2071
Sekiro-Shadows-Die-Twice-banner.jpg
  • n000rbi
    #819
    Még jó, hogy nem csak egyféleképpen lehet megölni :D Én mindkét fázisában kihasználtam azt az 1mp ablakot, amikor egy-egy kombó után üthető. Nem elegáns, de célravezető.
  • n000rbi
    #818
    Persze, hogy nem, ezt meghagyom a profiknak :D Annyi, hogy prostetic nélkül csináltam, mert egy darab "töltényem" se volt és pénzesszütyőt meg nem akartam erre elcseszni.
  • Moby
    #817
    A helyes távolság. Én meg sem próbáltam ütni a kombójában, csak deflecteltem. Viszont a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    közepénél elkezdtem szándékosan hátrálni, mert nagyon jött rám a kombóban, és ha túl közel volt, akkor a kaszálást nyomja be végső támadásként (ha meg túl távol vagy, akkor a becsúszást). Ha ütöd, akkor meg benyomja rögtön a terrort. A második találkozáskor már nagyon tudtam irányítani őt, az elsőnél még eléggé esetlegesen jött össze nekem is, viszont azóta van killer taktika, ami mostmár ismert :) (spear)
  • Moby
    #816
    2. phaseben már hatástalan rá a tüzijáték.
  • darkSectorxxx #815
    Az a vicces hogy a legtöbb videóban simán cracker-el ütik le a stamináját folyamat, szóval sok élet nem kellene hozzá ugye.

    Csak nekem alapon az volt tegnap a probléma szerintem, hogy amit néztem nem jól alkalmaztam.
    Valami logika van ebben hogy más miért tudja stun-olni folyamatosan....
  • Ulthanito
    #814
    Gondlom nem no heal és resurrect nélkül toltad...
  • Ulthanito
    #813
    Na, reggel egy próbát tettem, több mint a fele lement a HP-nak. Ami nem világos számomra, hogy mi triggereli a lecsapós támadást.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Videót néztem, állítólag a négyes kombójából a harmadik vagy negyedik ütést kell parryzni, és akkor. Ennek ellenére nekem csak egyszer sikerült, a fight alatt.


    Mos már meglesz, az biztos, akár kerülgetve, táncolva is.
  • darkSectorxxx #812
    Owl-t nem lehet úgy sebezni, amikor éppen befejezi a kombóit?
  • Moby
    #811
    Na, csak felért. A 2 try arra sem volt elég, hogy rájöjjek hol sebezhetem. Itt-ott találtam kis ablakokat, de nem volt hatékony. Az első próbára belevertem az összefarmolt konfettiket, nem érnek azok szart sem :) Aztán a végére rájöttem, hogy mortal blade kell ide.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.04. 01:32:01
  • TDC Geronimo
    #810
    nekünk PSen végig be van nyomva :P
  • Moby
    #809
    Ha be van nyomva a rögzítés, nálam is be-be szaggat (mondjuk vissza kéne vennem a minőséget, valami 25 gigát mentett el kb 20 perc alatt :DD)
  • n000rbi
    #808
    Mobynak egy behozhatatlan előnye van:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pc-n játszik 60fps-sel
  • darkSectorxxx #807
    Gratula. Elég durva moveset van, ahogy nézem.
  • darkSectorxxx #806
    Hát nekem valahogy semmi sem sikerül, sokszor nem reagál ha lenyomok valamit, vagy fire cracker-re immunis lesz.

    Én még keresem az utamat :)
  • TDC Geronimo
    #805
    :o

    Nájsz én szívtam vele :D
  • Moby
    #804
    Végigmentem a Castle-ön, lenyomtam mindenkit, aztán felmentem


    És mutatom hogy nem lett meg elsőre. Vajon mennyire hörögtem vért hányva?
    Másodikra meglett. Feltöltöm majd a videót, kivételesen nem felejtettem el benyomni a felvételt

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.03. 23:40:08
  • n000rbi
    #803
    Érdekes, nekem ez a maki viszonylag problémanentesen lement, rohangálva és jókor megütve. Mondjuk nem gyorsan, de az eredmény a lényeg :D
  • darkSectorxxx #802
    Sajnos nekem egy netes trükk se megy.
    Ha szaladgálok meg fire cracker, az nem megy mert a 2. fire cracherre immunis és nem stun-olodik. Skillek sem mennek spamelve, valszeg bénázok vele.
    Kergetőzés menen de random elkap érthetetlen okokból.
    Dodge meg használhatatlan.

    Valamit tuti rosszul csinálok. csak rá kell jönnöm mit.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.03. 21:37:28
  • darkSectorxxx #801
    Nekem elvileg a Bell of Demon mistt kéne rare itemeket dni, ad is de nem mindig.
  • darkSectorxxx #800
    Durva ja....
  • Ulthanito
    #799
    Ha te ezt egy viallal megcsinalod baratom...
  • Ulthanito
    #798
    Kell hozza a zold ballon. Nekem voltmolyan kor, hogy negyet dobott vele, de volt olyan, hogy egyet sem amugy, lufi nelkul nekem meg nem dobott.
  • Ulthanito
    #797
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    phase 1 az elobb mar no hitre sikerutl, de a masodikkal nem tudok mit kezdeni egyelore. Ugy csavarog meg tancol, minimlais hit windowval. Inkabb begurulok ala es utom, ami pg nem robbant. Petarda nem hasznal a masodikban.

    A tavolsagos dologra raereztem, csak az elfekvos tamadasnal mindig eltalal, a lecsaposat eddig egyetlen egyszer csinalta talan ot probabol.

    Elleszek vele egy darabig.


    Oke, mar vagom, megneztem videon, amit mondtal, igy mar minden vili. Koszi a tippet!

    Holnap tesztelem.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.04.03. 21:19:19
  • darkSectorxxx #796
    Ezzel küzdök, ez ellen ha nem nézel taktikát, akkor kb instant halál, mert a dodge egy loszart nem ér...
  • darkSectorxxx #795
    Köszi.
    Akkor lehet jol és jo helyen csinálom csak nekem ritkábban dob.
  • Moby
    #794
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A legfontosabb nála a helyes távolság megválasztása. Maradj a közelében, de ne mássz a nyakára, mert nem marad más neki, mint nyomni a terrort. Kényszerítsd ki a támadását. Ha elkezdi, védekezz, és közben kezdj el távolodni tőle, mert a támadásában ő mászik a nyakadra. Ha tudod tartani a távolságot, kikényszeríted a felágaskodás-gigalecsapást, amivel nyersz ellene. Azt kell deflectelni, és onnan a tied. A másik a becsúszós támadás, de az az ablak ott kicsi, és ha túltolod, jön a terror. Nem is feltétlenül érdemes ott elkapni. Ha nem sikerült jól, inkább el kell skipelni, A lecsapásokra kell rámenni nagyon.
    Persze mindez a phase2. A phase1 annyira simaliba, hogy arról nincs mit írni. Kergetni kell, meg ütni.
  • Ulthanito
    #793
    Sajnos megtalaltam. :( Ape.
  • Ulthanito
    #792
    En elakadtam a corr. Monk szellem utan. Nem tudom hova kene mennem. Hint?
  • Moby
    #791
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Semmi extra. Az első sculptor idol, fent az ablakban. Rögtön ott van egy kékruhás, amögött meg egy lila. Mindkettő levágható stealthben, vissza a lámpához, rest, újra. Zsinórban dobott vagy 8-10 divine konfettit.
  • darkSectorxxx #790
    Őssze az köti, hogy én nem tudtam Ulthanito kit ölt meg és kit nem :D
    Majomból van annyi.
    Nem tudom mennyit ölt meg.

    Corrupted Monk-ból is 2, csak tippelek hogy ő a lilát ölte csak meg... csak felsoroltam mikről tudok, hogy ő ebből kikkel végzett már? :)

    Leírod pls azt a Confetti-s farm helyet? köszönöm.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.04.03. 15:59:36
  • Moby
    #789
    Á levágtam mint a szart. Itt már annyira túl vagy fejlődve a karival, hogy ezek már csak karcolgatnak, ha egyáltalán...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    emlékszem mit meccseltem az ogréval az elején, aztán itt a castle-ben leugrottam hozzá, szájbavertem 2x, szerintem dodge-ot sem nyomtam, és feküdt
  • Myselor
    #788
    amúgy a divine confetti mindenkire többet sebez kicsivel.érdemes használni minden bossnál:)
  • mucsácsó
    #787
    jaja őt vágom, nekem még talpon van a rohadék, nem foglalkoztam vele :D
    ugyanígy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - a legelső lent a barlangban
    - hidden forestben
    - sunken valleys tó alatt utáni barlangbang csövező


    többet egyelőre nem találtam :D
  • Moby
    #786
    Azthittem már nem lesz több, erre most találtam egyet a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    castleben a víz alatt :D
    Kurvajól meg volt csinálva!

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.04.03. 15:07:37
  • Moby
    #785
    Mi az, hogy ezek vannak? Mik ezek? Bossok. Azon kívül mi köti őket össze? :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Majomból ezek vannak:
    -4 majom
    -Guardian Ape
    -Headless Ape (+ a társa)
    És ennyi. Majomból nincs több. A Monk meg nem majmot jelent, hanem szerzetest, de nem is értem, nem néz ki majomnak. Hogy jöttek ők ide? :D
  • mucsácsó
    #784
    Headlessek megvannak mind? 5 db biztos van legalább... :D
  • Ulthanito
    #783
    Pont engem is ez érdekelne.
  • darkSectorxxx #782
    Megkérdezhetem hol farmoltál? Mert én csak a pagodában a kék szamurájoktól tudok...
  • darkSectorxxx #781
    Ezek vannak:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    - 4 majom
    - Corrupted Monk (szellem)
    - .... Ape
    - Corrupted Monk (nem szelllem, vagyis NEM LILA)
    - Még 1 Ape, aminek a 2. fázisában lesz társa is.
  • Myselor
    #780
    hát ez a gecichiro ng+ban sem könnyű sőt.olyan posture csíkja van hogy eszméletlen.sokkal nehezebb felvinni de nembaj meglett rohadjon el^^