2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • TDC Geronimo
    #739
  • darkSectorxxx #738
    Az fasza lehet tudni melyik upgrade és ezt a gyakorlatban hogy kell?
    Az tény hogy brutálsok upgrade l3étezik...
  • TDC Geronimo
    #737
    Most néztem videón hogy a majomnál

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a lándzsás upgradevel ki lehet húzni harc közben a férget a majomból és ezzel akkora posture damaget kap, hogy felére felmegy a csík... Kíváncsi vagyok mennyi ilyen rejtett dolog van a játékban még. Hihetetlen
  • Myselor
    #736
    melyiket a lilát?
  • Ulthanito
    #735
    Nos, lenyomtam a jatek eddigi legjobb bossat szerintem. 6-8 probara megvolt, allat jo harc!

  • Myselor
    #734
    valahogy megértem xd bár én most fogok ng+nak neki menni.szerintem már könyebben megy az a vén fasz a végén :d
  • TDC Geronimo
    #733
    Én utolsó bossnál vagyok de nem vitt rá ma a lélek hogy rápróbáljak :D
  • Myselor
    #732
    nagy a csend.nem játszotok?:)
  • Seth
    #731
  • TDC Geronimo
    #730
    Biztos
  • Metontour
    #729
    Hát akkor ez nem most lesz meg. Bocsi a dupláèrt az előzőből valamiért kitörölte a második részt. Lesznek vajon DLC-k?
  • Metontour
    #728
    De jò!
  • blackfire001
    #727
    Ne olvass róla semmit. A final boss attól is függ hogy milyen befejezést választasz!
    Úgy készülj hogy bármi lehet! Tényleg bármi! A legrosszabbra készülj!

    Nekem leesett az állam.......
  • Myselor
    #726
    sajnos tényleg túl genyó sok az a 3 phase és előtte genchiro még egyben időhúzásnak.a lándzsás majmon gyakorolj ha van még akkor nem lehet nehéz.ha pedig neked sem megy akkor alsó hangon 4 óra try és meglesz.
  • blackfire001
    #725
    Nem azt mondtam hogy baj, de azért nem egyszerű ebbe visszazökkenni (Metro, FIFA meg ilyenek meleltt). Megmondom őszintén hogy nekem a Dark Souls minden része kimaradt, a BB-t játszottam csak.
  • darkSectorxxx #724
    Igen 3-at megöltem... a karmolós elite-et, a kék ninját a gödörben, illetve a dárdásat. :P

    amihez MÉG FINGOMSINCS a 2 puskás Elite, azokat nem vágom. :D
    A barlangban lvőt nem is tudom hátbaszurni, szerintem itt nem fogok így továbbjutni. :D
  • Ulthanito
    #723
    Eléggé elvettétek a kedvem ettől a final bosstól. Amiket olvasok róla...
  • Ulthanito
    #722
    Lenyomtad este a mészárost? Eléggé küzdöttél vele.
  • Ulthanito
    #721
    Az hogy öregasszony, vagy majom, önmagában nem az. Az, hogy hány fázisa van, mit kell ellene használni, mit csinál akkor, mi van utána stb. az az.

    Egy videót meg valaki vagy elindít, vagy nem.
  • darkSectorxxx #720
    Igen, minden souls játék ilyen + amikor az istenek nem szánnak meg a játékban, feleződik minden.
  • n000rbi
    #719
    Mi ezzel a baj? Ez a jó a From játékaiban...
  • darkSectorxxx #718
    ESKÜSZÖM TROLLKODIK VELEM A JÁTÉK!!!

    Most hogy elhatároztam nem gyógyítok Dragonrot-ot! Folyamat 10%-on áll 200-300 halál után és nem megy lejjebb!
  • blackfire001
    #717
    Ez a játék olyanoknak való akik főiskolán úgy mentek be az első vizsgaalkalomra, hogy "Na, megnézzük kb mi várható, aztán majd a másodikra rendesen felkészülök.".
    Szinte végig ezt éreztem...Sokszor amikor azt gondoltam hogy már megvan, vagy meglesz, elhasználtam MINDENEM akkor csapott a játék az arcomba keményen, és kezdhettem elölről, az elején nyilván spórolósan... Az érzés pedig megmaradt, hogy bármikor megtörténhet bármi, sose vagyok biztonságban. A játék végén ez pedig hatványozottan beigazolódott számomra. -.-"
  • blackfire001
    #716
    Most akkor már nem spoiler a majom? :D
    Meg az öregasszony se?

    Hú mit kaptam én ezért a múlt héten... :D

    Szerintem számít +2 vitality, nem egyszer jártam úgy hogy épphogy csak tudtam healelni magam.. Érdemes nekimenni a kisebb bossoknak és tényleg vegyetek nyakláncokat amennyit csak tudtuk, pénzt farmolni pedig nem nehéz.

    BB-ben csináltam én még olyat is hogy több órán keresztül csak mobokat öltem, visszamentem a mentési ponthoz, fejlődtem kicsit majd mentem megint vissza mobokat ölni. Itt szerintem ez a fajta farmolás könnyebb volt.
  • n000rbi
    #715
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Genichiro kinyírása után
  • darkSectorxxx #714
    Igen egyetértek Ulthanito-val! MINIBOSS-ok adnak nyakláncokat! meg árusoknál vedd meg!
    4 nyaklánc után erősebb lesz a védelmi csikod, amikor védekezel nehezebben tudják áttörni! sokat számít...

    És ha van könynebb boss, amihez tudsz menni, azokat öld előbb, mert ha kapsz 1 memory-t akkor meg a sebzésed növekszik, amit beadsz az llenfeleknek!


    Persze ezeket a budha szobroknál kell is aktiválnod, de ezt tudod már biztos....

    + pályákon rengeteg titkos terület van, keresd meg az összes SEED-et, nekem az első 2 boss után már 7 kulacsom is van a 1--ből... (ezt emma tudja neked kulacsolni!)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.02. 12:42:24
  • Metontour
    #713
    Az egyik bemutatóban láttam egy kèpessèget hogy stealth kill után vörös köd képződik és abban lehet még gyilkolni. Azt mikor kapjuk meg?
  • Ulthanito
    #712
    Told le az összes minibosst. Úgy az igazi.
  • Yodamest12
    #711
    Jó az a 8, nekem talán 9 van, de én már a final bossnál vagyok. Nálam inkább a vitality lesz alacsony, nem mindig minibosst vadásztam le és csak 15-ön vagyok. Viszont már úgy vagyok vele, hogy ezt a rohadt bosst akarom leverni, már nem akarok kitérőket tenni semerre, amúgy sem hiszem, hogy azon múlik itt már, hogy 15 vagy mondjuk 18 vitality, 2 hit így is úgy is.
  • Ulthanito
    #710
    Én gecicsirot is levertem, egyből a nyanya után. Most azt hiszem 8 vialom van, de most érek a majomhoz, így szerintem már több kéne, hogy legyen.
  • Ulthanito
    #709
    Én is három viallal mentem oda hozzá, kicsit kemény volt úgy. Aztán gyűjtöttem még kettőt, úgy meg már lement, volt vagy 3-as az attack powerom.
  • Yodamest12
    #708
    De ezt minden játékukban eljátsszák, ez pont olyan, mint a DS3-ban pl. a Dancer. Oda is be lehet menni már lvl1-en, mégse akarta senki úgy legyőzni. BB-ben is amikor a zsákos ember elkap, már egyből mehetnél a nagy szőrmók bosshoz, de nem feltétlen kell. Ez itt ugyan ez a tészta.

    "Na jó de az elején senki se tudta ám hogy mikor érdemes oda menni" - hát nem tudom nekem elég világossá vált, amikor 10 try után se ment le, lehet érezni, hogy túl erős még. A másik ágon menve a lovas boss fényévekkel könnyebb, utána meg kinyílik a világ.
    Utoljára szerkesztette: Yodamest12, 2019.04.02. 11:28:50
  • blackfire001
    #707
    Na jó de az elején senki se tudta ám hogy mikor érdemes oda menni. :D Megkapták a csengőt és szaladtak az oltárhoz. Én a játék kicsit későbbi részében tértem oda mert el is felejtettem igazából.
    Még jó hogy voltak oszlopok elbújni.

    Valaki lenne kedves spoilerben leírni a játék történetét úgy nagyjából? Követtem, de amilyen befejezést kaptam hát köszi.......
    Ne olvasd el ezt hogy ha még nem jutottál el a végére:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kuronak azt mondtam hogy segítek neki, teljesítem a kívánságát. Megjelent a fater, nem dőltem be neki és a mester mellett kiálltam teljes mellszélességgel. Ennek a hozadéka az lett hogy a fatert levertem, aztán volt 2 nagyon nagy fight amin vért izzadtam (bár Genicsíra kb semmi nem volt Isshinhez képest) aztán pedig kinyírtam a kissrácot.
    Az érdekel hogy miért kellett pontosan a kő meg a sárkány könny meg úgy az egész képet szeretném látni teljes egészében..
  • Voltan
    #706
    Alapvetően igazad van, de a többi másik irányban sem sokkal könnyebb a helyzet, a tapasztalataim alapján :)
  • Myselor
    #705
    na látod ez az amit én sem értem.genichiróval is minek szarakodnak sokan 3-4 itallal.annyi fele lehet menni több hpval attackal gecichirot utoljára elég hagyni meg a ladyt a többi mondhatni könyebb és ott a sok miniboss azok is
  • Yodamest12
    #704
    De a butterlfy-t miért mindenki ennyire korán akarja leölni? Tök nem is kéne vele harcolni, lehet menni másfele is... én is megküzdöttem vele még 3 estussal, nem ment, majd visszamentem, amikor már volt 12 attack powerem, meg 8 estusom és elsőre szétvertem. Nem könnyebb úgy?
  • Metontour
    #703
    Szebbné tetted a napomat!
  • Tatyla
    #702
    Ez jó, ezen beszartam :D
  • Voltan
    #701
    A CÖF-ös akciónyuggernél fontos, hogy a közelében maradj, ha felugrik az erzsébetutalványért, akkor shurikent vágj hozzá, egyébként meg deflect és ütés váltogatva, a lényeg, hogy ne hagyd élni, ez nem az a boss, akinél a defenzív taktika beválik, túl sok békemeneten volt már. Agresszíven kell nomulni.
  • Yodamest12
    #700
    Végső bosst nem lehet valahogy cheeselni? Azt mondjátok mindenkire van valami válasz/megoldás, amitől könnyű lesz. Az utolsó bossnál ez mi? Tegnap megint 1 órát rászántam, max a lándzsás fázisig jutok el, de odáig sem mindig stabilan. Annyira kis dolgokon múlik itt az élet vagy halál, hogy van, hogy már a legelső fázisnál kifogok egy hülye movesetet és szétkap 10 sec alatt... pihenésképp folytattam a DS3-at Twin Princessnél jártam épp, levertem majd Ocelost is, majd a Champion Gundirt, ezt mind a további 1 órában. Nem gondoltam volna, hogy egyszer pihenésképp fogok DS3-azni....