hogy semmi értelme a csikokat figyelgetnem ha nem heal-elek.

    A tv-t is ki kellene kapcsolnom játék közbe szerintem...
  • darkSectorxxx #533
    Ja :D
  • TDC Geronimo
    #532
    easy? oké dark...
  • darkSectorxxx #531
    Normal módon túl easy.
    De hidd el a végtelenségig nem próbálkozom, de nem is adom fel egy könnyen. :D

    Ha feladom akkir is max úgy, hogy fokozatosan, először csak feltámadás, aztán heal...

    De a Bell of Demon-t nem engedem azt monták több xp, loot meg item potyog :)

    Azért vagyok el ezzel mert tudom hogy a most dátummal rendelkező játékokból, csak a Days Gone érdekel. Majd ráěérek feladni ha jön valami új játék ;)

    Mivel 7-8 óra alatt eljutottam a 3. Phase-be, ezért nagyon elszánt lettem :D
  • TDC Geronimo
    #530
    Olvastam itt is 3 féle ending van legalább. Kíváncsi leszek kinek mi lesz elsőre

    Azt is olvastam, hogy valaki *endgame boss spoiler*
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az owlal a hirata estatenél harcolt. Na azt kíváncsi vagyok, hogy adta be, mert én a castle tetején harcoltam vele

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.03.31. 09:34:37
  • TDC Geronimo
    #529
    Azt a nyamvadt demon bell buffot szedd le magadról és először normálisan vidd végig ezt a szerencsétlen játékot... Bell demonnal sokkal nehezebbek a bossok, amúgy se nagyon megy, akkor minek erőlteted ezt? Majd ráérsz NG+ba bohóckodni
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.03.31. 09:20:33
  • darkSectorxxx #528
    Hát biztos lehetsz abban hogy majd elengedem, de amíg látok esélyt addig nem... Tény hogy Genichiro se egyszerű, de csak mert nem figyelek oda eléggé. Meglátjuk.

    Igazából eddig se hittem hogy eljutok minden lépéssel csak jobb lesz.

    Amúgy a Bell of Demon-al eléj jól lehet farmolni ellenfeleket.

    Démonokat még nem próbáltam, de állítólag confettit a kék ruhás szamurájok dropolnak...
  • Ulthanito
    #527
    Szerintem engedd el...:) Nem lesz meg. Genicsíró még talán, de utána...

    Mi a vihart kell csinálni a lila ködös faszival a föld alatt? Divine confetti nélkül?
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.03.31. 07:54:43
  • darkSectorxxx #526
    Pontosan. :)

    LOOOOL

    Genichiro-hoz felmegyek és első 5-10 proba azzal telt hogy 1-2 ütést tudtam beadni.

    Ma este 7 órával később, 1 élettel mentem el a 3. phase-ig :D
    Persze nem láttam még Antihero videóját, de szerintem hasonloan mennek benne mint én. :P

    Mit fejlődtem ma, nagyon durva. :D
  • darkSectorxxx #525
    Köszönöm, bárcsak sikerülne. :D de jo alapanyagnak. :D
  • AntiHero
    #524
    Azt írd már le nekem mire kell figyelnem, hogy ezt az endinget kapjam. Nem akarok kihagyni senkit.
  • TDC Geronimo
    #523
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na erről a bossról beszéltem, amikor mondtam, hogy az első 2 fázis szinte átugorható, erre rájöttem én is magamtól :)
  • TDC Geronimo
    #522
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hmm nekem megvan mindkettő. Kíváncsi leszek mit lehet vele kezdeni
  • TDC Geronimo
    #521
    lol na ezért imádom from játékokat. Mindig van valami trükk, ami teljesen logikus miután más már rájött :D

    Végigtoltam belevetem magam újra.
  • AntiHero
    #520
    Jó ezen beszarok...most ki gondolta volna, hogy a snap seed sebzi :D Pedig logikus. :D

    Én meg egész nap szoptam vele tegnap..

  • AntiHero
    #519
    Ezt meg Darkynak. :)

  • MerlinW
    #518
    speedrun 1 óra, összess boss

  • Myselor
    #517
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a csali az óriás treasure carpnak jó meglehet ölni vele és az első guardian ape helyén megtalálod egy itemmel amúgy nemtudom az mire jó.a két kígyó szív pedig egy másik endinghez.utólag rájöttem 2 prayer bread kihagyható ha nem azt az endinget választod...ez zavar.
  • TDC Geronimo
    #516
    Van egy pár item amit viszont nem vágom mire jó, majd ha végigvittem utána nézek.

    Pl

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megvan pl a száraz és a friss kígyószív is, találtam víz alatt 2 csalit, azt se vágom mire jó. Ja amúgy a második kígyót, aki a barlangba őrzi a száradt szívet meg lehet ölni valahogy? Mert az egyiket megöltem azt tudom

    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.03.30. 20:51:02
  • TDC Geronimo
    #515
    Na végjáték előtt szépen csinálom a sidequesteket meg ölögetem az elmaradt minibossokat meg headlesseket. Nevetséges milyen könnyen lemennek már :D
  • Ulthanito
    #514
    Spoilert birod?
  • TDC Geronimo
    #513
    Az megvan. Rájöttem melyiket hagytam ki
  • caps lock
    #512
    10 gourd seed van. Az utolsó területen - Fountainhead Palace - is van egy ládában. A bázisunkon ahol a szobrász van is vásárolható egy kereskedőtől 2000 senért.
  • darkSectorxxx #511
    Egész játékot szerintem se. :D

    De Gechiro-nál ahoz képest hogy elején 1-2 ütést tudtam csak ráverni, most a 3. fázis előtti pontig már sikerül eljutnom .
    Csak nem figyelek oda.
  • darkSectorxxx #510
    Pontosan ilyen ek a souls játékok. :D
  • darkSectorxxx #509
    ja oks. :)
  • AntiHero
    #508
    Csak úgy làtszik mert kapkodva jàtszok. Ide oda ugràlok majd lesz valami alapon. :D
  • caps lock
    #507
    Elértem végre az utolsó területre, hát nem volt egy könnyű menet. Nehéz volna megmondani melyik volt a legnehezebb boss, mert ha kitanulja az ember a movesetjét akkor utólag már könnyű, akár sebesülés nélkül is meg tudod csinálni mert teljesen kiismerted, csak éppen a tanulási fázis tarthat soká. Csak olyan téren nehezebb mint a DS, Nioh, BB, hogy a szokatlan harcrendszer miatt több idő kell elsajátítani.
  • TDC Geronimo
    #506
    dehogy is...
  • darkSectorxxx #505
    3:37

    Zsír! :D
    Azt mondják 1 NPC sem halhat meg!!!!!!!!!!!

    Go tovább!


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.30. 08:06:59
  • darkSectorxxx #504
    Ez a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Három majom boss? fent a templomban?

    Mert ott néztem Hob-ot, az kb olyan volt hogy csak hátbaszúrta mindegyiket....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.30. 07:57:22
  • darkSectorxxx #503
    Én 9x vittem végig a BB-t és Das3-at, de a 9. végigjátszásban IS, azaz többszáz óra játék után IS megismertem olyan dolgokat, megoldásokat amivel MÉG egyszerűbben tudtam őlni akár boss-okat.
  • darkSectorxxx #502
    Te sokmindent nem hittél eddig.
    Én meg majd akkor fogom feladni mikor odaérek egy szituációhoz, ahol télleg ÉN látom hogy képtelen vagyok rá.

    Mások azt sem hitték hogy eddig sikerül és még csak védekezni sem tudok jól a játékba, mi lesz ha kitanulom ezt is?

    Bloodborne, meg Dark Souls-ban is sokszor beszélgettünk már veled meg másokkal is, hogy nekem majd mi nem fog menni, és valahogy átszenvedtem magam. :D
    Én nem azt mondom, hogy MINDENT megoldok, meg nem azt hogy ez menni fog de még LÁTOK reményt.
    Gechiro-tól nem félek annyira mint ettől a Ninja-tól lent a gödörben.

    Adj nekem még egy kis időt. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.03.30. 07:55:57
  • darkSectorxxx #501
    THX de így necces ha megüt. :D
  • Ulthanito
    #500
    Kicsit nagy fába vágtad a fejszét, Darky. Én nem irigylem tőled, de a büdös életben nem fogod no heal resre megcsinálni a játékot. Soha. Olyan ez, mintha a féllábúnak kéne megvernie Usain Boltot.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.03.30. 07:48:54