2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • Ulthanito
    #699
    Ha nekem ment, neked is megy. Bandi mutatta, hogy így kell, eleinte nem is értettem, hogy lehet csinálni ezt. Aztán csak megyegetett.

    Csináld azt, hogy az első fázisban csak gyakorold ezt, az se baj, ha levág. Pár próba után rááll majd a kezed.

    De szerintem most nagyon rágörcsöltél erre, tedd félre kicsit.
  • Kandurex
    #698
    Ismerem ezt a módszert. NEM MEGY. Rád fordul, elkap. megdug a járókerettel.

    De mindegy, napok óta pár órát alszom (más okból kifolyólag), pihetetem amíg kialszom magam.
  • Ulthanito
    #697
    Igen, vágom, csak időrendben olvastam a hszeket.
  • Ulthanito
    #696
    Most már ez kicsit hiszti, de figyelj



    Lassú, nem kapkodós, nem spammelős módszer.
  • n000rbi
    #695
    Tudtommal az már lement neki, most a nyanyával küzd.
  • Ulthanito
    #694
    Welcome to Sekiro...és az még csak a kezdet.

    Ilyen lesz a játék végig, nem egy leányálom.
  • Ulthanito
    #693
    Akkor te se játszottad végig a játékot?
  • Ulthanito
    #692
    Tehát akkor nem vitted végig.
  • Ulthanito
    #691
    Megértelek, de hidd el, most a sötétebbik felét látod. A harmadik fázisa a legkönnyebb. Szerintem nem voltam ott többet 5-6 alkalomnál, mikor levágtam. A lényeg az, hogy egyből egy mikirivel kezdj a legelején, és utána csak térj ki ha van villámos támadása. A többi movesetje ugyanaz, mint az első két fázisban.

    Tudom, hogy utólag könnyű már pofázni, de hidd el, te is azt mondod majd, ha vége. Amúgy van áram elleni item is, nem árt, ha bekapsz abból, és akkor nem lesz 1 hit.

    Kitartást, menni fog az!
  • darkSectorxxx #690
    Pihenj rá egyet... :)
    Majd holnap friss erővel, ha felcsesz a játék pihenni kell, mert a méregtől ideges vagy és nem figyelsz oda.
  • darkSectorxxx #689
    Gratula. :D
    Az hogy elsőre a Majom az kemény azért.
  • Myselor
    #688
    szívesen ^^
  • Moby
    #687
    Hát az aztán kurva hasznos...akkor várok még vele. Hátha szükségem lesz még boxzsákra.
    Köszi!
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.01. 23:13:56
  • Myselor
    #686
    az endgame bossok igazán más kategóriák mondjuk sok hp miatt.félek előre a dlc bossoktól mi lesz itt 5pontos bossok? xd
  • Myselor
    #685
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kapsz tőle egy fogat ami instant megtud ölni ha bekapod.végtelen használható item semmi értelme megszabadítod a szenvedésétől ennyi.:D nem tudsz gyakorolni max ennyi
  • Moby
    #684
    Kérdés:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mostmár, hogy nálam a mortal blade, hanbei kéri, hogy basszam vele tarkón. Adjam meg amit kér? Jár valami büntivel? Beszopok valamit vele?
  • Moby
    #683
    Sejtettem :/ Kicsit fosok is :D
  • Myselor
    #682
    grat.a dupla maki nekem is elsőre ment betanultam jól az első verziót :D hát lesznek még meglepetések
  • Moby
    #681
    LEL
    elsőre ^.^
    De gondolom mindjárt nyakonbasz valami horrorbossal a játék bosszúból, hogy ma este 4 boss feküdt el :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.01. 22:51:19
  • Myselor
    #680
    prayer breads elhagyható 2 darab .az egyik befejezéshez van köze én is kihagytam ezt ha elsőre valaki ilyen ügyesen megtudta csinálni magától (hogy pont a bagoly boss előtt halgasson ki egy beszédet és a sorrend utána) annak grat.nekem nem ment a többi megvan.hatred demon boss-t megöltétek már?mintha a bloodborne-ból jött volna a tüzes cleric beast nem jut eszembe a neve. xd érdekes volt ezzel a harcstílussal lenyomni de megfeküdt 1-2 óra után.
  • Moby
    #679
    Nem a vial kevés, az gyanúsan sok az eddig felszedett prayer beadshez képest.
  • Moby
    #678
    Az oké, de úgy tudom, hogy miután ezt a nyomorékot levágtam, már lehet venni is (?). Ide tartogattam eddig, egyet sem mertem ellőni :D
  • TDC Geronimo
    #677
    10 vial van összesen az utolsó zónába még lesz egy. Nekem utolsó boss előtt a vitalitym 18as asszem
  • Moby
    #676
    Amit viszont nem értek: 9 vialom van. Eddig mindenkit levágtam aki szembejött, és minden hidden ládát kinyitottam amit találtam (asszem 3 volt), és csak 25 prayer beadsom van (tier6-ban vagyok). Nem nagyon kevés ez? Hol a többi? Annyi boss már nem lehet hátra, hogy a maradék 15 előttem legyen!
  • TDC Geronimo
    #675
    Jó lesz a confetti még későbbre lesz rakat miniboss amihez kell. Amúgy ja, from végre megoldotta, hogy ha egy miniboss leesik és úgy hal meg, akkor visszateremtődik. Nekem is az egyik miniboss leesett és rest után ott volt megint
  • Moby
    #674
    Na, nem halt meg a kis rüfke "teljesen", mert egy utazás után megint a helyin volt, de most felnyalattam vele a padlót rendesen. Így meghótt végleg.
    De ha már őt elkezelgettem, hát utánaküldtem a C'Monkot is. Ő sem volt egy nagy etvasz. Felesleges volt eddig tartogatnom a divine konfettiket, 12 volt nálam, 1-et használtam el nála. Az is minek, szépen széttörte ő maga a posturejét, le sem kellett vágnom.
  • AntiHero
    #673
    A hídon meg a hídon túl bebugol teljesen. Nekem meg csak védekezett mikor ütöttem.
  • Moby
    #672
    Ezt a szerencsétlen O'Rin of the Watert lelöktem a hídró', azt megha't. Ezt biztos ilyenre tervezték? Szerintem ennek nem lett volna szabad megtörténnie :D

    /na de ha mán így, akkor felkészül: C'Monk
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.01. 20:44:07
  • mucsácsó
    #671
    nope, PS4-en tolom, ráadásul basen... (Pron tuti sokkal faszább ez is :( )
  • Kandurex
    #670
    Elszórakozunk vele, de ez tényleg nem normális, hogy 50X-100X futunk neki valaminek, 5-6 óra tanulási folyamatokkal, baszki ez játéknak kellene lennie, nem munkának.
  • TDC Geronimo
    #669
  • Kandurex
    #668
    Én nem tartom magam egy különösen bamba játékosnak. De ez bazdmeg vállalhatatlan. Megy a játékaimra.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.04.01. 20:11:51
  • Kandurex
    #667
    Na, nekem ez a körbe dogde dolog nem működik, egyből utánam vág, vagy rám fordul, vagy lerúg, te PC -n játszod?
  • Kandurex
    #666
    Egész pontosan, mielőtt támad elenged ilyen 4-5 kis fehér, KÉSLELTETVE!, így amikor támad, hiába védek, vagy kerülök, akkor fog PONTOSAN oda érni azok a is bissz - basszok. Tökéletesen elrontva vele a játékot.
  • mucsácsó
    #665
    én így csináltam:
    link

    +videó help:

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.04.01. 19:53:34
  • n000rbi
    #664
    Bocs Gero, véletlenül válaszként ment.
  • n000rbi
    #663
    Gecicsiró délután megpihent. Összességében kellett vagy 3 óra mire kitanultam vén fejjel :). Remélem most már tovább tudok haladni a Senpu részen.
  • Kandurex
    #662
    Nem ugyanaz, ha az lenne már rég meglenne. De mondom van, hogy perfektre verem az első fázist, nulla veszteség, kb. 3 perc alatt, hiba nincs. Nem értem.
  • TDC Geronimo
    #661
    második szinte ugyanaz csak jönnek addok meg ranged magic de az a futkosós technikával simán kivédhető
  • Kandurex
    #660
    Nem megy. Az első fázist simára vágom. Másodjára nem, nem megy.