2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • TDC Geronimo
    #659
    Annál a bossnál pont hogy nem a vitalityre kell koncentrálni, hanem a boss posturere. side dodge+ R1 posture dmg, fejére ugrás posture dmg, ledobni shurikennel, amikor levegőben van szintén. Második fázisba meg futkosni kell amíg addok vannak meg jönnek a ranged magic fosok és el se találnak.
  • AntiHero
    #658
    Én most a majomnàl érzem ezt. De sziplàn csak balfasz vagyok màr ma hozzà. :D

  • Kandurex
    #657
    Na jó van srácok. Én ezt feladom. Ez a butterfly leverhetetlen. Mármint a második fázisa. Teljesen inkorrekt az egész harcrendszer és nem is érzek rá úgy tűnik, mert bár pontosan ugyan csinálom, de míg én semmit sem sebzek, én halok két három ütésből. Meg vannak a fejlesztések, talán attack 2, az élet meg 12 vagy 13, nem is tudom. Szerintem ez nem nekem készült, mert bár tetszik a környezet, és tulajdonképpen a harc is, de ahhoz nincs energiám, hogy 100X neki fussak 5-6 órán keresztül egy ellenfelet, ez egy rossz vicc.
  • TDC Geronimo
    #656
    Kár hogy az egyik leglátványosabb bossharc egy gimmick a játékban :( Elnéztem volna tovább is, ha tudom meghalok direkt :D
  • TDC Geronimo
    #655
    Lehet nekiállok BBnek nemsokára megint. Bár framepacinges rémálom lesz :(
  • darkSectorxxx #654
    Nálam fiatalabb. :)
  • Moby
    #653
    Megöregedtél papa! :P
  • darkSectorxxx #652
    Hát te akartál komplikáltabbat. :D de szerintem probálkozz még, meglesz az. :D

    1 fontos, mindent, azaz MINDENT védesz a block-al a pirosakat (Kanji) kivéve meg a lepkéket kivéve a Butterfly-nál, ebből indulj ki, és akkor könynebben találsz saját stílusodra technikát. :P

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha meg felugrik még lehet pl ledobni surikenekekkel. :D vagy használhatsz néha petárdát, illetve az illózió elleni itemek jók még nála. :)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.01. 17:34:43
  • Kandurex
    #651
    Ezen jót derültem. :) de köszi, észben tartom
  • darkSectorxxx #650
    Hát akkor sorry, lehet télleg így van én még nem találkoztam, sem nálam sem egyetlen stream-ben sem 1hit kill-el, max olyannal hogy maradt még egy fingnyi hp-d.... de hogy normál fejlesztések mellett azonnal meghalj, lehet van, én a kb 100 óra játék+nézés alatt nem láttam ilyet még NG+-ban se.

    Használod te a 2 fontos itemfejlesztést a budha szobornál?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.01. 17:31:47
  • darkSectorxxx #649
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1.:
    ez is easy
    [spoiler]ütsz, jobbra dorge, ütsz, jobbra dodge, ütsz jobbra dodge, és így tovább....


    2.
    ahogy én öltem, kicsit körülményesebb
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindig R1+L1 forgó kardozós skill (tornádó skill)

    hogy mikor:
    1.fázis:
    - ha felemelkedik és a bal kezét hátamögé emeli, távolról tartsd nyomva a védekezést, ..... kés-kés-kés-üt-üt kombó után L1 mellett nyomsz R1-et.... megint hátrálsz tőle
    - ha hátraugrik és felemelkedik és lecsap piros Kanji jel..... ilyenkor a jel után 1-1.5 mp-el kidodge-olsz és aznnal L1+R1
    - ha szemből nekedfut és piros jel vágás támadás ..... aakor ugord át és hátba L1+R1
    - minden mársa ott az L1 nyomvatartva ha nem a fenti 3-at csinálja
    és ezt ismételgesd

    2. fázis:
    - full ugyanez, minden, kivéve 2 fontos dolog:
    a, szellemidézés...... fuss körbe-körbe míg el nem tünnek és átalakulnak lepkékké, ekkor ÁLLJ egy oszlop mögé, az felfogja a lepkéket!
    b, mikor harcolsz ellene, és NÉHA megjelennek a kis lepkék a háta mögött, ne vesd a leírtakat, hanem azonnal fuss vele ellenkező irányba, és amint eltüntek a lepkék, a kövi 1-2 támadását már tuti nem kíséri lepke, csak asszem minden 3.-nál vannak... :)

    Leírva lehet kicsit bonyolultnak tünik. :D
  • Kandurex
    #648
    2-3 ütés? Persze a sima moboknak annyi vagy, mindenki másnak maximum, nagyom maximum 2.
  • darkSectorxxx #647
    Mondhatok másikat is, ami kicsit bonyolultabb. :D
  • darkSectorxxx #646
    A védelem törés miatt van ez, végpontok...
    De az össz HP-ja az nem 3x annyi mint egy normálnak... mert az ütéseid nem feltétlen sebeznek ugyanannyit. :)

    És tévedés hogy a boss-t 3x kell megölni....NEM, csak 3x kell szúrni!

    meghalni egyszer tud.
  • Myselor
    #645
    én is így éreztem.aztán megcsináltam negyvenperces rohangálással bökdöséssel.2 fázist simán betanulsz de 4et tökéletesre nem hiszem hogy egyhamar.túl van tolva bizony
  • Kandurex
    #644
    Na már csak elvből sem így fogom :) ha fogom, egyelőre falakba ütközöm mindenhol.
  • darkSectorxxx #643
    Igen, mert a souls-okban ez a deffenziv stílus az ellenfeleknél csak néhány erre specializálódott ellenfélnél volt jellemző.
    Itt a Sekiro-ban, még egy patkány is csak védekezik.... :D
  • darkSectorxxx #642
    HINT:

    bujj el, feljön a felszínre és ugorj rá, majd kaszabold le R1 nyomogatással, de legyen a halakon a lock.
  • darkSectorxxx #641
    Jó, hogy megemlítettem. ;)
  • darkSectorxxx #640
    Jegyezd meg. Souls játék. Mindenki ellen van taktika!
    Ezt jól vésd a fejedbe! Ha ezt megjegyzed, tudod előre hogy csak addig nehéz, amíg enm tudod mit kell csinálni.

    Első pár harcnál, csak HISZED hogy mit kell csinálni, és ha nem jól találod meg a megoldásokat, akkor elképzelhetetlenül nehéznek tűnik mg 1 mob is a pályák közepén.

    Nem One hitelnek, hanem csak a 2-3 ütésük halál, de valóban igazad van, rengeteget blokkolnak és neked meg elég 2-3 hiba és véged.
    De ha túl nehéznek tűnik.
    És már elfogy a türelmed és kell infó.
    Kérdezz, nézz Guide-ot a neten, hidd el, vannak olyanok amikor csak 1-2 gombot spam-elsz végig, és még szinte gyakorolni sem kell... ;)

    Há vége a türelmednek, kérdezz.

    Ha a segítséggel is nehéz,na akkor az már más kérdés. :)
  • Kandurex
    #639
    Hmm
  • AntiHero
    #638
    Nightjar Slash skill-t spammeled és kész.

  • TDC Geronimo
    #637
    haha :D
  • Kandurex
    #636
    Na, itt van butterfly ninja nagyi,....ez is gondolom tökegyszerű....ehh, lehet, hogy ezt nem nekem találták ki :( mindent levéd, alig megy a posture az élet...faszom, akárhova megyek halál vár....headless, gödörben a faszi, előtte a seven valaki,...mindenki megrak :(
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.04.01. 17:01:39
  • Kandurex
    #635
    Nem a nehézséggel van baj, hanem, hogy mindenki one hittel, mindenki. Ez nem nehéz, hanem tapló.
  • wedge31
    #634
    Úszás és űtés.
  • mucsácsó
    #633
    jhah, de még emlékszem hogy ment a sírás miután kiderültek (tévesen ugyebár) a játékról az első infók, hogy hát ez majd akkor biztos _TÚLKÖNNYŰ_ lesz majd :'DDD
  • Kandurex
    #632
    A tavakban, hogy lehet a halat kinyírni?
  • Yodamest12
    #631
    Érdekes egyébként én is pont a DS1 Remasternek kezdtem neki, miután lemondtam a Sekiro főbossról. Eskü ez a Sekiro, ha másra nem is arra kiváló volt, hogy meghozta a kedvem az előző részekhez. Annyira fura most, hogy simán megtudom ütni a bossokat, nem parryzik minden egyes támadásomat. :) Amúgy jó lett volna ez a parry dolog is, csak ezt is túltolták és vicc amit a végén már össze kell parryzni, mintha jedi lennék: 4 támadás, 2 follow up, 1 kaszálás, 4 puskagolyó, 1 lecsapás.... majd ezek után beleüthetek 2-t....
  • jarlaxxe
    #630
    Nálam is a DS1 a legjobb From játék ever, azt tényleg abba se tudtam hagyni és ráadásul folyamatosan állt a cerka mert élveztem a játékot ezt a Sekiroról nem mondhatnám el mert inkább az erölködést érzem a BB nekem szétkurja a szemem ezért nálam nulla a cucc értéke.
  • mucsácsó
    #629
    egyetértek ... BB-t max a BB2 fogja überelni, ha egyszer valaha esetleg megtörténik ilyesmi... :D
  • TDC Geronimo
    #628
    Nálam BB az első még mindig és szerintem jó sokáig az is marad, de ez ott van mögötte szorosan. DS3 jóval gyengébb ezeknél
  • mucsácsó
    #627
    BB-t se feledjük, szerintem meg az a top FROM gyöngyszem! :P :D
    amúgy Sekiro is kurvajól sikerült szerintem DS3-tól biztos, hogy jobb húzás volt - de BB-től már mondjuk nem valószínű, hogy jobb lenne...
  • TDC Geronimo
    #626
    Én is ott vagyok. Hát igen itt kb 5+ percen keresztül kell tökéletesen játszanod, tökéletes parryk, tökéletes counterek stb. Egyszer szúrod el már halott is vagy. Én most otthagytam majd később próbálkozok. Nem fogom órákon át nyüstölni. Majd mindig egy kicsit, ha azt érzem, hogy elég akkor visszatérek máskor. A játékot lényegében végigvittem egy harctól eltekintve.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.04.01. 16:00:17
  • AntiHero
    #625
    Ez mi?? :D Nem is őt akartam megölni..erre oda jött..bebugolt..megöltem. :D

    O'rin of the Water


  • Yodamest12
    #624
    Gyerekek hát ez baxott nehéz lett... a végső bossnál vagyok 4 fázisból 2 megy már, de az sem mindig... a vasárnapom már ráment és az a baj, hogy istentelenül túl van tolva. Nem tudom, hogy ezt akarom-e... ilyen érzés sose fogott el a soulsborne széria során, hogy elgondolkodtam a vége előtt egy uninstallon. Itt megölték a kreativitást, csak egyféleképpen tudsz játszani, egy kimenetelű az egész, meg van adva pontosan mikor-melyik támadása után büntethető az ellenfél 1-2 ütésnyire... szerintem ezt elszúrták és nem azért mert túl nehéz, Kos is nehéz volt a BB végén, de ott nem éreztem azt, hogy egy már kitalált koreográfiát kell végigpötyögnöm hibátlanul tized mp pontossággal. Ott magam harcoltam és úgy, ahogyan én akartam, ráadásul így visszagondolva nevetséges, hogy neki csak 1 hp csíkja volt nem 4!!! Hova tart ez a világ....
  • wedge31
    #623


    DaS 1 az isten ez nem vitás.
  • darkSectorxxx #622
    Na erről beszéltem. Tegnap meg ma..... Gratula!
  • darkSectorxxx #621
    Melyik támadása a 1hit probléma?
  • TDC Geronimo
    #620
    Ilyet minek írsz neki? Kandurex ne olvasd el